Sieviešu diena

 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Vai jūs apsveica jūsu otras pusītes, simpātijas? Uzdāvināja puķes, kādu dāvanu? Kādi plāni šodienai?
Sēžu un gaidu, kad manējais apsveiks :D varbūt arī neapsveiks, jo Rietumiem tā vairāk ir kā sieviešu neatkarības diena, mums Latvijā tā ir, kad vīrieši apdāvina sievietes.
08.03.2022 11:45 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
ZaneAm @ 08.03.2022 13:11
Sveikas, dāmas!
Līdz šim, šeit, neesmu neko rakstījusi, tomēr man ir pilna sirds. Varbūt ar Jums parunājoties paliks mierīgāk.
Es savu draugu mīlu un mūsu attiecībās viss ir kārtībā.
Viņam ir visas man tīkamās labās iezīmes, tomēr kā nāk šādi svētki, es saskumstu, jo darbā visām ir skaisti ziedu pušķi(darbojamies vienā darba vietā), bet viņš tomēr īsti nedomā par to kā apsveikt mani kā savu sievieti.. no rīta vēl pēc pavēles(mazliet pārspīlēju) pamodināju viņu ar kafiju.. es saprotu, ka nedrīkst sūkstēties, jo cilvēkiem pasaulē tagad tiešām ir daudz problēmu tomēr gribu noskaidrot, vai, ja jums mīļotais dāvina ziedus, jums tas paceļ pašapziņu, rosina sievišķību?
Jo tas, ka par mani šādās reizēs aizmirst, man noteikti kaut kā atņem daļu pašpārliecības. (Esmu ļoti introverta, klusa)
Lai nu kā, lai jauka mums šī dieniņa!:)

Ja Tev tas ir svarīgi, tad noteikti parunā, pastāsti, kas Tev patīk, kāpēc Tev tas ir svarīgi.
Man šķiet dīvaini ieteikumi, ka jāsamierinās. Tā jau tās problēmas rodas - nerunājot, nesaprotot vienam otru. Tā aug arī aizvainojums.
08.03.2022 14:54 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Mans vīrietis mani vienmēr sveic svētkos. Vienīgi vārda dienas mums abiem ir vienaldzīgas, tās mēs nesvinam vispār. Bet dažreiz viņš uzdāvina ziedus un kādu šokolādi.
Šorīt vispār es uzzināju par sieviešu dienu tikai tapēc, ka tīnu Instagram. Ieraudziju tulpes, sapratu ka gribu šodien sev tulpes un nopirku milzīgu pušķi. Pa cik es sev savu mērķu vārdā ļoti bieži liedzu tādas dzīvespriecīgas lietas, kas ilgtermiņā nenes nekādu labumu, šodien izdomāju sevi palutināt pati. Laiku pa laikam mums visām vajag dienu sev. Šoreiz tā man sanāca šodiena.
08.03.2022 14:57 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Un vispār, vajag izaugt no tās skaudības par to, ka citām tiek tas, kas netiek jums. Ja es ikreiz būtu skaudīga, būtu staigājoša nelaimes čupa. Ja ir kas tāds, ko otrs cilvēks nedara,to jāizrunā, mierīgi jāpastāsta, kapēc tev tas ir svarīgi. Ja cilvēks joprojām to nedara, tad viss. Nevajag ne sevi ne otru mocīt. Vai nu sadzīvo ar to, vai arī meklē kādu, kas dod to, ko vēlies.
Un vienmēr atceramies, ka īstās un patiesās mīlestības nenotiek demostrējot to visai pasaulei. Visīstākā mīlestība starp diviem cilvēkiem ir tad, kad tā notiek tikai starp diviem un neviens to neredz. Ja to redz, tad tā vairs nav mīlestība sev. Tā ir parāde citiem.
Lai visām skaista šī diena.
Mēs esam brīnišķīgas. ❤
08.03.2022 15:08 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
pieticīgā un ērtā sieviete.. ja visas būs tik “saprotošas” tad jau tā kļūs par normu aizmirst par otru

Ja neuzdāvināt svētkos puķes nozīmē aizmirst par otru tad vienkārši čau rasma 😃😃😃
Pastav tāda lieta kā mīlestības valodas, kuras grib vai negrib pastāv, un ja cilvēkam iekšā nav šis dāvināšanas entuziasms tad nav. Kāda jēga vīrietī kaut ko ieaudzināt? Protams, ka vienmēr var padot mājienu, bet kāda jēga ja puķes bez maz vai caur "puķēm" tiek palūgtas?
Visi vīrieši nav apdāvinātāji un tas ka viena no jums tadu ir satikusi un saka "nesaprotu kā tas ir nesaņemt ziedus", bet otra nē, tas nepadara pēdējo sliktaku. Visi ir dažādi, tajā skaitā vīrieši.
Zinu sievieti, kuru apdavina katros svētkos un visi soctīkli pilni ar storijiem, bet ikdienā džeks pat paldies par vakariņām nepasaka. Ziedi svētkos nespēlē lielu lomu ja ikdienā vīrietis izrada rūpes un milestību pret sievieti.
Meitenes kuras nesaņēma ziedus, velreiz saku - neskumstiet ❤
08.03.2022 15:09 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
mollia @ 08.03.2022 15:09

Ja neuzdāvināt svētkos puķes nozīmē aizmirst par otru tad vienkārši čau rasma ???
Pastav tāda lieta kā mīlestības valodas, kuras grib vai negrib pastāv, un ja cilvēkam iekšā nav šis dāvināšanas entuziasms tad nav. Kāda jēga vīrietī kaut ko ieaudzināt? Protams, ka vienmēr var padot mājienu, bet kāda jēga ja puķes bez maz vai caur "puķēm" tiek palūgtas?
Visi vīrieši nav apdāvinātāji un tas ka viena no jums tadu ir satikusi un saka "nesaprotu kā tas ir nesaņemt ziedus", bet otra nē, tas nepadara pēdējo sliktaku. Visi ir dažādi, tajā skaitā vīrieši.
Zinu sievieti, kuru apdavina katros svētkos un visi soctīkli pilni ar storijiem, bet ikdienā džeks pat paldies par vakariņām nepasaka. Ziedi svētkos nespēlē lielu lomu ja ikdienā vīrietis izrada rūpes un milestību pret sievieti.
Meitenes kuras nesaņēma ziedus, velreiz saku - neskumstiet ❤

Ekzeklī! 🤌
08.03.2022 15:11 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
mollia @ 08.03.2022 15:09

Ja neuzdāvināt svētkos puķes nozīmē aizmirst par otru tad vienkārši čau rasma ???
Pastav tāda lieta kā mīlestības valodas, kuras grib vai negrib pastāv, un ja cilvēkam iekšā nav šis dāvināšanas entuziasms tad nav. Kāda jēga vīrietī kaut ko ieaudzināt? Protams, ka vienmēr var padot mājienu, bet kāda jēga ja puķes bez maz vai caur "puķēm" tiek palūgtas?
Visi vīrieši nav apdāvinātāji un tas ka viena no jums tadu ir satikusi un saka "nesaprotu kā tas ir nesaņemt ziedus", bet otra nē, tas nepadara pēdējo sliktaku. Visi ir dažādi, tajā skaitā vīrieši.
Zinu sievieti, kuru apdavina katros svētkos un visi soctīkli pilni ar storijiem, bet ikdienā džeks pat paldies par vakariņām nepasaka. Ziedi svētkos nespēlē lielu lomu ja ikdienā vīrietis izrada rūpes un milestību pret sievieti.
Meitenes kuras nesaņēma ziedus, velreiz saku - neskumstiet ❤

Doma bij tāda,ka sieviete gribētu saņemt no sava vīrieša ziedus,bet to noklusē un ir rūgtums sirdī,nejūtas novērtēta un mīlēta.
Nav jau jāpiespiež vīrieti to darīt,bet,ja izstāsta savas vēlmes,tad vīrietis mēģinās mīļoto iepriecināt.
08.03.2022 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
mollia @ 08.03.2022 15:09

Ja neuzdāvināt svētkos puķes nozīmē aizmirst par otru tad vienkārši čau rasma ???
Pastav tāda lieta kā mīlestības valodas, kuras grib vai negrib pastāv, un ja cilvēkam iekšā nav šis dāvināšanas entuziasms tad nav. Kāda jēga vīrietī kaut ko ieaudzināt? Protams, ka vienmēr var padot mājienu, bet kāda jēga ja puķes bez maz vai caur "puķēm" tiek palūgtas?
Visi vīrieši nav apdāvinātāji un tas ka viena no jums tadu ir satikusi un saka "nesaprotu kā tas ir nesaņemt ziedus", bet otra nē, tas nepadara pēdējo sliktaku. Visi ir dažādi, tajā skaitā vīrieši.
Zinu sievieti, kuru apdavina katros svētkos un visi soctīkli pilni ar storijiem, bet ikdienā džeks pat paldies par vakariņām nepasaka. Ziedi svētkos nespēlē lielu lomu ja ikdienā vīrietis izrada rūpes un milestību pret sievieti.
Meitenes kuras nesaņēma ziedus, velreiz saku - neskumstiet ❤

Ja vīrietis ļoti labi zina, ka sieviete gaida tos ziedus no viņa, bet tik un tā nedāvina kaut kādu principu pēc vai vienkārši iespītējies, vai tas kaut ko neliecina par viņa attieksmi pret sievieti? Viņš zina, kā varētu pavisam vienkārši iepriecināt savu sievieti, bet to nedara. Kādēļ? Vai tas ir tik grūti - ieiet veikalā un nopirkt ziedus? Nu un, ka tā nav viņa mīlestības valoda, jo, ja tu cilvēku mīli, tad tomēr ieklausies viņā un reizi pa reizei tomēr centies iepriecināt tā, kā to vēlas viņš /viņa.
08.03.2022 16:21 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Lovisa @ 08.03.2022 16:21

Ja vīrietis ļoti labi zina, ka sieviete gaida tos ziedus no viņa, bet tik un tā nedāvina kaut kādu principu pēc vai vienkārši iespītējies, vai tas kaut ko neliecina par viņa attieksmi pret sievieti? Viņš zina, kā varētu pavisam vienkārši iepriecināt savu sievieti, bet to nedara. Kādēļ? Vai tas ir tik grūti - ieiet veikalā un nopirkt ziedus? Nu un, ka tā nav viņa mīlestības valoda, jo, ja tu cilvēku mīli, tad tomēr ieklausies viņā un reizi pa reizei tomēr centies iepriecināt tā, kā to vēlas viņš /viņa.

+++
Bet ir sievietes,kas vēl cenšas attaisnot vīrieša bezdarbību,aij man jau nav tik svarīgi tie ziedi utml.,kaut gan ļoti vēlas ziedus.
08.03.2022 16:49 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Lovisa @ 08.03.2022 16:21

Ja vīrietis ļoti labi zina, ka sieviete gaida tos ziedus no viņa, bet tik un tā nedāvina kaut kādu principu pēc vai vienkārši iespītējies, vai tas kaut ko neliecina par viņa attieksmi pret sievieti? Viņš zina, kā varētu pavisam vienkārši iepriecināt savu sievieti, bet to nedara. Kādēļ? Vai tas ir tik grūti - ieiet veikalā un nopirkt ziedus? Nu un, ka tā nav viņa mīlestības valoda, jo, ja tu cilvēku mīli, tad tomēr ieklausies viņā un reizi pa reizei tomēr centies iepriecināt tā, kā to vēlas viņš /viņa.

Nu mans viedoklis nebija par šādu vīriešu grupu. Tik pat labi mēs varētu šeit izķidāt arī sieviešu tipus kuras ir emocionālas sakarā ar to ka ziedus nesaņem, tās kuras nesaprot kā tā var un tās kurām tiešām patiesi vienalga par ziediem.
08.03.2022 19:32 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Tā kā mēs abi neesam romantiskais tips, tad saņēmu apsveikumu tikai mutiski. Laikam vienīgā reize, kad 8.martā viņš man uzdāvināja ziedus, bija pāris mēnešus pēc mūsu tikšanās, bet arī tad man nebija nekādu īpašu emociju. :D
Šorīt galīgi aizmirsu, ka ir 8.marts. Atcerējos, kad, ejot uz darbu, ieraudzīju ziedu pārdevējus uz ielas.
Tā kā ikdienā nesaņemu ziedus vai tamlīdzīgas dāvanas, tad arī nealkstu pēc tām šajā dienā, man tas vienmēr bijis diezgan mazsvarīgi. Ja uzdāvina, protams, patīkami. Mūsu stilā vairāk ir jociņi, sarkasms un iesmiešana vienam par otru, tāpēc šie romantiskie nieciņi nav visai cieņā. Vairāk vērtēju ikdienas siltos apskāvienus, "es tevi mīlu", kad jūti, ka tas ir no visas sirds, kā arī kad viņš tev pasaka, lai ātri ej uzģērbt zeķes un nestaigā basām kājām, lai nesaslimtu, un tamlīdzīgi sīkumi, kas parāda, ka tu esi viņam svarīga.
No otras puses, ja vīrietis zina, ka sieviete vēlas šos ziedus, tad dāvina to lielākoties tāpēc, ka viņa to vēlas. Vai tas ir 100% patīkami? Šaubos, vismaz man nebūtu, jo domātu, ka tas nav pilnīgi no brīva prāta. Vairāk pievērstu uzmanību ikdienas rūpēm un vārdiem.
08.03.2022 21:43 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
TimeToDream2 @ 08.03.2022 21:43
Tā kā mēs abi neesam romantiskais tips, tad saņēmu apsveikumu tikai mutiski. Laikam vienīgā reize, kad 8.martā viņš man uzdāvināja ziedus, bija pāris mēnešus pēc mūsu tikšanās, bet arī tad man nebija nekādu īpašu emociju. :D
Šorīt galīgi aizmirsu, ka ir 8.marts. Atcerējos, kad, ejot uz darbu, ieraudzīju ziedu pārdevējus uz ielas.
Tā kā ikdienā nesaņemu ziedus vai tamlīdzīgas dāvanas, tad arī nealkstu pēc tām šajā dienā, man tas vienmēr bijis diezgan mazsvarīgi. Ja uzdāvina, protams, patīkami. Mūsu stilā vairāk ir jociņi, sarkasms un iesmiešana vienam par otru, tāpēc šie romantiskie nieciņi nav visai cieņā. Vairāk vērtēju ikdienas siltos apskāvienus, "es tevi mīlu", kad jūti, ka tas ir no visas sirds, kā arī kad viņš tev pasaka, lai ātri ej uzģērbt zeķes un nestaigā basām kājām, lai nesaslimtu, un tamlīdzīgi sīkumi, kas parāda, ka tu esi viņam svarīga.
No otras puses, ja vīrietis zina, ka sieviete vēlas šos ziedus, tad dāvina to lielākoties tāpēc, ka viņa to vēlas. Vai tas ir 100% patīkami? Šaubos, vismaz man nebūtu, jo domātu, ka tas nav pilnīgi no brīva prāta. Vairāk pievērstu uzmanību ikdienas rūpēm un vārdiem.

Forši ja tāds tādu satiek! Prieks par jums! Bet ir brīži, lietas un ieradumi, kuri nesakrīt un ir vienkārši jāizrunā. Ja gribas tos ziedus un tracina izmētātās drēbes, tad par to ir jārunā. Un ja ir tā mīlestība un cieņa, tad piedomās par otra sajūtām un vēlmēm. Un tā nebūs vienādības zīme ar pieciest un ne no brīva prāta. Attiecības ir pierīvēšanās, kompromiss. Vairums vīriešu tomēr novērtē, ja redz, ka sievieti tie ziedi iepriecina un turpmāk to atceras un nav tas "čeres nemogu". Prieks tomēr vairo prieku.
08.03.2022 22:14 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Mans vīrietis aizskreja no paša rīta uz ziedu veikalu un uzdāvināja tulpju pušķi. Es priecājos.
Manuprāt, svētkus ir jāsvin. Lai vai kas , bet šie pēdējie gadi vēljovairāk ir parādījuši cik dzīvība ir trausla. Un vēl pēdējie notikumi.. Neredzu neko sliktu tajā, ka cilvēki svin un dāvina ziedus, pucējas.
Man šie svētki nav super īpaši. Bet ziedus saņemt vienmēr priecājos.
09.03.2022 00:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits