Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Braukšanas eksāmens

 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Šodien izgāzos braukšanas eksāmenā 🥲
Padalieties, kāda bija jūsu pieredze? Vai nokārtojāt ar pirmo reizi? Ja ar pirmo, cik jums bija braukšanas?
Kāds bija eksāmena instruktors? Normāls, vai mēģināja iegāzt? Visādi stāsti bija dzirdēti…
Tā jau likās, ka man normāls trāpijās, bet es sanervozējos un uz salu tilta plūsmā iebraucu ar 97km/h, vēlāk nepamanot zīmi, no vienvirziena ielas griezos pa kreisi no ielas vidus, nevis no kreisās malas, un kronis visam bija noslāpt uz izbrauktuves uz tā paša salu tilta 😬
Man bija 33 braukšanas, likās, ka esmu gatava un ar ierasto mašīnu un savu instruktoru viss bija super 👍 Bet reāli sastresojos un te arī rezultāts… Baigais besis tagad un uz jaunu eksāmenu pierakstīties arī nav viegli, vai nu pēc mēneša vai katru dienu jāčeko, ja nu kāds izrakstās 😤😕
14.03.2022 19:35 |
 
Reitings 24
Reģ: 10.01.2022
Val @ 14.03.2022 19:35
Šodien izgāzos braukšanas eksāmenā ?
Padalieties, kāda bija jūsu pieredze? Vai nokārtojāt ar pirmo reizi? Ja ar pirmo, cik jums bija braukšanas?
Kāds bija eksāmena instruktors? Normāls, vai mēģināja iegāzt? Visādi stāsti bija dzirdēti…
Tā jau likās, ka man normāls trāpijās, bet es sanervozējos un uz salu tilta plūsmā iebraucu ar 97km/h, vēlāk nepamanot zīmi, no vienvirziena ielas griezos pa kreisi no ielas vidus, nevis no kreisās malas, un kronis visam bija noslāpt uz izbrauktuves uz tā paša salu tilta ?
Man bija 33 braukšanas, likās, ka esmu gatava un ar ierasto mašīnu un savu instruktoru viss bija super ? Bet reāli sastresojos un te arī rezultāts… Baigais besis tagad un uz jaunu eksāmenu pierakstīties arī nav viegli, vai nu pēc mēneša vai katru dienu jāčeko, ja nu kāds izrakstās ??
man arī ir tas ka ar instruktoru viss ok, kad pati braucu viss ok, ka eskāmens taa ir tādi pigori ka tik turies, lieku jau 8 reizes nu jau būs 9 eksāmens🤣 ta vien gaidu ko šajā eksāmenā izdarīšu. Nu reāli eksāmena sastradāju tādas muļķības, kuras pat braukšanās neesmu sastrādājusi🤦‍♀️
Es jau vairs neņemu braukšanas pie instruktora, reāli jēgas nav, vis ir labi bet kā eksāmens viss dirsā.
Eksāmeny tagad nu jau 2 reizi izmantošu kā braukšanas mācību stundu🤣
14.03.2022 19:40 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Melodiijjaa @ 14.03.2022 19:40
man arī ir tas ka ar instruktoru viss ok, kad pati braucu viss ok, ka eskāmens taa ir tādi pigori ka tik turies, lieku jau 8 reizes nu jau būs 9 eksāmens? ta vien gaidu ko šajā eksāmenā izdarīšu. Nu reāli eksāmena sastradāju tādas muļķības, kuras pat braukšanās neesmu sastrādājusi?‍♀️
Es jau vairs neņemu braukšanas pie instruktora, reāli jēgas nav, vis ir labi bet kā eksāmens viss dirsā.
Eksāmeny tagad nu jau 2 reizi izmantošu kā braukšanas mācību stundu?

8 eksāmeni, wow 😱 Novēlu ar 9 reizi beidzot nolikt! 🤞🥺
Kā tu pieraksties? Varbūt esi pamanījusi, kad tajā csdd aplikācijā viņi atjauno tos laikus? Vai varbūt ir efektīvāk viņiem zvanīt un jautāt vai kāds laiks nav atbrīvojies? Vai arī tu raksties mēnesi uz priekšu un gaidi tik ilgi? 😬
14.03.2022 19:48 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Braukšanu ar pirmo, teoriju ar otro. Man šķiet tas ir ļoti individuāli, jo teorija man pa dzīvi padodas sliktāk nekā prakse. Liels atsvars bija tas, ka paralēli obligātajām braukšanām ( +-30, es neatceros cik toreiz bija obligātās), es braucu ar drauga auto pa pilsētu krustu šķērsu. Mācijos pa lauku ceļiem pašu sākumu, kā atlaist sajūgu un laideni spiest gāzi un visādus tādus sīkumus. Nezinu vai bez papildus mācīšanās es varētu tik ātri nolikt eksāmenu.
14.03.2022 19:52 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Galvenais nepadodies. Paņem izmēģinājuma braucienu, pierodi ja vajag. Lieta kas jāatceras un kas man palīdzēja bija drauga sacītais - tu vadi auto nevis auto vada tevi. Un jā, varbūt nav labākais risinājums, bet pus stundiņu pirms eksāmena viens šotiņš balzāmiņa. 😀
Lai tev izdodas!
14.03.2022 19:54 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
.Eksperte. @ 14.03.2022 19:54
Galvenais nepadodies. Paņem izmēģinājuma braucienu, pierodi ja vajag. Lieta kas jāatceras un kas man palīdzēja bija drauga sacītais - tu vadi auto nevis auto vada tevi. Un jā, varbūt nav labākais risinājums, bet pus stundiņu pirms eksāmena viens šotiņš balzāmiņa. ?
Lai tev izdodas!

Paldies par ieteikumu! 😅
Gruzis ir, bet nepadošos! Pat tādi indivīdi kā Didrihsone nolika, tad jau es arī varu 🤭🤣
Un jā, ņemot vērā, ka tērēju 200-300EUR mēnesī braukšanām, ideja trenēties braukt ar drauga mašīnu man patīk! Vienīgi mums automāts, bet es lieku mehāniku 😬
14.03.2022 20:01 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Val @ 14.03.2022 20:01

Paldies par ieteikumu! ?
Gruzis ir, bet nepadošos! Pat tādi indivīdi kā Didrihsone nolika, tad jau es arī varu ??
Un jā, ņemot vērā, ka tērēju 200-300EUR mēnesī braukšanām, ideja trenēties braukt ar drauga mašīnu man patīk! Vienīgi mums automāts, bet es lieku mehāniku ?

Tad īsti jēgas nebūs ar automātu braukt. Varbūt ir kāds paziņa, draugs, radinieks, kam manuālis un gatavs pasēdēt blakus kamēr stūrē?
14.03.2022 20:14 |
 
Reitings 24
Reģ: 10.01.2022
Val @ 14.03.2022 20:01

Paldies par ieteikumu! ?
Gruzis ir, bet nepadošos! Pat tādi indivīdi kā Didrihsone nolika, tad jau es arī varu ??
Un jā, ņemot vērā, ka tērēju 200-300EUR mēnesī braukšanām, ideja trenēties braukt ar drauga mašīnu man patīk! Vienīgi mums automāts, bet es lieku mehāniku ?

Nejauc automātu ar mehānisko ātrumkārbu, reali neiesaku, es pirms eksamena izbraucu ar automātiako, pizdzec bij, aizmirsu pārlikt ātrumus un visu laiku juka ka arī mašīna slāpa
14.03.2022 20:14 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
Val @ 14.03.2022 20:01

Paldies par ieteikumu! ?
Gruzis ir, bet nepadošos! Pat tādi indivīdi kā Didrihsone nolika, tad jau es arī varu ??
Un jā, ņemot vērā, ka tērēju 200-300EUR mēnesī braukšanām, ideja trenēties braukt ar drauga mašīnu man patīk! Vienīgi mums automāts, bet es lieku mehāniku ?
nav zvaniits ka didrei tiesiibas nav nopirktas:D nu joks protams
14.03.2022 20:18 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Melodiijjaa @ 14.03.2022 20:14

Nejauc automātu ar mehānisko ātrumkārbu, reali neiesaku, es pirms eksamena izbraucu ar automātiako, pizdzec bij, aizmirsu pārlikt ātrumus un visu laiku juka ka arī mašīna slāpa

Jam, nu tad neko 🤷‍♀️ Īsti nav neviena, kas ar mehānisko un kam varētu palūgt 😅 man diezgan šaurs draugu loks 😬
14.03.2022 20:21 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
Es ar manuālo vispār neprotu braukt, problēmas ar tiem ātrumiem. Čakars kad nezinu kurā brīdī jāpārslēdzas
14.03.2022 20:23 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
BlondeBarbie @ 14.03.2022 20:23
Es ar manuālo vispār neprotu braukt, problēmas ar tiem ātrumiem. Čakars kad nezinu kurā brīdī jāpārslēdzas

Pārslēgties, turēt distanci no citām mašīnām, apbraukt bedres ir mana stiprā puse, es teiktu 😅
Bet zīmes gan bieži nepamanu, vēl tagad visu laiku pa dienu saule acīs spīd, nu burtiski tā, ka hujārī 🤦‍♀️ Baigi kaitina, man vēl brilles optiskās, un saulenes nevaru uzvilkt 🤦‍♀️ Un ātrumu nejūtu dažreiz, liekas, ka braucu normālā ātrumā, bet patiesībā kādi +20km atļautajam 😔
14.03.2022 20:33 |
 
Reitings 24
Reģ: 10.01.2022
Val @ 14.03.2022 20:21

Jam, nu tad neko ?‍♀️ Īsti nav neviena, kas ar mehānisko un kam varētu palūgt ? man diezgan šaurs draugu loks ?

Turpini tad braukt ar instruktoru, ja pieņem protams
14.03.2022 20:35 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Val @ 14.03.2022 20:33

Pārslēgties, turēt distanci no citām mašīnām, apbraukt bedres ir mana stiprā puse, es teiktu ?
Bet zīmes gan bieži nepamanu, vēl tagad visu laiku pa dienu saule acīs spīd, nu burtiski tā, ka hujārī ?‍♀️ Baigi kaitina, man vēl brilles optiskās, un saulenes nevaru uzvilkt ?‍♀️ Un ātrumu nejūtu dažreiz, liekas, ka braucu normālā ātrumā, bet patiesībā kādi +20km atļautajam ?

Piedod, bet tad tev sūdīga izjūta uz ātrumu. Uzmanība uz ceļa ir vajadzīga ne tikai eksāmenam, bet arī visu turpmāko dzīvi. Instruktors tavā kārtējā stundā to nepamanīto ceļa zīmi piedos. Reālā satiksmē tev nepiedos neviens.
Turpini iet uz nodarbībām, nesteidzies ar eksāmenu. Tas eksāmens nav ķekša pēc izdomāts. Tam vajag pārliecību, acīgumu un uzmanību.
Turklāt, tas, ja tu ej kaut 60x pie instuktora uz nodarbību, tas nenozīmē, ka esi sliktāks cilvēks par pārējiem. Mums katram ir savi limiti, cik spējam no sevis izspiest. Ko viens var iemācīties 3 reizēs kāds cits spēj aptvert astoņās. Nevajag iet nepārliecinātiem uz eksāmenu ar ideju - mošk paveiksies. Kārtīgi iemācies, pat ja tas prasa ilgāku laiku kā citiem, bet tu gala rezultātā būsi drošs satiksmes dalībnieks, kas arī ir jānosprauž kā mērķis.
14.03.2022 20:39 |
 
Reitings 332
Reģ: 10.03.2022
Val @ 14.03.2022 19:35
Šodien izgāzos braukšanas eksāmenā ?
Padalieties, kāda bija jūsu pieredze? Vai nokārtojāt ar pirmo reizi? Ja ar pirmo, cik jums bija braukšanas?
Kāds bija eksāmena instruktors? Normāls, vai mēģināja iegāzt? Visādi stāsti bija dzirdēti…
Tā jau likās, ka man normāls trāpijās, bet es sanervozējos un uz salu tilta plūsmā iebraucu ar 97km/h, vēlāk nepamanot zīmi, no vienvirziena ielas griezos pa kreisi no ielas vidus, nevis no kreisās malas, un kronis visam bija noslāpt uz izbrauktuves uz tā paša salu tilta ?
Man bija 33 braukšanas, likās, ka esmu gatava un ar ierasto mašīnu un savu instruktoru viss bija super ? Bet reāli sastresojos un te arī rezultāts… Baigais besis tagad un uz jaunu eksāmenu pierakstīties arī nav viegli, vai nu pēc mēneša vai katru dienu jāčeko, ja nu kāds izrakstās ??
Sveika,es noliku ar 8!Bet stāsts garšs,uzsāku mācīties oktobrī 2020,teorijas nokārtoju ar pirmo,sāku braukt,instruktors foršs un tā,nobraucām līdz ierobežojumiem 22 reizes,tad pēc tam rindas lielas,nedēļā tiku tikai 2x labi ja,un plusā biju grūtniece,tas bija smagi,28.aprīlī instruktors parakstīja,ka varu doties uz skolas eksāmenu,viss forši pierakstos uz 7.maiju-priecīga😀
2.maija vakarā saprotu,ka sākas dzemdības(paredzēts bija 16.maijs)
Lo\giski eksāmenu atcelu,pagdāja kādi 2mēneši līdz spēju vispār piesēsties pie auto,tad nu jūlijā pierakstījos uz skolas eksāmenu-noliku,priecīga skatos \csdd-br\ivs tikai 1.septembris☹
nenolieku,atkal pēc laika 1-1.5mēnesis rinda,skatos \valmierā ātrāk,un tur liku reizes 4,visās iekritu uz vienvirzienu!
10x jau visu pārdomāju,papildus ņēmu braukšanas utt.tad izdomāju,nē jāņem atpakaļ Rīga,tad nu kūlos,ķļūdas😭viss jau bija tā piegriezies,ka gribēju nospļauties,un tad dabūju vietu tieši pirms teorijas der.termišs beidzas,aizgāju nevienam nesakot,un hops dabūju.
Smagi,grūti,ar iztērētu daudz naudu,izdarīju to!
Nov\elu veiksmi,nepadošanos,un būs labi😀
14.03.2022 22:37 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
sīkumiņš @ 14.03.2022 22:37
Sveika,es noliku ar 8!Bet stāsts garšs,uzsāku mācīties oktobrī 2020,teorijas nokārtoju ar pirmo,sāku braukt,instruktors foršs un tā,nobraucām līdz ierobežojumiem 22 reizes,tad pēc tam rindas lielas,nedēļā tiku tikai 2x labi ja,un plusā biju grūtniece,tas bija smagi,28.aprīlī instruktors parakstīja,ka varu doties uz skolas eksāmenu,viss forši pierakstos uz 7.maiju-priecīga?
2.maija vakarā saprotu,ka sākas dzemdības(paredzēts bija 16.maijs)
Lo\giski eksāmenu atcelu,pagdāja kādi 2mēneši līdz spēju vispār piesēsties pie auto,tad nu jūlijā pierakstījos uz skolas eksāmenu-noliku,priecīga skatos \csdd-br\ivs tikai 1.septembris☹
nenolieku,atkal pēc laika 1-1.5mēnesis rinda,skatos \valmierā ātrāk,un tur liku reizes 4,visās iekritu uz vienvirzienu!
10x jau visu pārdomāju,papildus ņēmu braukšanas utt.tad izdomāju,nē jāņem atpakaļ Rīga,tad nu kūlos,ķļūdas?viss jau bija tā piegriezies,ka gribēju nospļauties,un tad dabūju vietu tieši pirms teorijas der.termišs beidzas,aizgāju nevienam nesakot,un hops dabūju.
Smagi,grūti,ar iztērētu daudz naudu,izdarīju to!
Nov\elu veiksmi,nepadošanos,un būs labi?

Traki, jā… 😬 Bet labi, ka noliki tomēr beigās! Reāli prieks par jums visām, it īpaši par tām, kurām smagāk gājis 🥺 Cerams man arī drīz izdosies 😬🤞🤞
14.03.2022 23:30 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
.Eksperte. @ 14.03.2022 19:52
Braukšanu ar pirmo, teoriju ar otro. Man šķiet tas ir ļoti individuāli, jo teorija man pa dzīvi padodas sliktāk nekā prakse. Liels atsvars bija tas, ka paralēli obligātajām braukšanām ( +-30, es neatceros cik toreiz bija obligātās), es braucu ar drauga auto pa pilsētu krustu šķērsu. Mācijos pa lauku ceļiem pašu sākumu, kā atlaist sajūgu un laideni spiest gāzi un visādus tādus sīkumus. Nezinu vai bez papildus mācīšanās es varētu tik ātri nolikt eksāmenu.

Ah, man tik līdzīgi!😂 Arī braukšana ar pirmo, bet teorija ar otro un nenoliekot teoriju jutos nu TIK stulba!😂
Bet nu jā, braukšanas bija ap 30 vai nedaudz vairāk un ar to problēmu nebija, arī paveicās tikt pie normāla eksāmena inspektora un varbūt tur tā veiksme nospīdēja, kaut arī vienu reizi noslāpu, bet nevienam netraucēju, tāpēc to par kļūdu neuzskatīja.
Autorei novēlu veiksmi nākamajā eksāmenā, galvenais nepadodies un tici sev, nav svarīgi ar kuro reizi noliksi, tas nav rādītājs cik labs/slikts braucējs esi. Ticu, ka sanāks! Un kā jau Eksperte teica, ja ir iespēja, patrenējies braukt ārpus braukšanas nodarbībām! :)
14.03.2022 23:40 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Instruktors teica, ja paņem "izmēģinājuma eksāmenu," bet eksāmenu noliec, tad to ieskaita. Varbūt tā var, ja nu psiholoģiski tas labāk palīdzēs nobraukt. Veiksmi!🙂
15.03.2022 01:25 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Keana @ 14.03.2022 23:40

Ah, man tik līdzīgi!? Arī braukšana ar pirmo, bet teorija ar otro un nenoliekot teoriju jutos nu TIK stulba!?
Bet nu jā, braukšanas bija ap 30 vai nedaudz vairāk un ar to problēmu nebija, arī paveicās tikt pie normāla eksāmena inspektora un varbūt tur tā veiksme nospīdēja, kaut arī vienu reizi noslāpu, bet nevienam netraucēju, tāpēc to par kļūdu neuzskatīja.
Autorei novēlu veiksmi nākamajā eksāmenā, galvenais nepadodies un tici sev, nav svarīgi ar kuro reizi noliksi, tas nav rādītājs cik labs/slikts braucējs esi. Ticu, ka sanāks! Un kā jau Eksperte teica, ja ir iespēja, patrenējies braukt ārpus braukšanas nodarbībām! :)

Bonusā visam tam es aizgāju uz eksāmenu pa kluso. Tikai mans partneris to zināja. Es sapratu, ka man nevajag visu šito stresošanu no apkārtējiem un spiedienu no instruktora, lai gan viņš bija ļoti foršs.
Pēc pāris dienām viņš man zvana lai norunātu nākamo nodarbību (viņš palika aizņemtāks,jo beidzās manas obligātās, vel viens iemesls kapēc pasteidzos), es saku ka vairs nevajag, ka tiesības man jau ir. Šis tādā šokā, kapēc nepasaucu viņu. Teicu, ka tā gadās. 😀 Bija priecīgs par uzlaboto statistiku. 😀
15.03.2022 06:22 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Jacqueline @ 15.03.2022 01:25
Instruktors teica, ja paņem "izmēģinājuma eksāmenu," bet eksāmenu noliec, tad to ieskaita. Varbūt tā var, ja nu psiholoģiski tas labāk palīdzēs nobraukt. Veiksmi!?

Man aizdoma, ka instruktors stāsta baigākās muļķības.
15.03.2022 06:27 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Instruktors teica, ja paņem "izmēģinājuma eksāmenu," bet eksāmenu noliec, tad to ieskaita. Varbūt tā var, ja nu psiholoģiski tas labāk palīdzēs nobraukt. Veiksmi!🙂

Tā nu gan nav. Pilnīgas muļķības.
15.03.2022 08:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits