Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs Pica Luluu atsauksmes

 
Reitings 7
Reģ: 31.01.2021
Sveiki!
Vai kāda no jums ir strādājusi Pica Lullu? Cik esmu dzirdējusi no apkārtējiem, tad esot diezgan drausmīgā attieksme pret darbiniekiem. Varbut varat padalīties ar savu personīgo pieredzi?
25.03.2022 12:06 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
ES TUR VIENU DIENU NOSTRĀDĀJU.
ĻOTI PATIKA STRĀDĀT.
FORŠS KOLEKTĪVS BIJA.
25.03.2022 12:49 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Atsauksmes. Es tās nesauktu par atsauksmēm...
Stradaju vidusskolā kā darbu vasarā. Tas gan bija 6 gadus atpakaļ,bet cik dzirdēju no paziņām nekas nav mainījies. Es strādāju tajā kas ir centrā uz Blaumaņa ielas.
Ja esi kasiera tad tev ne tikai pie kases jāstrādā, bet pēc plkst 17iem jāmazgā trauki, jāvāc galdiņi, jātīra tualete utt, bet par to nemaksā vairāk.
Vakaros bija ļoti daudz cilvēku dēļ tās lokacijas. Visi dzēruši vai ar metālam problēmām. Tad ļoti bieži nācās saukt apsardzi.
No vadītājiem attieskem bija drausmīga. Viņiem vienalga kā pa nakti bija daudz pasūtījumu vēl dzēruši cilvēki demolēja puķu podus, ja nav viss kā vajag no rīta tad piedraud ka atvilks no algas. Vasaras laikā salūza kondicionieris un to nesteidzās salabot. Ja ārā +30 tad iekšā blakus picas krāsnij +50. Algu izmaksāja ar nokavēšanos.
Kolēģi kā jau kolēģi daži ir okey daži nē.
Vienīgais minimālais plus bija kā picas šķēli varēja pa 70 centiem dabūt, vai arī picas kuras nav nopirktas 2 h laikā ir jāmet ārā bet darbinieki sev paņema.
Tie divi mēneši ko tur nostrādāju nebija tā laptop vērti ko nopirku par to naudu.
25.03.2022 13:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits