Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviešu diena

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Vai jūs apsveica jūsu otras pusītes, simpātijas? Uzdāvināja puķes, kādu dāvanu? Kādi plāni šodienai?
Sēžu un gaidu, kad manējais apsveiks :D varbūt arī neapsveiks, jo Rietumiem tā vairāk ir kā sieviešu neatkarības diena, mums Latvijā tā ir, kad vīrieši apdāvina sievietes.
08.03.2022 11:45 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man sodien brivdiena, manejais atnesa gulta ziedus. Pati biju parsteigta, jo vins parasti piemirst par Sieviesu dienu un es nekad nebazu acis un neatgadinu. 😄
08.03.2022 11:51 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Šogan manā lokā ar visiem esam vienojušies, ka ziedus nedāvinās. Tā vietā to naudu pārskaitīs Ukrainas atbalstam.
08.03.2022 12:29 |
 
Reitings 3438
Reģ: 01.03.2022
Man šī diena īsti neko nenozīmē. Šaubos, ka arī partneris vispār ir pamanījis, kas par dienu.
Vai jaunākās paaudzes vispār šo dienu atzīmē? Zinu, ka sieviešu diena ir globāla, bet man kaut kā asociējās ar padomju laikiem, kad kungi sveica dāmas darbā.
08.03.2022 12:37 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Khali @ 08.03.2022 12:37
Man šī diena īsti neko nenozīmē. Šaubos, ka arī partneris vispār ir pamanījis, kas par dienu.
Vai jaunākās paaudzes vispār šo dienu atzīmē? Zinu, ka sieviešu diena ir globāla, bet man kaut kā asociējās ar padomju laikiem, kad kungi sveica dāmas darbā.

Man neko si diena nenozime, seit man draudzenes svin so dienu ka female empowerment day.😄

Varda dienu ari nesvinu un neapvainojos, ja virs aizmirst. Es domaju, ka vins masina radio padzirdeja, ka nak sieviesu diena un nopirka ziedus.😄
08.03.2022 12:43 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Nesvinu. Puķu dāvināšana un apsveikšana īsti neuzskatu ka ir jaunās paaudzes svētki. Draugs nopirka tikai mammai tulpes, jo ja neuzdāvinās tad apvainosies.
08.03.2022 13:11 |
 
Reitings 14
Reģ: 08.03.2022
Sveikas, dāmas!
Līdz šim, šeit, neesmu neko rakstījusi, tomēr man ir pilna sirds. Varbūt ar Jums parunājoties paliks mierīgāk.
Es savu draugu mīlu un mūsu attiecībās viss ir kārtībā.
Viņam ir visas man tīkamās labās iezīmes, tomēr kā nāk šādi svētki, es saskumstu, jo darbā visām ir skaisti ziedu pušķi(darbojamies vienā darba vietā), bet viņš tomēr īsti nedomā par to kā apsveikt mani kā savu sievieti.. no rīta vēl pēc pavēles(mazliet pārspīlēju) pamodināju viņu ar kafiju.. es saprotu, ka nedrīkst sūkstēties, jo cilvēkiem pasaulē tagad tiešām ir daudz problēmu tomēr gribu noskaidrot, vai, ja jums mīļotais dāvina ziedus, jums tas paceļ pašapziņu, rosina sievišķību?
Jo tas, ka par mani šādās reizēs aizmirst, man noteikti kaut kā atņem daļu pašpārliecības. (Esmu ļoti introverta, klusa)
Lai nu kā, lai jauka mums šī dieniņa!:)
08.03.2022 13:11 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Padomju savienībā sieviešu dienu nonivelēja līdz - mēs jūs mīlam, bučas, esiet skaistas un jaukas. Iedzersim jums par godu.
Sieviešu diena pasaulē, tiek atzīmēta, lai atgādinātu par nevienlīdzību (izglītības jomā, profesijās un darba samaksā) un svinētu stipras, neatkarīgas sievietes.
08.03.2022 13:19 |
 
Reitings 2275
Reģ: 06.11.2021
Nē un es nepārdzīvoju.
08.03.2022 13:21 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Ziedus nesaņēmu, bet apveikumu gan. Neapvainojos, jo man ši ir parasta diena. Abi esam darbos. Šobrīd lai nopirktu ziedus sieviešu dienai tas jādara 3 dienas iepriekš jo cik novērots, visi veikali pilni, pie ziedu veikaliem rindas, kā arī ziediem nenormāls uzcenojums.
Ziedus saņemu arī ne-svētku dienās. Turklāt, vīriešu dienā es arī draugam puķes nedāvinu, tikai īpašākas vakariņas tāpēc esam kviti 😃
Meitenei, kas minēja to, ka draugs uz svētkiem aizmirst apdāvināt un iepriecināt, novēlu neskumt jo 21.gadsimtā ir taču tik daudz citu lietiņu par ko priecāties saņemot no partnera. Galvenais lai ikdienā viss ir labi un mīloši. Turklāt, ir ļoooooti daudz vīriešu, īpaši jaunu, kas vienkārši aizmirst un/vai atceras pēdējā brīdī par šiem svētkiem un kā jau minēju, dienas beigās var gadīties ka ziediņus nav iespējams vairs nopirkt vai arī kā jau vīrieši, neuzskata šos svētkus par tādiem ļoti īpašiem.
08.03.2022 13:25 |
 
Reitings 14
Reģ: 08.03.2022
@moilla Paldies! Tā jau ir, droši vien tas, ko es savā prātā esmu sadomājusies nemaz nesakrīt ar to, kas notiek vīriešu galvā. Nav jau tomēr pienākums dāvināt, tam noteikti jānāk no sirsniņas un pēc paša iniciatīvas.
Būšu jauka un pati viņu pārsteigšu ar svētku vakariņām:)
Paldies! Laikam forumam tomēr ir kāds spēks. :)
08.03.2022 13:29 |
 
Reitings 3438
Reģ: 01.03.2022
ZaneAm
Es tevi ļoti labi saprotu, nepārdzīvo.
Mans partneris ir līdzīgs. Mīlošs, gādīgs, visas labās lietas, bet viņš īsti nekad neaizdomājās par puķēm vai dāvanām.
Viņa galvā ir svarīgi katru dienu izrādīt rūpes, nevis uzpirkt mīlestību ar dāvanām.
Es ar tādu mazu skaudībiņu noskatos uz meitenēm, kurām vīrieši ir poētiskāki. Visu laiku apdāvina. Bet tad atkal, vai man vispār vajag tās materiālās lietas, ja man viss kas vajadzīgs jau ir? Nē.
08.03.2022 13:38 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Khali, pieticīgā un ērtā sieviete.. ja visas būs tik “saprotošas” tad jau tā kļūs par normu aizmirst par otru
08.03.2022 13:48 |
 
Reitings 3438
Reģ: 01.03.2022
Santa1992 @ 08.03.2022 13:48
Khali, pieticīgā un ērtā sieviete.. ja visas būs tik “saprotošas” tad jau tā kļūs par normu aizmirst par otru

Protams. Nevajag jau ieslīgt galējībās. Bet tā nav pieticība, ja ikdienā mīlestības apliecinājumu netrūkst. Ja vīrietis neliekas ne zinis, ne ikdienā, ne svētkos, tad ir problēma.
Ir mazās dāvināšanas dienas, kā 8.marts vai 14.februāris Valentīndiena, kuras varbūt nav tik svarīgas ar dāvanām, un ir svarīgākas dienas, kā dzimšanas diena, Ziemassvētki utt.
Ja šajās dienās neapsveiktu, tad es apvainotos.
08.03.2022 13:55 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Ik gadu vienīgais darba kolēģis visām dāmām dāvina tulpi, citas to noteikti novērtē vairāk nekā es.
Lai gan diezgan vienaldzīgi vērtēju šos svētkus, ļoti patīkamās atmiņās palicis kā viens puisis, ar kuru nesen biju sākusi randiņot, vakarā nebrīdinot zvanīja pie manām durvīm un pārsteidza ar milzīgu tulpju pušķi manā mīļākajā krāsā. Ja tas ir no sirds un nepieprasīti, vienmēr būšu priecīga.
08.03.2022 13:55 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
ZaneAm @ 08.03.2022 13:11
Sveikas, dāmas!
Līdz šim, šeit, neesmu neko rakstījusi, tomēr man ir pilna sirds. Varbūt ar Jums parunājoties paliks mierīgāk.
Es savu draugu mīlu un mūsu attiecībās viss ir kārtībā.
Viņam ir visas man tīkamās labās iezīmes, tomēr kā nāk šādi svētki, es saskumstu, jo darbā visām ir skaisti ziedu pušķi(darbojamies vienā darba vietā), bet viņš tomēr īsti nedomā par to kā apsveikt mani kā savu sievieti.. no rīta vēl pēc pavēles(mazliet pārspīlēju) pamodināju viņu ar kafiju.. es saprotu, ka nedrīkst sūkstēties, jo cilvēkiem pasaulē tagad tiešām ir daudz problēmu tomēr gribu noskaidrot, vai, ja jums mīļotais dāvina ziedus, jums tas paceļ pašapziņu, rosina sievišķību?
Jo tas, ka par mani šādās reizēs aizmirst, man noteikti kaut kā atņem daļu pašpārliecības. (Esmu ļoti introverta, klusa)
Lai nu kā, lai jauka mums šī dieniņa!:)
sveika, saprotu kā jūties… Manējais arī mani neapsveica , šeit pat neiet runa par puķēm, bet arī par vienkāršu rīta sveicienu šajā dienā. Mazliet bēdājos, jo skatos visus storijus ig , kur sievietes liek pušķus savus un tad jūtos nekam nevajadzīga… 😞 Man pat pietiktu ar vienu sniegpulkstenīti, ko noplūc ārā tepat dārzā 😞🤣 nu kaut vai to… Domāju par to, ka jūtos nenovērtēta, bet nu ajh. Kā ir tā ir!
08.03.2022 13:56 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Manā skatījumā,ja sieviete vēlas saņemt no sava vīrieša ziedus,ir jāstāsta,ka ir šie svētki svarīgi,ir jādod saprast tas vīrietim.
Bet ja,sieviete parāda,ka ir labi tāpat kā ir,tad nu būs arī tā,ka nedāvinās neko.
08.03.2022 14:11 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Pilnībā piekritu Annija35.
08.03.2022 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 2459
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu tās sievietes, kas nesaņem ziedus no sava vīrieša, kaut arī to vēlētos, bet tāpat klusē un samierinās. Visu mūžu tā dzīvosiet ar rūgtumu sirdī, ka mīļotais jūs īsti nenovērtē un necenšas iepriecināt? Tak vajag pateikt, ka tev tas ir svarīgi, ka tā tu justos mīlēta un novērtēta, pat, ja viņam tā nešķiet. Un tam nav pilnīgi nekādas nozīmes, ja viņš par tevi rūpējas citos veidos un mīl tāpat, jo, ja viņš neņem vērā tavas vēlmes, tad tu neesi viņam svarīga un punkts!
08.03.2022 14:40 |
 
Reitings 516
Reģ: 16.02.2022
Man šie šķita padomju palieku svetki, līdz sanaca šajā laikā būt Norvēģijā un pēcāk Itālijā. Tad sāku novērtēt, ka mums smadzenēs iedzīts, ka tās ir padomijas paliekas, lai gan tā nav. Redzu, ka pēdējos gados atgriežas šie svētki darba vietās un tas ir forši.
Ja savai otrai pusei nevar/negribas tieši norādīt uz to, ka ir svarīgi un forši saņemt ziedus, tad jāsāk viltīgāk pāraudzināt. Piemēram, uztaisot vakariņas, vai pasūtot suši. Pēc pāris reizēm parasti pielec :D
08.03.2022 14:49 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Vīrs no rīta pārsteidza ar ziediem, parūpējās par pusdienām un atnesa mīļākos saldumus.
Es neteiktu, ka man šie svētki ir svarīgi, bet ir patīkami, ka palutina gan ikdienā, gan šādā svētku dienā. Viņš apsveic arī savas tuvākās ģimenes sievietes.
Pozitīvu brīžu nevar būt par daudz, it īpaši tagad, kad tā jau prāts drūms par apkārt notiekošo.
08.03.2022 14:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits