Krievijas iebrukums Ukrainā - karš

 
Reitings 1996
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
didii5 @ 05.04.2022 00:22
Kā to visa pasaule var noskatīties un neko nedarīt to es nesprotu un nesapratīšu, ja visa pasaule nāktu palīgā Ukrainai karā tak ātri to Krieviju noliktu pie vienas no kā baidīties??? Kad vairs trakāk nav kur ?
vienmēr ar to slimo izdzimteni auklējas. Tas tik padraud un pārējiem bikses pilnas.
Tiešām nesaprotu, ko var ņemties ap viņu.
05.04.2022 10:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5025
Reģ: 03.11.2012
Man sāk likties, ka tā nežēlība ir ierakstīta krievu dns kodā… Mana ome man stāstīja par krievu karavīru zvērībām, ko pati bija redzējusi kā bērns, arī pret viņas vecākiem. Omes tēvu piedraudēja nošaut, ja viņš neatdos savus zābakus, par citām lietām, ko stāstīja ome nemaz negribas runāt! Un tagad, pēc 80 gadiem, es redzu to pašu, par ko stāstīja mana ome un nekas nav mainījies, viņi ir tieši tādi paši kādi bija toreiz.
Un goda vārds, es negribu vairs aizstāvēt nevienu krievu ar tekstu, ka tas ir viņu vadoņa karš, nē, manas domas paliks pie tā, ka tajā ir vainīgi visi krievi un tā nežēlība ir ierakstīta viņu dns…
05.04.2022 11:04 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Krievi ir pierādījuši, ka viņi ir tauta bez sirdspziņas. Nekas nav mainījies jau gadsimtiem, viņi spīdzina, izvaro un slepkavo bez jebkādiem sirdsapsziņas pārmetumiem. Krieviem pašiem var palīdzēt tikai pilnīga viņu iznīcināšana, gan burtiskā, gan pārnestā nozīmē. Cilvēkiem ar kroplu domāšanu nav vietas šajā saulē. Viņi saprot, ka karu zaudē, bet pirms tam vēl nodarīs milzīgu ļaunumu daudziem ukraiņiem un visai pārējai cilvēcei. Nav vietas krieviem uz šīs pasaules.
Tie, kuri saprot krievu valodu, iesaku paskatīties video ar Dudajevu, kas viņam bija sakāms par krieviem. Te viens no video: https://www.youtube.com/watch?v=_68InSloyPo
05.04.2022 11:09 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
vivii @ 05.04.2022 11:04
Man sāk likties, ka tā nežēlība ir ierakstīta krievu dns kodā… Mana ome man stāstīja par krievu karavīru zvērībām, ko pati bija redzējusi kā bērns, arī pret viņas vecākiem. Omes tēvu piedraudēja nošaut, ja viņš neatdos savus zābakus, par citām lietām, ko stāstīja ome nemaz negribas runāt! Un tagad, pēc 80 gadiem, es redzu to pašu, par ko stāstīja mana ome un nekas nav mainījies, viņi ir tieši tādi paši kādi bija toreiz.
Un goda vārds, es negribu vairs aizstāvēt nevienu krievu ar tekstu, ka tas ir viņu vadoņa karš, nē, manas domas paliks pie tā, ka tajā ir vainīgi visi krievi un tā nežēlība ir ierakstīta viņu dns…

Tā arī ir. Manus senčus izsūtīja, tie kuri atgriezās, stāstīja briesmu stāstus. Vācieši ienākot bērniem deva konfektes, krievs izvaro, ņirgājas, spīdzina un tikai tad nogalina. Pretīga nācija, kurai nav vietas uz šīs zemes.
05.04.2022 11:10 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Tā arī ir. Manus senčus izsūtīja, tie kuri atgriezās, stāstīja briesmu stāstus. Vācieši ienākot bērniem deva konfektes, krievs izvaro, ņirgājas, spīdzina un tikai tad nogalina. Pretīga nācija, kurai nav vietas uz šīs zemes.

Tieši to pašu stāstīja mana vecmamma.
Vācieši ienāca tīri, kopti un deva konfektes, mācīja tīrīt zobus, uzslēja savas kazarmas pļavā, atnāca pajautāja ūdeni no akas.
Ienāca krievi-visi smirdīgi, netīri utaini. Bērnu priekšā nošava suni, māti iemeta akā, jo tā negribēja lai viņi iet dzīvot mājā, kad gāja prom izlauza grīdas dēļus un paņēma visu kas nav piesiets, beigās vēl speciāli piemīza un piedirsa aku.
No paša sākuma pirms atklājās krievu "karavīru" noziegumi, teicu ka viņi dara ko pavēl, bet izrādās dziļi kļūdījos...Pretīgi.
05.04.2022 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 4624
Reģ: 29.01.2009
Arī man mamma stāstija, ka ja vācieši nāca tad viņi lūdza ēdienus, dzērienus. Neko nepieprasīja. Bet kad nāca krievi, viss tika izlaupīts, visi lopiņi tika nolikvidēti, viss, viss nopostīts. Es nekad nesapratīšu kā var nogalināt un spīdzināt cilvēkus. Kā? Kas dod tiesības par otru ņirgāties, izvarot, sist.
05.04.2022 14:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5025
Reģ: 03.11.2012
Runājot par vāciešiem, ome stāstīja, ka viņi ir pieklājīgi lūguši vai drīkst palikt, omes vecāki piedāvājuši saimniecības-kalpu ēku, bet viņi pateikuši, ka būšot labi arī siena šķūnī. Vācieši esot palīdzējuši sētas, lauku darbos apmaiņā pret pārtiku no saimniecības, manu omi izārstēja, jo ome bija smagi slima ar angīnu, iespējams būtu nomirusi, ja vācieši nebūtu atdevuši savas penicilīna tabletes un omi izārstējuši.
Ome vēl stāstija, ka vācu zaldāts , katru dienu viņai nesa karstu šokolādi, lai ātrāk atveseļotos.
Un jā, krievu zaldāti viņiem apšāva visus lopiņus un nodedzināja mežu…
05.04.2022 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 4624
Reģ: 29.01.2009
vivii @ 05.04.2022 15:02
Runājot par vāciešiem, ome stāstīja, ka viņi ir pieklājīgi lūguši vai drīkst palikt, omes vecāki piedāvājuši saimniecības-kalpu ēku, bet viņi pateikuši, ka būšot labi arī siena šķūnī. Vācieši esot palīdzējuši sētas, lauku darbos apmaiņā pret pārtiku no saimniecības, manu omi izārstēja, jo ome bija smagi slima ar angīnu, iespējams būtu nomirusi, ja vācieši nebūtu atdevuši savas penicilīna tabletes un omi izārstējuši.
Ome vēl stāstija, ka vācu zaldāts , katru dienu viņai nesa karstu šokolādi, lai ātrāk atveseļotos.
Un jā, krievu zaldāti viņiem apšāva visus lopiņus un nodedzināja mežu…
Jā, šo es piemirsu uzrakstīt, ka vācieši palīdzējuši pat ar darbiņiem, apmaiņa pret pārtiku.
05.04.2022 16:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4238
Reģ: 31.10.2010
Man gan rados nav neviena, kas varētu par vāciešiem pastāstīt, bet lasot, izskatās, ka būtu labāk, ja krievi tajā 9.maijā nebūtu uzvarējuši.
05.04.2022 16:50 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Man arī viens no radiem sanāk vel no tā laika, kad vācieši ienāca Latvijā. Arī teica tikai labus vārdus. Par krievu ienākšanu tā nevarēja teikt. Viņš bija maziņš, kad paši krievi ienāca viņa mājā, kur dzīvoja ar māti, viens esot notēmējis ar šauteni un māti un teicis - ja nebūtu tev tas mazais puika, es tevi tepat nošautu.
Vel teica kā atceras, ka nācies mukt no gaisa bumbām. Skrējuši iekšā mežā. Nemācēšu teikt sīkāk kapēc, ko un kā.
Vel bija gadijums, kad vīri formās ienākuši klasē, nosaukuši konkrētus vārdus un viņiem esot bijis jāiet līdzi. Mans radinieks netika nosaukts. Bet kopš tās dienas nosauktie klasesbiedri neesot redzēti vairs.
Neesmu arī sīkāk iztaujājusi. Bet šī kara kontekstā pilnīgi prasās zināt kas, ko un kā. Varbūt labāk var savilkt paralēles ar to, kas tur notiek.
05.04.2022 16:56 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
2 pasaules karā abas puses bija riebīgas. Vieni iznīdēja ebrejus, otri visus kuriem bija kaut par mazumiņu vairāk bagātības kā komunisti uzskatīja par pareizu. Manu ģimeni arī gandrīz izsūtīja, bet vecmammas laba draudzene strādāja kaut kādā komitejā uzzināja kas būs un pateica. Viņa aizbrauca slēpties uz mežu un vēl iedeva lielu kukuli kaut kādam priekšniekam. Bet mansa ģimenes vietā paņēma citu. Kurus nezinām, jo kvota ar cilvēkiem kurus izved bija jāizpilda.
Vai tas ka vācieši izturējās labi pret visiem kuri nav ebreji ir attaisnojums Hitlera noziegumiem ne būt nē.
Tieši tā pat kā tagad krievu karavīru noziegumi nav attaisnojumami ar to ka viņi ir nozombēti, nezina labāk utt.
Bet krievu rupjība, netīrība un nežēlība ir skaidri redzama un laikam tā pārmantojas.
05.04.2022 17:12 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Manuprāt, Tomass izskaidroja ļoti labi https://www.instagram.com/p/Cb6vZRaOp4Y/?utm_medium=copy_link
Šeit ņemts seksuālie noziegumi, bet vardarbība un spīdzināšana, var attiecināt analoģiski uz visiem vardarbības veidiem, kad pēc 2pk krievijs bijs uzvarētājs, tos netiesā, pēdējo 30 gadu laikā nesodāmības sajūta tik auga. Pie tam sekas uz nākotni, jā, ja tie neko nenožēlo, tad naids pret varmākām nezūd pat pēc vairākām paaudzēm.
05.04.2022 17:54 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man gan rados nav neviena, kas varētu par vāciešiem pastāstīt, bet lasot, izskatās, ka būtu labāk, ja krievi tajā 9.maijā nebūtu uzvarējuši.

Protams, ka tā būtu labāk. No maniem vevecākiem arī ir bijuši tieši tādi paši nostāsti par vāciešiem, kā šeit meitenes raksta un pilnīgi tas pats arī par krieviem. Vispār, ja kārtīgi parokās otrā pasaules kara gaitās, tad ļoti ātri paliek skaidrs, ka vēsture ir sagrozīta, it sevišķi saistībā ar hitleru. Ja tic tam, ka pār pasauli valda žīdi, tad ir vērs uzdot jautājumu un paliek ļoti ātri skaidrs, kāpēc hitlers ir pataisīts par lielāko briesmoni pasaules vēsturē, ko vēl līdz šai pašai baltai dienai vazā visur līdz, kā tādu atgādīnājums. Tā nav nejaušība, ka vairākās valstīs ar likumi ir aizliegts abšaubīt un veikt neatkarīgu izmeklēšanu par holokaustu, it sevišķi, par gāzes kamērām. kas jau vairākās neatkarīgās ekspertīzes ir pierādījies (pec "itkā" kā tas tika īstenots) matemātiski ir vienkārši neiespējami, protams, ja vien tic, ka viena cilvēka līķi, var pārvērts pelnos 15 minūtēs, kas pat ar šodienas mūsdienu kremētavām vnk nav iespējams. Tad vēl par vairākiem laika periodiem mainīts oficiālais skaits cik žīdi konkrētajā koncentrācijas nometnē ir miruši, un vēl "itkā" esošās gāzēs kameras, kuras pēc otrā pasaules kara tika pārbūvētas. Par hitlera pāri darījumiem vēl jo projām runā, bet par staļinu ne tik ļoti. Grozi kā gribi, bet staļins bija daudz lielās brismonis par hitleru. Kā nekā uzarētāji raksta vēsturi.
05.04.2022 18:28 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Mums siltums jau draud ar 400%+ Dargaks ar nakamo menesi, sakara ar situaciju pasaule :D
Sanak karstais udens bus smuka cipara
05.04.2022 22:00 |
 
Reitings 35064
Reģ: 11.02.2015
GhostGG @ 05.04.2022 18:28

Protams, ka tā būtu labāk. No maniem vevecākiem arī ir bijuši tieši tādi paši nostāsti par vāciešiem, kā šeit meitenes raksta un pilnīgi tas pats arī par krieviem. Vispār, ja kārtīgi parokās otrā pasaules kara gaitās, tad ļoti ātri paliek skaidrs, ka vēsture ir sagrozīta, it sevišķi saistībā ar hitleru. Ja tic tam, ka pār pasauli valda žīdi, tad ir vērs uzdot jautājumu un paliek ļoti ātri skaidrs, kāpēc hitlers ir pataisīts par lielāko briesmoni pasaules vēsturē, ko vēl līdz šai pašai baltai dienai vazā visur līdz, kā tādu atgādīnājums. Tā nav nejaušība, ka vairākās valstīs ar likumi ir aizliegts abšaubīt un veikt neatkarīgu izmeklēšanu par holokaustu, it sevišķi, par gāzes kamērām. kas jau vairākās neatkarīgās ekspertīzes ir pierādījies (pec "itkā" kā tas tika īstenots) matemātiski ir vienkārši neiespējami, protams, ja vien tic, ka viena cilvēka līķi, var pārvērts pelnos 15 minūtēs, kas pat ar šodienas mūsdienu kremētavām vnk nav iespējams. Tad vēl par vairākiem laika periodiem mainīts oficiālais skaits cik žīdi konkrētajā koncentrācijas nometnē ir miruši, un vēl "itkā" esošās gāzēs kameras, kuras pēc otrā pasaules kara tika pārbūvētas. Par hitlera pāri darījumiem vēl jo projām runā, bet par staļinu ne tik ļoti. Grozi kā gribi, bet staļins bija daudz lielās brismonis par hitleru. Kā nekā uzarētāji raksta vēsturi.

O jā, es arī šito esmu lasījusi. Un ka gāzes kameras, kas tikušas apsekotas, tām nemaz nav tādu tehnoloģiju, piemēram, nav iespējams telpas tik hermētiski noslēgt, utt. Kārtējā, iespējams, sazvērestības teorija, kura, pat ja ir taisnība, to visticamāk neuzzināsim..
05.04.2022 22:22 |
 
10 gadi
Reitings 4624
Reģ: 29.01.2009
Lasījāt ziņu Garklāvas Instagramā par izvarotu 3 gadīgu ‼️ bērnu? 😭🤢
05.04.2022 22:23 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Vēl to, ka ja parēķina, cik nogalināti Salaspils koncentrācijas nometnē, tad uz 1 m2 būtu jābūt 25 cilvēku līķiem, kas reāli nav iespējams. To lasīju Dienas pielikumā Sestdiena, ap 2002 gadu varētu būt, moš vēlāk, bet bija analītisks raksts.
Tā pati okupantu "siltā" uzņemšana, to, ka uz Sibīriju nosūtīja paši latvieši, tā visa ir sagrozītā vēsture, ko raksta uzvarētājs. Mums tika iedvests, ka mēs paši to esam gribējuši. Vēl vairāk tam tic krieveļi.
05.04.2022 22:28 |
 
10 gadi
Reitings 4289
Reģ: 03.08.2009
kapriza__ @ 05.04.2022 22:23
Lasījāt ziņu Garklāvas Instagramā par izvarotu 3 gadīgu ‼️ bērnu? ??

Tālāk jau vairs nav kur. Tur tiešām nav vārdu. Kas viņi tajā armijā atlasīja pašus debilākos, ļaunākos, psihākos "vīriešus"? Sit mani nist, bet es nespēju iztēloties, ka latviešu armija tā rīkotos.
05.04.2022 22:36 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
kapriza__ @ 05.04.2022 22:23
Lasījāt ziņu Garklāvas Instagramā par izvarotu 3 gadīgu ‼️ bērnu? ??
pretiiigie kropļi! Man vnk nav vārdu!
05.04.2022 22:46 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Man liekās, ka ar to tautu, nu to barbaru... nekas nespēs mainīt (izņemot lode pierē), jo viņi ticēs, ka tas ir fake, ka tie ir apmelojumi un vispār viņi to bija pelnījuši. Es neticu, ka kaut kas liks viņiem domāt citādāk. Es neticu. Tie nav cilvēki, tie nav zvēri, es nezinu, kā nosaukt viņus, kas to izdarīja, kas pieļāva, kas atļāva, kas atbalsta, kas attaisno. Viņus nekas nespēs pārliecināt, ka viņu taisnība ir nežēlīga, brutāla, varmācīga, netaisnīga un 99% ar savu taisnību arī nomirs.
05.04.2022 23:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits