Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Second hand guru

 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Par cik cenas visur aug, laikam būs turpmāko laiku jāieskatās secondos. Es skatos youtuberes, kuras ir tik laimīgas second hand atradumos. Jautājums, vai kāda no jums regulāri iepērkās?
Kāda ir jūsu tehnika atrast skaistas lietas?
Kuras ir labākās vietas Rīgā?
Vai vienos secondos sūta vislabāko, citos - vissliktākās lietas? Vai tā var būt?
Kur ir vislētākās cenas?
30.03.2022 14:28 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Man patīk tikai Kilomax-tirgo uz svara.
1.un 15.datumā ir jaunais pievedums un tad ar katru dienu ir zemākas cenas.
Drēbes ir labas kvalitātes un pat bieži ar birkām ir jaunas.
Humana nepatīk,jo tur ir daudz nonēsātas un pat ar defektiem. Man šķiet stils diezgan vecmodīgs tur ir.
Nekādas pērļu medības netaisu,kad ir vēlme ko nopirkt eju un meklēju ko interesantu.
30.03.2022 14:44 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Humana nepatīk,jo tur ir daudz nonēsātas un pat ar defektiem. Man šķiet stils diezgan vecmodīgs tur ir.

Piekrītu, cik reizes esmu tur gājusi iekšā, vienmēr disappointed, dārgas grīdlupatas. No kurām valstīm tas viss nāk? Esmu redzējusi tādus skatus, kurus pat nevarētu noziedot bēgļiem.
Kilomax ir nice, bet kad smagāka lieta, ļoti dārgi. :(
Kādas atsauksmes par citiem secondiem? RDA? Varbūt kādi citi?
30.03.2022 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 932
Reģ: 04.06.2012
Kilomax ir foršākas drēbes, bet nereti sanāk nopirkt kaut kādu Primark lietu par dārgāku cenu, nekā to pašu būtu nopirkt Primarkā jaunu. 😁
30.03.2022 14:50 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Sigita11 @ 30.03.2022 14:50
Kilomax ir foršākas drēbes, bet nereti sanāk nopirkt kaut kādu Primark lietu par dārgāku cenu, nekā to pašu būtu nopirkt Primarkā jaunu. ?

Vai ne. Katru reizi, kad ieraugu H&M, Primark birku saprotu, ka nav tā vērts, vienīgi, ja kaut kas ļoti skaists. :D
30.03.2022 14:56 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ja grib fast fashion tad lētāk tas būs uz atlaidēm orģinālajos veikalos. Ja meklē kādu augstākas klases brendu tad kilomax dažkārt kas tāds ir.
Eju aptuveni reizi mēnesī uz kilomax, kad ir cena 30-28 eiro/kg. Tad vēl viss nav izķerts un arī nav šaumsīgi dārgi. Ne vienmēr kaut ko atrodu. Tas ir metodisks process iet cauri visiem nodalījumiem un jārēķinās, ka lieta ko atrodi tev var nederēt.
Kopumā esmu atradusi dažus labus lina, dārgāku zīmolu apģērbus kuri kilomax maksā 3x lētāk nekā orģinālā cena.
Ir cilvēki kuri sev uztaisa visu garderobi no second hand apģēbiem, bet es tā nevarētu, jo dažkārt ir vienkāršāk, ātrāk ieiet e-veikalā un atrast ko grib un arī man nav tik daudz laika.
30.03.2022 15:02 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Kilomax ir labi,bet tiešām var sanāk,ka pārmaksāsi. Pie tam,cik man sanācis tur iet, Kilomaxā ir ļoti daudz sintētikas,bet esmu atradusi foršas lietas.
Humanā materiāli apģērbam ir foršāki,bet tiešām jāskatās lai nav kāds brāķis un apģērbi nebūs vienmēr trendīgi.
Econom City - tur vienmēr kaut ko atrodu savai gaumei.Cenas visdraudzīgākās.
Otrā Elpa - esmu pāris reižu bijusi, šo to skaistu atradu.
Ilgus gadus neesmu bijus RDA. Varbūt kāda zina kā tur šobrīd ir? Kādas preces - ir/nav vērts?
30.03.2022 15:03 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Par Humanu nepiekrītu, arī ļoti labas lietas tur ir. Vintage veikalā uz Ģertrūdes ielas esmu TĀDAS pērles nopirkusi, arī jaunas.
Viss atkarīgs no dienas kurā iet, ne velti pievedumu dienās tur ir garas rindas.
30.03.2022 15:03 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
RDA man arī patīk, bet arī jāiet pievedumu dienās, jo pēc tam tā izvēle ir nekāda.
Nezinu vai vēl ir, bet centra RDA uz Matīsa ielas bija ļoti labas preces.
Ja nav slinkums, tad aizbraucu uz Sarkandaugavas RDA, tur gan var pusdienu pavadīt, jo telpas lielas. Ja atmiņa neviļ, tad tieši uz šo RDA arī Kašers brauc. 😁
30.03.2022 15:07 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ilgus gadus neesmu bijus RDA. Varbūt kāda zina kā tur šobrīd ir?

RDA pirms mēneša biju. Nezinu kā viņi tās cenas lieka, bet pabalējis melns turtle neck 8 eiro. :D Aizeju pie kurpēm tur convers kedas, ļoti maz vilktas 8 eiro. Diemžēl nebija man izmērs. RDA vienmēr, kad ieeju liekas tik dīvains veikals un kaut kā atbaida.
Econom City

Econom city arī labs. Tur atradu viena youtuber offical merch hoodie, orģināli uz Latviju vispār ne-shippo.
30.03.2022 15:11 |
 
Reitings 116
Reģ: 25.02.2022
Man 90% garderobes ir no humpalām - visas bikses, visi T krekli, krekli ar garām rokām, vējjakas un lietus jakas, kardigani un daži džemperi. Pārsvarā viss pa 50 centi, maksimāli 3 eiro par vējjakām vai biksēm. Jaunus pērku tikai hūdijus, apavus, cepures un apakšveļu.
Tehnika lietu atrašanai - vienkārši iet bieži. Man Humana ir 5 minūšu gājiena attālumā no mājas, tādēļ pa ceļam ieeju tur iekšā vairākas reizes nedēļā.
30.03.2022 17:28 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
My fashion space Teikā. Izcila vieta. 👍🏼👍🏼👍🏼 Gadu, gadiem un cena tiešam 2,3,5,7 max 10. Tadas damas ar smalkiem auto tur brauc. 😺
30.03.2022 17:46 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Es daru tā, ka atlieku kaut kādu summu, piemēram 100 EUR un tad vēru vaļā asos un tur tikai uz atlaidēm lietas. Piemēram, kokvilnas džemperītis, kur vieta puncim bija 7eur, maika 8 EUR, košās asos botes 20eur, džinsas 30 EUR. 3 maiku komplekts 15. Biezi pēdējiem gb ir samazināta cena. Un materiāli ar nav Shein traki ķīmiskie. Man patik, ka tur jau kādu gadu ir iespējas ielikt savas atsauksmes un redz klientu vērtējumu. Saņemšana bez maksas un atgriešana arī bez maksas.
30.03.2022 21:15 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Manā pilsētā ir tikai mazs RDA, šad tad eju uz turieni, pati gan sev neko baigi nemeklēju, retu reizi kait ko paskatos, pārsvarā paskatos kas labs bērniem. Cenas tur ir kaut kas dīvains, esmu nopirkusi tur reimas softshell drēbes pa 1 eiro ļoti labā stāvoklī, bet tajā pašā laikā panēsāti primark krekliņi 3-4 eiro 😂 vai arī kaut kādas gandrīz jaunas merīnvilnas drēbes bērniem zem eiro, kaut gan izskatās, ka tās nav baigi ejošas laikam.
11.04.2022 18:20 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
90% apģērbu pērku humpalas. Pārsvarā humanā. citreiz kakutko labu atrodu arī mazās humpalu bodītēs. Kolimax nav manā tuvākajā pilsēta.
Nekādā tehnika man nav, kad gribu tad braucu un skatos, ne vienmēr kautko nopērku, bet bieži diezgan.
11.04.2022 20:10 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Pēdējā laikā šad tad aizeju, un esmu sev foršas lietas atradusi. Šo to paņemu arī mammai un tantei, jo viņas tirgū un visādos jokainajos veikalos jaunas, nesmukas drēbes par tādām neadekvātām cenām pērk, tad nu ar prieku apģērbju arī viņas 😁 acs man diezgan uztrenēta :)
Aa, un par to, ka vienās labāk, citās sliktāk, laikam piekritīšu.. Juglā biju iegājusi vienā humpītī, kur it kā viss par 1eur, un tiešām pārsvarā oldskūlīgas lietas, nebija īsti kur aci piesiet :) tādas man nepatīk
12.04.2022 00:48 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.04.2022
Man patīk "e-kilomax" un "upty".
19.04.2022 14:18 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Principā iepērkos tikai lietoto apģērbu veikalos. Nu, ja neskaita apakšveļu un apavus. Nekad neesmu uzskatījusi par vajadzīgu pārmaksāt par apģērbu, līdz ar to kaut vai tās pašas džinsu bikses labāk nopērku humpalās pa 3,50eur, nekā parastajā apģērbu veikalā, kur tādas pašas bikses maksā jau pāri 20eur. Protams, daudz kas atkarīgs no veiksmes un ne vienmēr humpalās izdodas atrast to, kas der un patīk, bet man kaut kā parasti sanāk atrast, kaut gan manā mazpilsētā ir tikai 3 lietoto apģērbu veikali no kuriem divos parasti nekā laba nav, tā nu iepērkos RDA. Jā, tiesa gan, kā jau te minēja, arī reizēm nesaprotu kā viņi liek tās cenas. Tieši šodien biju. Parastiem, vienkrāsainiem topiņiem cenas robežās no 4-6eur, bet smukas džinsu bikses iegādājos par 90 centiem. :D
19.04.2022 17:22 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
es humāna nesen biju pa 1,50 viss bija. Dabuju divus šortus no bershkas, adidas legingus sev( bērnu nodaļā). Tad protams h&m krekls un vieglas vasaras bikses un primark džempis😃 neteikšu, ka baigi sudigi tur bija. Varēja atrast foršas lietas, bet baigi jārakņājas. Bet šodien ieskrēju rda jo gribēju sev plānu pufaiku, nu nez nez. Kaut kādas netīras saplēstas ķeskas pa 5,6€. Atrodu smuku jaku, paskatos cenu var pieciest un tad uz birkas kjip defekts- visa paduse izplēsta. Nezinu cik ļoooti tur jārakņajas. Man jau slikti paliek no tās humpalu smaržas. Tad es labāk andelē par to pašu 5€ ieķeru kādu normālāku jaku, citreiz sanāk andelē pat atrast normālas firmas jaku un pa lētu naudu. Nu vienīgi tā piegāde 😃 Zinu, ka ir tāds humpalu veikals Rubija. Atrodas Ventspilī un liepaja. Vot tur smukas lietas ir un visas gandrīz glaunas, bez nekādam liekam maiciņām ar hannu montanu, vai 2000 gada vibe drēbēm. Vienīgi tur cenas nav lētas. Arī lētāk neko pa 3€ neatrast. Citam pat 7€, 8€. Drebes tiešām skaistas, bet nekad neesmu tur neko nopirkusi. Roka neceļas lai tomēr to skaisto drēbi par tādu naudu pirktu 😁
19.04.2022 18:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits