Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzība starp vīrieti un sievieti

 
Reitings 354
Reģ: 07.07.2020
Sveiki!
Aizdomājos par tādu tēmu kā draudzība starp vīrieti un sievieti. Kad neesi attiecībās, tad noteikti tas ir iespējams un pati vairsk vienmēr tusējos ar puišiem, bet kā ir ar to, kad esi attiecībās? Man nav diža pieredze attiecību, bet atceros, ka attiecībās esot apjautu, ka tādai draudzībai neticu(biju attiecibas, paraleli bija loti labs draugs - virietis, vins kops man izveidojas attiecibas pilniba mainijas, ja kadreiz mes tikamies tad kad abi varejam un vins b bieiz vien teica, ka citi plāni, tad esot man attiecibas vins savus principus pameta un man pat likās, ka grib izkonkurēt manu puisi, savukārt puisis bija greizsirdigs, ka es vispar ar kadu citu kontaktejos un sava ziņa to uzskatija par emocionālo krāpšanu)
26.01.2022 12:30 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Bet kopumā uzskatu, ka draudzība var pastāvēt. Vienkarsi cilvēciski. Savādāk sanāk sievietes tikai ar sivietem var draudzēties, ja ir izveidojušas attiecibas?
Jāskatas bai nav toksiska draudzība
28.01.2022 10:18 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Atkarīgs kāda draudzība.
Bija diez gan traka pieredze pašai. Bija labs draugs, abi brīvi bijām un prinipā kaut kur reizi mēnesī braucām tripiņā/gājām pārgājienā. Satikāmies biežāk, kaut kur 2-3 reizes nedēļā, jo salīdzinoši tuvu dzīvojām un abi mīlējām iet vakara pastaigās/skriet.
Viss bija labi un viņš teica, ka atbalstīs mani un palīdzēs atrast otr pusīti(jo es par to biezi sūdzējos :D). Man uzradās džeks. Šis draugs kļuva savāds. Sāka rakstīt random dienas vidū, ka vientuļi, ka viņam esot slikti morāli, ka grib parunāt. Katru vakaru prasīja, lai pastaigājām un kad teicu, ka nē, man ir puisis un tad attiecību sākumposmā vel gribas ar otro pusīt visu laiku pavadīt.... šis vienkārši draugs apvainojās, teica, ka nedomāja, ka es būsu tāda, kā citas, kas samilss un mīesltinas dēļ pazaude draugis.
Nu, diez gan liels sviests bija. Pēc tam, kad pārtraucu draudzību, draudēja darīt sev galu. Tagad vēl dzīvs ir , bet jā piemērs neveselīgai draudzībai
28.01.2022 10:16 |
 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
Uzskatu, ka draudzība starp vīrieti un sievieti nevar pastāvēt, pēc pubertātes iestāšanās.
Un vēl- vispār jau puisi/vīram būtu jābūt labākajam draugam. Kas Jums tā nav?
Kur Jūs vispār pēs skolas gadiem atrodat laiku vēl draudzībām, ne tikai darbam, ģimenei un mājas darbiem? Man tas nav saprotams.
27.01.2022 23:55 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Reeceejpele @ 26.01.2022 22:30
Vīrieši, kuri saka, ka nevar būt tīra draudzība, ir, piedodiet, atvainojiet, pretīgi. Būtībā tas saka, ka neredz citu vērtību sievietēs kā vārtīšanos pa gultu. Draudzība un cilvēciska saikne nulles vērtībā. Ir iespējams būt draudzībai pat, ja tev cilvēks liekas pievilcīgs fiziski. Vai tiešām vēl dzīvojam atpalikušā sabiedrībā, ka vīriešiem nav paškontroles un saprašanas, ka ne visas ''jāmedī''? Pretīgi domāt, cik daudz tādu ''draugu'' sievietēm, kas klusībā tikai gaida, kad uz gultu tiks. Neesam taču truši. Man ir draugi vīrieši, kuriem esmu draudzene pretī. Nesēž viņi un negaida, kad tur kas sanāks. Daudz attīstītāki par šādu primitīvu domāšanu. Bet ir suga, kam nav attīstīta emocionālā inteliģence. No tādiem kā no uguns labāk bēgt.
Tā kā, jā, es ticu draudzībai.

Vārds "paškontrole" kā reiz nozīmē, ka ir ko apspiest/kontrolēt. Faktiski jau, protams, neko nedarīs, ja neradīsies tam labvēlīgi apstākļi. Bet tas tomēr neizsver fantāzijas par "kā būtu, kā būtu" un attiecīgu interesi kā tādu.
Augstāk minētais gan netraucē draudzībai un cilvēciskai saiknei. Galu galā gan viens, gan otrs pastāv arī normālās romantiskajās attiecībās.
27.01.2022 22:37 |
 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
Es uzskatu ka var.
Man no otrā puses dzinuma šobrīd ir tikai viens draugs(pārējie vairāk kā paziņas). Cilvēks ar ko es agrāk biju attiecībās(un nē, mēs neguļam).Mana otra puse zin par viņu.Draugam ir cita draudzene un bērns. Relatīvi bieži mēs runājam. Reti tiekamies jo starp mums ir 120km. Pat ja tiekamies, es pasaku otrai pusītei. Tā kā viņš nav no tiem greizsirdīgajiem tipiem, viņam nav iebildumu.
Es domāju ka mēs palikām draugos tikai tāpēc, ka pirms attiecībām mēs ilgu laiku bijām draugi. Protams, kad izšķīrāmies bija grūti, pat nezinu kā mēs palikām draudzīgās attiecībās, bet laikam tas tāpēc ka ir uzticība vienam otram un esam daudziem sūdiem gājuši kopā cauri. Tas ka attiecības neizdevās nenozīmē ka jābūt karā.
Otrai pusītei man liekas ka nav sieviešu draudzenes, bet man arī nebūtu iebildumu ja būtu. Neesmu no tām greisirdīgajām un es viņam uzticos. Viņš jau reti tagad satiekas ar saviem labākajiem draugiem, tad kur nu vēl jaunai draudzenei atrastu laiku :D
27.01.2022 08:52 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Manā pieredzē geji var būt par labiem draugiem, bet ar tradicionāliem nav vēl tā sanācis.
27.01.2022 00:55 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
mollia @ 26.01.2022 12:50
Šeit svarīgi kāda ir katras puses attieksme pret otru cilvēku. Jāsaprot, kā otra pusīte reaģē uz šādu draudzību un tad jāsecina vai šāda draudziba ir iespējama vai nē. Uzticība ari ir liels faktors. Protams ja tās ir veseligas draudzīgas attiecības ar kādu cilveku.
Un ja jūti ka starp puišiem ir sava veida konkurence tad noteikti tavs draugs nav tikai draugs bet gan domā ka var pretendēt uz ko vairāk. Dažkārt cilveki vienkārsi nevar samierināties ar faktu ka tavā dzīvē tagad ir kāds svarigaks par vinu. Šī ir tema kur ir daudz un dažādu scenāriju un risinājumu.

Piekrītu katram vārdam. Bija situācija, kad man bija teiksim tā vienu brīdi draugs, vienkārši draugs, ne teiktu, ka tur labāka drauga statusā, bet diez gan labs draugs - vairākkārt izručīja, atbalstīja, kad bija traki, kopā tā kā bijām brīvi braucām pie dabas un kopumā pavadījām laiku kopā, bet es zināju, ka man nekad nebūs jūtas pret viņu, jo tomer raksturā un ikdienas rīcībā bija lietas, kas besīja, bet tā nedēļas nogale kādreiz tikties bija ok. Kad man parādijās attiecibas, sis draugs daudz biežāk gribēja tikties un kad teicu, ka ok, es ar savu puisi varu atbraukt, tad teica, ka nevajag vispar, bieži izdomāja, ka morāli smagi, lai es atbraucu un “mierinu” un citas scēnas taisīja, es pārtraucu kontaktu, jo tas izskatījās pēc konkurences - apmeram ta, ka kamer tev neviens nav, tikmēr esam draugi un varu atļauties arī atcelt plānus(kas bieži vien bija. Sarunājam un vins atcel), bet kad tev ir džeks, tad pēkšni gribas tavu kompāniju.
27.01.2022 00:40 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Reeceejpele @ 26.01.2022 22:30
Vīrieši, kuri saka, ka nevar būt tīra draudzība, ir, piedodiet, atvainojiet, pretīgi. Būtībā tas saka, ka neredz citu vērtību sievietēs kā vārtīšanos pa gultu. Draudzība un cilvēciska saikne nulles vērtībā. Ir iespējams būt draudzībai pat, ja tev cilvēks liekas pievilcīgs fiziski. Vai tiešām vēl dzīvojam atpalikušā sabiedrībā, ka vīriešiem nav paškontroles un saprašanas, ka ne visas ''jāmedī''? Pretīgi domāt, cik daudz tādu ''draugu'' sievietēm, kas klusībā tikai gaida, kad uz gultu tiks. Neesam taču truši. Man ir draugi vīrieši, kuriem esmu draudzene pretī. Nesēž viņi un negaida, kad tur kas sanāks. Daudz attīstītāki par šādu primitīvu domāšanu. Bet ir suga, kam nav attīstīta emocionālā inteliģence. No tādiem kā no uguns labāk bēgt.
Tā kā, jā, es ticu draudzībai.
Tev tikai tā liekas ka nesēž un negaida...
Tas vienkārši ir primitīvs vairošanās instinkts, ļoti spēcīgs.
Pieklājība un sabiedrības normas notur rāmjos.
26.01.2022 22:42 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Vīrieši, kuri saka, ka nevar būt tīra draudzība, ir, piedodiet, atvainojiet, pretīgi. Būtībā tas saka, ka neredz citu vērtību sievietēs kā vārtīšanos pa gultu. Draudzība un cilvēciska saikne nulles vērtībā. Ir iespējams būt draudzībai pat, ja tev cilvēks liekas pievilcīgs fiziski. Vai tiešām vēl dzīvojam atpalikušā sabiedrībā, ka vīriešiem nav paškontroles un saprašanas, ka ne visas ''jāmedī''? Pretīgi domāt, cik daudz tādu ''draugu'' sievietēm, kas klusībā tikai gaida, kad uz gultu tiks. Neesam taču truši. Man ir draugi vīrieši, kuriem esmu draudzene pretī. Nesēž viņi un negaida, kad tur kas sanāks. Daudz attīstītāki par šādu primitīvu domāšanu. Bet ir suga, kam nav attīstīta emocionālā inteliģence. No tādiem kā no uguns labāk bēgt.
Tā kā, jā, es ticu draudzībai.
26.01.2022 22:30 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
Protams ka var! Man pašam ir vnk laba draudzene jau gadiem ilgi, man vina nepiesaista vizuāli ,bet es vinas klātbūtnē jūtos brīvi un varam runāt par visu! Jā, mums ir bijusi intīma tuvība,bet tas bija daudzus gadus atpakal 1x pa pālim, taka jā ticu ka var pastāvēt, ja otrs cilvēks nepiesaista seksuāli.
26.01.2022 20:00 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
ŽaneteG @ 26.01.2022 17:02

Jā, ok. A Tu vari iedomāties riktīgi humora pilnu/ draudzīgu sievieti, kura nu galīgi nav Tavā gaumē?
Un stāsts jau nav par to, ka mums visiem kāds liekas simpātisks, skaists, iekārojams. Tas ir dabiski - es esmu heteroseksuāla +. precējusies, bet ne jau beigta. Es pilnīgi noteikti varu pateikt par kādu random cilvēku - wow, cik skaista/ seksīgs/ vēl nez kāds/kāda. Bet gulēt ar kādu tikai tāpēc, ka simpātisks? Sekli. Bet draudzība, tas ir cits līmenis, nevar iekārot visus foršos cilvēkus.
Ja vari iedomāties, ka vari pārgulēt ar visām daudz maz simpātiskajām - nu tad neesi vēl izskrējies, vai ne? Un tas arī ir ok, katram savs laiks...ja vispār pienāk tāds līmenis, kad negribas seksu ar katru tikai seksa pēc.
Piekrītu ja humora pilna, bet galīgi nesmuka, tad jā tas varētu būt izņēmums.
26.01.2022 17:04 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Aldis15 @ 26.01.2022 16:24
Jā! visas daudz maz simpātiskās.
Attiecības diez vai, bet ja tikai sex tad pavisam noteikti.
Visiem vīriešiem tas ir asinīs, melo tas kas to noliedz.
Līdzīgi kā sievietei meklēt labāko Tēviņu.

Jā, ok. A Tu vari iedomāties riktīgi humora pilnu/ draudzīgu sievieti, kura nu galīgi nav Tavā gaumē?
Un stāsts jau nav par to, ka mums visiem kāds liekas simpātisks, skaists, iekārojams. Tas ir dabiski - es esmu heteroseksuāla +. precējusies, bet ne jau beigta. Es pilnīgi noteikti varu pateikt par kādu random cilvēku - wow, cik skaista/ seksīgs/ vēl nez kāds/kāda. Bet gulēt ar kādu tikai tāpēc, ka simpātisks? Sekli. Bet draudzība, tas ir cits līmenis, nevar iekārot visus foršos cilvēkus.
Ja vari iedomāties, ka vari pārgulēt ar visām daudz maz simpātiskajām - nu tad neesi vēl izskrējies, vai ne? Un tas arī ir ok, katram savs laiks...ja vispār pienāk tāds līmenis, kad negribas seksu ar katru tikai seksa pēc.
26.01.2022 17:02 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
ŽaneteG @ 26.01.2022 16:12

Aldi, vispārīgs jautājums, Tev gribas visas sievietes, kuras ar Tevi runā? Tevi uzrunā lielākā daļa siviešu?
Jā! visas daudz maz simpātiskās.
Attiecības diez vai, bet ja tikai sex tad pavisam noteikti.
Visiem vīriešiem tas ir asinīs, melo tas kas to noliedz.
Līdzīgi kā sievietei meklēt labāko Tēviņu.
26.01.2022 16:24 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Lula @ 26.01.2022 16:09

Labi pateici ?
Itkā šķiet, ka viss ir iespējams un tā var būt tikai draudzība, bet tas ātri var mainīties.
Man augstskolā bija draugs, kas pārtrauca gandrīz visus kontaktus tiklīdz kā sagāju kopā ar citu puisi. Toreiz riktīgi apvainojos, bet tad sapratu, ka cilvēkam vnk ir sāpīgi, un es iepriekš nebiju ievērojusi mājienus (vai neapzināti centos neievērot)

Un ļooti bieži dzīvē ir tā,ka pāris izveidojas no draudzības vai labākajiem draugiem,tādu gadījumu ir daudz.
26.01.2022 16:13 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Aldis15 @ 26.01.2022 16:00
Es esmu 100% pārliecināts ka viņš gribētu ar Tevi ko vairāk, ja Tu viņam dotu tādu iespēju.
Piem. Tavs draugs ļauti jums abiem divatā braukt uz jūru sauļoties, kamēr viņš pats darbā?

Aldi, vispārīgs jautājums, Tev gribas visas sievietes, kuras ar Tevi runā? Tevi uzrunā lielākā daļa siviešu?
26.01.2022 16:12 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Tīņa gados un studiju laikā nekas traks, bet pēc 30 aizņemtam cilvēkam bieža laika pavadīšana ar kādu pretējā dzimuma cilvēku divvientulībā šķiet nevajadzīga attiecību sarežģīšana.
Bet draudzībai ticu, it sevišķi, ja sieviete nav īpaši pievilcīga, kādēļ lai gan viņa netiktu uztverta kā māsa, sirds izkratīšanas atbalsts vai tml. Ar ļoti un vidēji pievilcīgām sievietēm gan laikam tīri fizioliģiski heteroseksuālam vīrietim ir neiespējami izveidot tikai draudzību bez kaut kāda sexual tension :D
26.01.2022 16:12 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Es pat savu masīcu gribētu paņemt priekšā, ja rastos tāda iespēja, bet nēsmu pārliecināts vai viņa ir līdzīgās domās...
26.01.2022 16:11 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Annija35 @ 26.01.2022 15:23
Kas nu kura izpratnē ir draudzība.
Ja tā draudzība ir,kad kaut kur nejauši satiekas un parunā par dzīvi vai kopīgos draugu pasākumos tiekas,tad tā arī ir vnk draudzība.
Bet,ja cilvēks kurš ir attiecībās, bieži pavada laiku ar kādu pretējā dzimuma "labāko draugu/draudzeni",kafijošas utml.tikšanās,man šķistu tā vairs ne visai vienkārši draudzība.

Labi pateici 👌
Itkā šķiet, ka viss ir iespējams un tā var būt tikai draudzība, bet tas ātri var mainīties.
Man augstskolā bija draugs, kas pārtrauca gandrīz visus kontaktus tiklīdz kā sagāju kopā ar citu puisi. Toreiz riktīgi apvainojos, bet tad sapratu, ka cilvēkam vnk ir sāpīgi, un es iepriekš nebiju ievērojusi mājienus (vai neapzināti centos neievērot)
26.01.2022 16:09 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Aldis15 @ 26.01.2022 16:00
Es esmu 100% pārliecināts ka viņš gribētu ar Tevi ko vairāk, ja Tu viņam dotu tādu iespēju.
Piem. Tavs draugs ļauti jums abiem divatā braukt uz jūru sauļoties, kamēr viņš pats darbā?

Gribēt var daudz ko. Bet tā vairs nav mana atbildība.
Man sauļoties riebjas.
26.01.2022 16:02 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Sisenis @ 26.01.2022 15:51
Man pašai gadiem jau viens vīriešu kārtas pārstāvis ir draugs. Tā kā jā, ticu.
Es esmu 100% pārliecināts ka viņš gribētu ar Tevi ko vairāk, ja Tu viņam dotu tādu iespēju.
Piem. Tavs draugs ļauti jums abiem divatā braukt uz jūru sauļoties, kamēr viņš pats darbā?
26.01.2022 16:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits