Krievijas iebrukums Ukrainā - karš

 
Reitings 1987
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
Mezavavere @ 17.03.2022 19:14
Pag ko?RUSSIA karos ar NATO?
kur tu to rāvi
17.03.2022 19:30 |
 
Reitings 3645
Reģ: 06.05.2014
Tas, ko tikko rādīja TV3 ziņās... Es saprotu, ka ir jāredz cilvēkiem, kas tur notiek. Bet kaut kā nedzirdēju brīdinājumu, lai bērni un cilvēki ar vājiem nerviem paiet nost no TV. Līķi, asinis, ievainotie, arī mazi bērni. Ir nedaudz par traku tie centieni, lai slēgtu tās debesis vai kā pareizi to teikt latviski. Nu nebūs. Cik var. Un tādi klipi neietekmēs lēmumu - NATO neiesaistīsies. Ja izvēle ir starp Ukrainu vai visu Eiropu, tad, protams, izvēlēsies neuzsākt WW3.
17.03.2022 20:38 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
L.. @ 17.03.2022 20:38
Tas, ko tikko rādīja TV3 ziņās... Es saprotu, ka ir jāredz cilvēkiem, kas tur notiek. Bet kaut kā nedzirdēju brīdinājumu, lai bērni un cilvēki ar vājiem nerviem paiet nost no TV. Līķi, asinis, ievainotie, arī mazi bērni. Ir nedaudz par traku tie centieni, lai slēgtu tās debesis vai kā pareizi to teikt latviski. Nu nebūs. Cik var. Un tādi klipi neietekmēs lēmumu - NATO neiesaistīsies. Ja izvēle ir starp Ukrainu vai visu Eiropu, tad, protams, izvēlēsies neuzsākt WW3.
un, ja LV būtu izšķirošā balss, būtu balsojusi pret.
Es saprotu, ka Ukraina par to cīnās un es viņu vietā tieši tā pat darītu! Ukrainas ministru prezidents intervijā ar norvēģu žurnālistu minējs aptuveni tā - ja neapturēs putinu, nākamā viņa sarakstā ir Somija, Zviedrija un Norvēģija
Pat pa radio to teica. It kā sētu nedaudz paniku un būtu valdībām spiediens no sabiedrības. Ukraiņiem nav ko zaudēt, viss ir iznīcināts, tāpēc es nenosodu, bet valdībā tomēr lemj cilvēki ar pieredzi un saprot katra lēmums, teikuma, komata sekas.
17.03.2022 20:55 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
L.. @ 17.03.2022 20:38
Tas, ko tikko rādīja TV3 ziņās... Es saprotu, ka ir jāredz cilvēkiem, kas tur notiek. Bet kaut kā nedzirdēju brīdinājumu, lai bērni un cilvēki ar vājiem nerviem paiet nost no TV. Līķi, asinis, ievainotie, arī mazi bērni. Ir nedaudz par traku tie centieni, lai slēgtu tās debesis vai kā pareizi to teikt latviski. Nu nebūs. Cik var. Un tādi klipi neietekmēs lēmumu - NATO neiesaistīsies. Ja izvēle ir starp Ukrainu vai visu Eiropu, tad, protams, izvēlēsies neuzsākt WW3.
ja tava tauta burtiski tiktu iznīcināta tavā acu priekšā, tu vienkārši sēdētu un neko nelūgtu?
Protams, ka Ukraina saprot, ka neslēgs debesis, bet lūgt neviens nav aizliedzis. Un cerība ir ļoti vajadzīga.
Un, ja ukraiņi būs apvainojušies, ka viņiem nepalīdzējām, es to pilnībā saprotu un pieņemu. Kad tev met bumbas uz galvas, diezin vai tev īpaši galvā ir politiski korekti lēmumi un citu labums...
17.03.2022 21:06 |
 
Reitings 1987
Reģ: 28.04.2019
Bjork @ 17.03.2022 20:55
un, ja LV būtu izšķirošā balss, būtu balsojusi pret.
Es saprotu, ka Ukraina par to cīnās un es viņu vietā tieši tā pat darītu! Ukrainas ministru prezidents intervijā ar norvēģu žurnālistu minējs aptuveni tā - ja neapturēs putinu, nākamā viņa sarakstā ir Somija, Zviedrija un Norvēģija
Pat pa radio to teica. It kā sētu nedaudz paniku un būtu valdībām spiediens no sabiedrības. Ukraiņiem nav ko zaudēt, viss ir iznīcināts, tāpēc es nenosodu, bet valdībā tomēr lemj cilvēki ar pieredzi un saprot katra lēmums, teikuma, komata sekas.

Es viņa teiktajam ticu. Tās Eiropas valstis, kas nav NATO, ir tuvākas Rietumiem nekā Ukraina, jo Ukraina taču agrāk bija bijusī PSRS valsts, ko tur iesaistīties... tāpēc viņai vairāk morāli palīdz, izliekot Ukrainas karogus lielpilsētās, monumentiem, bet ne iekšēji, kas šobrīd būtu pats nepieciešamākais. NATO taču gāja karot Tuvajos Austrumos ar teroristiem... tad kāpēc nevarēja aizstāvēt Ukrainu, nesaprotu. Ja nākamās būs Skandināvijas valstis, tad drošvien NATO kaut ko darītu to labā. Nu man kaut kā liekas absurdi, ka Ukrainu atstāja vienu. Tāpēc man tā drošība, par ko te politiķi saka, liekas tikai vārdi. Vai tiešām Rietumiem Latvija būtu tik svarīga, lai iesaistītos un aizstāvētu, ja kaut kas sāktos? Man kaut kā vairāk liekas, ka Latvijā vairāk man uzticība būtu vietējiem iedzīvotājiem, kas grib šo zemi aizsargāt un te dzīvot, un kuriem ir tiešām interese par šo teritoriju, nevis svešiem, kam varētu būt nekāda daļa un rūpju gar Latvijas iedzīvotājiem. Svešiniekam galvenās intereses ir ātrāk tikt uz savām mājām, nevis domāt par cita māju svešā zemē.
17.03.2022 21:58 |
 
Reitings 1987
Reģ: 28.04.2019
Zinna @ 17.03.2022 21:06
ja tava tauta burtiski tiktu iznīcināta tavā acu priekšā, tu vienkārši sēdētu un neko nelūgtu?
Protams, ka Ukraina saprot, ka neslēgs debesis, bet lūgt neviens nav aizliedzis. Un cerība ir ļoti vajadzīga.
Un, ja ukraiņi būs apvainojušies, ka viņiem nepalīdzējām, es to pilnībā saprotu un pieņemu. Kad tev met bumbas uz galvas, diezin vai tev īpaši galvā ir politiski korekti lēmumi un citu labums...

Piekrītu. Kad šis beigsies, tad ukraiņiem šis paliks atmiņā visu mūžu, kā visa pasaule tikai vēroja. Un viņi būs dusmīgi, viņi jau tagad dusmojas, es viņu sāpi saprotu. Cik viņi ir stipra tauta, vieni paši un nepadodās. Lai Dievs dod viņiem spēku, un lai ātrāk šis murgs beigtos.
17.03.2022 22:02 |
 
Reitings 31239
Reģ: 11.02.2015
Domāju, ka NATO, jeb reāli - ASV - iestātos par tām valstīm, kas tai ir tieši nozīmīgas. Ukraina īsti nav. Jā, svarīga, bet, man šķiet, viņi pa lielam redz, ka karš drīz beigsies. Pat ja kādu daļu paturēs Krievija, pārējai pasaulei no tā nekā nebūs. Kāpēc gan līst iekšā? Krievija būs novājināta uz Ukrainas rēķina. Bet nu za to visiem pārējiem nekas jau par to nebūs. ASV vēl bonuss - var tirgot savu naftu par augstāku cenu, Krievija vairs nevarēs.
No vienas puses, p*impji un m*aukas, kas šādi lemj.
No otras, bļ*, ja man jāizvēlas, vai pašiem arī jāmūk un vīram jādodas karā, vai jādzīvo ar gāzmasku, jo kas to zina, ko slimais putlers pie NATO iesaistes izdomātu, izvēle tak skaidra..
Un otra arī lieta, ko visu laiku uzsveru, abas lielvaras - Krievija un ASV - ir šizo. Un arī mūsu demokrātija nav īsta demokrātija (ok, es esmu pret to trako kremļa propogandu, tāpat kā pret covida sazvērniekiem un antivakseriem...bet...kaut ko slēgt kā.fake news jau arī vairs nav vārda brīvība..) mūsu demokrātija tāda ir tikai līdz brīdim.
Bet atkal, ja no diviem ļaunumiem izvēlēties, -- 💯 ASV. Utainie pat savu valsti nav spējuši ārpus Maskavas pacelt, ko tādi bāž savus okupantainos nagus pie citām valstīm? 😏 Nu jā..tur ir resursi un tirdzniecībai, ražošanai svarīgas lietas. Kad pašiem jau viss izzagts, tostarp pasaules 2.armijas nodrošinājums.. 😏
17.03.2022 22:10 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
NATO valstis aizsargās, t.sk. Baltiju. Visbūtiskākais tieši ir 5.pants un ja tas netiktu "iedarbināts" tad šī aliance vienā mirklī pazaudētu spēcīgākās militārās apvienības statusu. Šobrīd tas ir ļoti milzīgs garants jebkurai dalībvalstij, apdrošināšana. Vienalga kā to var saukt, bet, kamēr krievijai un putļeram nav tieša kašķa ar NATO, mēs esam ļoti lielā drošībā. Un tieši tāpēc arī NATO nelien palīdzēt Ukrainai, jo zin sekas, kuras jau te daudz ir apspriestas, ja iedaistīsies, jo putlers ir kā traks suns, kurš brīdināja un savus brīdinājumus var piepildīt.
Sīrijā, Afganistānā bija pilsoņu karš.
Eksporta jelnaftas valstis ir arābu zemes, OPEC, no kurām tā pati Amerika iepērk, nu nav viņiem izdevīgi, ka barela cena kāpj, tāpat Norvēģija nav priecīga, lai arī budžetu plānojot bija paredzēts, ka būs 599 nok par barelu (60€), pāris dienas iepriekš bija 1200nok, tagad laikam nokritās zem 1000 nok, bet vasarā brīdina, ka var uzkāpt līdz 2400nok, kas ir 240€ un litra cena var sasniegt 4€. Algas ir lielākas, bet arī Norvēģijā par visu jāmaksā krietni vairāk. Hiperinflācija nekur neko labu nedod. Un to, ka izslēdza krieviju, uzskatu, ka ir labi.
Pie tam tikko jau Norvēģijas krieveļi dalās ar rus bestniecibas ziņojumu
❗️Уважаемые соотечественники,
▪️ В соответствии со статьей 69 Конституции Российской Федерации, а также в целях оказания поддержки соотечественникам, проживающим за рубежом, Посольство обращается к Вам с просьбой информировать диппредставительство и местные правоохранительные органы о любых фактах нарушения Ваших прав и законных интересов на территории Норвегии.
▪️ О правонарушениях просим сообщать на электронный адрес: [email protected].
17.03.2022 22:30 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
sla @ 17.03.2022 22:02

Piekrītu. Kad šis beigsies, tad ukraiņiem šis paliks atmiņā visu mūžu, kā visa pasaule tikai vēroja. Un viņi būs dusmīgi, viņi jau tagad dusmojas, es viņu sāpi saprotu. Cik viņi ir stipra tauta, vieni paši un nepadodās. Lai Dievs dod viņiem spēku, un lai ātrāk šis murgs beigtos.

Nav jau tā, ka ukraiņi būtu gluži vieni paši. Jā, netiek slēgtas debesis, netiek dota armija, bet tehnikas ziņā no Rietumiem atbalsts ir salīdzinoši liels, tāpat arī humānā un finansiālā palīdzība netiek žēlota.
Protams, ir liela sāpe par to, ka nav iespējas palīdzēt lielākā mērā militāri, bet,domāju, ka "augšā" esošie ir nopietni izvērtējuši riskus. Šis ir labs veids Krieviju totāli novājināt neveicot tiešu, militāru uzbrukumu.
Runājot par LV drošību. Mūs sargā 5.pants, šaubos, ka tas tiktu pārkāpts, jo pie tāda soļa NATO zaudē savu pamatideju, līdz ar to arī nav nekādas jēgas no tādas apvienības. Taču, lai vai mēs tiekam sargāti, bet tas, protams, neizslēdz to,ka LV teritorija var kļūt par smagu kauju zonu. Tā, ka lai cik paradoksāli tas nebūtu, esot drošībā mēs reizē esam pakļauti briesmām.😂
17.03.2022 22:38 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Taču, lai vai mēs tiekam sargāti, bet tas, protams, neizslēdz to,ka LV teritorija var kļūt par smagu kauju zonu. Tā, ka lai cik paradoksāli tas nebūtu, esot drošībā mēs reizē esam pakļauti briesmām

Tieši tā, mēs varam spēlēties ar "debesu slēgšanu", kamēr zinām, ka tas reāli nenotiks. Balsot par, mītingot, lūgt Amerikai, izrādīt atbalstu un solidarizēties.
Bet, ja tiešām ver ciet, mēs kļūstam par potenciālo lielgabala gaļu un, ja krievs gribēs karot ar NATO un tas notiek, no Baltijas nepaliks nevienas dzīvas dvēseles un lietuvieši, latvieši un igauņi būs atrodami vēstures grāmatās, nahrenizēs tā, ka pat visas 72h somas nepalīdzēs, jo tad putinam nebūs vairs nekādu šķēršļu taupīt ķīmiskos un atomieročus.
17.03.2022 22:46 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Bjork @ 16.03.2022 22:52
es sāku lasīt, sapratu, ka par bērniem. Es nevaru lasīt, jo tad es pārdzīvoju nedēļām, var teikt apraudu un sēroju, atceros vārdus um dzīves gājumus. Bērni man ļoti sāpīga un jūtīga tēma, lai arī pieaugušu līķus neskaitāmas reizes redzējusi, bijis gandrīz vidu laiku bez emocijām. Bet bērni, kuri nespēj par sevi parūpēties, par kuriem pieaugušajiem jārūpējas nevis jānogalina, kā var pieļaut vesela tauta, ka tiek slaktēti bērni! Vesela pasaule to pieļauj! Ja saka, ka katrā vācietī bija hitlers, tad šobrīd man nemāc ne mazākās šaubas, ka katrā krievā ir putins.
Teātri nobombordēja ar 1200 cilvēkiem, peldēšanas centrs ar grūtniecēm un bērniem noslaucīts. Cik ilgi mums liks uz to noskatīties???
Man zel ir absoluti visus,bet vairak sap sirds par veciem cilvekiem. Jaunas sievietes ar vai bez berniem atradis iespeju iekartoties cita valsti un uzsakt jaunu dzivi. Bet veci cilveki? Kam vinji ir vajadzigi? Vinjiem ir lielaks izmisums un to var redzet vinju sejas.
17.03.2022 23:02 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
17.03.2022 23:19 |
 
Reitings 31239
Reģ: 11.02.2015
Nē, nu jā. Neapšaubu 5.pantu, tā doma par to, kāpēc neiestājas reāli par Ukrainu, kas gan arī nav NATO.
Kā domājat... te jau reāli tik ātri pie mums varētu ienākt, ar tiem dažiem tūkstošiem armijas, kas mums ir, tostarp NATO atvestajiem 😁No robežas dažu stundu laikā līdz galvaspilsētai.., acis nepaspētu noblisināt.
+ Cik daudz un cik ātri atsūtītu papildus palīdzību. Valsti jau pa lielam nosargātu, bet cik mums civilos neizšautu pa to laiku? Mums tas ir ~1:40 proporcijā pret Ukrainu.
Bet tas, protams, pie varianta, ka riktīgi mašstabno uzbrukumu tieši LV vai Baltijai taisa kā nākamo.
Neceļu trauksmi, šis scenārijs ir tikai manā ikdienas "galējo grāvju emociju gammas" starpā 😁 no pilnīga izmisuma līdz optimismam. Vairāk esmu otrais, tā ka, protams, ticu un ceru, ka 5.panta eksistence pati par sevi vien mūs sargā no vispār jebkādas attīstības visā notiekošajā🤞
17.03.2022 23:22 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Divina di vino @ 17.03.2022 23:02
Man zel ir absoluti visus,bet vairak sap sirds par veciem cilvekiem. Jaunas sievietes ar vai bez berniem atradis iespeju iekartoties cita valsti un uzsakt jaunu dzivi. Bet veci cilveki? Kam vinji ir vajadzigi? Vinjiem ir lielaks izmisums un to var redzet vinju sejas.

Jā, es redzēju vecu kundzi. Ja godīgi, viņa nebija kā kundze, bet gan kā mana Vacīte, tā saucu savu vecmammu, kura dēļ smagā darba jau no 60 gadiem izskatās kā babiņas (vismaz no mazotnes atceros, ka viņas bija večiņas), ne tuvu tik staltas un elegantas kā Vecās Eiropas kundzes 70 un pat 85 gados, kas var nūjot, ričuku braukt un pat kādu salsu nodejot. Bet tur bija stāsts par ukraiņu kundzi, pret kuru jutu pietāti, žēlumu un cieņu. Viņas māja tika nobombordēta otro reizi viņas mūžā. Pirmo reizi viņas bērnībā, kad gāja bojā arī viņas māte un māsa, bet viņa zaudēja divus rokas pirkstus. Tagad cilvēkam atkal jāpamet mājas, kuras nolīdzinātas līdz ar zemi.
Un man liekas, ka viņi tā nepārdzīvo par sevi, kā baidās par bērniem un mazbērniem. Gatavi upurēt sevi, paliekot uz gultām, tikai lūdzot, lai bērni bēg un glābj sevi. Cik daudzi mirst bezpalīdzībā, vieniem esot- tumsā, aukstumā, bez ēdiena un bez spējas sevi glābt. Un noteikti domā, vai tiešām viņu paaudze visu mūžu cīnījās un tauta izbaudīs 30 gadus brīvības? Esot gruvešos tu nezini, kad karš beigsies, to nezin neviens. To nezināja ne Pirmajā Pasaules karā, ne nākamajā, ne arī šajā. Es ticu uz Dievu, es ticu uz ukraiņu spēku, saliedētību un viņu uzvaru. Es ticu, bet cik gadu desmiti būs jāpaiet, lai atjaunotu to, kas zudis un ko var atjaunot, jo tik daudz dzīvību gājušas bojā, salauztu likteņu, sabradātu dvēseļu, cik daudz traumētu cilvēku uz mūžu- veselas trīs paaudzes, kas turpmāko dzīvi nesīs šo neźēlību un netaisnību.
Draudzene palīdz vienai ģimenei un viņiem kauns lūgt palīdzību, pateicīgi par visu. Draudzenes meita netīšām nometa ūdens pudeli un viņa teica, ja tu zinātu kā mamma un vecmamma satrūkās, kā izbiedēti. Viņa bija ļoti, nezinu kā pateikt, ļoti pārsteigta, cik jūtīga un traumēta ir viņu psiholoģiskā stabilitāte.
Protams, debilā vate to nesaprot, viņi ne tikai iznīcina viņu mājas, bet turpina sist propagandā, komentāros, attieksmē.
17.03.2022 23:32 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Vēl joprojām diskutējat un apšaubat Nato 5.pantu? Tik daudz informācijas, it sevišķi pēdējas dienās, gan presē, gan tv raidījumos.
Lai cik man ļoti būtu žēl Ukrainas iedzīvotāju, es esmu pret gaisa telpas slēgšanu. Nu kam ir vajadzīgs trešais pasaules karš? Nu nevienam. Ja Ukraina būtu Nato, acis nemirkšķinot tur jau būtu visu valstu armijnieki. Visa pasaule Ukrainai palīdz kā vien var. Gan materiāli, gan ar ieročiem. Viņiem ir tik daudz ieroču, dažādas munīcijas un citas tehnikas sadotas, kā mums Latvijā nekad neredzēt. Ukrainā kopš kara sākuma ir atgriezušies 360'000 cilvēki no ārvalstīm, lai aizstāvētu savu zemi. Ir izveidots leģions, kurā iesaistās izbijuši armijas cilvēki no visas pasaules valstīm. Nato visu laiku patrulē gaisā, Ukraiņiem sniedz informāciju par krievu kustību. Vēl dažādas valstis ukraiņiem piegādā satelīta bildes, lai viņi redz kur ir kāda kustība no Krievijas puses. Palīdzība ko viņi šobrīd saņem ir MILZĪGA.
Krievi šo karu jau ir zaudējuši. Tagad brutāli iznīcina visu kas ir viņu ceļā Ukrainā, jo savādāk viņi neprot. Ar armiju galā netiek, tad iznīcina sievietes, bērnus, infrastruktūru un visu pārējo.
17.03.2022 23:39 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Skaidrs kā diena ka neviens tās debesis neslēgs. Bet es ļoti labi saprotu, ukraiņu vēlmi, lai tās slēgtu un NATO nāktu palīgā.
Lasīju Twitter, ka Putins domā par terora aktiem Krievijā un vainu uzvelt rietumiem. Tiem zombijiem jau iestāstīs jebko. Bet īstenībā, kam gan tā sapelējusī Rossija vajadzīga diez? Paši bēg kā žurkas no turienes.
17.03.2022 23:47 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Es noteikti neapšaubu 5.pantu un man ir ticība NATO, kā spēcīgai organizācijai, kura aizstāvēs savas teritorijas, taču runa ir par to,ka arī šajā aizstāvēšanas procesā diemžēl upuri var būt lieli, jo šaubos vai kaujas starp RUS un rietumiem tiks karotas kiberfrontē.😄
17.03.2022 23:47 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
NATO taču gāja karot Tuvajos Austrumos ar teroristiem

Tas tāpēc, ka NATO vai, pareizāk sakot, ASV ir savas intereses tuvajos austrumos.
Domāju, ka NATO, jeb reāli - ASV - iestātos par tām valstīm, kas tai ir tieši nozīmīgas. Ukraina īsti nav.

Tieši tā, NATO Ukraina neinteresē. Turklāt diez vai kāds grib riskēt uzsākt trešo pasaules karu dēl Ukrainas, kura nemaz nav NATO dalībvalsts. Bet, ja tiešām sākots karš pie mums, tad man vairāk uztrauktu nevis vai mūs aizstāvētu, bet vai vispār to būtu iespējams izdarīt, jo ja papēta karti, kāds sauszemes ceļš ved uz Baltiju, tad ir kā ir. Noslēdzot punktu starp kaļiņingradu un Baltkrieviju neviens jau īsti netiek ne iekšā ne āra.
17.03.2022 23:58 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Bet būsim reāli, kādas kaujas? Ar ko tas krievs karos? Sūta tagad tehniku no tālajiem austrumiem pa jūru. Es ļoti ceru, ka viņi paliks pusceļā, jo neviena viņus netankos.
Viņš nevarēja jēdzīgu otro vilni uztaisīt
NATO ir tāda tehnika, kas krievam sapņos neradās.
Bet par to vispār nav jēgas runāt, jo tas nenotiks.
17.03.2022 23:58 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
Man stulba doma. Bet vai piemeram visi tie burvji, taro, māgi, raganas nevar apvienoties un P novākt tādā ziņā?! Nevar lāstu uzmest?
18.03.2022 00:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits