Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Klapatas ar telefona uzlādi

 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Sveikas!
Ir ķibele ar telefona uzlādi. Telefons pirkts pirms 5 mēnešiem. Lietoju diezgan apzinīgi, kaut gan bija reizes, kad telefonu lietoju arī uzlādes laikā. Vakar vakarā pamanīju, ka telefons ļoti lēni lādējas - var teikt, ka tas pavisam nenotika. Nomainīju lādētāju, bet nekas nemainījās. Pat tagad, kad telefonu lietoju uzlādes laikā, procenti iet nevis uz augšu, bet gan uz leju.
Nojaušu, ka vaina ir akumulatorā. Telefons ir Nokia.
Cik ilgi notiek baterijas maiņa no brīža, kad esmu nogādājuši telefonu servisa centrā (baterijas pasūtīšana, sagaidīšana utt.)? Vai garantija attiecas arī uz šādiem gadījumiem ar akumulatoru?
Lieliski iesācies sestdienas rīts.😑
29.01.2022 08:56 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Cik ilgi notiek baterijas maiņa no brīža, kad esmu nogādājuši telefonu servisa centrā (baterijas pasūtīšana, sagaidīšana utt.)? Vai garantija attiecas arī uz šādiem gadījumiem ar akumulatoru?
Tev šie jautājumi ir jāuzdod veikalam kurā pirki telefonu. Ja pirki internetā, tad bija distances līgums kurā viss aprakstīts.
29.01.2022 09:02 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Var pamēģināt pamainīt lādētāja kastīti,vai uzlikt lādēties citā kontaktā.
Ja nav izmaiņu,tad jādod servisā,tur noteiks vainu.
Ja nekļūdos,akumulatoram bij 6 mēn garantija,bet precīzāk varēsi uzzināt pie pārdevēja info.
29.01.2022 09:06 |
 
Reitings 19
Reģ: 29.01.2022
Ir jāskatās kāds ir mobilā akumulators.
Ja ir fiziski izņemams, tad akumulatora garantija ir 6 mēnešus, ja akumulators ir iebūvēts telefonā kā tas tiek darīts mūsdienās, tad garantija akumulatoram ir 12 mēnešus.
Runājot par ierīces remontu - akumulatora maiņu Jūsu telefonam, tad aptuvenais laiks varētu aizņemt pat līdz 2-3 nedēļām, jo pastāv iespēja, ka Nokia baterija nebūs servisā uz vietas, meistaram tā būs jāpasūta.
Nepārzinu Nokia mobilo telefonu sistēmu, bet varbūt telefona iestatījumos ir iespējams mainīt uzlādes laiku, parasti ir parastā uzlāde un ātrā uzlādē. Varbūt varam nomainīt šos režīmus, bet parasti ātrā uzlādē (ilgtermiņā) arī bojā akumulatoru.
29.01.2022 09:33 |
 
10 gadi
Reitings 1472
Reģ: 17.01.2013
Ņem pirkuma dokumentu un sūti uz servisu, jebkura LMT klientu centrā var nodot, neatkarīgi no tā, kur iegādājies. Tas iet uz garantijas remontu.
29.01.2022 10:00 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Ja telefons ir salīdzinoši jauns, lieto to atbildīgi, nomainot lādētāju, veicot uzlādi citā kontaktā, izslēdzot, piemēram, atrašanās vietu, bluetooth, tīklāju, telefons tik un tā lēni lādējas, ātri izlādējas un nekas nemainās, nevelc garumā un izmanto garantijas remontu, varbūt kaut kas jau vairs netiek labots pēc sešiem mēnešiem. Ja arī vaina nav baterijā, vismaz noskaidrosi cēloni. Man neviens telefons no remonta nav atgriezts ātrāk par divām nedēļām (citu iemeslu dēļ), taču vietā uz to laiku piedāvāts cits.
29.01.2022 10:36 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Pastāstīšu, ja nu kādam noder. Biju servisa centrā. Izrādījās, ka vaina bija lādētāja ligzdā, kura nebija normāli pielodēta, tāpēc kļuvusi vaļīga un zudis kontakts. Stundas laikā visu salaboja.
29.01.2022 14:58 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
TimeToDream2 @ 29.01.2022 14:58
Pastāstīšu, ja nu kādam noder. Biju servisa centrā. Izrādījās, ka vaina bija lādētāja ligzdā, kura nebija normāli pielodēta, tāpēc kļuvusi vaļīga un zudis kontakts. Stundas laikā visu salaboja.

Tieši šo gribēju rakstīt. 😃
Man ar tā gadijies, bet man gan bijusi problēma ar pašu vadu. Nopirku jaunu un viss kārtībā.
29.01.2022 15:30 |
 
Reitings 3
Reģ: 31.01.2022
Nekad neesmu sapratusi, kā var saremontēt telefonu forumā :) Piemēram, man pie mājam netālu, Tallina sielā ir forša darbnīca kurā ir telefonu remonts esmu reizes 4 bijusi. Ļot laipna apkalpošana, ja kas... ej un iedod puišiem saremontēt :)
14.04.2022 19:35 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Zigurds @ 14.04.2022 19:35
Nekad neesmu sapratusi, kā var saremontēt telefonu forumā :) Piemēram, man pie mājam netālu, Tallina sielā ir forša darbnīca kurā ir telefonu remonts esmu reizes 4 bijusi. Ļot laipna apkalpošana, ja kas... ej un iedod puišiem saremontēt :)

Forumā telefons netika remontēts, bet gan tika jautāts padoms.
Tāpat arī diskusija ir 3 mēnešus veca, risinājums ir rasts jau sen. :D Reklāmai meklē citu vietu.
14.04.2022 20:15 |
 
Reitings 1
Reģ: 13.03.2023
Atrodu Posts google. Gribu uzzināt vai kaut kas no jums bija remontdarbnīca iPatch ? Man ir saplists displejs iPhonam 12 Pro. Gribu uzzinat vai jums ir atsauksmes?
13.03.2023 21:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits