Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu ieveidošana

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Hey!
Kauns teikt, bet es esmu 0 skaistuma pasaulē. :D Ar skaistuma pasauli es domāju visu to pucēšanos, make up, matu veidošanu utml.
Bet tagad man jāiet būs uz vienu pasākumu(drīzāk formālu :)) Nav tā balle, tāpēc extra izskatīties man nevajag unfrizētavas un makeup mākslinieki atkrīt, pasākums arī nav tik nopietns, lai tā tērētos...iedomājos, ka varētu pati kaut ko :)
Gribu salokot mati matus, jo ikdienā tikai taisnojusi esmu, tas varēut būt kaut kas svaigāks... bet es neprotu :D Cik esmu centusies, vienmēr šķiet, ka beigās sanāk kaut kāds sūds uz galvas :D gribas man tādas dabiskas lokas(man mati paši viļņojas, bet ne lokojas), lai izskatās, ka neesmu baigi iespringusi, bet izskatās skaisti... ceru, ka sapratāt :D
Varbūt varat padalīties kā jūs iemācījāties lokot pašas matus(man ir lokšķēres, taisnotājs arī)? Tā lai dabiski izskatās? Un kādi ir life hack vai produkti, lai mati ilgāk turētos salokoti?(es zinuu par matu lakām, bet man perssonīgi nepatīk pēc tam mati un esmu redzējusi, ka meitenes sapūš tik daudz matu lakas, ka pa gabalu redz un tas rada tādu lelles iespaidu...)
Varbūt kāda konkrēta matu laka, kas pilda funkcijas un patīk? Man parasti matu efekts iziet pēc 2-3h, ja nedaudz iespricēju ar matu laku... izjūk, bet nu gāzt tā, lai galva spīd arī negribas
Paldies!
11.01.2022 14:26 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Ja gribu lokainus matus un kaut cik stav pa nakti ietinu lupatinas, katru matu skipsnu mazliet saslapinu ar udeni
11.01.2022 16:08 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Agrāk matus ieveidoju lokās gandrīz katru dienu, biju piešāvusi roku, lai sanāk ātri un skaisti. Pirms pasākuma vakaros arī pamēģini salokot, paskaties kā izskatās, cik ilgi turas, kas jādara citādāk.
Tā kā mati man ir pusgari, pilnīgi pietiek un feini izskatās, ka ieloko tikai pašus galus. Iesākumā izmantoju taisnotāju (pamācības atradu internetā), bet ne vienmēr izdevās, tādēļ pārgāju uz lokšķēri (no visiem variantiem, ko sanācis mēģināt, vislabāk patīk burkānveidīgie lokotāji). Galvenais skatīties lokošanas virzienu - lai abās pusēs tas sakrīt.
Matu lakas neizmantoju, jo uz maniem matiem efekts saglabājas vairākas stundas, bet pirms tam iesmērēju eļļiņu, lai nepūkojas mazie matiņi (nezinu, vai tā jādara, bet man patīk), taču ja vajadzētu iet uz kādu saviesīgāku pasākumu, noteikti iepūstu mazdrusciņ lakas, nekā ķellētu putas, želeju vai ko tamlīdzīgu.
Ir jau arī speciāli smidzināmie līdzekļi, kas palīdz ieveidot cirtas, nostiprina efektu, taču nezinu vai vienai reizei vajag tērēties.
Ar matu ruļļiem man vienmēr ir bail riskēt - ja nu beigās uz galvas sanāk mazas atsperītes, tādēļ pat nemaz nemēģinu. Draugu lokā ir meitenes, kas uz nakti matus tinušas ap lakatu, tad arī rezultāts sanāk diezgan dabīgs.
11.01.2022 17:00 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Ieej YouTube un uzraksti “ natural wavy hair tutorial”, gan kāds video noderēs.
11.01.2022 17:27 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Lienei Kivicai ir turorial IG ka ieveidot matus. 😂
Ja nopietni, tad paskaties labak Youtube. Man personigi labak patik ar taisnotaju lokot matus, kaut gan daru to loti reti.
11.01.2022 18:10 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Jā, es arī iesaku pirms tam ieveidot matus un paskatīties, kā izskatās. Es parasti aptinu matu šķipsnu ap pirkstu, saņemu to ritulīti ar taisnotāju, paturu kādu minūti un viss, sanāk diezgan dabiski un tikai matu lejasdaļā. Laku un neko citu neizmantoju, lokas tāpat turas matos. Nav labi, protams, lokot bez nekādiem matus aizsargājošajiem līdzekļiem, bet nelokoju tik bieži, tāpēc īpaši neuztraucos. :D
11.01.2022 18:56 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Shayk @ 11.01.2022 18:10
Lienei Kivicai ir turorial IG ka ieveidot matus. ?
Ja nopietni, tad paskaties labak Youtube. Man personigi labak patik ar taisnotaju lokot matus, kaut gan daru to loti reti.

Oj, ar taisnotāju mēģinājusi esmi. Nekas nesanāk. Man ir biezi mati, mans taisnotājs tāds, kur grādus atregilet nevar. Ir tik cik ir(nezinu cik), var ieslegt, uzkarst un viss :D
Ar lokšķērem esmu 2 x dzīve mēģinājusi, bet nepatika kā izskatās. Eskpermentēsu vēl
12.01.2022 22:43 |
 
Reitings 373
Reģ: 27.10.2021
Negin Mirsalehi ir pāris video!
https://www.instagram.com/reel/CHn09LwjZ81/?utm_medium=copy_link
13.01.2022 00:29 |
 
Reitings 373
Reģ: 27.10.2021
Love @ 13.01.2022 00:29
Negin Mirsalehi ir pāris video!
https://www.instagram.com/reel/CHn09LwjZ81/?utm_medium=copy_link

Šis laikam labāks
https://www.instagram.com/negin_mirsalehi/reel/CLukOR3DPtA/?utm_medium=copy_link
13.01.2022 00:36 |
 
10 gadi
Reitings 2461
Reģ: 29.01.2009
Mans atklājums ir šis https://eladoreruffles.com/product/compact-satin-heatless-curling-ribbon-set-plum
Tiešām superskaistas lokas sanāk, kādas man nekad nav sanākušas ne ar taisnotāju, ne ruļļiem. Turklāt taisnotāju cenšos lietot cik vien iespējams reti. Tāpēc šis priekš manis ir perfekts variants, varu lokot matus kaut katru dienu :)
13.01.2022 11:31 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Lovisa @ 13.01.2022 11:31
Mans atklājums ir šis https://eladoreruffles.com/product/compact-satin-heatless-curling-ribbon-set-plum
Tiešām superskaistas lokas sanāk, kādas man nekad nav sanākušas ne ar taisnotāju, ne ruļļiem. Turklāt taisnotāju cenšos lietot cik vien iespējams reti. Tāpēc šis priekš manis ir perfekts variants, varu lokot matus kaut katru dienu :)

Izskatās interesanti.
Vakar vakarā ieliku matu ruļļus. Pirmkārt, gulet nebija iepsējams, jo bija plastmas tie ruļļi , spieda un otrkārt, lokas nebija smukas, nu loti minimāli.
Domāju, ka iespejams tavs atklājums man nelīzēs, jo mati ir diez gan biezi... bet verts apdomat, paldies !
13.01.2022 13:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits