Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvoklis- jaunais projekts?

 
Reitings 40
Reģ: 24.11.2020
Sveikas!
Tuvākā pusgada laikā plānoju iegādāties dzīvokli, vairāk aci metu protams, uz jaunajiem projektiem. Varbūt ir viedoklis, pieredze dzīvei jaunajos Rīgas projektos, Rīgas labajā pusē (varbūt kāda dzīvo Dreilinga mājās?) ?
+ un -, skaņas izolācija, m2, dzīvokļa parocīgums?
Kā norisinājās pirkšana- cik sarežģīti vai vienkārši tas bija?
Pašlaik gaidu gan bankas konsultāciju, gan Bonavas namu konsultāciju, bet reāla pieredze ir viens, tas ko teiks cilvēks, kam ir jāpārdod ir kas cits. :D
Paldies
24.01.2022 11:39 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.02.2022
Sveikas!
Ļoti, ļoti vēlos uzsākt savu biznesu, kas saistīts ar nekustamajiem īpašumi. Taču man nav pietiekoši daudz zināšanu par tirgu un cilvēku vēlmēm.
Vai es varētu jūs palūgt aizpildīt pavisam īsu aptauju, kas balstīta tikai un vienīgi uz jūsu pieredzi ar nekustamajiem īpašumiem? Šīs aptaujas aizpildīšana palīdzētu ātrāk secināt, vai piedāvātais produkts vispār ir nepieciešams un būtu noderīgs. Droši arī variet atstāt savus komentārus par to, ko domājat pēc aptaujas aizpildīšanas.
Aptaujas links - https://forms.gle/kNMhwGf5yshE8Zbu7
Būšu ļoti, ļoti pateicīga, ja aizpildīsiet un sniegsiet savu viedokli. 🙏🏽 Tas man ļoti palīdzētu
17.02.2022 14:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits