Neievēro likumus

 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Kā jau zināms, no šodien auduma maskas vairs nav derīgas.
Bet laikam liela daļa neskatās ziņas, vai ignorē visu, ko vien var ignorēt. Vai arī mucā dzīvo, es nezinu.
Šodien ejot ikdienas gaitās, gan braucot sabiedriskajā transportā, gan esot veikalā, puse cilvēku ir ar auduma maskām. PUSE!
Un uz manu aizrādījumu, ka no šodienas jālieto medicīniskās maskas - skatās virsū un saka - što?
Es ļoti nobrīnījos, tiešām.
Vai jūs arī ievērojāt, ka cilvēki vēl turpina iet ar auduma maskām?
Un otra galējība - viena medicīniskā maska tiek lietota nedēļām. Fuj. Pat iedomāties ko tādu nevaru.
Tikai nesaprotu, kā tas tiks pārbaudīts, vau ir auduma maska, vai vienreiz lietojamā? Jo nekur neesmu vēl redzējusi, ka pārbauda.
Nopirku 2 kastītes ar maskām. Domāju, ka pietiks.
25.01.2022 18:19 |
 
Reitings 2350
Reģ: 06.11.2021
Miaa @ 25.01.2022 22:18

Āmen!
Mani visvairāk uzjautrina tas, ka valdība aprēķinājusi, cik vidēji vienam cilvēkam mēnesī izmaksāšot masku iegāde, bla bla bla. Pag, tiešām ir kāds, kurš ik pa pāris stundām maina maskas un tiešām ir kāds, kurš svēti tic tam, ka visi tā dara? Es vienu parasto medicīnisko masku valkāju tik ilgi, kamēr nepaliek galīgi nesmuka (respektīvi, kamēr neizskatās novalkāta), un tikai tad mainu uz nākamo. Pat prātā nenāk ik pēc pāris stundām mainīt masku un mēnesī tērēt 30eur (kā valdība esot aprēķinājusi) kaut kādu sūda masku iegādei. Nezinu, cik skumjai un garlaicīgai būtu jābūt manai dzīvei, lai es par to vēl aizrādītu citiem un pēc tam "ceptos" internetā.

💯
Es arī netaisos tērēties atkritummaskām. Par laimi, darbā atļauj staigāt ar savādākām, tādam, kā auduma, bet it kā ar kurām var. Staigāju kājām. Veikala apmeklējumus arī samazināšu. Neatbalstu vides un veselības piesarņošanu.
26.01.2022 14:29 |
 
Reitings 2350
Reģ: 06.11.2021
Būtu labi tad izveidot konteinerus speciāli maskām un testiem.
26.01.2022 14:30 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Neesmu paraugs masku lietošanā, jo nemainu maskas norādītajās stundās, bet reizi dienā, bet pilnīgi neinteresē, ko dara citi,kaut nedēļu staigā vienā apakšveļā vai nenomazgātu kosmētiku, nav jau mana darīšana,cik liels cūķis katrs grib būt, tas jau katram pašam ir jāizdomā kā vēlas rīkoties, ne jau man interesēs pēkšņi svešu cilvēku veselība un higiēna. Man personīgi higiēnai ir nozīme, neatkarībā no likumiem vai uzdevumiem, kuri ir mums jāpilda, bet ko tas izteiks svešam cilvēkam?Nu nevaru es likt sejai virsū masku, kurā ir mana kosmētika iespiedusies:D man tas šķiet pretīgi un tam nav nekāda sakara pat ar vīrusu :D
Aizrādīt citiem ir lieki, jo tad būtu arī jāsāk aizrādīt tiem, kuri staigā smirdīgi un sasvīduši pa veikalu
26.01.2022 17:13 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Tikai nesaprotu, kā tas tiks pārbaudīts, vau ir auduma maska, vai vienreiz lietojamā? Jo nekur neesmu vēl redzējusi, ka pārbauda.

Šodien veikalā, kurā ieeja ar qr kodiem, kodu skenētājs izteica aizrādījumu man priekšā stāvošajam ar auduma masku, bet viņam kabatā bija medicīniskā, tādēļ viņš varēja nomainīt. Varbūt drīz būs laiks, kad vairs neizteiks aizrādījumu, bet tiešām nelaidīs.
Nu nevaru es likt sejai virsū masku, kurā ir mana kosmētika iespiedusies man tas šķiet pretīgi un tam nav nekāda sakara pat ar vīrusu

Man tas pats, nevarētu staigāt ar dienu nemazgātu masku tieši tāpat kā cilvēki nevelk vienu t-kreklu vai apakšbikses divas dienas pēc kārtas. Tam nav sakara ar vīrusu vai kovidhistēriju.
26.01.2022 17:52 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu nevaru es likt sejai virsū masku, kurā ir mana kosmētika iespiedusies man tas šķiet pretīgi un tam nav nekāda sakara pat ar vīrusu

Nē nu tas skaidrs, ja purns ir jāķelē tik ļoti ar kosmētiku, ka maska pēc tam ir nelietojama, tad masku nākas mainīt katru dienu, bet kā tu saki - tam nav nekāda sakara ar vīrusu un šajā gadījumā, arī ne ar masku, bet problēma ir citur 🙃
26.01.2022 18:19 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
GhostGG @ 26.01.2022 18:19

Nē nu tas skaidrs, ja purns ir jāķelē tik ļoti ar kosmētiku, ka maska pēc tam ir nelietojama, tad masku nākas mainīt katru dienu, bet kā tu saki - tam nav nekāda sakara ar vīrusu un šajā gadījumā, arī ne ar masku, bet problēma ir citur ?
kam purns, kam seja :) nevajag jau pēc sevis spriest, visas jau nav vienādas (: galvenais neapbižojies!
26.01.2022 18:23 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
GhostGG @ 26.01.2022 18:19

Nē nu tas skaidrs, ja purns ir jāķelē tik ļoti ar kosmētiku, ka maska pēc tam ir nelietojama, tad masku nākas mainīt katru dienu, bet kā tu saki - tam nav nekāda sakara ar vīrusu un šajā gadījumā, arī ne ar masku, bet problēma ir citur ?
un jā, mūsdienās cilvēki vēl aizvien mēdz lietot kosmētiku atsevišķos gadījumos, ja tam ir nepieciešamība. Protams, ne jau ejot uz veikalu :D ja tā tagad būs problēma kādai, tad man nolaižas rokas
26.01.2022 18:25 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Nē nu tas skaidrs, ja purns ir jāķelē tik ļoti ar kosmētiku, ka maska pēc tam ir nelietojama, tad masku nākas mainīt katru dienu, bet kā tu saki - tam nav nekāda sakara ar vīrusu un šajā gadījumā, arī ne ar masku, bet problēma ir citur 🙃

Dekoratīvās kosmētikas un parasto dienas krēmu nelietotājiem - jums maska nekad nekļūst kaut mazliet mitra? Jo nu tikai tad, ja tā ir vienmēr super sausa, var saprast, kāpēc šķiet ok to vilkt vairākas dienas pēc kārtas.
26.01.2022 18:41 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
Velc / nevelc, auduma / medicīnisko / gāzmasku - man ir vienalga, kamēr man neklepo virsū.
27.01.2022 05:22 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Nezinu cik bieza kārta kosmētikas ir jālieto lai maska paliktu nelietojama pec vienas lietošanas reizes.
Ikdienā lietoju kosmētiku un vienīgā vieta kas paliek kaut nedaudz "netīra" ir vieta, kur maskai pieskaras degungals. Tam arī lielu problemu neredzu un tapec vien masku nemetu ārā uzreiz pec lietošanas.
27.01.2022 12:21 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Medicinisko masku var nesat 2 stundas. Stradaju no majam. Lielveikala ieperkos katru otro vakaru pirms veikala slegshanas un tas aiznem maximali 15 minutes. 1 masku,kuru uzvelku apmeram 7x uz 15 minutem, izmantoju 2 nedeljas. Nav netira vai sasvidusi. Shobrid dekorativo kosmetiku vispar nelietoju. Ja ir frizieris,vai shopings,kur pavadu vairak laika,tad protams maska tiek izmesta. Man ir pilnigi vienalga kadas maskas izmanto citi. Man galvenais,lai ievero distanci un rinda stavot neelpo man pakausi. Ta ir vieniga lieta,par ko aizradu,bet vienmer laipni.
27.01.2022 12:44 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Ņemot vērā, kā tās maskas lieto lielākā daļa populācijas, tad neredzu no viņām dižu jēgu. Pārāk ilgi jau šis viss velkas. Būtu racionāli ierobežojums pārtraukt un vērt vaļā kaut lauka hospitāļus, bet šis gan ir lēmums, ko mūsu valdība īsti nevar atļauties.
27.01.2022 22:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits