Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēcdzemdību svars

 
Reitings 48
Reģ: 21.04.2018
Sveikas!
Tēmas virsraksts jau daudz izsaka, bet tātad :D...... Vēlētos dzirdēt pieredzes stāstus par cik kg pieņēmāties un kā(un cik ilgā laikā) svars atgriezās, vai tieši otrādi - neatgriezās.
Vai vispār ir iespējams atgūt iepriekšējo izskatu identisku......
Pastāstīšu par sevi. Man ir 30, pirmais bēbis. Grūtniecības laikā pieņēmos par 22 kg, pirmā mēneša laikā(vai ātrāk, neatceros) nokrita12 kg. Tagad , ritot otrajam mēnesim ir nogājuši apm 2 kg, bet laikam tāpēc, ka eju ārā ar ratiem pastaigāt nedaudz vairāk. Respektīvi, atlikuši 8 kg. Svarīgs faktors-bērnu nebaroju ar krūti, bet gan maisījumiem. Plānoju sākt vingrot pamazām.
Kā Jums ir gājis? :)
28.02.2022 16:46 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Didrai ļoti aktuāla tēma. Tagad Didra salasīsies šos "briesmu stāstus", un pāries uz 0 kaloriju diētu, lai pierādītu, ka viņa vienīgā (patiesībā tālu ne vienīgā) var nepieņemties svarā, bet tieši otrādāk- kristies. Būs lepna par sevi, un teiks- ha ha, tā jums arī vajag, jūs visas resnas cūkas, a es tāda vienīgā, kurai GĒNI ir būt slaidai, pēc grūtniecības paliku vēl slaidāka, nekā biju.
28.02.2022 17:11 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Biju 54 kg grūtniecības sākumā, biju 65 kg dzemdību dienā, pēc dzemdībām uzreiz biju 56 kg. Mans normālais svars ir ne zemāk kā 54 kg, 54-55kg, to dabūju atpakaļ pēc mēneša. Baroju bērnu ar krūti 2 mēnešus. Ēdu ļoti labi, neko sev neierobežoju. Man ar metabolismu viss super vienmēr bijis, tāpēc grūtniecība it kā nebijusi, ar ķermeni vēl vairāk lepojos, jo vēders palika plakans kā agrāk, bet krūtis, gurni, dibens lielāki, jūtos sievišķīgāka, kaut arī svars nemainīgs pirms bērna.
28.02.2022 17:33 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Nuuu šis man tāds sāpīgs temats kādu laiku bija.
Es pirms grūtniecības biju ļoti slaida, vienmēr patika savs ķermeni. Taču tagad.. cenšos to iemīlēt. Tātad. Svēru 54kg , esmu 1,77 gara. Un dzemdību dienā svēru 80kg. Pieņēmos daudz. Ēdu visu ko vēlējos, bet fiziski biju aktīva un daaaudz staigāju grūtniecības laikā. Man gan bija paaugstināts asinspiediens. Un milzīga tūska. Likās, ka esmu kā balons visur. Tad pēc dzemdibām uzreiz nokrita 11kg. Un tad. Nekā. Es zīdu savu bērnu vēljoprojām, viņai ir jau 1,7g. (Varbūt zīdīšana ar kaut ko ietekmē svarā) Tagad pa ziemu pat vēl pieņēmos svarā. Sveru tagad 72kg. Bet nu es ēdu visu ko vēlos, kustos itkā daudz, bet tādus reālus treniņus svara nomešanai netaisu regulāri. Nezinu. Cenšos neiespringt. Mēģinu sevi kaut kā iedvesmot, motivēt.
28.02.2022 22:41 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Tad kad neplānoju grūtniecību svēru 59kg, tad sāku tievēt un svars krita. Paliku stāvoklī. Mātes pasē pirmais svara ieraksts man ir 50kg. Pieņēmos kādus 8 vai 9kg arī ar visu to, ka ēdu neveselīgi , saldumi pat un ik pa reizei kāds burgerītis. Piedzemdeju , veders uzreiz savilkās nu krc plakans, smuks palika. Pirmstam domāju, ka piedzemdesu un looti izplūdīšu un būs man kādi 60kg. Pēc dzemdibam ir pagājusi 7mēneši un es sveru 47/48 kg, bet arī turpinu ēst vis kaut ko 😀
28.02.2022 22:49 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Grūtniecības laikā nāca klāt+ 8kg,svars pēc dzemdībām bija - 13 kg, vēljoprojām baroju ar krūti, bet šķiet, ka tagad sāk nāk klāt kilogrami, plānoju vingrot.
28.02.2022 23:52 |
 
10 gadi
Reitings 603
Reģ: 29.01.2009
Grūtniecības laikā pieņēmos svarā par 14kg + tūska. Tūska laikam bija tas trakākais. 😬
12kg paši pazuda divu nedēļu laikā pēc dzemdībām.
Ar tiem 2kg ik pa laikam cīnos joprojām, 6 mēneši pēc dzemdībām.
Jāsāk pievērsties šim jautājumam nopietnāk.
Kopumā nepatīk kā izskatās vēders un krūtis. 🤨
01.03.2022 08:19 |
 
Reitings 8
Reģ: 07.08.2021
Kad gaidiju pirmo meitu uzskaite stājos jau liela 82kg, dzemdeju ar 96kg, pec dzemdībām bija uzteiz 84kg. Ēdu visu pec kartas. Sapratu ka taa īsti dzivot nevaru. Meitai bija 8 menesi un sāku tievēt, drizak pārskatīt savu uzturu. Nometu 25kg tikai ar veselīgu ēšanu, šad tad vingrojot.
Visu laiku svars man ideālais ap 66/68kg
Tgd esmu atkal stavokli. Ir klat jau +7,8kg , ēdu bez ierobežojumiem - visu ko needu pedejos 5gadus 😅, sev neko neliedzu, jo ticu sev ka atkal atgriezīšos formā. Protams, ir tūska utt., bet jutu ka bulciņu ēšana sod savu ar 😅. Bet ja ir mērķi ir arī rezultāts. Galvenais nesēdēt, bet darit.
01.03.2022 12:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!