Krievijas iebrukums Ukrainā - karš

 
Reitings 2019
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
29090
Bet tu nonāc pretrunās pati ar sevi. Ne jau Ukraina ir tā kura metās karā. Tā ir Krievija. Krievija neievēro citi valstu intereses un vienošanās.
Un ja Krievijas nepatīk ka Ukraina vēlas iestāties NATO tad tavuprāt tas ir iemesls nogalināt cilvēkus un okupēt valsti? Es minimāli saprastu, ja NATO būtu izteicis draudus Krievijai vai interesējies par tās teritorijām, bet kremlim vienkārši ir paranoja un lieluma mānija.
Man leiks cilvēks zem šī profila attaisnotu visus pagātnes kara noziegumus ar šādu loģiku.
01.03.2022 11:42 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Lasīju vienu interviju, kur ukrainis , kas nesen kā atbraucis uz lv saka , ka viņam draugi no Maskavas ar saka, ka tas viss safabricēts😪
01.03.2022 11:50 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Dāmas, iesaku jums netērēt savu laiku uz lietotāju 29090, aiziejiet uz viņas profilu, nobloķējiet un nebūs jālasa viņas slimie murgi. Nav ko barot šādus cilvēkus ar savām atbildēm viņai. Viņa tikai emocionāli barojas no šādām sarunām.
01.03.2022 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Alyson @ 01.03.2022 10:15
Россия против Украины
Tas ir no telegram, raksta administrators.
вверх ногами! СМИ снова врут. Путин не завоевывает Украину, а освобождает ее от обновленного нацистского правления старого мира, которое угрожает России-матушке, Украине и всему миру. Глобальное Глубинное Государство превратило Украину в мусорную корзину своих болезненных злых инстинктов. Это стратегический оплот мировой элиты для совершения чудовищных преступлений за счет украинского народа и человечества. Это страна теплых и красивых людей, но бедных и угнетенных. Это богатая ресурсами страна, эксплуатируемая и угнетаемая мировой элитой посредством торговли людьми, детьми, женщинами, оружием, наркотиками и сомнительным бизнесом. В Украине создали финансовый двигатель мировой преступной деятельности, отмывания черных денег Кабала. Именно здесь биологические лаборатории и инженеры создали будущие вирусы, которые будут запущены для всего человечества. Это скрытый задний двор оскорбительного эго глобального Глубинного Государства.
Мы находимся в разгаре глобальной операции по зачистке, чтобы освободить человечество от глобальной преступной организации, которая правит миром. Это еще один шаг в плане добрых сил Альянса и Союза по борьбе с трудными силами разделения. Сепаратистские СМИ — это оружие пропаганды, как привычка лгать и подпитывать операцию. Путин всегда был с ними диктатором, она заинтересована в превращении операции в войну всего во всем, что в интересах обслуживания их заговора. С другой стороны, русские заявили, что они не заинтересованы в территориях Украины и не заинтересованы в борьбе с украинской армией. Они борются с нацистской мировой мафией, которая разрушает Украину, которая создала нацистские ополчения, как она создала фашистские банды Антифа и БЛМ в США. к частной войне, ведущейся против человека. Это война против личного эго, которое оформляется над эго внешнего мира. Мы живем во время великого пробуждения, которое является частью великого плана. Соединяющие силы над силами разделения и Израиль стоит в очереди на лечение, хотя оно и последнее в этой серии].

Esmu ziedojusi Ukrainas atbalstam un darīšu to vēl, un vēl, bet es būtu gatava noziedot arī fondam, kas organizētu repatriāciju visiem kremļa atbalstītājiem uz viņu laimīgo tēvzemi, lai atgriežas pie savām saknēm. Nebūs jājūtas nesaprastiem un apspiestiem, varēs laimīgi stāvēt visu dienu rindā pēc maizes un priecāties par savu varenību.
Nu goda vārds, cik var?! Kopš 24.02. nav normāli gulēts un visu laiku kā uz adatām, man vēmiens nāk redzot medijos pretīgo putļera seju un asaras acīs ik reizi redzot kas notiek Ukrainā, pilnīga elle. Visvairāk par visu gaidu ziņu, ka putinu kāds novāks un Ukrainu pametīs krievu armija.
01.03.2022 12:05 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Nopludinata datubaze ar karojosiem RU, viss saraksts “varonu”
https://www.documentcloud.org/documents/21280272-orcs
01.03.2022 12:07 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Niletto- unfollow arī. Lai visi viens otram prasa piedošanu, neviens krievels neuzraksta piedošanu Ukrainai. Tik smagi nozombētie.. saka piedod mammai, ka neapciemoju, ka to un šo, ka grib mieru! Tas miers, ko viņi grib, ir nevis Ukrainā miera, bet mieru savās komforta pilnajās dzīvēs, kad neviens neraksta direktā par to, kas notiek Ukrainā, kad neizolē šos, kad neievieš sankcijas. Tas ir tas miers,ko krievi grib, ne Ukrainā.
01.03.2022 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
Kādai varbūt ir tas teksts,kas jāraksta tajās atsauksmēs?( rakstīšana Krievu valodā nav tā stiprākā).
Iešu braukāt pa Krievijas restorāniem utt.
01.03.2022 12:18 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Norvēģijā dufy free lidostu veikalos izņem krievijas alkoholu no tirdzniecības. Redzēs, vai Stortings pieņems tādu pašu lemumu par alkoholu tirdzniecību valsts veikalos.
01.03.2022 12:22 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Bet tu nonāc pretrunās pati ar sevi. Ne jau Ukraina ir tā kura metās karā. Tā ir Krievija. Krievija neievēro citi valstu intereses un vienošanās.

Krievija sāka karu, jo Ukraina (un Rietumi) ignorēja Krievijas intereses. Tam man šķiet viss šis forums piekrīt. Lai gan katram ir savs viedoklis, kādas tieši bija Krievijas intereses, vai tās bija adekvātas vai nē.
Un ja Krievijas nepatīk ka Ukraina vēlas iestāties NATO tad tavuprāt tas ir iemesls nogalināt cilvēkus un okupēt valsti? Es minimāli saprastu, ja NATO būtu izteicis draudus Krievijai vai interesējies par tās teritorijām, bet kremlim vienkārši ir paranoja un lieluma mānija.

Nav runa par to vai tas ir vai nav iemesls, bet ka tā bija pilnīgi paredzama Krievijas reakcija. Kam Ukraina piegāja ar totālu bravūru, Rietumi to atbalstīja, un tagad Ukraina par to ļoti dārgi maksā un katru dienu lūdzas palīdzību. Un atkarībā no kara iznākuma, Ukrainai tā var izrādīties pašnāvība. Ok, Tu apgalvo, ka NATO vajadzēja Kremlim izteikt draudus. Bet Ukraina taču lecās ar Krieviju, un Ukraina gāja uz uzņemšanu NATO. Kas nozīmē, ka visi Ukrainas neatrisinātie konflikti ar Krieviju kļūtu par NATO darīšanu. Un arī tagad tas notiks, jo šis karš starp Ukrainu un Krieviju neko nenokārtos uz mūžīgiem laikiem. Ja nu vienīgi abas valstis piedzīvos pilnīgu destrukciju.
Man leiks cilvēks zem šī profila attaisnotu visus pagātnes kara noziegumus ar šādu loģiku.

Interesanti kā es attaisnoju karu, ja katrs mans komentārs ir par to, ka karam nekad nevajadzēja notikt?
01.03.2022 12:27 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Dzidra Zupa @ 01.03.2022 12:03
Dāmas, iesaku jums netērēt savu laiku uz lietotāju 29090, aiziejiet uz viņas profilu, nobloķējiet un nebūs jālasa viņas slimie murgi. Nav ko barot šādus cilvēkus ar savām atbildēm viņai. Viņa tikai emocionāli barojas no šādām sarunām.

Katram ir savi iemesli piedalīties šādās diskusijās. Man tas ir fakts, ka akls naids pret Krieviju, visu konfliktu ar Krieviju eskalācija un tā uztveršana par normu vienkārši paaugstina varbūtību, ka tas pats atkārtosies nākotnē, arvien biežāk. Un diemžēl tieši tādām valstīm kā Latvija ir tendence pieiet karadarbībai savā teritorijā ar bravūru, kamēr "21. gadsimta" valstis tālāk uz Rietumiem to nedara. Un btw, ļoti ticams, ka izies uz Latvijai neizdevīgiem kompromisiem, ja uzskatīs par noderīgu sev.
01.03.2022 12:29 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Makroo @ 01.03.2022 12:18
Kādai varbūt ir tas teksts,kas jāraksta tajās atsauksmēs?( rakstīšana Krievu valodā nav tā stiprākā).
Iešu braukāt pa Krievijas restorāniem utt.

Twitterī ir vairākas versijas atrodamas, piem. Anonymous piedāvā šo:
Было хорошо! Однако, Путин испортил нам настроение, вторгшись в Украину. Восстаньте против своего диктатора, прекратите убивать невинных людей! Ваше правительство лжет вам. Восстаньте!
+ obligāti foto! To netrūkst.😪
01.03.2022 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
29090 @ 01.03.2022 12:27

Krievija sāka karu, jo Ukraina (un Rietumi) ignorēja Krievijas intereses. Tam man šķiet viss šis forums piekrīt. Lai gan katram ir savs viedoklis, kādas tieši bija Krievijas intereses, vai tās bija adekvātas vai nē.
Nav runa par to vai tas ir vai nav iemesls, bet ka tā bija pilnīgi paredzama Krievijas reakcija. Kam Ukraina piegāja ar totālu bravūru, Rietumi to atbalstīja, un tagad Ukraina par to ļoti dārgi maksā un katru dienu lūdzas palīdzību. Un atkarībā no kara iznākuma, Ukrainai tā var izrādīties pašnāvība. Ok, Tu apgalvo, ka NATO vajadzēja Kremlim izteikt draudus. Bet Ukraina taču lecās ar Krieviju, un Ukraina gāja uz uzņemšanu NATO. Kas nozīmē, ka visi Ukrainas neatrisinātie konflikti ar Krieviju kļūtu par NATO darīšanu. Un arī tagad tas notiks, jo šis karš starp Ukrainu un Krieviju neko nenokārtos uz mūžīgiem laikiem. Ja nu vienīgi abas valstis piedzīvos pilnīgu destrukciju.
Interesanti kā es attaisnoju karu, ja katrs mans komentārs ir par to, ka karam nekad nevajadzēja notikt?
da pie dirsas tās Krievijas intereses. Atslābsti.
01.03.2022 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
jenna @ 01.03.2022 12:31

Twitterī ir vairākas versijas atrodamas, piem. Anonymous piedāvā šo:
Было хорошо! Однако, Путин испортил нам настроение, вторгшись в Украину. Восстаньте против своего диктатора, прекратите убивать невинных людей! Ваше правительство лжет вам. Восстаньте!
+ obligāti foto! To netrūkst.?
paldies😊
01.03.2022 12:33 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Makroo @ 01.03.2022 12:18
Kādai varbūt ir tas teksts,kas jāraksta tajās atsauksmēs?( rakstīšana Krievu valodā nav tā stiprākā).
Iešu braukāt pa Krievijas restorāniem utt.

Var šo izmantot. Ņemts no twitter.
Еда была отличной! К сожалению, Путин испортил наши аппетиты, вторгшись в Украину. Противостаньте своему диктатору, прекратите убивать невинных людей! Ваше правительство лжет вам. Вставай!
01.03.2022 12:37 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
29090 @ 01.03.2022 12:29

Katram ir savi iemesli piedalīties šādās diskusijās. Man tas ir fakts, ka akls naids pret Krieviju, visu konfliktu ar Krieviju eskalācija un tā uztveršana par normu vienkārši paaugstina varbūtību, ka tas pats atkārtosies nākotnē, arvien biežāk. Un diemžēl tieši tādām valstīm kā Latvija ir tendence pieiet karadarbībai savā teritorijā ar bravūru, kamēr "21. gadsimta" valstis tālāk uz Rietumiem to nedara. Un btw, ļoti ticams, ka izies uz Latvijai neizdevīgiem kompromisiem, ja uzskatīs par noderīgu sev.
Nav naida pret Krieviju un tās iedzīvotājiem - naids ir tikai par Putinu un viņa režīmu.
Padomā cik labi būtu visiem, jo īpaši mums ja Krievija būtu atīstīta, demokrātiska valsts, bez korupcijas.
Nevis Bully's kurš visus baida, ja tā Krievija būtu tik laba, kāpēc tad cilvēki neraujas uz turieni?
01.03.2022 12:41 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Bjork @ 01.03.2022 08:31
Somoilova Oksana arī trīs storiji par neko, neko negrib teikt, lavierē pa vidu un protama, nabadziņi, ka viņiem nāves draudus sūta. Būtu priecajušies, ka sūta, kamēr ukraiņiem tiek sūtītas virsū bumbas.
Krieveļi raud, ka viņi miermīlīgie iedzīvotāji, bet pret viņiem tāda agresija. Kā mute veras kaut ko tādu teikt.

Šie jau nu nav tie vienkāršie krievu nabadziņi. Ja viņiem ir kāds piķis dolāros kaut kur, tad jau laidīs uz ASV. Ne velti brauca tur bērnu dzemdēt. Pārējie gan paliks dzīvot kā Ziemeļkorejā
01.03.2022 12:56 |
 
10 gadi
Reitings 170
Reģ: 21.04.2009
https://mobile.twitter.com/nexta_tv/status/1498602315481329669?s=21
Vai kāds krieviski runājošs var palīdzēt iztulkot ko tā māte vidū saka?
Es ceru, ka man izklausījās.
01.03.2022 12:57 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Ukrainā iegājis arī Baltkrievijas karaspēks.
01.03.2022 13:01 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Ukraiņi pieķēruši vietējos bērnus zīmējot uz māju jumtiem sarkanos krustus, tos kurus zīmē, lai iezīmētu mērķus. PIZĢEC! Putinam būtu āda jānomauc vēl dzīvam esot!
01.03.2022 13:04 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Es vēl pie atsauksmēm pielieku profilus no IG, kas ir populāri ukraiņi, lai paskatās, kas notiek
01.03.2022 13:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits