Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

TIEVĒTĀJAS vol. 2?!

 
Reitings 109
Reģ: 22.03.2022
Čau, foršās!
Atceros, sen atpakaļ bija tāda super diskusija "TIEVĒTĀJAS', kur meitenes rakstīja, ko ēd katru dienu, savus parametrus, svaru, dalījās pieredzē utt. Man likās dikti forši. Šobrīd neko tādu šeit neredzu, tādēļ iedomājos, varbūt esat ieinteresētas!
Pati esmu vairāk skinny fat, svars man nav liels galīgi, bet tomēr uz vēdera ir tauciņi un citviet arī, gribētos ielīst atpakaļ savā 34. izmērā. 😁
Šobrīd taisu griķu diētu, tīri, lai attīrītu organismu un mīlu šo produktu, tādēļ iet ļoti viegli, nu jau 5. diena 😁 Ikdienā ēdu veselīgi un pēc diētas to arī turpināšu, tad varēšu arī vairāk aprakstīt, ko ēdu.
Mans augums: 175 cm
Svars: 63 kg
Mērķis: 55 kg
Droši uzrakstat savu pieredzi un ko ēdat! Jauku dienu!
22.03.2022 16:07 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Kā es jūs saprotu ar tām lattēm.
Man kopš vidusskolas nākuši klāt tikai 5kg, BET agrāk bija muskulīši, tagad esmu izplūdusi.😖
Skapī ir trīs labas bikses un visas apžmiegtas.
Bet ko var gribēt, ja mana diēta sastāv praktiski tikai no cukura. Ļoti garšo kafija un parasti tā ir latte ar sīrupiņu. Dienā daudz staigāju - varu nostaigāt līdz pat 20 km, bet pa ceļam vienmēr gribās kafijiņu. Sanāk kādas trīs dienā izdzert. Savukārt ūdens galīgi neiet iekšā, izņemot no paša rīta, kad pamostos.
Ar gatavošanu arī ir kā ir - man ļoti besī, ja kāds lien virtuvē, kad gatavoju, tāpēc vieglāk nopirkt gatavu, bet tas noteikti ir treknāks nekā, ja taisītu pati. Šobrīd īsti nav motivācijas kaut ko darīt, bet cenšos mainīt vienu lietu nevis uzreiz uzlikt sev striktu diētu, jo zinu, ka noteikti noraušos.
Šodien izdzēru 3 lattes un apēdu zupu Chatā + 2 maizes šķēles ar sviestu. It kā nav baigi daudz, bet nekas veselīgs.
27.03.2022 17:24 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
Vispār jau pie striktām diētām iesaka tā saucamās cheat day. Vienu dienu ēd ko grib. Vielmaiņai periodiski ir jāiedod stimuls aktīvāk strādāt ar lielāku pārtikas daudzumu.
Jums vajag ne tik daudz dārzeņus un augļus lietot, bet uzņemt vairāk olbaltimvielas. No svaigiem dārzeņiem lielos daudzumos zarnās veidojas gāzes.
27.03.2022 11:58 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Latte ir riktīga cukura bomba🙈
Man mājās ir tikai atļautie ēdieni,tāpēc nekādi sirdsapziņu pārmetumi. Un tā kā veicu produktu pasūtījumu,veikalā neieķeru našķus. Protams,viss nav tik rožaini,citreiz brīvdienās sanāk apēst našķus,izdzert kādu kokteili.
25.03.2022 13:13 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Mana klasiskā ēdienkarte ir apmēram tāda:
No rīta mājās viena latte, jo no rīta es nevaru neko ieēst. Tad paceļam uz darbu jau sāk gribēties ēst un reizēm nopērku to pedro sviestmaizi trijstūrveida ar vistu(gan jau zināt) vai arī sataisu mājās maizītes, kur ir rudzu maize, minimāli sviests(jo esmu pieradusi ēst bez, pat neprasās :D), avakado vai ja šikoju, tad lasis virsū, vai arī tītara fileja.
Protams, pa ceļam atkal tiek paķerta latte.
Pudienas kādreiz gatavoju pati, tagad gan bieži sanāk lido būt. Tur jau standartā kartupeļi, sēņu mērcīte, kāda gaļa un salāti. Ja pati gatavoju tad - rīsi vai griķi, gaļa un salāti.
Darbā tiek izderta latte.
Pēc darba man patīk iet kājām, jo tagad īpaši labs laiks un tad, protams, gribas sevi apbalvot arī vēl vienu kafiju, atkal latte un man atkal vajag sīrupiņus piespiest klāt. :D
Vakarā pēc garastāvokļa, vai nu gatavoju kaut ko pati - piemēram, pankūkas, gartine, pelmeņi uc. Nu diez gan vakariņās dažāds var būt ēdiens man :D vai aŗī pasūtam ar draugu kebabu vai burgerus, bet nu pārāk bieži tas nav, varbūt nedēļā vienu reizi
+ draugs reizēm atbrauc ar kūku un saka, ka jāēd... un tad man ir tāds bāc, kāpēc tu pirki :D
un, protams, ja man nenāk miegs ilgi un naktī kau tko daru - daru uni darbus vai ko tādu, tad arī sanāk naktī ēst. Naktī ēdu visu, kas ir ledusskapī :D
Bieži dzeru gāzētos dzērienus(nu tas laikam lielākais ļaunums, jo man ļoti garšo kola, piemēram, īpaši ar ledus gabaliņiem pie vakariņām tīrais kaifs.) Tagad uz atlaidēm sapirku kolas bundžas, mājās vēl kādas 5, protams, pretoties grūti.
No sporta tagad sāku skriet, bet pirms tam daudz staigāju. Dienā 10 000 solīšus stabili nogāju.
Kopumā ir diez gan neveselīgi, atzīstu, tāpēc ir tas ''vēderiņš'', brīnos kā svars vēk nav vairāk nācis klāt :D un būtu jābeidz pirkt sūdus ārpus mājām, jāpāriet uz veselīgāku kafiju, bet nu..
25.03.2022 12:04 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Naktsputns @ 25.03.2022 11:53
Ha, esmu arī skinny fat ! Svars man ir 54 kg uz 167cm augumu, bet tauciņi vēderā.... ajjj.. vakar mērīju zīmuļveida apspīlētos svārkus un tas vēders nesmuki izspiežas, rezultātā nenopirku... un atceroties, ka pludmales sezona nāk... ir jāmet tauciņi... jābeidz dzert savas lattes, ēst draņkus(pēdējā laikā mans našķītis ir burgerītis) un jāsāk sportot. Vakar izgāju 3 km noskriet, bija diez gan smagi gāja, jo nav pieraksts. Labi, to es sev piespiedīšu, bet ēdiens... aj kā grūti...
Parasti gribas kādu mērcīti gatavojot uztaisīt, piemēram, saldā krējuma sēņu mērcīti ar kartupeļiem, vai gratine(kartupeļi, saldais krējums un siers) ir mans jaunākais atklājums... un viss tas tik trekns.., zinu, ka ir tie auzu un sojas bāzes ''saldie krējumi'' un tie kafijas liesie 10%, bet es esmu ar tiem gatavojusi - GARŠA NAV TĀ. Vismaz man. Un tik daudz kārdinājumu, bet vislielākais - kafija. Es nedzeru parato kafiju, dzeru tikai latte, cappuciono retu reizi vai arī reizēm kad draugs uztaisa sev parasto kafiju, tad es tur ieleju pienu un varu iedzert tādu, bet pārsvarā man kafijas ir kā deserts... un diemžēl dienā tās mēdz būt pat 4 lattes... :(
oij kā es Tevi saprotu par to saldo krējumu un mērcītēm.. man pilnīgi tas pats :D tagad sapņoju par piektdienas vakara vakariņām, ka varētu uztaisīt kartupelīšus ceptus cepeškrāsnī, ar sēņu saldā krējuma mērcīti un sieru, sakārdināji! :D BET ēdīšu savu lieso tītara gaļas frikadeļu zupu :D :D :(
25.03.2022 11:57 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Ha, esmu arī skinny fat ! Svars man ir 54 kg uz 167cm augumu, bet tauciņi vēderā.... ajjj.. vakar mērīju zīmuļveida apspīlētos svārkus un tas vēders nesmuki izspiežas, rezultātā nenopirku... un atceroties, ka pludmales sezona nāk... ir jāmet tauciņi... jābeidz dzert savas lattes, ēst draņkus(pēdējā laikā mans našķītis ir burgerītis) un jāsāk sportot. Vakar izgāju 3 km noskriet, bija diez gan smagi gāja, jo nav pieraksts. Labi, to es sev piespiedīšu, bet ēdiens... aj kā grūti...
Parasti gribas kādu mērcīti gatavojot uztaisīt, piemēram, saldā krējuma sēņu mērcīti ar kartupeļiem, vai gratine(kartupeļi, saldais krējums un siers) ir mans jaunākais atklājums... un viss tas tik trekns.., zinu, ka ir tie auzu un sojas bāzes ''saldie krējumi'' un tie kafijas liesie 10%, bet es esmu ar tiem gatavojusi - GARŠA NAV TĀ. Vismaz man. Un tik daudz kārdinājumu, bet vislielākais - kafija. Es nedzeru parato kafiju, dzeru tikai latte, cappuciono retu reizi vai arī reizēm kad draugs uztaisa sev parasto kafiju, tad es tur ieleju pienu un varu iedzert tādu, bet pārsvarā man kafijas ir kā deserts... un diemžēl dienā tās mēdz būt pat 4 lattes... :(
25.03.2022 11:53 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.03.2022
Ā un vēl mērlente šodien iepriecināja. :D Gurnos -2 cm un viduklī arī -2. :)
25.03.2022 11:07 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.03.2022
bumbu Ļoti zināma situācija, pati ar ēdu veselīgi itkā, bet dauudz par daudz :D un saldumus arī mīlu.
Tagad sanāca pāris dienas nedaudz norauties. Bijām ciemos pie drauga mammas un, protams, viņa taisīja pankūkas ar biezpienu, ciabattas ar kamambēra sieru, šampīti dzērām un ko tik ne... Nebija gan nekādi čipsi vai kūkas, bet tomēr ne gluži tas diētiskākais ēdiens. Ja vēl savai mammai varu atteikt, tad nu drauga jau galīgi nepieklājīgi. :D
Šodien esmu jau atpakaļ ierindā, cēlos 8:00, uztaisīju youtube treniņu un pēc 2h brokastis - 100 g vājpiena biezpiens ar banānu un kanēli. :)
25.03.2022 11:06 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.03.2022
tājaugan @ 24.03.2022 14:43
Vai būs arī zaudēto cm/kg atskaites, piem., katra mēneša 1. datumā?
Viduklis 74 cm
Dibens 95 cm
Augšstilbs 55 cm
165 cm / 53 kg / S izmērs (pateicoties ļoti smalkai ķermeņa augšdaļai)
Mērķis: tā kā man pie anorektiska 42 kg svara viduklis bija 65 cm, skaistuma standarta 60 cm laikam ir iespējami tikai ar ribu izņemšanu :D Tādēļ vienkārši vēlos kaut cik mazākus apkārtmērus, cik nu manai bez-vidukļa ķermeņa formai būtu optimāli.
Tā ir super ideja par cm atskaiti, noteikti vajag! :)
25.03.2022 10:59 |
 
Reitings 116
Reģ: 25.02.2022
Vai būs arī zaudēto cm/kg atskaites, piem., katra mēneša 1. datumā?
Viduklis 74 cm
Dibens 95 cm
Augšstilbs 55 cm
165 cm / 53 kg / S izmērs (pateicoties ļoti smalkai ķermeņa augšdaļai)
Mērķis: tā kā man pie anorektiska 42 kg svara viduklis bija 65 cm, skaistuma standarta 60 cm laikam ir iespējami tikai ar ribu izņemšanu :D Tādēļ vienkārši vēlos kaut cik mazākus apkārtmērus, cik nu manai bez-vidukļa ķermeņa formai būtu optimāli.
24.03.2022 14:43 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Sveikas! Šis ir forši, labprāt arī piedalos!
Man šobrīd svars ir 75kg un esmu 1,77cm.
Pirms bērna biju super tieva, slaidas kājas, ideāls viduklis. Bieži sanāk raudāt redzot vecās bildes. Bet nu. Nav jau arī mirstāmā kaite. Tik pašai jāsaņemas un jāmaina paradumi.
Man ar ūdens dzeršanu arī ir švaki. No rīta vispār nevaru iedzert neko 😅 nesaprotu kāpēc. Un uz dienas otro daļu dzeru daudz, bet diez vai sanāk 2l dienā.
Nopirku svarus. Likās, ka tie motivēs, bet tāpat nesanāk. Ne sportot, ne ieturēt kādu diētu. Man ir tā, ka no stresa gribas uzēst kādu saldumu. Bet tagad centos saldumus neēst, jo visam tam svaram traucē un vēl plusā uz sejas pumpas metas. Šodien vienu konfekti apēdu, nenoturējos. Vīramāte arī vienmēr atved bulkas, kūkas, končas. Besī.
Es vispār neēdu super neveselīgi. Bet ēdu daudz. Sanāk lielas porcijas apēst ..
mērķis man ir samazināt porcijas, neēst saldumus vispār (visus miltu produktus arī)
Un gribu nomest svaru uz 60kg vismaz. Sanāk 15kg jānomet. Jau slikti metas no tā cipara. 😅
Apkārtmēru jāizmēra (jānopērk tā lente kaut kur)
Bet nu vislielākās man ir kājas. Tākā divi lieli bluķi. Un visam kronis pa virsu ir tas, ka pirms pāris dienām pamanīju, ka veidojas dubultzods!! ☹️
Katrā ziņā , ceru, ka te dāmas mani iedvesmos. Nu vismaz kopā jau vienmēr ir vieglāk, nekā vienam malties.
24.03.2022 14:17 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Heidy @ 23.03.2022 16:06
Es ar sportu uz Jūs :( bet domāju, ka vajadzētu sākt pašai, iespējams, ka mājas apstākļos, lai nefeilotu zālē :D Es uz svariem nekāpšu, jo es nesaprotu kā man tā var lēkāt svars! Vienu dienu 1.5kg klāt, pēc 2 dienām -2kg. Šādi visu laiku lēkā. Tāpēc es arī labāk izvēlos mērīt apkārtmēru, bet nedarīšu to vēl pagaidām, lai nedaudz laiciņš paliek.

Tas ir normāli,ka svars lēkā,jo svara diapazons ir no daudz kā atkarīgs-no cikla dienas,no vēdera izejas,no uzņemtā ūdens daudzums. Visprecīzākais svars sievietei ir 10-14 cikla dienā,no rīta pirms ēšanas. Es vispār labi,ka gadā reizi nosveros,vairāk sevi kontrolēju ar spoguļa attēlu un pēc drēbēm.
24.03.2022 09:54 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.03.2022
Oii, nebaidies no tā vispār! Es kādu gadu no vietas taisīju mājās vnk vienu Pamela Reif workout, iesaku pachekot viņu. Un ja iesi uz gym, vari paskatīties arī kādus video youtube, kur var saprast, kā darboties ar to inventāru.
Es pirmajā x arī neko nezināju, es vnk aizgāju un skrēju uz skrejceliņa. :D un pētīju, ko man apkārt dara 😁😁
24.03.2022 09:39 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Es ar sportu uz Jūs :( bet domāju, ka vajadzētu sākt pašai, iespējams, ka mājas apstākļos, lai nefeilotu zālē :D Es uz svariem nekāpšu, jo es nesaprotu kā man tā var lēkāt svars! Vienu dienu 1.5kg klāt, pēc 2 dienām -2kg. Šādi visu laiku lēkā. Tāpēc es arī labāk izvēlos mērīt apkārtmēru, bet nedarīšu to vēl pagaidām, lai nedaudz laiciņš paliek.
23.03.2022 16:06 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.03.2022
Šodien beidzot uztaisīju kārtīgu treniņu, citādi biju jau nedaudz ierūsējusi :D Abs+ cardio. baigi laba sajūta. Un vēl izdomāju, ka laikam tagad kādu brīdi nesvēršos, bet labāk vadīšos pēc cm uz vidukļa un gurniem. Tas tomēr svarīgāk. Kā pārējām?
23.03.2022 15:30 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Man ir abas Paulas Freimanes grāmatas, es domāju smelties beidzot idejas no šīs grāmatas. Ja nu kādai interesē, varēšu dot atsauksmes un padalīties ar recepti :)
23.03.2022 10:16 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Pama @ 22.03.2022 20:32

Pamēģini eritritolu, Maximā var nopirkt
Paldies, es pamēģināšu! :)
23.03.2022 10:15 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.03.2022
MiniMe33 Yay, sveicināta klubiņā! :D Nu par Didru jaa.. Es domāju, tur viss vienkārši. 1. Viņai nav daudz laika pa dienu ēst, tāpēc snacko vairāk, 2. Viņa tomēr modelē katru dienu drēbes, zin cik ļoti tu jau pamani katru milimetru, skatoties uz sevi diendienā :D
Es pati agrāk reāli ēdu takā viņa, nu dažas kafijas un saldumiņi pa dienu, vakarā pāris karotes kkādu rīsu, pupiņu. Nu nekāda riktīga ēdiena. Tagad tieši taisu ikdienā fokusu uz veselīgu ēdienu, dauuudz dārzeņu.
22.03.2022 20:54 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Heidy @ 22.03.2022 16:26
Čaviņa!
Labprāt gribētos, lai šeit izvērstos diskusija un mēs apmainītos ar padomiem, pieredzi, receptēm, utt.
Es tagad tieši arī esmu sākusi ieturēties! Nu jau nedaudz par traku palaidos...
Mans augums: 173 cm
Svars: 69 kg
Mērķis: 60 kg
Kad nāk svars klāt, pirmās vietas kur pamanu ir uz vēderiņa :( un ciskām...
Nekad neesmu sēdējusi uz diētas, kaut kā liekas, ka pietikos ar to, ja nedaudz ierobežotu sevi un aizstātu dažus produktus ar kādu veselīgāku alternatīvu.
Man ļoti labumā iet, kad tiek ēsts daudz junks, miltu izstrādājumi. Par cik man grūti iet ar nečītošanu, esmu sev sastādījusi striktu ēdienkarti nedēļai uz priekšu. Starp citu, arī tā ietaupās naudiņa, ja strikti pieturās pie ēdienkartes un veikala saraksta.
Brokastīs ēdu pilngraudu maizi ar avokado vai mocarellu ar tomātiem, pesto un balzamiko.
Man topā ir tvaicēti vistas šķiņķīši ar svaigajiem salātiem. Apēdu 1 šķiņķīti. To es ēdu vakariņās.
Tik tokā redzēju, ka nedaudz apvāra brokoli, kad nedaudz apvārīti, tad liek cepamtraukā, pielejot olu kulteni klāt. Var pievienot sieru vēl klāt. Cep cepeškrāsnī. Sanāk kā sacepums. Man ļoti garšo un liekas viegla maltīte!
Pārsvarā cenšos ēst svaigus produktus. Salāti katru dienu.
Man grūti iet ar cukura samazināšanu. Arī nespēju iedzert kafiju bez cukura... Varbūt kādai ir pieredze ar aizvietotājiem?

Pamēģini eritritolu, Maximā var nopirkt
22.03.2022 20:32 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Ok meitenes , es tomeer ar jums, safocejos sodien un sapratu ka nu jau talak vairs nav kur :D
Janoperk man svari obligati .
Viduklis-75 cm!!!!
Ciska- 52 cm
Dibens-90 cm
Roka- 29 cm
Esmu 157 cm gara! Apmeram svars 58 kg
Merkis- no
Viduklinvismaz nost 10 cm un vismaz 10 kg nost! 😀
Reali maija vidu celojums!
Iedodiet man kads tadu apnemsanos neest kaa Didrihsonei ludzu! :D
22.03.2022 18:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits