Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iekritusi pēc pilnas programmas

 
Reitings 16
Reģ: 19.07.2020
Sveikas!
Man pašai ļoti gribējās cerēt, ka šajā topikā aprakstīto situāciju būšu atrisinājusi. (https://forums.dieviete.lv/forums/topic/222845-gimene-vs-ballites/)
Tomēr, kā dzīve lēma, parādījās jauns pavērsiens, par ko es joprojām esmu šokā. Jā, tātad janvāra beigās izrunājāmies ar manu draugu un nolēmām uz divām nedēļām padzīvot šķirti. Īsi pirms tā divu nedēļa "termiņa" sazvanījāmies un jā - pateicu, ka viss. Negribu vairs nekādas attiecības ar viņu un gribu būt brīva meitene un dzīvot tā, kā es gribu. Stulbi, ka tieši uz Valentīna dienu sanāca tāda "dāvana".
Īsumā sakot jā - savācu mantas no viņa dzīvokļa, tagad esmu atpakaļ pie vecākiem, kamēr viņš nu var atkal viens dzīvot. Tomēr pagājušajā nedēļā visu laiku mani mocīja kaut kāda nelaba pašsajūta. Sākumā domāju, ka visu leģendārais kovids pie vainas. Taisīju antigēnus - tie negatīvi. Beigās, joka pēc uztaisīju vienu citu testu (jo man izkrita tās dienas, ko norakstīju uz stresu), kas sagrieza manu dzīvi kājām gaisā. ES. ESMU. STĀVOKLĪ.
Un jā... Debilākais jau tas, ka es faktiski nogriezu "visus atkāpšanās ceļus", lai man vairs nav nekādu saistību ar manu nu jau bijušo draugu.
Tagad es nezinu - ko man darīt? Teikt vecākiem? Teikt arī manam ex-draugam? Vai arī labāk klusēt un slepeni uztaisīt abortu un izlikties, ka nekas nav bijis? Tiešām - nezinu, kā būt labāk...
21.02.2022 15:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nedomā par to, kas būtu labāk un pareizāk, domā, ko tu vislabāk gribi darīt. Uz ko tu sliecies? Gribi ar visiem izrunāties vai vienkārši to izbeigt un iet tālāk?
21.02.2022 15:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
PS. Nu te kā seriālā 😅
21.02.2022 15:22 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Neej atpakaļ tikai bērna dēļ, nekas labs tur nesanāks, ja jau esi izlēmusi aizet, kas tur var uzlaboties?
Beigās tikai viss kaitinās, kritīs uz nerviem un būsi nelaimīga.
Mūsdienās nav neiespējami audzināt bērnu vienai. Īstais vīrietis atnāks, kad būs lemts un pieņems jūs abus.
Nav vairs senie laiki, kad viss bija atkarīgs no vīrieša un sieviete bija nespējīga [ja vien neesi Didrihsone, kura pataisa sevi par ķēmu vīrieša dēļ) Paņem grožus rokās un saņemies! Viss būs labi.
Bet ja tiešām nevēlies bērniņu, varbūt apdomā adopcijas iespējas.
Vai cik ļoti es būtu pret abortu, bērnu nami ir pilni un nemīlētu bēnu, lai emocionāli traumētu dzemdēšanas pēc dzemdēt arī nav tas labākais variants. Tev pašai ir jaizlemj, neviens tavā vietā nepateiks, kas tev ir jādara.
Bet pirmām kārtām pasaki vīrietim! Vīrietim ir tiesības zināt!
21.02.2022 15:30 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tev pašai jādomā kā būtu labāk, forums priekšā nepateiks. Pēc iepriekšējas tavas diskusijas šķiet, ka bērnus vēl nevēlejies. Tad jau atbilde skaidra.
Piekrīšu Lula, normāls seriāls.
21.02.2022 15:32 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Ieteiktu izrunāties par šo ar ex vīrieti,arī viņam ir tiesības zināt.
Abi pieņemsiet lēmumu,ko darīt tālāk.
21.02.2022 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Vai tad pašai vispār nav idejas, ko darīt? Saliekot abas diskusijas, iznākums man tur redzams tikai viens, un tā nav bērna paturēšana. Nezinu, kādas nu kurai attiecības ar vecākiem, bet vai tā ir vajadzīga nasta viņiem (zināt šo faktu)? Ja gribās būt single un tusēt; ja tā iemesla dēļ vispār šķīries, tad ko vēl domāt?
21.02.2022 15:53 |
 
Reitings 16
Reģ: 19.07.2020
Es pati sevi nesaprotu. No vienas puses - jā, es gribētu aukstasinīgi un bez emocijām to visu "nocirst kā ar nazi" un aizmirst, bet no otras puses galvā sēž kaut kāda sirdsapziņa - ja nu tas mani padara par slepkavu (galu galā, aborts jau arī ir sava bērna slepkavība)?
Tieši sirdsapziņa arī grib, lai es to visu pasaku visai pasaulei, jo nu jā - zinu, ka mani vecāki, piemēram, būtu ļoti pārlaimīgi par mazbērnu (ņemot vērā, cik ilgi viņi par to ir dziedājuši). Un ja es uztaisītu abortu un viņi par to kaut kad uzzinātu, tad droši vien viņi mani pat redzēt negribētu.
Tikai problēma jau ir tajā, ka jā - ja es to pateikšu kaut vai mammai, tad viņa uzreiz to pateiks manam ex-draugam, kurš tūlīt pat būs klāt un jā... Nebūs man nekādas brīvības.
P.S. Piekrītu. Pašai negribot, man sanācis kā seriālā.
Lula @ 21.02.2022 15:21
Nedomā par to, kas būtu labāk un pareizāk, domā, ko tu vislabāk gribi darīt. Uz ko tu sliecies? Gribi ar visiem izrunāties vai vienkārši to izbeigt un iet tālāk?
21.02.2022 16:01 |
 
Reitings 42
Reģ: 08.01.2022
Zemenyte94 @ 21.02.2022 16:01
Es pati sevi nesaprotu. No vienas puses - jā, es gribētu aukstasinīgi un bez emocijām to visu "nocirst kā ar nazi" un aizmirst, bet no otras puses galvā sēž kaut kāda sirdsapziņa - ja nu tas mani padara par slepkavu (galu galā, aborts jau arī ir sava bērna slepkavība)?
Tieši sirdsapziņa arī grib, lai es to visu pasaku visai pasaulei, jo nu jā - zinu, ka mani vecāki, piemēram, būtu ļoti pārlaimīgi par mazbērnu (ņemot vērā, cik ilgi viņi par to ir dziedājuši). Un ja es uztaisītu abortu un viņi par to kaut kad uzzinātu, tad droši vien viņi mani pat redzēt negribētu.
Tikai problēma jau ir tajā, ka jā - ja es to pateikšu kaut vai mammai, tad viņa uzreiz to pateiks manam ex-draugam, kurš tūlīt pat būs klāt un jā... Nebūs man nekādas brīvības.
P.S. Piekrītu. Pašai negribot, man sanācis kā seriālā.

Tu taču neesi vairs pusaudze, kurai būtu jāuztraucas, ko mamma teiks. Ko vecāki var tev aizliegt vai ''negribēt tevi redzēt''? Tā ir tava dzīve. Pieaugusi sieviete. Tev šis lēmums ir jāpieņem pašai. Diemžēl ne forums, ne vecāki tev nepalīdzēs pieņemt pareizo lēmumu. Kā jau augstāk minēja, izrunājies ar savu ex draugu. Kopīgi nonāksiet pie kāda risinājuma.
Un ko nozīmē ''nebūs nekādas brīvības''? Pat tad, ja tu nolem bērnu paturēt- tev nav obligāti jāturpina attiecības ar šo cilvēku. Viņš var palīdzēt ar bērnu, bet nav jābūt kopā. Un kādu brīvību viņš tev var aizliegt? Neesiet jau sasieti vai kaut ko parādā viens otram.
Un par abortu. Slepkavība vai nē- tev nav jādomā par to, ko citi padomās. Jo galu galā Tev būs šis bērns jāmīl un jāizskolo. Tāpēc lēmums ir uz tevis. :) Tiešām- izrunājies ar draugu.
21.02.2022 16:09 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Zemenyte94 @ 21.02.2022 16:01
Es pati sevi nesaprotu. No vienas puses - jā, es gribētu aukstasinīgi un bez emocijām to visu "nocirst kā ar nazi" un aizmirst, bet no otras puses galvā sēž kaut kāda sirdsapziņa - ja nu tas mani padara par slepkavu (galu galā, aborts jau arī ir sava bērna slepkavība)?
Tieši sirdsapziņa arī grib, lai es to visu pasaku visai pasaulei, jo nu jā - zinu, ka mani vecāki, piemēram, būtu ļoti pārlaimīgi par mazbērnu (ņemot vērā, cik ilgi viņi par to ir dziedājuši). Un ja es uztaisītu abortu un viņi par to kaut kad uzzinātu, tad droši vien viņi mani pat redzēt negribētu.
Tikai problēma jau ir tajā, ka jā - ja es to pateikšu kaut vai mammai, tad viņa uzreiz to pateiks manam ex-draugam, kurš tūlīt pat būs klāt un jā... Nebūs man nekādas brīvības.
P.S. Piekrītu. Pašai negribot, man sanācis kā seriālā.

Šobrīd izklausās tā, ka tu gribētu bērniņu paturēt tāpēc, lai nebūtu "slepkavība" (lieku pēdiņās nevis kā kaut no nenopietnu, bet tāpēc, ka tas atkarīgs no katra paša uztveres) un tāpēc, lai vecāki nedusmotos. Pagaidām neko neesi teikusi par to, ka pati gribētu mazo.
Tiešām, galvenais šajā visā tagad nedomā tik daudz par citiem, tā ir tava dzīve. Par aborta morālo pusi var daudz diskutēt. Ja esi diezgan droša, ka pati psiholoģiski netiksi tam pāri, tad tā jau ir cita lieta, bet ja negribi, ka vecāki dusmojas - par to gan tik daudz nedomā. Vecāki noteikti grib, lai dzīvo laimīgi.
21.02.2022 16:13 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Bērns ir jādzemdē, jāatstāj, ja Tu to pati vēlies.
Nav jādzemdē bērns, jo par to sapņo vecāki. Tev būs jābūt ikdienā ar bērnu, jārūpējas.
Ja nevēlies neko kopīgu ar to vīrieti, satikt, tad arī nevajag paturēt bērnu, jo tāpat viņš par to bērnu uzzinās pat, ja pati nepateiksi, jo bērnu jau pagrabā no viņa nenoslēpsi.
Kāpēc apkārt būtu jāstāsta par bērnu, kamēr pati neesi izdomājusi, ko darīt. Izdomā pati un dari tā kā labāk ir Tev.
21.02.2022 16:18 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Zemenyte94 @ 21.02.2022 16:01
Es pati sevi nesaprotu. No vienas puses - jā, es gribētu aukstasinīgi un bez emocijām to visu "nocirst kā ar nazi" un aizmirst, bet no otras puses galvā sēž kaut kāda sirdsapziņa - ja nu tas mani padara par slepkavu (galu galā, aborts jau arī ir sava bērna slepkavība)?
Tieši sirdsapziņa arī grib, lai es to visu pasaku visai pasaulei, jo nu jā - zinu, ka mani vecāki, piemēram, būtu ļoti pārlaimīgi par mazbērnu (ņemot vērā, cik ilgi viņi par to ir dziedājuši). Un ja es uztaisītu abortu un viņi par to kaut kad uzzinātu, tad droši vien viņi mani pat redzēt negribētu.
Tikai problēma jau ir tajā, ka jā - ja es to pateikšu kaut vai mammai, tad viņa uzreiz to pateiks manam ex-draugam, kurš tūlīt pat būs klāt un jā... Nebūs man nekādas brīvības.
P.S. Piekrītu. Pašai negribot, man sanācis kā seriālā.

Šķiet,ka tu pati skaidri un gaiši pasaki,ko vēlies. Un vecāki negribētu tevi redzēt ja 28 gados uztaisītu abortu? Kas tie par vecākiem?
21.02.2022 16:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
akd. gandrīz 30 un nav savas galvas uz pleciem. izdari, kas darāms un nesaki nevienam. Tev kādam jāatskaitās? NĒ
21.02.2022 16:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Diezvai Tu arī gribēsi piedzemdēt un atgriezties pie ex vai turpināt ar savu mazuli dzīvot uz kakla vecākiem.
21.02.2022 16:33 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
vecāki nevar uzzināt par grūtniecību ja pati nepastāstīsi. Es par vecākiem.
21.02.2022 16:53 |
 
Reitings 1818
Reģ: 09.12.2021
Aborts
21.02.2022 16:56 |
 
Reitings 147
Reģ: 12.01.2022
Sveika,izlasiju tavu ierakstu,ja prasi viedokli,tad noteikti Tev ir pašai jāsaprot vai gribi bērniņu,vai varēsi par bērniņu parūpēties,jāsevelk visi plusi un mīnusi,bet ja nolemsi nepaturēt bērniņu,tad to gan nevajag uzskatīt uz reiz par slepkavību tā nav. Esmu lasijusi stāstus,kur māmiņas saka ka gribēja veikt abortu,bet tuvinieki pierunāja lai atstāj bērniņu un pēc tam māmiņa pati bija ļoti nelaimīga un depresīva (es nesaku ,ka tas būs ar Tevi) bet apdomā visus plusus un mīnusus.
Lai Tev veicas izvēlēties sev vis labāko lēmumu :)
21.02.2022 19:03 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Es tevi arī nesaprotu. Tev traucēja attiecības, tu negribēji precēties, gribēji tusēt, paņēmi pauzi, kuras laikā saprati, ka gribi būt brīva, izšķīries, un tagad kaut kas tev traucē pieņemt lēmumu par abortu?
Tu saproti, ka būsi vismaz 1,5 gadu pavisam izkritusi no dzīves, tev visa sava dzīve būs jāpakārto bērnam turpmākos vismaz 18 gadus, tā būs atbildības un pienākuma sajūta, kas nekad tevi neatstās un neļaus mierīgi naktīs gulēt? Plus tas bērns tevi uz mūžu saistīs ar vīrieti, ar kuru nevēlējies veidot ģimeni pat pēc 7 kopā nodzīvotiem gadiem. Tu pat nevari kā normāla, pieaugusi sieviete paturēt to pie sevis, tev obligāti vajag noņemt atbildības smagumu no saviem pleciem un padalīties ar to ar vecākiem un nu jau bijušo, zinot, ka viņi tevi atrunās!
Tu esi tik infantila un bezatbildīga, man pilnīgi riebjas visu šo lasīt.
21.02.2022 19:38 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Palasot rodas iespaids, ka pati to bērnu nevēlies, bet abortu baidies taisīt, dēļ vecākiem, un dēļ stereotipa ka ķipa slepkavība. Ir vai nav tā slepkavība, katram savs uzskats, to mēs nevaram šeit zināt, kādi īsti tavi uzskati un vai sirdsapziņa tiks ar to viegli galā. Bet ja nevienam, neskaitot ārstus, neko neteiksi, neviens arī neuzzinās. Neuzskatu par pienākumu informēt bijušo, ja izlem par labu abortam. Un jā, iesaku abortu.
21.02.2022 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 847
Reģ: 09.06.2012
Es uzskatu, ka otram cilvēkam ir tiesības zināt par grūtniecību. Citādi tas ir ļoti cietsirdīgi, nerunājot jau par abortu.
21.02.2022 20:39 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Simbinja @ 21.02.2022 20:39
Es uzskatu, ka otram cilvēkam ir tiesības zināt par grūtniecību. Citādi tas ir ļoti cietsirdīgi, nerunājot jau par abortu.

Un kā tu justos tā otra cilvēka vietā? Viņi bija 7 gadus kopā, vairākus gadus viņa viņu vazāja auz deguna, negribot precēties, negribot ģimeni, tad pameta 14.februārī, tad - heey, esmu stāvoklī, vnk gribēju, lai tu to zini, jo mani moka sirdsapziņa. Zinu, ka tu sapņoji par kāzām ar mani, ģimeni un bērniem, bet es gribu būt brīva un tusēt. Byeeee. Vot šis būtu cietsirdīgi. Nevis dīlot ar savām izvēlēm kā pieaudzis cilvēks un neteikt.
21.02.2022 20:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits