Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aiziešana no studijām.

 
Reitings 18
Reģ: 29.03.2022
Sveika tauta!
Sanāca tā, ka pāris gadus atpakaļ ne pārāk “smuki” sanāca aiziet no studijām. Tobrīd biju ieslīgusi pamatīgā depresijā, studēju Latvijas Universitātes budžeta vietā. Tajā laikā nevienam neziņoju par aiziešanu, neizņēmu dokumentus, bet vienkārši pārtraucu iet, vairs negāju. Pat nenodevu bibliotekā izņemto grāmatu. ;/
Nākamo mācību gad gribu atsākt studēt un protams butu jau labi budzeta vieta. Atzimes to atļautu. Bet vai mani maz uzņemtu pec šādas cūciskas attieskmes?
Gaidisu jusu viedokli, vai ir verts meginat?
29.03.2022 16:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Ja uzņemšanas kritēriji atbilst un ir brīvas studiju vietas, tad nedomāju, ka universitātei ir tiesības atteikties uzņemt studentu.
29.03.2022 16:59 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Par nenodotām grāmatām var nākties maksāt sodu.
Sazinies ar bibliotēku un noskaidro, jo parāds nav brālis.
Kā arī, uzraksti e-pastu skolai un pajautā kādā statusā šobrīd atrodies.
29.03.2022 17:16 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
manuprāt, ka budžetā tevi vairāk neuzņems. Vismaz mums tā teica kad uzsākām studijas, ka labāk ir oficiāli noslēgt dokumentus nekā vienkārši aiziet.
Bet nu jebkurā gadījumā forumā nesēž LU administrācija vai bibliotekāre un neatbildēs uz šiem jautājumiem. Raksti, zvani viņiem.
29.03.2022 17:40 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Iepazinos ar bibliotēkas noteikumiem.
Kāda ir nokavējuma nauda par laikā nenodotām grāmatām?
Nokavējuma nauda ir EUR 0,20/dienā par katru laikā nenodoto informācijas resursu.

Kā varu apmaksāt nokavējuma naudu?
Nokavējuma naudu iespējams apmaksāt jebkurā nozaru bibliotēkā, vai veicot pārskaitījumu uz LU kontu un nosūtot maksājuma uzdevumu PDF formātā Bibliotēkas konsultantam. Maksājuma uzdevums jānosūta pirms bibliotēkas darba laika beigām.

Vai ir kāda diena, kad grāmatas var nodot bez nokavējuma naudas maksāšanas?
Nē, šādas dienas nav.
29.03.2022 17:44 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Protams, vari atjaunoties studijām. Veids, kādā tu pārtrauc studijas, nedod tiesības nepieņemt tavu iesniegumu. Par budžeta un brīvajām vietām vērsies pie programmas direktora. Ir bijuši vēl trakāki gadījumi. Turklāt ir daudzi studenti, kuri bez brīdinājuma pārstāj apmeklēt studijas.
29.03.2022 17:50 |
 
Reitings 532
Reģ: 23.01.2022
Esmu dzirdējusi,ka cilvēks nebija nodevis vai aizmirsis atdot grāmatu LU bibliotēkā un parāds bija sakrājies vairākos simtos eur,ko nācās pēcāk atdot. Nevarēsi izņemt grāmatas,ja nebūs atmaksāts parāds
30.03.2022 01:05 |
 
Reitings 532
Reģ: 23.01.2022
Esmu dzirdējusi,ka cilvēks nebija nodevis vai aizmirsis atdot grāmatu LU bibliotēkā un parāds bija sakrājies vairākos simtos eur,ko nācās pēcāk atdot. Nevarēsi izņemt grāmatas,ja nebūs atmaksāts parāds
30.03.2022 01:05 |
 
Reitings 532
Reģ: 23.01.2022
Tas,ka izlēmi vienkārši panest studijas, bez dokumentu izņemšanas, manuprāt, neko nemaina. Ja nav nokārtotas studiju prasības tiec automātiski izslēgts no studējošā statusa nākamajā semestrī.
Nekādām problēmām nevajadzētu būt ne ar iestāšanos, ne budžeta vietu. Studenti nāk un iet.. LU it īpaši gaida jebkuru jaunu studentu
30.03.2022 01:11 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.03.2022
Pirmkārt, gribu pateikt lielu paldies visiem par ieguldīto laiku man atbildot! Dikti jauki.
otrkārt atradu ko šādu :
Tiesības studēt par valsts budžeta līdzekļiem noteikta akadēmiskā grāda (bakalaurs, maģistrs), zinātniskā grāda (doktors) vai augstākās izglītības profesionālās kvalifikācijas iegūšanai fiziskā persona var izmantot vairākas reizes. Par valsts budžeta līdzekļiem vienlaikus var studēt tikai vienā studiju programmā.
Tā kā nezinu. Neatradu vai izslēgšana varētu būt iemesls iespējamam atteikumam.
Par bibliotēkas parādu.. lieta tāda, ka studēju 2015. gadā. Parāds laikam būs mērojams vairākos simtos , bet esmu gatava to atmaksāt. Kā teica @dzidrazupa parāds nu dien nav brālis 😰
30.03.2022 01:26 |
 
10 gadi
Reitings 2574
Reģ: 04.01.2013
matemātiķe @ 30.03.2022 01:26
Pirmkārt, gribu pateikt lielu paldies visiem par ieguldīto laiku man atbildot! Dikti jauki.
otrkārt atradu ko šādu :
Tiesības studēt par valsts budžeta līdzekļiem noteikta akadēmiskā grāda (bakalaurs, maģistrs), zinātniskā grāda (doktors) vai augstākās izglītības profesionālās kvalifikācijas iegūšanai fiziskā persona var izmantot vairākas reizes. Par valsts budžeta līdzekļiem vienlaikus var studēt tikai vienā studiju programmā.
Tā kā nezinu. Neatradu vai izslēgšana varētu būt iemesls iespējamam atteikumam.
Par bibliotēkas parādu.. lieta tāda, ka studēju 2015. gadā. Parāds laikam būs mērojams vairākos simtos , bet esmu gatava to atmaksāt. Kā teica @dzidrazupa parāds nu dien nav brālis ?
Kad semestra beigās es biju aizmirsusi nodot grāmatas un bija iekrājies parāds zem 10 eur, man sūtīja gan epastu, gan zvanīja. Tas gan bija RSU. Vai tiešām tev neviens pa šiem gadiem nebija rakstījis? Var jau cerēt, ka viss ir aizmirsts, jo tas bija reāli sen :D
30.03.2022 10:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits