CSDD figūras

 
Reitings 17
Reģ: 09.03.2022
Sveiki topošajiem autovadītājiem.
Gribas baigi izkratīt sirdi. Teorijas testi ar 0 kļūdām. Ir bijušas 35+ braukšanas nodarbības (mainiju arī instruktoru un tāpēc tik daudz) skolas eksāmens ar otro.
Bet CSDD es neteiktu tālāk par figūru laukumu! 1reiz paralēlā un šodien garāža. Es nesaprotu kāpēc tā,es ar instruktoru braucot viņas pildīju svilpodama,bet tagad tāds kauns par sevi. Nevaru un viss. Nezinu vai maz vairāk gribu.
Noskatījos entos video.. itkā visu darīju tāpat,bet ne..nevarēju.
Kā saņemties? Kā sevi sapurināt?
Padalīties ka Jums gāja?
09.03.2022 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
Vai tev ir kāds ar ko trenēties braukt ārpus nodarbībām? Vīrs, tētis vai varbūt kāda draudzene?
09.03.2022 23:08 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.03.2022
Ieva333 @ 09.03.2022 22:21
Figūras pats elementārākais kas vien var būt.
Ja neesi nokārtojusi - ej pie Burnicka uz to pašu BAVU un piesakies uz 1 nodarbību un pasaki, ka gribi to stundu laukumā tikai.
Tur reāli nav ko mācīties, jāiemācās stabiņi un viss.
Bava vērtīga. Savai krustmeitai abonēju, tur vuss līdz sīkumiem aprakstīts. Iesaku nenožēlot to naudu un abonēt un arī iedziļināties
Taisnība. Ar instruktoru braucot bija īzī pizi,bet eksāmenā viens liels pī....
Diemžēl viņš neapmāca ar automātu.
09.03.2022 23:33 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.03.2022
Aizspogulia @ 09.03.2022 23:08
Vai tev ir kāds ar ko trenēties braukt ārpus nodarbībām? Vīrs, tētis vai varbūt kāda draudzene?

Nav diemžēl.
09.03.2022 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
Kristiinne @ 09.03.2022 23:34

Nav diemžēl.

Man bija tā pati problēma ar garāžu. Pēc stabiņiem ar instruktoru laukumā varu iebraukt. Eksāmenā vairs nekā. Stabiņu sistēma nestrādā.
Man bija žēl maksāt instruktoram tos 40€, lai to stundu braukātos pa laukumu. Tad nu ņēmu tēti un braucu pati uz laukumu. Jānoķer tā sajūta, kad zini kad un cik daudz jāgriež tā stūre. Kad beidzot pieleca- tad arī csdd iebraucu pēc izjūtām.
Varbūt tomēr ir kāds labs kolēģis, brālēns ar ko tomēr var mēģināt sarunāt. Paņemt mašīnu tajā pašā citybee un aizbraukt uz laukumu. Tad arī blakus sēdētājam nebūs bailes, ka uz viņa atbildību. Jo nu laukums :D Tur nevar nekur iebraukt. Jo tur tiešām, manuprāt, vajag noķert to sajūtu.
09.03.2022 23:42 |
 
Reitings 546
Reģ: 23.01.2022
Iesaku paņemt instruktoru,kas prot izskaidrot,kā pareizi izbraukt figūras..Un iemācies visu no galvas, soli pa solim. jo darot visu secīgi un skatoties stabiņus nokļūdīties ir maza iespēja. Varbūt aiz stresa aizmirsti kādu stabiņu piefiksēt vai sagriez stūri pa daudz vai pa maz.
09.03.2022 23:48 |
 
Reitings 17482
Reģ: 26.02.2022
Pēc personīgās pieredzes, ļoti palīdzēja atcerēties tieši stabiņu novietojums. Kad parādās pirmais, jau jāgriež stūre un jābrauc iekšā, utt. Kā arī ļoti noderīgi būtu paņemt braukšanu dienu pirms eksāmena :)
10.03.2022 00:14 |
 
10 gadi
Reitings 3171
Reģ: 29.01.2009
Sorry, nedomaju neko launu, bet.. 35+ brauksanas un liec uz automatu. Bet izkriti figuras. Vai nu brauksana galigi nav tev vai ari par maz ar instruktoru trenejies figuras…
Var jau but, ka man vnk cotadi, bet grutakais bija pierast pie manualas karbas. Ja ir automats- tad tur nav ko pat isti macities braukt 😀
Panem velreiz un izbrauc ar instruktoru figuras (vai ar kadu pazistamo) un megini velreiz.
10.03.2022 00:40 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.03.2022
joselyn @ 10.03.2022 00:40
Sorry, nedomaju neko launu, bet.. 35+ brauksanas un liec uz automatu. Bet izkriti figuras. Vai nu brauksana galigi nav tev vai ari par maz ar instruktoru trenejies figuras…
Var jau but, ka man vnk cotadi, bet grutakais bija pierast pie manualas karbas. Ja ir automats- tad tur nav ko pat isti macities braukt ?
Panem velreiz un izbrauc ar instruktoru figuras (vai ar kadu pazistamo) un megini velreiz.

Es sākumā mācījos pie instruktores sievietes. Bija tā ka es bieži braucu pa 2h un es tiešām nevarēju iemācīties braukt,jo viņa mana vietā spaidīja pedāļus viņas roka visu laiku atradās uz stūres. Rokas tur nebija un pedāli netika spaidīti manā vietā tikai tad kad viņa taisīja selfijus.pie viņas es nobraucu 6 apmaksātas un kādas 10 pati maksāju ,līdz sapratu ka nu es šitā neiemācīšos braukt.
Viņa nevis mācīja,bet tieši otrādāk.
Bet ar šo instruktoru man progress bija ļoti straujš un es pati gribēju pabraukt vēl,neskatoties uz to ka man teica ka esmu gatava.
10.03.2022 06:49 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.03.2022
PatrishaS @ 09.03.2022 23:48
Iesaku paņemt instruktoru,kas prot izskaidrot,kā pareizi izbraukt figūras..Un iemācies visu no galvas, soli pa solim. jo darot visu secīgi un skatoties stabiņus nokļūdīties ir maza iespēja. Varbūt aiz stresa aizmirsti kādu stabiņu piefiksēt vai sagriez stūri pa daudz vai pa maz.

Es braucu pēc stabiņiem. Pat noskatījos video kur ir tieši tā BMW mašīna. Es nezinu vai pēc stabiņiem tur maz var iebraukt. Iešu vēlreiz,ja nenokartošu,došos pie instruktora. Paņemšu kādu citu.
Nav vairs kur atkāpties. Pārāk daudz naudas ,laika un nervu iztērēti lai mestu ar roku. :)
10.03.2022 07:05 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Oho, man laukums laikam bija pēdējas 5 nodarbinās tikai, bet tiešām labs instruktors.
Pēdējajās nodarbības man lika parkoties starp reāliem auto nevis stabiņiem, tas laikam vairāk palīdzēja.
10.03.2022 07:38 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.03.2022
MikaR @ 10.03.2022 07:38
Oho, man laukums laikam bija pēdējas 5 nodarbinās tikai, bet tiešām labs instruktors.
Pēdējajās nodarbības man lika parkoties starp reāliem auto nevis stabiņiem, tas laikam vairāk palīdzēja.

Man nē,mēs ik pēc nodarbības iebraucām laukumā un gandrīz vienmēr beidzot nodarbību man nācās atpakaļgaitā paralēli parkoties starp auto un viss bija kārtībā. Kāpēc es ar blīkšķi izgāzos CSDD ,es nesaprotu.
10.03.2022 07:43 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Kristiinne @ 10.03.2022 07:43

Man nē,mēs ik pēc nodarbības iebraucām laukumā un gandrīz vienmēr beidzot nodarbību man nācās atpakaļgaitā paralēli parkoties starp auto un viss bija kārtībā. Kāpēc es ar blīkšķi izgāzos CSDD ,es nesaprotu.

Gan noliksi, pienāks īstais brīdis un būs labi!
Atceros, kā pirmo reiz bija braukt ar savu auto vienai pašai uz un no darba ar manuālo cauri visai Rīgai 😬😬
Un pirmajā dienā pēc tiesībām pielika pie stūres darba auto, kas tikko no salona. 🙉🙊🙈
10.03.2022 07:53 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
Oi, atceros, ka eksāmenā tā stresoju, ka nebiju vēl lāgā laukumā iebraukusi, kad man jau paziņoja, ka eksāmens beidzies un esmu izkritusi. Bet nākamajā reizē izmeta braukšanu estakādē un easy nokārtoju. Nebūtu tikusi galā ne ar garāžu, ne paralēlo parkošanos- iemācijos pēc tam jau reālajā dzīvē, vairāku gadu laikā. Kopš mašīna ar parkošanās sensoriem esmu jau pazaudējusi šīs iemaņas.
10.03.2022 08:16 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Sorry, nedomaju neko launu, bet.. 35+ brauksanas un liec uz automatu. Bet izkriti figuras. Vai nu brauksana galigi nav tev vai ari par maz ar instruktoru trenejies figuras

Tu ļoti labi zini kā šis teksts ir domāts un ka domā ļauni un tā arī uzrakstīji. 😂 Tas pats kas I am not a racist but...
Lai gan automāts tā pat ir jāmācās braukt, jāiekļaujas satiksmē utt. Kloķa raustitaji sevi uzskata par pārākiem, bet sastrēgumos gan nejūtas tik kruti. 😂
Cilvēks var iemācīties braukt ideāli ar instruktoru, bet eksāmena stress dara savu.
Autorei ieteiktu mierīgi galvā pirms eksāmena iztēloties kā brauc figūras.
10.03.2022 08:18 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Kristiinne @ 10.03.2022 07:43

Man nē,mēs ik pēc nodarbības iebraucām laukumā un gandrīz vienmēr beidzot nodarbību man nācās atpakaļgaitā paralēli parkoties starp auto un viss bija kārtībā. Kāpēc es ar blīkšķi izgāzos CSDD ,es nesaprotu.

Ir diezgan liela atšķirība vai brauc figūras starp stabiņiem vai starp mašīnām. Varbūt tas, ka starp mašīnām parkoties Tev ir vieglāk nekā starp stabiņiem, ir rādītājs, ka tomēr jāpatrenējas tieši figūras izbraukt izmantojot šos stabiņus. Ja ir iespējams, terenējoties pamaini arī automašīnas, lai izjūti dažādu mašīnu gabarītus. Pat ja arī tad Tev iznāk visu izdarīt, tad vainīgs ir vnk emocionālais stāvoklis - iespējams, ka liekot csdd esi safanojusies, ka tūlīt tiesības būs rokās, ka vnk sāc kļūdīties pat muļķīgajās lietās.
10.03.2022 10:02 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.03.2022
dzosefine @ 10.03.2022 10:02

Ir diezgan liela atšķirība vai brauc figūras starp stabiņiem vai starp mašīnām. Varbūt tas, ka starp mašīnām parkoties Tev ir vieglāk nekā starp stabiņiem, ir rādītājs, ka tomēr jāpatrenējas tieši figūras izbraukt izmantojot šos stabiņus. Ja ir iespējams, terenējoties pamaini arī automašīnas, lai izjūti dažādu mašīnu gabarītus. Pat ja arī tad Tev iznāk visu izdarīt, tad vainīgs ir vnk emocionālais stāvoklis - iespējams, ka liekot csdd esi safanojusies, ka tūlīt tiesības būs rokās, ka vnk sāc kļūdīties pat muļķīgajās lietās.

Ja, manuprāt tiešām ir vieglāk starp mašīnām nekā starp stabiņiem un man vispār likās ka tajā CSDD izmērs nedaudz atšķiras no parastajiem laukumiem.
Es neapšaubāmi biju uztraukusies ,mute aš ka tuksnesis..un vienmēr jau visu gribas izdarīt uz perfekto.
Tagad tikai norīt kauna kamolu un iet mēģināt.
10.03.2022 10:22 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Es stabiņu novietojumu katrā kustībā vienkārši iemācījos no galvas (gan garajai, gan īsajai mašīnai). Lai gan eksāmenā figūrās iebraucu ar pirmo, jēgas nekādas, jo dzīvē viss ir citādāk.
Ja tiesības nav vajadzīgas steidzami, iesaku mēnesi pagaidīt un pieteikties uz eksāmenu tad, kad parkošanās būs jāveic satiksmē.
Veiksmi iegūt svarīgo dokumentu!
10.03.2022 20:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits