Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sirdsklauves

 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jums vēl kādai ik pa laikam gadās sirdsklauves (vai pārsitieni, nezinu kā pareizi sauc)
Cik sapratu tas ir normāli, bet nu bāc, nepatīkami. Kādreiz man bija tādas vieglākas, bet nesen gadījās spēcīgāka epizode un kopš tās reizes esmu stresā, kas, protams, izsauc jaunus gadījumus.
Sapratu, ka tā nevar un pierakstījos pie ārsta, bet gribēju uzjautāt, vai vēl kādai tā ir, un ko darat lietas labā?
Es mēģinu mierīgi elpot, tad arī viss pāriet. Lasīju, ka ieteicama joga un meditācija.
30.01.2022 18:24 |
 
Reitings 1822
Reģ: 27.12.2019
Lula @ 30.01.2022 18:24
Jums vēl kādai ik pa laikam gadās sirdsklauves (vai pārsitieni, nezinu kā pareizi sauc)
Cik sapratu tas ir normāli, bet nu bāc, nepatīkami. Kādreiz man bija tādas vieglākas, bet nesen gadījās spēcīgāka epizode un kopš tās reizes esmu stresā, kas, protams, izsauc jaunus gadījumus.
Sapratu, ka tā nevar un pierakstījos pie ārsta, bet gribēju uzjautāt, vai vēl kādai tā ir, un ko darat lietas labā?
Es mēģinu mierīgi elpot, tad arī viss pāriet. Lasīju, ka ieteicama joga un meditācija.
Sveika! Arī man ir sirds pārsitieni, sākumā ģimenes daktere ieteica padzert sirds zāles, taču beigās tomēr saprasta, ka tur nav tā vaina.. Respektīvi, ja ir sirdsklauves, tad tas ir kaut kas līdzīgs Veģitatīvajai distonijai. Es arī cenšos mierīgi elpot, lasīju, ka labi ir, ja novērš domas ar kaut ko jauku, mīļu, Tev labām atmiņām, tad nu cenšos to pielietot. Paldies dievam, pagaidām tieku pati ar sevi galā, ceru, ka turpmāk arī tā būs. Veiksmīgi Tev!
P.S. - Man arī veica asins analīzes uz dziedzeri, jo domāja, ka iespējams tur problēma, taču analīzes bija labas.
30.01.2022 18:34 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
SVikija @ 30.01.2022 18:34
Sveika! Arī man ir sirds pārsitieni, sākumā ģimenes daktere ieteica padzert sirds zāles, taču beigās tomēr saprasta, ka tur nav tā vaina.. Respektīvi, ja ir sirdsklauves, tad tas ir kaut kas līdzīgs Veģitatīvajai distonijai. Es arī cenšos mierīgi elpot, lasīju, ka labi ir, ja novērš domas ar kaut ko jauku, mīļu, Tev labām atmiņām, tad nu cenšos to pielietot. Paldies dievam, pagaidām tieku pati ar sevi galā, ceru, ka turpmāk arī tā būs. Veiksmīgi Tev!
P.S. - Man arī veica asins analīzes uz dziedzeri, jo domāja, ka iespējams tur problēma, taču analīzes bija labas.

Paldies, ceru, ka arī Tev izdosies veiksmīgi tik ar šo galā pašai. :)
Arī cenšos mierīgi elpot, domāt par ko citu, plānoju sākt mājās nodarboties ar jogu, tam būtu jāpalīdz. Man arī likās, ka tas varētu būt līdzīgi veģetatīvajai distonijai. Tikko noklausījos kardiologa lekciju par šo, teica, ka cilvēki, kas par šo visu īpaši nepiedomā, nemaz nepamana tādus pārsitienus, ko mēs pamanām. Tas esot sīki un nenozīmīgi, bet nervozi cilvēki tam pievērš īpašu uzmanību un tādēļ to vairāk ievēro.
Ja vien būtu tik viegli to pieņemt kā kaut ko nenozīmīgu un nestresot hehe. Laikam jācenšas ikdienu padarīt mierpilnāku.
30.01.2022 19:01 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Sveika man arī tā mēdz gadīties ļoti bieži it īpaši no stresa un kad sadzeros daudz kafiju bija pat gadījums kad izsaucu ātros analīzes tur noņēma un teica, ka viss ir labi 😃jāiet pie ģimenes ārsta, tā ir veģetatīvā distonija dzeru antidepresantus, palīdz, kad esu darbībā, cilvēkos, darbā, tiklīdz palieku viena ar savām domām tad ir ārprāts
30.01.2022 19:29 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
didii5 @ 30.01.2022 19:29
Sveika man arī tā mēdz gadīties ļoti bieži it īpaši no stresa un kad sadzeros daudz kafiju bija pat gadījums kad izsaucu ātros analīzes tur noņēma un teica, ka viss ir labi ?jāiet pie ģimenes ārsta, tā ir veģetatīvā distonija dzeru antidepresantus, palīdz, kad esu darbībā, cilvēkos, darbā, tiklīdz palieku viena ar savām domām tad ir ārprāts

Man tieeši tas pats, kamēr esmu darbībā, tikmēr vispār nekādu problēmu. Kā sēžu viena pati dīvānā pie datora, tad gan sākās. Jocīgi, ka nevaru noteikti, ka būtu kaut kāds stress bijis tieši tajā brīdī, bet noteikti sakrājas no pārējām stresainajām dienām. :D
30.01.2022 19:34 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kamēr nav veikti izmeklējumi, grūti ko ieteikt.
Man tā ir bijis. Veicot apskati neko neatrada. Tad to norakstīja uz piedzīvoto stresu dēļ tuvinieka nāves. Ieteica padzert nomierinošās tējas, turēt Validolu zem mēles, utt. Kad nepārgāja, tad izrakstīja recepšu nomierinošos līdzekļus, izgāju pilnu kursu un nekad vairs nav atkārtojies.
Varbūt pēdējā laikā bijis stress, kaut kādas pārmaiņas dzīvē?
30.01.2022 19:41 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
C00L Dzipsy @ 30.01.2022 19:41
Kamēr nav veikti izmeklējumi, grūti ko ieteikt.
Man tā ir bijis. Veicot apskati neko neatrada. Tad to norakstīja uz piedzīvoto stresu dēļ tuvinieka nāves. Ieteica padzert nomierinošās tējas, turēt Validolu zem mēles, utt. Kad nepārgāja, tad izrakstīja recepšu nomierinošos līdzekļus, izgāju pilnu kursu un nekad vairs nav atkārtojies.
Varbūt pēdējā laikā bijis stress, kaut kādas pārmaiņas dzīvē?

Jā, protams, gaidu ārstu, pagaidām gribēju vienkārši padiskutēt kā ar to sadzīvo cilvēki, kam tā ir daļa no ikdienas.
Man šis viss tādā vieglā formā sākās jau augstskolā, kas ir pirms kādiem 5 gadiem, tagad nesen bija pavisam pārgājis līdz atkal saasinājās. Varētu būt, ka stresa līmenis audzis pēdējā laikā.
Paldies par komentāru, labi, ka tev viss atrisinājās! Es ceru, ka tā vienkārši ir nervu problēma, ar kuru varēšu tikt galā mainot dzīvesveidu/ar medikamentiem.
30.01.2022 19:51 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lula @ 30.01.2022 19:51

Jā, protams, gaidu ārstu, pagaidām gribēju vienkārši padiskutēt kā ar to sadzīvo cilvēki, kam tā ir daļa no ikdienas.
Man šis viss tādā vieglā formā sākās jau augstskolā, kas ir pirms kādiem 5 gadiem, tagad nesen bija pavisam pārgājis līdz atkal saasinājās. Varētu būt, ka stresa līmenis audzis pēdējā laikā.
Paldies par komentāru, labi, ka tev viss atrisinājās! Es ceru, ka tā vienkārši ir nervu problēma, ar kuru varēšu tikt galā mainot dzīvesveidu/ar medikamentiem.

Ja tev medicīniski neko neatklāj, bet problēma turpinās, joga var nākt tikai par labu.
Cilvēka ķermenis ir ļoti sarežģīts mehānisms, reizēm jābrīnās, ka sāpes atspoguļojas vēderā, bet patiesais cēlonis var būt kājā.
Kopš es sāku nodarboties ar jogu, dzīves kvalitāte iet tikai uz augšu. Nemaz nevajag iet katru nedēļu uz zālēm, iesākumu var paņemt konsultāciju pie speciālista un tad mājas apstākļos jogot un meditēt.
30.01.2022 19:55 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.07.2021
Lula @ 30.01.2022 18:24
Jums vēl kādai ik pa laikam gadās sirdsklauves (vai pārsitieni, nezinu kā pareizi sauc)
Cik sapratu tas ir normāli, bet nu bāc, nepatīkami. Kādreiz man bija tādas vieglākas, bet nesen gadījās spēcīgāka epizode un kopš tās reizes esmu stresā, kas, protams, izsauc jaunus gadījumus.
Sapratu, ka tā nevar un pierakstījos pie ārsta, bet gribēju uzjautāt, vai vēl kādai tā ir, un ko darat lietas labā?
Es mēģinu mierīgi elpot, tad arī viss pāriet. Lasīju, ka ieteicama joga un meditācija.

Joga un meditācija, kā arī dziļā elpošana palīdz, bet iesākumā obligāti vizīte pie kardiologa ar asinsanalīzēm un kardiogrammu uz rokas, iespējams, var arī lūgt ģā nosūtījumu uz holteri, lai izslēgtu kādas fiziskas sirdskaites.
30.01.2022 20:35 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
depaysement @ 30.01.2022 20:35

Joga un meditācija, kā arī dziļā elpošana palīdz, bet iesākumā obligāti vizīte pie kardiologa ar asinsanalīzēm un kardiogrammu uz rokas, iespējams, var arī lūgt ģā nosūtījumu uz holteri, lai izslēgtu kādas fiziskas sirdskaites.

Protams, ir pieraksts pie ģimenes ārsta, tālāk došos uz pārbaudēm ✌
30.01.2022 20:58 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Gribēju noslēgt tēmu, citādāk skatos, ka bieži tiek uzdoti jautājumi, bet beigās nepastāsta kā gāja.
Biju uz pārbaudēm, viss pilnīgā kārtībā, tikai derētu kardio treniņus uzsākt. Dzelzs ok, šis tas ir pazemināts, bet normā. D vitamīns pazemināts zem normas, bet tas jau bija sagaidāms.
Zinot, ka viss ok jau tagad jūtos labāk, panikas nav bijušas, sirds jūtās labāk.
Paldies visām par komentāriem, sākšu treniņus un turpināšu meditācijas, jogu.
Droši vien bija signāls, ka jāsakārto garīgo veselību.
12.02.2022 12:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits