Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šķiršanās sāpes

 
Reitings 20
Reģ: 13.03.2022
Sveiki!
Ehh,pat nezinu,ar ko sākt. Laikam iedošu mazu ieskatu...
Pirms nedēļas beidzās attiecības,kam tūliņ būtu 2 gadi. Patiesībā šī šķiršanās vilkās pāris nedēļas, jo tad saņēmāmies un sarunājām,ka mainīsimies,bet,jā nesanāca ievērot norunāto.
Mūsu attiecības pameta draugs,sakot,ka ir izdedzis,ka viņā vairs nav dzirkstelīte,kā arī beigās paziņoja,ka mani vairs nemīl.💔
Protams,ka par izdegšanu viņš teica jau no decembra. Taču man likās,ka viņš ir vienkārši pārguris no darba un reizēm arī ikdienas kašķiem, kas ne no kā uzradās.😕
Principā esmu vainīga es...puisis ļooooti centās visu laiku. Mani ļoooti mīlēja,būtu gatavs visu man atdot, iepriecināja, lutināja. Viņš bija ļoooti mīļš,gādīgs,rūpīgs,sirsnīgs,labsirdīgs utt. 🥺Protams,ka šo visu (cik ļoti viņš mani patiesībā mīlēja,cik īpaša es viņam biju) es sapratu tikai tagad,kad jau ir par vēlu. 🤕Pareizs ir tas teiciens,kad zaudē,tad saproti tikai to īsto vērtību! Diemžēl, esmu zaudējusi savu cilvēciņu. Un es nespēju to pieņemt,nespēju piedot sev,ka to neievēroju,ka biju pārņemta ar sevi un savām jūtām neredzot,cik ļoti viņu sāpinu ar kašķiem un velkot ikdienā līdzi pagātnes notikumus.
Vēršos pie jums,nevis lai iztirzātu manas attiecības, bet gan ar lūgumu pēc padomiem- kā piedot sev? Kā samierināties,ka esmu vienkārši sava stulbā rakstura dēļ palaidusi jeb atdevusi kādai citai tik fantastisku puisi? Kā atrast mieru? Zinu,ka teiksiet ir jāizsāp,bet...sāp nežēlīgi. 😢
Esmu arī izdarījusi secinājumus, kas noveda pie strīdiem, kāpēc tie bija utt. Manī ir vaina. Manī ir daudzas vainas. Taču,kā es varu sevi mainīt? Kā mazināt greizsirdību, privātīpašnieciskumu,negatīvismu,aizdomas/iedomas,sīkumainību? Kā pacelt pašnovērtējumu? Es ļoti gribu sakārtot sevi,lai pati sev nebojātu nākotni.
Kaut arī esmu ļoti pārliecināta, ka otrreiz dzīvē man tā nepaveiksies.😔 Es tik ļoti gribu viņu...🥺
Jā,noteikti šeit atradīsies cilvēki,kas teiks,ka esmu lose - jā,esmu!
Ka esmu neglīta,tādēļ pameta-jā,esmu!
Es pati to visu zinu,esmu sapratusi, ka tā otru cilvēku nevar sāpināt, ka esmu briesmonis.
Un tieši tas arī ir iemesls,kādēļ vēršos šeit...
Es vēlos ieteikumus vai padomus,lūdzu.
13.03.2022 15:43 |
 
Patīk
Reitings 11342
Reģ: 27.01.2021
Ja gribi sakārtot sevi, iesaku terapiju. Ne vienmēr mēs paši esam spējīgi vai zinoši, kā tikt galā ar sevi vai kāpēc esam, kādi esam, kāpēc reaģējam tā, kāpēc atkārtojam tās pašas kļūdas.
Un nelec no jauna attiecībās, līdz neesi tam gatava.
13.03.2022 15:49 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.03.2022
Es joprojām tik ļoti stipri viņu mīlu. Atceros visu foršo un mīļo,kas mums bija.
Man bija doma,ka varbūt,ja es sāktu viņu ienīst kaut vai par vismazākajām kļūdām vai neizdarībām,man paliktu vieglāk, būtu vieglāk viņu palaist. Bet! Es nevaru atcerēties neko tādu...
Kā palaist cilvēku,kuru mīli? 😔
13.03.2022 15:54 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sun.shine @ 13.03.2022 15:54
Es joprojām tik ļoti stipri viņu mīlu. Atceros visu foršo un mīļo,kas mums bija.
Man bija doma,ka varbūt,ja es sāktu viņu ienīst kaut vai par vismazākajām kļūdām vai neizdarībām,man paliktu vieglāk, būtu vieglāk viņu palaist. Bet! Es nevaru atcerēties neko tādu...
Kā palaist cilvēku,kuru mīli? ?

Nekā. Kļūsti par darbaholiķi, izdzēs viņa nummuru, nobloķē viņa soc tīklus, uzveido jaunu matu griezumu un ej dari lietas, kuras nenodara tev postu, bet liek domāt par ko citu.
13.03.2022 15:58 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.03.2022
.Eksperte. @ 13.03.2022 15:58

Nekā. Kļūsti par darbaholiķi, izdzēs viņa nummuru, nobloķē viņa soc tīklus, uzveido jaunu matu griezumu un ej dari lietas, kuras nenodara tev postu, bet liek domāt par ko citu.

Viņš jau mani ir izmetis no soc.tīkliem.
Un vienalga,ka pat daru ko citu,tāpat manā galvā ielaužās domas un vainas sajūta, ka esmu salauzusi cilvēku, saplēsusi viņa sirdi. Ka manu darbību rezultātā esam šķirti! 😔
13.03.2022 16:03 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Cik jums gadi?
13.03.2022 16:08 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.03.2022
Santa1992 @ 13.03.2022 16:08
Cik jums gadi?

Man 24. Vai gadiem ir ļoti liela nozīme?
13.03.2022 16:10 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sun.shine @ 13.03.2022 16:03

Viņš jau mani ir izmetis no soc.tīkliem.
Un vienalga,ka pat daru ko citu,tāpat manā galvā ielaužās domas un vainas sajūta, ka esmu salauzusi cilvēku, saplēsusi viņa sirdi. Ka manu darbību rezultātā esam šķirti! ?

Sevi šaustīt var mūžigi. Bet laiks ne uz vienu negaida. Dzīve paiet. Tev ir izvēle besīties vai arī notikušo izmantot kā motivāciju darīt lielas lietas. Izvēlies rūpīgi. Tevis pašas dzīve.
13.03.2022 16:13 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.03.2022
TeaPot @ 13.03.2022 15:49
Ja gribi sakārtot sevi, iesaku terapiju. Ne vienmēr mēs paši esam spējīgi vai zinoši, kā tikt galā ar sevi vai kāpēc esam, kādi esam, kāpēc reaģējam tā, kāpēc atkārtojam tās pašas kļūdas.
Un nelec no jauna attiecībās, līdz neesi tam gatava.

Vai pati esi bijusi uz tāda tipa terapiju? Varbūt vari ieteikt, pie kā vērsties? Vari uzrakstīt privāti, ļoti novertēšu. Jo saprotu,ka man noteikti būs vajadzīga palīdzība sevis sakārtošanā. Kāds,kurš varēs izskaidrot, kādēļ esmu tāda...neapmierināta,kas piekasās. Kas neredzēja,cik ļoti otrs manis dēļ cenšās un cik īpaša es tam otram biju.
13.03.2022 16:25 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Sun.shine @ 13.03.2022 15:54
Es joprojām tik ļoti stipri viņu mīlu. Atceros visu foršo un mīļo,kas mums bija.
Man bija doma,ka varbūt,ja es sāktu viņu ienīst kaut vai par vismazākajām kļūdām vai neizdarībām,man paliktu vieglāk, būtu vieglāk viņu palaist. Bet! Es nevaru atcerēties neko tādu...
Kā palaist cilvēku,kuru mīli? ?

Koncentrējies uz to,ko varētu pamainīt savā dzīvē,ko jaunu darīt.
Nav vērts dzīvot visu laiku pagātnes atmiņās,tu tur neko vairs nevari mainīt,tikai sev pāri dari.
Pieņem to kā pieredzi,izdari secinājumus un ej uz priekšu.
13.03.2022 16:27 |
 
Patīk
Reitings 11342
Reģ: 27.01.2021
Sun.shine @ 13.03.2022 16:25

Vai pati esi bijusi uz tāda tipa terapiju? Varbūt vari ieteikt, pie kā vērsties? Vari uzrakstīt privāti, ļoti novertēšu. Jo saprotu,ka man noteikti būs vajadzīga palīdzība sevis sakārtošanā. Kāds,kurš varēs izskaidrot, kādēļ esmu tāda...neapmierināta,kas piekasās. Kas neredzēja,cik ļoti otrs manis dēļ cenšās un cik īpaša es tam otram biju.
šobrīd ir pieejamas 10 valsts apmaksātas vizītes pie psihoterapeita, kuras var nozīmēt ģimenes ārsts. ar šo iesaku sākt, tālāk speciālists izvērtēs, kas Tev vislabāk piemērots
13.03.2022 16:30 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Sun.shine @ 13.03.2022 16:10

Man 24. Vai gadiem ir ļoti liela nozīme?
nu ja būtu 44 tad varētu domāt, ka neesi neko dzīvē iemācījusies.
Savukārt, 24 gados, ņem vērā šo pieredzi un dzīvo tālāk.
Es īsti nesaprotu, kā tu viņam to sirdi salauzi. Vairāk izklausās, ka beidzās rozā briļļu periods,un puisis izvēlējās aiziet. Vai arī, ja bija izdedzis (no darba, cik saprotu) tad viss radījās melnākās krāsās un tā vietā, lai viņš strādātu ar sevi, viņš izvēlējās aiziet..
13.03.2022 16:52 |
 
Reitings 154
Reģ: 17.03.2021
Laiks. Tikai un vienīgi laiks visu dziedē. Šis periods ir jāizsēro. Un sevi vainot nav jēgas. Vainas apziņa ir ļoti destruktīva, tu sevi tikai grauz.
Bet interesanti, kas tad notika, ka viņš tā pēkšņi un viss, vairs nemīl. Vīrieši reti aiziet no attiecībām tāpat vien, parasti ir cita… padomā par to.
13.03.2022 16:53 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.03.2022
Anta2021 @ 13.03.2022 16:53
Laiks. Tikai un vienīgi laiks visu dziedē. Šis periods ir jāizsēro. Un sevi vainot nav jēgas. Vainas apziņa ir ļoti destruktīva, tu sevi tikai grauz.
Bet interesanti, kas tad notika, ka viņš tā pēkšņi un viss, vairs nemīl. Vīrieši reti aiziet no attiecībām tāpat vien, parasti ir cita… padomā par to.

Viņš neaizgāja tāpat vien. Viņš vienkārši vairs nevarēja izturēt strīdus,kas mums bija. Es nemainīju savu attieksmi, tādēļ jau tagad tik ļoti par to pārdzīvoju. Biju ļoti egoistiska strīdos,nemaz nepadomāju, kā manis pateiktie vārdi tik ļoti var sāpināt. Nepadomāju par to,cik ļoti viņu sāpinu.
Es viņu saprotu,jo...cik tad ilgi var paciest tādu briesmoni? Cilvēks no visas sirds centās ,bet es vienkārši visu iznīcināju nepadomājot par sekām. Viņš mani tik ļoti mīlēja, centās strīdus risināt tūlīt. Bet es vienkārši biju tik asa savos izteicienos. Nepadomāju pirms runāju! Tās ir manas kļūdas.
Es biju iestaigājusi taciņu,ka bez maz varu darīt visu-sarunāt riebeklības,ka man piedos. Es nekad tā īsti nedomāju,ka mani pametīs, jo redzēju, cik ļoti mani mīl.
Es strīdos gāju galējībās,ka viss,tad jāšķirās. Bija arī pāros reizes,kad sāku kravāt mantas,bet viņš lūdzās,lai tā nedaru. Nemācījos no kļūdām. Atļāvos par daudz un tagad varu raudāt un nezināt, kur no bēdām likties. Pati vainīga!
13.03.2022 17:13 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.03.2022
Man bija tik ļoti palaimējies! Tik ļoti... un es to vienkārši iznīcināju. Kā jau minēju - otrreiz man tā nepaveiksies...
Jau tagad zinu,ka visu dzīvi varēšu to nožēlot. Ka esmu stulbene!
13.03.2022 17:19 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.03.2022
Zinna @ 13.03.2022 16:52
nu ja būtu 44 tad varētu domāt, ka neesi neko dzīvē iemācījusies.
Savukārt, 24 gados, ņem vērā šo pieredzi un dzīvo tālāk.
Es īsti nesaprotu, kā tu viņam to sirdi salauzi. Vairāk izklausās, ka beidzās rozā briļļu periods,un puisis izvēlējās aiziet. Vai arī, ja bija izdedzis (no darba, cik saprotu) tad viss radījās melnākās krāsās un tā vietā, lai viņš strādātu ar sevi, viņš izvēlējās aiziet..

Viņš izdega no noguruma, kuru radīju es ar savu neapmierinātību. Tagad pat īsti nevarētu pateikt par ko. Vienkārši par kaut kādiem sīkumiem piekasijos, no kā izcēlās lielāks strīds, kurā jau atļāvos atgādināt par kaut kādiem pagātnes notikumiem,piesaukt...ehh...
Protams,ka vēl darbs un studijas. Taču nogura no nepārtrauktas domāšanas un raizēm par mūsu attiecībām.
13.03.2022 17:23 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Sun.shine @ 13.03.2022 17:19
Man bija tik ļoti palaimējies! Tik ļoti... un es to vienkārši iznīcināju. Kā jau minēju - otrreiz man tā nepaveiksies...
Jau tagad zinu,ka visu dzīvi varēšu to nožēlot. Ka esmu stulbene!

Un tu tā plāno turpināt sevi noniecināt,ka tikai tu vainīga esi?
Tas tev neko nedos.
Tu labi apzinies,kur bija tavas kļūdas,tad strādā ar sevi un mainies,lai uz priekšu nebūtu tā,kā bija.
Un nav viņš vienīgais vīrietis uz pasaules.
13.03.2022 17:54 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Sun.shine @ 13.03.2022 17:23

Viņš izdega no noguruma, kuru radīju es ar savu neapmierinātību. Tagad pat īsti nevarētu pateikt par ko. Vienkārši par kaut kādiem sīkumiem piekasijos, no kā izcēlās lielāks strīds, kurā jau atļāvos atgādināt par kaut kādiem pagātnes notikumiem,piesaukt...ehh...
Protams,ka vēl darbs un studijas. Taču nogura no nepārtrauktas domāšanas un raizēm par mūsu attiecībām.
sorry, teiksim tā, viņš padevās pie pirmajām nopietnajām grūtībām un sauc to par izdegšanu.. Ja pārim ir vienots skatījums un vēlme veidot ilgtermiņa attiecības, tad arī pie šī kopīgi strādā. Acīmredzot, viņš to nemācēja/negribēja, jo tu viņu nesadzirdēji.
Kā ar tiem pāriem, kas iet cauri smagām grūtniecībām, slimiem bērniem, smagi slimiem pieaugušajiem, dažādiem emocionāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem? Tur arī pietiekami bieži vīrietis "izdeg" vai tu tiešām gribētu veidot savus ģimeni ar šādu cilvēku, kurš padodas?
13.03.2022 18:02 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Strādā ar sevi. Pamaini savu attieksmi pret sevi. Nesauc sevi par neglītu, losi, briesmoni. Ja tu nemīlesi pati sevi, citiem arī būs grūti tevi mīlēt.
Bijušais izsāpēs un nāks nākošais. Tam ir jāiziet cauri, tur pilnīgi un absolūti neko nevar padarīt. Bet nesāpēs mūžīgi, apsolu. 🙂
13.03.2022 18:15 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Zinna @ 13.03.2022 18:02
sorry, teiksim tā, viņš padevās pie pirmajām nopietnajām grūtībām un sauc to par izdegšanu.. Ja pārim ir vienots skatījums un vēlme veidot ilgtermiņa attiecības, tad arī pie šī kopīgi strādā. Acīmredzot, viņš to nemācēja/negribēja, jo tu viņu nesadzirdēji.
Kā ar tiem pāriem, kas iet cauri smagām grūtniecībām, slimiem bērniem, smagi slimiem pieaugušajiem, dažādiem emocionāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem? Tur arī pietiekami bieži vīrietis "izdeg" vai tu tiešām gribētu veidot savus ģimeni ar šādu cilvēku, kurš padodas?

Sieviete patstāvīgi ir neapmierināta un piekasās, kā pati saka, par visādiem sūdiem un vīrietis nedrīkst no tā nogurt? Nevajag jaukt smagas grūtniecības ar psiholoģiskiem traucējumiem.
13.03.2022 18:20 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.03.2022
Britney @ 13.03.2022 18:15
Strādā ar sevi. Pamaini savu attieksmi pret sevi. Nesauc sevi par neglītu, losi, briesmoni. Ja tu nemīlesi pati sevi, citiem arī būs grūti tevi mīlēt.
Bijušais izsāpēs un nāks nākošais. Tam ir jāiziet cauri, tur pilnīgi un absolūti neko nevar padarīt. Bet nesāpēs mūžīgi, apsolu. ?

Ļoti iespējams, ka tas (sevis nemīlēšana) arī bija īstais iemesls visiem kašķiem un šaubām. Ka nespēju noticēt, ka mani patiešām var mīlēt un ka man var piedot dusmās pateiktās dzēlības.
13.03.2022 19:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits