Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kursi

 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
Sveikas meitenes!
Man ir 20 un es īsti nezinu ko vēlos darīt dzīvē. Biju iestājusies RSU par treneri, bet izstājos, jo sapratu, ka nebija mans. Šobrīd interesē kursi. Lietvedība, mārketings, uzņēmējdarbība. Domāju, ka varētu noderēt nākotnē, jo redzu sevi biroja darbā. Vai ir kādas atsauksmes, ieteikumi ko izvēlēties, kas šobrīd ir pieprasīts? Būšu priecīga par katru ziņu, paldies!
31.03.2022 20:08 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Sveika.
Ieteiktu apmeklet kadus NVA kursus, ir bez maksas, un vel kaut kāda minimāla stipendija.
(Tas ja nēesi darba attiecibās)
31.03.2022 21:25 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
Vakarkleita @ 31.03.2022 21:25
Sveika.
Ieteiktu apmeklet kadus NVA kursus, ir bez maksas, un vel kaut kāda minimāla stipendija.
(Tas ja nēesi darba attiecibās)
paldies par ieteikumu, bet šobrīd strādāju.
31.03.2022 21:32 |
 
10 gadi
Reitings 2577
Reģ: 04.01.2013
Parasti ir - ja nezini, ko gribi darīt ar dzīvi, tad aiziet studēt jurisprudenci vai uzņēmējdarbību :D (Es tai skaitā biju un pabeidzu).
Priecīga neesmu, nepatīk.
Šeit ir semināri https://seminari.lv/visas-apmacibas/ , bet es nezinu, cik kvalitatīvi tie ir un tev darbs noteikti nepievērsīs uzmanību, ja tev būs pāris semināri izieti ar konkrētu tēmu.
Vēl ir BKV - https://www.bvk.lv/studiju-maksa/ , kur ir visas tavas minētās sfēras. Gadā maksā kkur 1500 vai 132eiro mēnesī, 2,5 gadi, vari apgūt online. Tā ir 1.augstākā, ja nu negribas universitāti.
Vai ej praksi, ja spēj savienot ar darbu :)
01.04.2022 13:27 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Nav jēgas ieguldīt lielu naudu lietvedības kursos. Labāk nopērc kādu jaunu grāmatu ar lietvedības dokumentu paraugiem, aprakstu kā rakstīt. Ja ar to nepietiek, tad izej īsus, mazus kursus.
Ja nevari izvēlēties, ko darīt palasi darba sludinājumus, prasības kādas vēlas redzēt darba devēji darbiniekiem. Tā būs vieglāk saprast vai darbs, profesija der, vai piemīt vajadzīgās īpašības, prasmes, cik pieprasīta ir profija, kāda ir alga.
01.04.2022 13:39 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
Lukreecija @ 01.04.2022 13:27
Parasti ir - ja nezini, ko gribi darīt ar dzīvi, tad aiziet studēt jurisprudenci vai uzņēmējdarbību :D (Es tai skaitā biju un pabeidzu).
Priecīga neesmu, nepatīk.
Šeit ir semināri https://seminari.lv/visas-apmacibas/ , bet es nezinu, cik kvalitatīvi tie ir un tev darbs noteikti nepievērsīs uzmanību, ja tev būs pāris semināri izieti ar konkrētu tēmu.
Vēl ir BKV - https://www.bvk.lv/studiju-maksa/ , kur ir visas tavas minētās sfēras. Gadā maksā kkur 1500 vai 132eiro mēnesī, 2,5 gadi, vari apgūt online. Tā ir 1.augstākā, ja nu negribas universitāti.
Vai ej praksi, ja spēj savienot ar darbu :)
paldies par ieteikumiem! Nav tā, ka ir liela interese par iepriekšminētajām sfērām, bet papīru jau vajadzētu, par sliktu noteikti nenāktu. Šobrīd pētu RTU programmu ''uzņēmējdarbība un vadīšana'', nepilna laika neklātiene 550 semestrī, diezgan okey summa.
02.04.2022 17:20 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Manuprāt lielā mērā visādi uzņēmejdarbību vadīšana, lietvedība, juristi utml. ir lieka naudas un laika izšķiešana, īpaši, ja nezini vai vispār savu dzīvi gribi ar šīm jomām saistīt. Ja ej uz to ar konkrētu domu, ka savu turpmāko karjeru at šo saistīsi tad ok, bet citādi, vai nu nemaz nestrādāsi šajās jomās, vai būsi parasta viduvējība, ja nebūs pietiekama interese par noteikto jomu, līdz ar to arī alga nekāda īpašā un konkurence tur ir ļoti liela, jo kā jau augstāk minēja, visi, kas nezin ko dzīvē darīt, mācās šīs lietas.
02.04.2022 18:18 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Lukreecija @ 01.04.2022 13:27
Parasti ir - ja nezini, ko gribi darīt ar dzīvi, tad aiziet studēt jurisprudenci vai uzņēmējdarbību :D (Es tai skaitā biju un pabeidzu).
Priecīga neesmu, nepatīk.
Šeit ir semināri https://seminari.lv/visas-apmacibas/ , bet es nezinu, cik kvalitatīvi tie ir un tev darbs noteikti nepievērsīs uzmanību, ja tev būs pāris semināri izieti ar konkrētu tēmu.
Vēl ir BKV - https://www.bvk.lv/studiju-maksa/ , kur ir visas tavas minētās sfēras. Gadā maksā kkur 1500 vai 132eiro mēnesī, 2,5 gadi, vari apgūt online. Tā ir 1.augstākā, ja nu negribas universitāti.
Vai ej praksi, ja spēj savienot ar darbu :)

BVK neiesaku un šai iestādei iet ar līkumu!
No savas pieredzes - izgāju dažādus kursus kad vēl nezināju ko studēt un tāpat darba devējs ņēma vērā darba pieredzi, un to kur esmu strādājusi. Iesaku meklēt apmaksātas prakses vietas vai darbu sfērā kurā gribētu strādāt, šobrīd tādu opciju ir daudz.Darba devējam ir svarīgi ko tu proti, kursus var iziet jebkurš un jebkādus.
Ofisa darbi ir dažādi un labāk mazliet pastrādāt lai redzētu vai ir tas ir tavs.
02.04.2022 21:55 |
 
Reitings 176
Reģ: 31.03.2020
Hermia @ 02.04.2022 21:55

BVK neiesaku un šai iestādei iet ar līkumu!
No savas pieredzes - izgāju dažādus kursus kad vēl nezināju ko studēt un tāpat darba devējs ņēma vērā darba pieredzi, un to kur esmu strādājusi. Iesaku meklēt apmaksātas prakses vietas vai darbu sfērā kurā gribētu strādāt, šobrīd tādu opciju ir daudz.Darba devējam ir svarīgi ko tu proti, kursus var iziet jebkurš un jebkādus.
Ofisa darbi ir dažādi un labāk mazliet pastrādāt lai redzētu vai ir tas ir tavs.

Pilnībā piekrītu par BVK. Mana tuva paziņa iesāka studēt un aizgāja prom, jo atlaides, ko reklamē koledža nedarbojas, tās studiju grāmatas ko viņi piedāvā, visu var pilnībā atrast internetā, tā teikt copy paste. Viņai nepatika, jo tā koledža neesot priekš cilvēkiem, kas tiešām grib kaut ko iemācīties.
15.05.2022 16:27 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Vienīgais, ko varu teikt (tas ir gadījumā, ja tiešām nezina, ko grib, bet kaut kādas idejas ir) - mēģināt visu pēc kārtas. Stāties visās skolās, kuras interesē. Un tas nekas, ja izkrīt. Mēģināt citā. (Vai arī tajā pašā skolā, tikai citā programmā. Vai tajā pašā skolā un programmā, bet nākošajā uzņemšanas piegājienā.) Kaut vai 10 reizes studēt, bet lai vismaz kaut kāds papīrs būtu, jo skaidrs, ka ar vidusskolas izglītību nekur normālā vietā nevar tikt (ja vien nav talanta).
Jo labāk ir mēģināt, nekā neko nedarīt. Jo pavisam jau izmests laiks tas nebūs tāpēc, ka tomēr kaut kādas zināšanas jau paliek pēc tām visām studijām. Tātad ieguvums ir! Nav tā, ka viss pa nullēm.
Es pati diemžēl jau 3. reizi mēģinu iegūt profesiju. Bet pagaidām nesanāk.
P.S. Nav tā, ka es nezinātu ko es gribu. Es zinu gan, bet problēma tāda, ka pagājušajā gadā vairs tā attiecīgā programma skolā nebija pieejama pēc 12. kases. Un uz citu skolu negribu, jo baidos, ka nebūs tik labi kā tur, kur jau 2 reizes mācījos. Tāpēc sanācis tā, ka šobrīd apgūstu citu profesiju, nekā savu sapņu, bet kā izrādījās, mani tas nesaista. (Bet ne par to runājām. Tas jau ir cits stāsts.)
P.P.S. Tev gan ir labāka situācija par manu, jo tu vismaz kaut kur strādā. Tātad esi iepazinusi darba vidi. Bet es nekad neesmu strādājusi. 🙈
15.05.2022 19:29 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
Tigeriene @ 15.05.2022 19:29
Vienīgais, ko varu teikt (tas ir gadījumā, ja tiešām nezina, ko grib, bet kaut kādas idejas ir) - mēģināt visu pēc kārtas. Stāties visās skolās, kuras interesē. Un tas nekas, ja izkrīt. Mēģināt citā. (Vai arī tajā pašā skolā, tikai citā programmā. Vai tajā pašā skolā un programmā, bet nākošajā uzņemšanas piegājienā.) Kaut vai 10 reizes studēt, bet lai vismaz kaut kāds papīrs būtu, jo skaidrs, ka ar vidusskolas izglītību nekur normālā vietā nevar tikt (ja vien nav talanta).
Jo labāk ir mēģināt, nekā neko nedarīt. Jo pavisam jau izmests laiks tas nebūs tāpēc, ka tomēr kaut kādas zināšanas jau paliek pēc tām visām studijām. Tātad ieguvums ir! Nav tā, ka viss pa nullēm.
Es pati diemžēl jau 3. reizi mēģinu iegūt profesiju. Bet pagaidām nesanāk.
P.S. Nav tā, ka es nezinātu ko es gribu. Es zinu gan, bet problēma tāda, ka pagājušajā gadā vairs tā attiecīgā programma skolā nebija pieejama pēc 12. kases. Un uz citu skolu negribu, jo baidos, ka nebūs tik labi kā tur, kur jau 2 reizes mācījos. Tāpēc sanācis tā, ka šobrīd apgūstu citu profesiju, nekā savu sapņu, bet kā izrādījās, mani tas nesaista. (Bet ne par to runājām. Tas jau ir cits stāsts.)
P.P.S. Tev gan ir labāka situācija par manu, jo tu vismaz kaut kur strādā. Tātad esi iepazinusi darba vidi. Bet es nekad neesmu strādājusi. ?
es tā labprāt darītu, ja būtu budžeta vietas neklātienes studijām😂 jo darbu man vajag.
diemžēl nevēlos izmest naudu mēģinot un mēģinot visādas studiju programmas.
28.05.2022 13:55 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
raspberryyy @ 31.03.2022 20:08
Sveikas meitenes!
Man ir 20 un es īsti nezinu ko vēlos darīt dzīvē. Biju iestājusies RSU par treneri, bet izstājos, jo sapratu, ka nebija mans. Šobrīd interesē kursi. Lietvedība, mārketings, uzņēmējdarbība. Domāju, ka varētu noderēt nākotnē, jo redzu sevi biroja darbā. Vai ir kādas atsauksmes, ieteikumi ko izvēlēties, kas šobrīd ir pieprasīts? Būšu priecīga par katru ziņu, paldies!

Sūti CV uz lietvedības, mārketinga u.tml. vakancēm, vismaz pastaigā uz intervijām, pajautā, kādas tad darba devējiem pašiem ir prasības, kādi ir darba pienākumi. Skatoties, kas Tev labāk patīk, var meklēt arī dažādas klientu konsultanta pozīcijas labās kompānijās, kurās tad ir iespēja izaugt par kaut ko daudz vairāk, kad Tu jau apgūsi tās kompānijas produktus un ja Tev ir potenciāls darīt krietni sarežģītāku darbu. Vienkārši studēt studēšanas pēc es neieteiktu.
28.05.2022 14:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits