Domas par Ar tusu un Dārtu.

 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
https://www.delfi.lv/izklaide/slavenibas/aktieri/ar-skandalu-par-bernu-skiras-deputats-kaimins-un-aktrise-danevica.d?id=54005324
Es perosnīgi uzskatu, ka ar tuss ir pamuļķis un klauns. Biju šokā ka Dārta ar viņu sagāja kopā. Laikam jau nadas dēļ. Un tagad visu mūžu varēs pirkstus grauzt un nožēlot. Un ko Jūs domājat?
01.02.2022 04:51 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Bieži varmākam ir nepārvarama vēlme kontrolēt un ir ļoti greizsirdīgi, slimīgi privātīpašnieciski, kopīgi foto, video utt. ir, lai neveidotos atkal kāds uzplūds, kad uznāk pārmetumu lietus, kad sākas emocionālais terors. Kad nākas dzīvot ar tādu, ir tiešām grūti tikt vaļā un lai nebūtu nekādu lieku triggeru vienmēr draudzenem liek nezvanīt, bet gan pašas zvana, kad jūtas droši, jo var tikt pārmests pēc tam katrs izteiktais vārds, ne tas vārds liktos, jo varmākam labpatiktos, ka tiktu lietoti citi vārdi. Ziņu saņemšans bieži tiek uztverta kā neuzticība, jo uzreiz spiediens no varmākas tās kontrolēt, lasot. Ja netiek tad pieļauts, tad emicionāli tiek spiests, ka noteikti krāpj. Pie katra mēģinājuma šķirties upuri tiek mēģināti iežēlināt, lai nepārtrauktu attiecības
Un vienmēr taču mācīts būt jaukai pret citiem, vai ne? Visus likt pāri savàm vajadzībām, jo citādāk esi egoiste un patmīle. Tad vēl daudziem ir, ko teiks citi par mani? Bieži varmākas spēj patikt apkārtējiem draugiem un radiem, emocionālā vardarbība paliekot mājās, latenta. Īpaši jau vīriešiem tiek piedots un ātri aizmirsts.
02.02.2022 12:00 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Bjork precīzi 👌
kinderbuenoh tas arī nebija domāts Tavā virzienā ka pārmetums, tikai turpinājums diskusijai. Un pareizi Tu saki- signāli parādās atrak, tikai laimīgās ir tas, kuras zin, kas ir emocionālas vardarbības definīcija, signāli un prot tos atpazīt, noliekot malā emocijas. So vārdu salikumus es zinaju jau sen, bet kamēr nav padziļinātas informācijas par to, signali, kurus tagad šķiet, katrs muļķis atpazītu, izskatās pavisam citadak līdz Tu atkal nonāc šīs te vardarbības cikla sākumposmā, kur tiec apbērta ar ‘milestibu’ un viss taču nav tik slikti, katram ir savas sliktas dienas, vins teica, ka nožēlo, tad jau saprot utt.. uuun atkal no jauna
02.02.2022 12:25 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Nu, man šajā situācijā šķiet, ka abi "labi." Par Artusu viss ir skaidrs jau sen - cilvēks, kurš agrāk mīlējis lielos daudzumos dzert alkoholu, taisīt skandālus un savai tā laika draudzenei ik pa laikam uzsist zilas acis. Bet par Dārtu, lai gan nepazīstu viņu personīgi, arī ir ne reizi vien sanācis lasīt ne tās glaimojošākās lietas par viņas raksturu un viņu kā personību. Tā ka, pa lielam, atvainojos, divi dullie sagāja kopā un uztaisīja bērnu, kurš šajā situācijā ir vienīgais cietējs. Kā arī mana nostāja, neatkarīgi no tā vai runājam par publiskām personām vai ne, ir tāda, ka laime mīl klusumu. Sākumā ar baigo pompu paziņoja visiem par savu lielo mīlestību, tagad jau Twitter'ī attiecības ķidā. Kā tādi divi klauni, pardon. Pieļauju, ka gan vienam, gan otram ir karstasinīgs raksturs un, ja vēl abi divi bišķi "ar putniem", saprotams, ka kaut kādā brīdī tai bumbai vajadzēja sprāgt. Tikai, kā jau teicu, vienīgo visā šajā situācijā žēl bērnu.
02.02.2022 21:35 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Artuss aplidoja, meitene jauna un iemīlējās ideālajā tēlā.

Viņai ir 33 gadi.
02.02.2022 21:53 |
 
Reitings 1826
Reģ: 09.12.2021
Karlsone @ 02.02.2022 21:53

Viņai ir 33 gadi.

33 gados nevar būt rozā brilles?
02.02.2022 21:57 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Piemetināšu, ka pati reiz esmu bijusi attiecībās ar emocionālo varmāku, kura slimās greizsirdības, manipulēšanas, melu un sociopātam raksturīgās uzvedības dēļ tajā laika posmā atrados dziļā depresijā un atkarībā no alkohola un citām apreibinošām vielām + vēl publiski pazemota pa visu internetu, mēģinot man piesiet visas netīrās lietas ar kurām nodarbojās viņš pats. Jā, toreiz uzkāpu uz tāda grābekļa, bet tās attiecības savā ziņā arī atvēra acis, liekot vērīgāk peivērst uzmanību vīriešiem ar kuriem vēlos iepazīties, jau lai laikus spētu atpazīt trauksmes signālus. Jāpiebilst, ka man, kad biju tajās attiecībās, bija 21 gads. Cik ir Dārtai? 33? Nu, tad, piedodiet, bet, kas vēl pieļaujams agrā jaunībā, kad īsti vēl nepazīsti cilvēkus un tikai veido savu izpratni par to, kas attiecībās ir normāli un kas nav, īsti vairs nešķiet pieļaujams pieaugušai sievietei, īpaši tādai, kura ir publiska persona un gan jau ļoti labi zināja ar kādu (pie tam, tādu pašu publisku) personu sapinas. Nedzīvojam jau milzu ASV vai Krievijā, lai nezinātu kas ir Artuss Kaimiņš. Un, pat ja sākumā izturējās kā sapņu princis, tad varbūt tomēr der pagaidīt gadiņus 2-3, pirms no tāda vīrieša radīt bērnu, ne vaini domāt, ka vīrietis, kurš ir fiziski iepaidojis savas iepriekšējās draudzenes, pēkšņi būs tas, kurš pret tevi, kā izredzēto, izturēsies ar mīlestību un rūpēm. Baigi jau negribas šajā situācijā teikt "pati vainīga", bet, nu, tomēr...
02.02.2022 21:58 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Kāda tur romantika, aplidošana, rozā brilles? Tak skaidrs, ka viņiem bija romāns. Drīz palika stāvoklī un domāja - labāk ar bērna tēvu nekā bez (lai kāds arī būtu) Pluss gan jau cerēja, ka bērns viņu mainīs bla bla bla. Un gan jau vēl naudas aspekts, nedomāju, ka kovid laikā bez izrādēm kaut ko diži Dārta pelnīja. Tad nu palika kopā līdz brīdim, kad dabūja piķi par to kokaīna seriālu un aizgāja.
Un bāc man tā besi tie komentāri - nav jau publiski netīrā veļa jānes laukā. Psrs laiki no šiem cilvēkiem nav izgājuši. Tak jebkurš var darīt kā grib. Ej raksti twiteri, taisi youtube video, raksti kaut uz māju sienām - kāda tam ir nozīme?
03.02.2022 00:11 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Redz kā sanāk. Dārta skaļi pasniedza, ka ir cietusi no emocionālas vardarbības diens dienā, kopš palika stāvoklī. Taču beigās izrādās, ka Artuss vienkārši ir bijis auksts šo laiku, kas nozīmē, ka no viņa puses bija beigusies mīlestībai vai arī viņš tāds ir pa dzīvi. Bet visi jau nopēla, ka Kaimiņš tāds un šitāds.
09.02.2022 10:35 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
kinderbueno @ 09.02.2022 10:35
Redz kā sanāk. Dārta skaļi pasniedza, ka ir cietusi no emocionālas vardarbības diens dienā, kopš palika stāvoklī. Taču beigās izrādās, ka Artuss vienkārši ir bijis auksts šo laiku, kas nozīmē, ka no viņa puses bija beigusies mīlestībai vai arī viņš tāds ir pa dzīvi. Bet visi jau nopēla, ka Kaimiņš tāds un šitāds.

Tagad jau saka,ka ja Artuss mīletu vinu vismaz 1 dienu nedēlā,vina paliktu ar vinu lidz mūža galam-nu karoč tur kīselis galvā!
09.02.2022 11:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
arī izlasīju to rakstu. stulba, kas stulba! upuris.
09.02.2022 12:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
nebrīnīšos, ja vēlāk saies atpakaļ kopā
09.02.2022 12:21 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Man Dārta bija mīļa aktrise sirdij, tagad pēc šī visa nespēju uz viņu skatīties un uztvert. Pazemot un apmelot otru cilvēku, tikai tāpēc, ka tev nokrita rozā brilles un ekspektācijas nesakrita ar realitāti, Tu tīšu prāt otram dari pāri, jo zini, ka publicitāte un sdabiedrības viedoklis bērna tēvam ir svarīgs! Tas ir pretīgi!
Atgādina Strūbergus. Tu man nedod, ko man gribās, tad es tevi publiski iznīcināšu!
09.02.2022 12:48 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Redz kā sanāk. Dārta skaļi pasniedza, ka ir cietusi no emocionālas vardarbības diens dienā, kopš palika stāvoklī. Taču beigās izrādās, ka Artuss vienkārši ir bijis auksts šo laiku, kas nozīmē, ka no viņa puses bija beigusies mīlestībai vai arī viņš tāds ir pa dzīvi. Bet visi jau nopēla, ka Kaimiņš tāds un šitāds.

Varētu būt, ka viņas iepriekšējais partneris ir no tiem, kas attiecībās bieži apskauj un citādi izrāda uzmanību. Tad Dārta sagājās ar cita veida, naudīgāku tipu, un šoks, ka nav vairs tās mīlināšanās, pie kuras bija pieradusi.
09.02.2022 15:49 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Kāda lasījusi ‘Kas jauns’ rakstu? Pati Dārta jau atrādīja to savā ig..
09.02.2022 16:15 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
Jūs ziniet,kas ir emocionālā vardarbība? Arī apzināta klusēšana,cilvēka ignorēšana ir emocionālā vardarbība. Nav tikai fiziskā vardarbība vai emocionālā,kurā kliedz,bļauj un pazemo!!!
09.02.2022 16:15 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
minkalinka @ 09.02.2022 16:15
Jūs ziniet,kas ir emocionālā vardarbība? Arī apzināta klusēšana,cilvēka ignorēšana ir emocionālā vardarbība. Nav tikai fiziskā vardarbība vai emocionālā,kurā kliedz,bļauj un pazemo!!!

Tad jau mēs jebkuru dzīves situāciju varam definēt kā emocionālo vardarbību. Strīds ģimenē, sieva grib izrunāt strīdu, vīrietis negrib. Viņš klusē, uzreiz emocionālā vardarbība. Mēs taču katrs esam dažādi un NEKAD visi nebūsim vienādi. Viens mīl klusumu, nerunāt un neizrādīt jūtas un neprot to darīt. Cits mīl visu pasauli, apskauj katru cilvēku utt. Es šobrīd vispārīgi, ne par šo pāri. Tieši tāpēc jau mums katram ir lietas, situācijas un attieksmes, kuras ir vai nav pieņemamas. Līdz ar to, ja man patīk visu izrunāt un karāties kādam kaklā un nemitīgi ucināties, kādam nepatīk nekas no tā visa, lūk, te arī ir tā izvēle, vai nu Tu pats pret savu gribu cīnies un gribi to par visām varītēm vai ej prom un meklē sev līdzīgo. Bet apvainot otru, ka viņš ir vardarbīgs, jo Jūsu emocijas nesaskan, tas ir divaini!
09.02.2022 18:05 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
Protams,ka var katrai situācijai piemeklēt jebko. Bet šajā intervijā sapratu,ka agrāk viņš tāds nav bijis, tas viss izmainījās. Viena pagale nedeg, tas ir skaidrs, 100% Dārta nav bez vainas,taču, lai attiecības funkcionētu ir vajadzīgi abi. Ja viens mēģina,ko glābt,bet otrs ignorē un norobežojas-tad nekas labs tur nesanāks. Jāpiebilst,ka tas jau tikai apsveicami,ka Dārta spējusi pielikt punktu vai vismaz daudzpunkti attiecībām uz laiku,kamēr katrs pats saprot,ko grib un ko ne.
09.02.2022 18:21 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
minkalinka @ 09.02.2022 18:21
Protams,ka var katrai situācijai piemeklēt jebko. Bet šajā intervijā sapratu,ka agrāk viņš tāds nav bijis, tas viss izmainījās. Viena pagale nedeg, tas ir skaidrs, 100% Dārta nav bez vainas,taču, lai attiecības funkcionētu ir vajadzīgi abi. Ja viens mēģina,ko glābt,bet otrs ignorē un norobežojas-tad nekas labs tur nesanāks. Jāpiebilst,ka tas jau tikai apsveicami,ka Dārta spējusi pielikt punktu vai vismaz daudzpunkti attiecībām uz laiku,kamēr katrs pats saprot,ko grib un ko ne.

Sākumā arī mēs nekad neredzam to kā patiesībā ir. Bieži vien arī tieši pēc bērna dzimšanas vīrietis izmainās. Bet iespējams Artusam pa dzīvi emociju nepietiek ilgāk kā diviem gadiem, jo tieši visas attiecības +- vienādos laikos izbeidzās.
Dārtai liels respect, ka aizgāja tik ātri un nepakāsīs savus dzīves skaistākos gadus. Dzīve tikai sākās, kad bērns piedzimst. Sākumā, ja būs grūti, būs brīži kad liksies visa pasaule slikta, bet kad aizies viss kā vajag, būs vēl labāk!
09.02.2022 18:24 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
Un nejau emocijas nesaskan. Attiecībās ir divi. Ir tikai ok,ja kādam uz laiku vajag savu telpu vairāk nekā kopā būšanu vai varbūt pamainās sajūtas pret otru. Bet par to runā! Pēc intervijas sapratu,ka viņš ir vēss, nepieskaras,ignorē utmldz. Ar ko tad tur runāt? Es arī juktu prātā,ja pret mani tā rīkotos. Piedzimis ir mazulis, kaut kas ,kas abu kopīgi veidots.. vai nebūtu sāpīgi? Tad labāk ,lai ir sāpīga patiesība par to,ka nav jūtu un abi šķiras ,mierīgi vienojoties par nākotni ar kopīgo bērnu audzināšanas jautājumos,bet terors klusējot-nu tas nav ok!
09.02.2022 18:27 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
minkalinka @ 09.02.2022 18:27
Un nejau emocijas nesaskan. Attiecībās ir divi. Ir tikai ok,ja kādam uz laiku vajag savu telpu vairāk nekā kopā būšanu vai varbūt pamainās sajūtas pret otru. Bet par to runā! Pēc intervijas sapratu,ka viņš ir vēss, nepieskaras,ignorē utmldz. Ar ko tad tur runāt? Es arī juktu prātā,ja pret mani tā rīkotos. Piedzimis ir mazulis, kaut kas ,kas abu kopīgi veidots.. vai nebūtu sāpīgi? Tad labāk ,lai ir sāpīga patiesība par to,ka nav jūtu un abi šķiras ,mierīgi vienojoties par nākotni ar kopīgo bērnu audzināšanas jautājumos,bet terors klusējot-nu tas nav ok!

Protams, tas nenoliedzami ir sāpīgi. Bet nest to speciāli publiskajā telpā, lai ieriebtu cilvēkam arī nav forši. Te jau atkal parādās tas, cik atšķirīgs mēs katrs esam, visi nerunā par savām jūtām, problēmām, pārdzīvojumiem un tas ir jāspēj pieņemt tikpat ļoti kā tā puse, kas visu izrunāt prot!
09.02.2022 18:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits