Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kura persona visvairāk iedvesmo un kura tracina?

 
Reitings 36
Reģ: 26.12.2021
Sveiki, tā ka katrai no jums noteikti ir kāda atpazīstama persona (ne tikai lv) , kura jūs iedvesmo un cita, kas max tracina 😂labprāt uzzinātu, kuras šīs personas ir un kāpēc?
29.01.2022 23:29 |
 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
Iedvesmo personas kā Otto fon Bismarks. No mūsdienās dzīvajām- varbūt Raimonds Pauls. Izcilas personas ar izciliem sasniegumiem. Pa lielam mūsdienās jau nav izilu personību. Verētu teikt ka katrā jomā/no katra aspekta paņemu konkrētās īpašības, kas patīk un tad to mēģinu nokopēt- ieviest dzīvē. Piemēram patika Meganas foxas izskats, un vienkāršā elegance (patika) un to šur tur kur var nokopēju. Viņu pašu uzskatu par stulbu bezsmadzeņu ma*ku un totalu nevieksminieci, kurai labāk muti nevērt vaļā. Bet jāsaka, ka izskatu gan var kopēt. Izskats ir. Un tā, pa daudzām jomām. Pamanīju, ka cilvēki vispār ir labi kaut kur- un visā pārējās jomās parasti ir nožēlojami. Tomēr nezināmu iemeslu dēļ, iedomājas, ka ir izcili visur. Nu piemēram bezsamadzeņu skaistule iet un pārgudri izsakās (kā foxa). Nu izskstas ir tavs vienīgais jājamzirdziņš- samierinies ar to un neizliecies, ka esi kas vairāk. Vēl mani viena sieviete IG iedvesmo- reāli dzīve katastofa un ne smakas no naudas nav, bet tik labi izliekas esot bagāta utt. 15 K notiecēja. Un jā, tas mani iedvesmo, tāpēc ko varu nokopēju. Kā izskatīties bagātai, galīgi bez naudas. Visa dzīve fake, bet atklāti sakot, vieglāk īstenojamos tipus es no viņas piesavinājos un ja vēl kas būs labs- to arī piesavināšos.
Līdzīgi ir LV. Uz šo mirkli visvairak besī rač-ko un sau-liete.. Sulbas. Neglītas. Mākslīgas. Pat izskats besī. Tās drausīgās krūtis pielepētas pie kaulainā ķermeņa. Dibena nav. Uzpstās lūpas. Un atklāti- raksturs ir zemk katras kritikas. Ir redzams ka rač-ko viss ir fake- dzīve. Un tā lielā parāde ir lai k-ko sasniegtu. Jaunu vīru? Laikam. Redzams ka nelaimīga sieviete jau pusmūža krīzē. Bet žēl nav. Agresīva. Nepatīkama.
Sau-liete? Pēc izskata mazā besī. Bet besī ļāunums. Tiek tēlots naivums, labestība..... bet cik daudz ļaunumu un nedomāšanas par citu ir jābūt, lai varētu to visu noarīt tik daudzām sievietēm . Apmānīt, pievilt un ievest finanšu grūtībās masu sieviešu un māmiņu. Cik lielām ol*m un ļaunumam- haizivs tvērienam ir jābūt? Tāpat blondīne ir padumja un naiva- visu grib ātri, bez darba, nepieplūoties. Un atada savu naivo niņsiņu. Žēl, ka tā ir LV.
30.01.2022 11:28 |
 
Reitings 2002
Reģ: 28.04.2019
Viņu pašu uzskatu par stulbu bezsmadzeņu ma*ku un totalu nevieksminieci, kurai labāk muti nevērt vaļā. Bet jāsaka, ka izskatu gan var kopēt. Izskats ir.

Kas tas par naidu? Ta itka vina tev butu kaut ko nodarijusi pari. Vina ir loti veiksmiga, bagata.
.
Par diskusiju. Mani iedvesmo Nils Usakovs, jo neskatoties uz visam grutibam, un ka Latvija vinu noniecinaja, vins tagad ir vel augstaka joma. Cienu vinu, vins vienmer manas acis un sirdi bus Rigas mers. Kad vins bija mers, Riga auga un attistijas. Sirsnigs cilveks, komunice un tiekas ar saviem atbalstitajiem.
Tracina Karins, Pavluts, Levits, Vike. Man liekas, par siem man nav nekas jakomente, viss ir jau ta saprotams no ta, kur vini Latviju novedusi.
30.01.2022 12:08 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Ļoti patīk un iedvesmo Rosie HW. Manā skatījumā skaistākā sieviete no pasaules mēroga slavenībām. Un viņu pāris ar Stethemu kopumā liekas ļoti jauks, patīkami skatīties!
Nu un tie, kas nepatīk visvairāk laikam ir Didrihsoni :D Tur protams nevar salīdzināt, bet tas ir pilnīgs pretstats tam, kas man liekas pievilcīgi un iedvesmojoši. Tā uzspēlētība, apmāktība ar sevi, bezgaumība padara šo pāri maksimāli nepievilcīgu.
30.01.2022 12:21 |
 
Reitings 2053
Reģ: 09.12.2021
Viņu pašu uzskatu par stulbu bezsmadzeņu ma*ku un totalu nevieksminieci, kurai labāk muti nevērt vaļā. Bet jāsaka, ka izskatu gan var kopēt. Izskats ir.

Kur tieši viņa ir neveiksminiece??
30.01.2022 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
sla @ 30.01.2022 12:08

Kas tas par naidu? Ta itka vina tev butu kaut ko nodarijusi pari. Vina ir loti veiksmiga, bagata.
.
Par diskusiju. Mani iedvesmo Nils Usakovs, jo neskatoties uz visam grutibam, un ka Latvija vinu noniecinaja, vins tagad ir vel augstaka joma. Cienu vinu, vins vienmer manas acis un sirdi bus Rigas mers. Kad vins bija mers, Riga auga un attistijas. Sirsnigs cilveks, komunice un tiekas ar saviem atbalstitajiem.
Tracina Karins, Pavluts, Levits, Vike. Man liekas, par siem man nav nekas jakomente, viss ir jau ta saprotams no ta, kur vini Latviju novedusi.

Kā var pamanīties visās diskusijās iejaukt politiku? Kā? Tu tak esi jauna, bet tāds naids sēž tevī, ka pat aizbraucot uz citu valsti to vien kā LV politiķus redzi 😄
30.01.2022 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
sla @ 30.01.2022 12:08

Kas tas par naidu? Ta itka vina tev butu kaut ko nodarijusi pari. Vina ir loti veiksmiga, bagata.
.
Par diskusiju. Mani iedvesmo Nils Usakovs, jo neskatoties uz visam grutibam, un ka Latvija vinu noniecinaja, vins tagad ir vel augstaka joma. Cienu vinu, vins vienmer manas acis un sirdi bus Rigas mers. Kad vins bija mers, Riga auga un attistijas. Sirsnigs cilveks, komunice un tiekas ar saviem atbalstitajiem.
Tracina Karins, Pavluts, Levits, Vike. Man liekas, par siem man nav nekas jakomente, viss ir jau ta saprotams no ta, kur vini Latviju novedusi.

Ā, un nekas izņemot bezmaksas transportu noteiktām grupām Rīgā neuzlabojās, rīdzenieki šobrīd "bauda" visus Ušakova un Mr.20% noslēgtos līgumus btw.
30.01.2022 12:56 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Mani tracina M.Briedis, kurš savai māsai nevar atmest 30tk, ņemot vērā ienākumus.
30.01.2022 12:57 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Khaby Lame. Vins mani tracina bez iemesla.😄
Just proves success comes from luck.😄
30.01.2022 13:17 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Mani iedvesmo:
- Nick Vujicic, apbrīnojama personība un stiprs prāts, neskatoties uz viņa ķermeņa nepilnībām, katru reizi kad gribas pačīkstēt par saviem mazajiem bēdu stāstiem, atceros šo vīrieti un saprotu, ka manas mazās bēdiņas ir sūC!
- Gordon Ramsay, viņa National Geographic raidījums Uncharted. Iemācījos no viņa izbaudīt svešzemju kultūru caur ēdienu nevis valsts galvaspilsētās, bet tieši mazajos ciematos meklēt to īpašo!
Ļoti daudzi mani iedvesmo - Peter Diamandis, Richard Branson, Jessica Cox, Black Jaguar-White Tiger (gan pati organizācija, gan viņa dibinātājs Eduardo Serio), un vēl ĻOTI DAUDZI!
Mani iedvesmo nesavtīgi cilvēki, dzīves gudri, tādi kuri sasniedzot dzīvē augstu latiņu - nemainās, paliek tik pat sirsnīgi un dod citiem. Un, ja cilvēki atbalsta un rūpējas par bēdā nonākušajiem mūsu mazajiem draugiem dzīvniekiem, tad tāds cilvēks noteikti nav velti nodzīvojis savu dzīvi.
No Latvijas un latviešiem neviens mani neiedvesmo.
30.01.2022 13:18 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Mani tracina:
- Visas NL nelietes kuras grib celt bagātību uz lētticīgu cilvēku rēķina. Kā arī besī vispār visas šitās piramīdu shēmas un viņu uzņēmumi.
- Prāta Vētra, vienkārši riebjas un nevaru klausīties viņus.
- Dumji cilvēki.
- Slinki cilvēki.
- Vladimirs Vladimirovičs Putins, sīks, mazs knēvelis ar Napoleona sindromu.
- Samanta Tīna.
- Kardašjanu ģimene.
30.01.2022 13:29 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Susurrrrrs @ 30.01.2022 12:57
Mani tracina M.Briedis, kurš savai māsai nevar atmest 30tk, ņemot vērā ienākumus.

Nevienam nekam nav jāatmet. Pat ja tā ir māsa, tēvs, brālis vai sieva. Nevajag skaitīt cita cilvēka naudu.
30.01.2022 13:31 |
 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
sla @ 30.01.2022 12:08

Kas tas par naidu? Ta itka vina tev butu kaut ko nodarijusi pari. Vina ir loti veiksmiga, bagata.
.
Par diskusiju. Mani iedvesmo Nils Usakovs, jo neskatoties uz visam grutibam, un ka Latvija vinu noniecinaja, vins tagad ir vel augstaka joma. Cienu vinu, vins vienmer manas acis un sirdi bus Rigas mers. Kad vins bija mers, Riga auga un attistijas. Sirsnigs cilveks, komunice un tiekas ar saviem atbalstitajiem.
Tracina Karins, Pavluts, Levits, Vike. Man liekas, par siem man nav nekas jakomente, viss ir jau ta saprotams no ta, kur vini Latviju novedusi.

Līdz viņa atver muti man vienalga. Bet kad atver- nu tad vāks. Daudzi viņu ienīst pēc tā. Nu vnk tāda st*lbā bezsmadzeņu du*a. Viss.
Bagāta? Kāpēc tu iedomājies ka viņai ir nauda? Tāpat kā es un tu Zara iepērkas. Tā ir Los Angeles, citas algas citas cenas. Viņas lielās mutes kombinājijā ar neattīstītajām smadzenēm deļ viņai arī naudas nav. Un darbi tikai šādi tādi- kino neņem pēc 1 intervijas. Par modeli- jā. Bet nav 1. labuma. Pelna labi virs vidējās modeles. Bet viņas izskats maksā. Pa karantīnu vienas plastiskās taisīja, lai būtu vairak apritē kā modele. Dažas no tām ir dārgas. Ponytail facelift piemēram maksā 200 000 $ jo monopols. Vai viņa izskatoties vairāk kā Kim Kardashian spēs nopelnīt kā modele vairak, lai atmaksātos plastiskās? Nezinu. Ja nespēs būs mīnusos.
Slavena ir. Skaista ir. Bagāta? Veiksmīga? Es saku ka nē.
30.01.2022 15:15 |
 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
A mani vēl besī viens itkā 2 miljonus pēc nodokļiem gadā pelnjušais sportists ar kurš blato ar sazinkādu bagātību netā, bet paša māte brauc ar mani vilcienā vienā vagonā. Vispār man tika pārdota vieta viņai blakus (un covid laikā, neko sev) bet es pārsēdos. Brauc parastā vagonā.- tur blakus bija 1. klases arī. Pati stiepj savu lielo/smago somu. Un neviens viņa pakaļ uz vilciena staciju neatbrauc. Taksi neņem- pati stiepj savu smago somu. Ar tiem pašiem drausmīgajiem lēti izbalinātajiem matiem kādi viņai bija 15 gadus atpakaļ. Laimīgu jauno gadu viņai! Kamēr abi ar sieveli tik blato ka dir*sa nav plika.
Besī tādi cilvēki. Sava māte ir jāciena. Nevis ar silikona sieveli un draudzenēm jāblato par luxus mašīnām un villām. Bet jāiedod mātei nauda taxim, cēmodānam ar ritentiņiem un galu galā matu balināšanai pie friziera. Vismaz.
30.01.2022 15:22 |
 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
ganeša @ 30.01.2022 12:48

Kur tieši viņa ir neveiksminiece??

Karjerā. Ir nekas. Zemi ienākumi priekš holivudas. Filmās neņem, pēc tam kad vēl esot nekas salīdzināja slavenu producentu ar Ādolfu Hitleru un spējās cik neiederīgs un nekam nederīgs viņš ir publiskos saietos vienas intervijas laikā. Un tādu viņas super izgājienu daudz. Viņas trumpis- sexapīls. Tad tur viņa pēkšņi ir feministe un negrib, lai filma koncentrējas uz viņas ķermeni, bet garīgo. Tādā garā. Nevieksmīga laulība. Vientuļā māte ar 3 bērniem. A kur viņa veiksmīga? Bagāta nav. KRJERAS īsti nav. Ģimenes nav. Nu ir saderinājusies, un? Jā ir skaista. Jā ir atpazīstama. Un? Ko jūs piecepāties tai Meganai Foxai. Es viņu kā piemēru tikai pieminēju.
30.01.2022 15:28 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Sisenis @ 30.01.2022 13:31

Nevienam nekam nav jāatmet. Pat ja tā ir māsa, tēvs, brālis vai sieva. Nevajag skaitīt cita cilvēka naudu.

Negaidiiju tik stulbu komentaaru no tevis. 30tk shim personaazham uz ienaakumu liimenja buutu taapat kaa uzsaukt kafiju, ja zheel naudas summas, kas liidzveertiiga kafijas naudai, lai glaabtu maasasviira dziiviibu, tad manaa izpratnee tas nav cilveeks.
Un ja tev, siseni, buutu mirstosha maate, kurai vajadzeetu summu, kas tev buutu “kafijas naudas” lielumaa no visa, kas kontaa, tu nesamaksaatu par operaaciju?
Un veel es gribeetu redzeet, ko sisenis dziedaatu, ja pati guleetu uz naaves gultas un braalis/maasa ar seshciparu skaitli kontaa neiedotu tos nieka 30tk, buutu jaapaljaujas uz sabiedriibas zheelastiibu.
Nekas jaatmet nav kaazaam, studijaam, celjojumam, pirmajai iemaksai dziivoklim, galu galaa par kafija nav jaaizmaksaa, ja negrib, tachu, ja runa ir par tuva cilveeka dziiviibu, tad taadi personaazhi kaa tu un briedis esat vienkaarshi dranjkji.
30.01.2022 16:24 |
 
Reitings 2002
Reģ: 28.04.2019
Maija ... @ 30.01.2022 12:54

Kā var pamanīties visās diskusijās iejaukt politiku? Kā? Tu tak esi jauna, bet tāds naids sēž tevī, ka pat aizbraucot uz citu valsti to vien kā LV politiķus redzi ?

Jo politika tagad ir katru dienu galva, zinjaas. Man tas pirmais ari ienaca prata. :D
30.01.2022 16:51 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Susurrrrrs @ 30.01.2022 16:24

Negaidiiju tik stulbu komentaaru no tevis. 30tk shim personaazham uz ienaakumu liimenja buutu taapat kaa uzsaukt kafiju, ja zheel naudas summas, kas liidzveertiiga kafijas naudai, lai glaabtu maasasviira dziiviibu, tad manaa izpratnee tas nav cilveeks.
Un ja tev, siseni, buutu mirstosha maate, kurai vajadzeetu summu, kas tev buutu “kafijas naudas” lielumaa no visa, kas kontaa, tu nesamaksaatu par operaaciju?
Un veel es gribeetu redzeet, ko sisenis dziedaatu, ja pati guleetu uz naaves gultas un braalis/maasa ar seshciparu skaitli kontaa neiedotu tos nieka 30tk, buutu jaapaljaujas uz sabiedriibas zheelastiibu.
Nekas jaatmet nav kaazaam, studijaam, celjojumam, pirmajai iemaksai dziivoklim, galu galaa par kafija nav jaaizmaksaa, ja negrib, tachu, ja runa ir par tuva cilveeka dziiviibu, tad taadi personaazhi kaa tu un briedis esat vienkaarshi dranjkji.

Piekrītu.
Aizmirsu pierakstīt, ka mani traci un besī visi šitie žēlastību dāvanu lūdzēji - haļavšiki.
Skatoties Ziedot.lv raidījumus, tur liela daļa naudas lūdzēju dzīvo labās privātmājās, abi vecāki strādā, bet nevar bērnam 2000.00 eiro sakasīt priekš dzirdes aparāta, jo vieglāk taču ir paraudāt kameru priekšā un pa velti saņemt. Besī man šitādi cilvēki.
30.01.2022 17:00 |
 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
Susurrrrrs @ 30.01.2022 16:24

Negaidiiju tik stulbu komentaaru no tevis. 30tk shim personaazham uz ienaakumu liimenja buutu taapat kaa uzsaukt kafiju, ja zheel naudas summas, kas liidzveertiiga kafijas naudai, lai glaabtu maasasviira dziiviibu, tad manaa izpratnee tas nav cilveeks.
Un ja tev, siseni, buutu mirstosha maate, kurai vajadzeetu summu, kas tev buutu “kafijas naudas” lielumaa no visa, kas kontaa, tu nesamaksaatu par operaaciju?
Un veel es gribeetu redzeet, ko sisenis dziedaatu, ja pati guleetu uz naaves gultas un braalis/maasa ar seshciparu skaitli kontaa neiedotu tos nieka 30tk, buutu jaapaljaujas uz sabiedriibas zheelastiibu.
Nekas jaatmet nav kaazaam, studijaam, celjojumam, pirmajai iemaksai dziivoklim, galu galaa par kafija nav jaaizmaksaa, ja negrib, tachu, ja runa ir par tuva cilveeka dziiviibu, tad taadi personaazhi kaa tu un briedis esat vienkaarshi dranjkji.

Mairis briedis ir bagāts? Tiešām? Viņš strādā policijā. Pat ja tagad algas ir paceltas. Tās topēr ap 2018. gadu grozās.
https://visasalgas.com/valsts-iestades/valsts-policija/atalgojums/11504-mairis-briedis
Alga no 463-1187 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas. 5K - jo poličiem un robežsargiem reizi 5 gados izmaksā premiju 5 mēn algu apmērā, par to ka vnk neaizmuka no daba.
4 bērni. Es visu laiku skatos uz tām atvainojos- pēdējo nabagu algām un nesapotu. Kā. 4 bērni. Tādas algas. Kā var paēst, apģērbties un nedzīvot uz ielas? par algu pa lielam zem 1 K mēnesī. Sieva? Domāju ka pelna maz un ar 4 vairak pa mājām.
Un tad viņs piedalījās 1. sacensībās. Gadiem uz to gāja. Un tad rezutats. Bet nu cik nopelnīja. 0,5 miljonus? tas Pirms vai pēc nodokļiem? Nu tieši reizē. Nopirkt Rīgā māju. Samaksāt parādus. Un nopirkt sev un sievai mašīnu. Varbūt ģimeni ar 6 locekļiem aizvest īstā ceļojumā. Impro sūdi ir pa 1000 piem dažas dienas provincē. Nekā tur tāda nav. A drusku labak 2-6 tūkstoši. Uz ģimeni ar 6 labi sanak. Domāju, ka Mairim īsti piķa nav. Un labi ka saprot ka nav. Un nav garantijas ka vēl kādu pus miljonu noplnīs. Piedevām ir 4 bērni. Kurus jāztur un būs jālaiž universitātē. Atklāti sakot. Maira vietā nemaksātu. Un uzskatu ka nabags vien ir un nav no kā maksāt. Nu padomājiet 4 bērni. Nabaga policistam.
30.01.2022 17:22 |
 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
Susurrrrrs @ 30.01.2022 16:24

Negaidiiju tik stulbu komentaaru no tevis. 30tk shim personaazham uz ienaakumu liimenja buutu taapat kaa uzsaukt kafiju, ja zheel naudas summas, kas liidzveertiiga kafijas naudai, lai glaabtu maasasviira dziiviibu, tad manaa izpratnee tas nav cilveeks.
Un ja tev, siseni, buutu mirstosha maate, kurai vajadzeetu summu, kas tev buutu “kafijas naudas” lielumaa no visa, kas kontaa, tu nesamaksaatu par operaaciju?
Un veel es gribeetu redzeet, ko sisenis dziedaatu, ja pati guleetu uz naaves gultas un braalis/maasa ar seshciparu skaitli kontaa neiedotu tos nieka 30tk, buutu jaapaljaujas uz sabiedriibas zheelastiibu.
Nekas jaatmet nav kaazaam, studijaam, celjojumam, pirmajai iemaksai dziivoklim, galu galaa par kafija nav jaaizmaksaa, ja negrib, tachu, ja runa ir par tuva cilveeka dziiviibu, tad taadi personaazhi kaa tu un briedis esat vienkaarshi dranjkji.

Piekrītu ka mani besī tie bagātnieki, vai bijušie bagātnieki, kas pēc tam lūdz tautas palīdzību viņu un radinieku ārstēšanai un lūdz ziedot naudu un paļāujas uz savu slavu/atpazīstamību.
Kā šķēle, kas nemaksāja auto sodus uz 40 K ... un tad naudas operācijai nav. Kā Eināra Repšes meita, kas nedžīvo LV, bet kad slima brauc uz nabaga LV prasīt, lai zievo viņas ārstniecībai. Briedis jau cer ka pazīstams,tāpēc viņas māsai saziedos, kāpēc vērt vaļā savu maku. Skopums. Un Pamuļķa latvijas tautas kāšana. Kamēr parastā tauta , lai izārstētu radinieku atdot visu algu, pārdod īpašumus un ielien paŗādos. Tāpēc visiem pretīgajiem palīdzības lūdzejiem nekad neko neziedoju. Īpaši tajās akcijās. Ja kādreiz ko- tad tikai pazīstamiem. Un kad zinu, ka normāls cilveks.
30.01.2022 17:30 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Susurrrrrs @ 30.01.2022 16:24

Negaidiiju tik stulbu komentaaru no tevis. 30tk shim personaazham uz ienaakumu liimenja buutu taapat kaa uzsaukt kafiju, ja zheel naudas summas, kas liidzveertiiga kafijas naudai, lai glaabtu maasasviira dziiviibu, tad manaa izpratnee tas nav cilveeks.
Un ja tev, siseni, buutu mirstosha maate, kurai vajadzeetu summu, kas tev buutu “kafijas naudas” lielumaa no visa, kas kontaa, tu nesamaksaatu par operaaciju?
Un veel es gribeetu redzeet, ko sisenis dziedaatu, ja pati guleetu uz naaves gultas un braalis/maasa ar seshciparu skaitli kontaa neiedotu tos nieka 30tk, buutu jaapaljaujas uz sabiedriibas zheelastiibu.
Nekas jaatmet nav kaazaam, studijaam, celjojumam, pirmajai iemaksai dziivoklim, galu galaa par kafija nav jaaizmaksaa, ja negrib, tachu, ja runa ir par tuva cilveeka dziiviibu, tad taadi personaazhi kaa tu un briedis esat vienkaarshi dranjkji.

Man nav mīlošas mātes, tāpēc es dorši arī varu palikt tavās acīs draņķe. :)
30.01.2022 19:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)