Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu ļoti sāpināta

 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
Esmu ļoti sāpināta attiecībās finanšu ziņā. Nāku no ģimenes ar upper middle class ienākumiem reģionam kurā dzīvoju. Vecāki izšīrā un audzināju un pilnībā uzturēja mūs tikai māte. Lai noplenītu naudu darbā tika ņemta papildu lietas, projekti utt. Uzskatu, ka teorētiski pelnīja normālu algu. Un pēc reģiona ienākumiem pieskaitītu pie upper middle class. Tomēr uzaugot vienmēr bija sūkstīšanās par naudu, to ka tās nepietiek. Vienmēr bija lielā naudas tērēšana algu saņemot un mēneša beigās naudas pietrūka. Tas bija labākajos laikos, līdz paŗadījš kredītkartes un mēneša beigās tika ņemts no tām, uzsēžoties uz kredītkartēm un izmantojot tās vissliktākajā veidā, nekad tās nenomaksājot. Vienmēr tika pirkta kaudze nevajadīgu sūdu, kas netika izamntoti, \ļoti daudz sūtīts no katalogiem utt. Uzskatu, ka mammas neapdomīgā tērēšanās pamats varētu būt tas, ka viņa bija viena. Tāpat man ir arī māsa, kur jau no bērnudārza, kā lai pasaka. Ja mamma neapdomīgi tērējās, tad par māsu komentāru vnk nav,. Mums bija princips pērkam vienus svārkus, vienas džinsenes. Tas ka vienai džinsenes maksā 3x vairāk nekā otrai tas nekas. Princips ir vienas. Tāpēc visu skolas laiku, kamēr mums katrai nebija savas naudas manai māsai vajadzēja visdārgāko. Ja kurpēm bija atvēlēti 30 lati, tad viņai vienmēr visas nederēja, visas bija sliktas, bet redz tikai tās dārgās pa 46 lati derēja un bija gana labas. Tāpeč beigās pirka dārgākas, nekā vsp bija runa/budžets. Tas radīja finansiālu spriedzi gimenē, neapmierinātību mēneša beigās. Bet tas nav trakākais. Runāšu par savu māsu, jo šobrī tieši situācija ar manu māsu mani sāpina. Trakākais ir tas, ka viņa tās mantas nekad nenovērtēja, izsvieda miskastē pēc iespējas ātrāk utt utjpr. Piem. 2004. gadā 8. kl. izdīca kurpes pa 46 ls ( untagad varbūt 46 ls (65 eur) ādas kurpēm liekas baigi lētais gals vēl. tad 8. klases skolniecei tas nebija lēti. Pēc 2 ned atlauza papēdi un gandrīz vai gatava sviest ārā. Attieksme pret mantām jau bērnudārzā bija tāda. Nopirka mums katrai pa bumbai. Viņa tajā pašā dienā iziet ārā. iedod meitenei, kas mums nepatika spēlēties, tā viņu saplēš. Manējā nostāvēja gadiem, līdz izpūtās. Pff. Skolā, vajadžeja vislabāko (neskatoties, ka bijām 1. ienākuma mājsaimniecība), bet daža draudzene bija vienīgais bērns 2 labi situētiem vecākiem, viņai vajadzēja visdārgāko telefonu un visu pārējo. Un ne tas ka vajadzēja, tas ka nekad atkārtoju, nekad netika mantas cienītas. Un ātkāti sakot, uzksatu, ka draudzenes utt. nebij īstas. Situācija mainīgās, kad viņai tka dota nauda- no visdārgākā pārgāja uz vislētāko. Burtiski. Skolniece esot nēsāja premimum. Tagad lētus sūdus pērk. Itkā normāli pelna- bet ntos gadu māju nevar atremontēt utt. :Šodien, sazvanoties, atrādīju viņai savu jauno nopirkto mēteli,pajautāju par dārgu meteli, ko mamma viņai pirms vairākiem gadiem pirkusi. Ko vi[ņa uztvēra par pašaprotamu, un tas arī laikam viņas vienīgais labas kvalitātes mētelis kas bijis, jo pati pērk pēdējos sūdus tikai (ar labiem ienākumiem esot). Klasisks, kavlitatīvs, auduma mētelis ar lielu krāsotu polārlapsu. Biju ļoti satraukta meklējot jaunu m;ēteli sev, jo labu kvlaitāti (tādu, kāda bija maniem iepriekšejiem) par cenu ko varētu atļauties nevarēju atrast. Apskatījos auguma mēteļus, kādus mamma mums abām nopirka tādi tagad maksāja 860 eur un sliktākas kvalitātes. ES gan meklēju dūnu/kamieļvilnu utt... praktisku ikdienai. Pašausminājos par cenām un tokā sev jaunu nopirkšu. Paveicās nopirkt citā pilsētā par pieņemamu cenu. Paprasīju šodien arī māsai, vai viņai ir vēl vecais auduma mētelis.Nav- atdeva labdarībai. Kamēr meklēju sev mēteli ielīdu pat andelē mandelē, un paska'tijos pa cik tirgo.. un tādus kā vecie tirgo par lielu naudu. Viņa kār'tejo manut atdeva vai izsiveda miskastē. Būtu vismaz milzīgo poārlapsu savākusi un sev atstājusi. Tāpat, māsa man jau ntos gadus prasa dārgas dāvanas (mainījeis varbūt pēdējā gadā vai 1,5), kaut arī mana fin. situācija man nekad nav ļaāvusi to darīt. Pat tad, kad es studēju un vispār nebija savas naudiņas un mamma maksāja par mācībām- pieprašija dārgas dāvanas sev. Un ne tas ka pieprašija. nekad nenopeŗtēja. Neko. Bieži daudz ko sev atteicu, negāju izlaidēties lai nopirktu dz. dienas, vārda dienas vai Z-svētku dāvanu. Tagad pajautājot, vai tā manta vēl ir ļoti sāpina, kaatdeva draudzenei, izmeta vai atdeva labdarībai. TĀpat tas, ka nekad nav laika ģimeni, arī man. Visu laiku jāskrien ar savu kompāniju, draugiem utt. Kuri cik saprotu, nemaz nav īsti draugi. un takal viedojas situācija, ka viņai apkāt izmantotāji.
Saprotu, ka vairs nevienos svētkos nevēlos viņu apsveikt vai saņemt kādu dāvanu no viņas (parasti viņa sūdiņus ir dāvinājusi, kas varbūt mazliet izmaniījies pēdējos gados). UN ļoti sāpina, kad cenšas vinās labā, uzdāvināt ko labāku vēl kaut ko, tajā pašā laikā atsakoties no kaut kā sev.Bet tas netiek novērtēts, izmests miskastē. Tāpat drīz mammai dzimšanas diena. Uz kuru viņai pēdējos 9 gadus ir pat neierasties, kas mammu ļoti aizvaino. Arī mani dzimšanas dienā pasveikt viņa var tikai pēc 2 nedēlām, kaut gan strādā 5. min gājiena attālumā no manas dzīvesvietas. Tikpēr pie savas frizieres dosas ar šampānieša pudeli, jo viņai dzimene (aptuveni tajā pašā laikā, kad man).
Pati esmu šausmīgi ekonomiska. Tādā mērā, ka tas negatīvi ietekmē manu dzīves kvalitāti. Iemesls tam varētu būt finansiālas stabilitātes un miera trūkums bērnībā un tas, ka bija jāskatās uz 2 sēkērdētājām.
Saprotu, ka vairs māsai dāvanas nedāvināšu. Bet neiznu kā darīt tālāk. Vinās r''icības mani sāpina. Sāpina tas, ka lai viņu sasvanītu vajag ierēkināt vizmaz pāris dienas. Tas, ka nekad nav iespējas atbraukt svētkos. Tas ka esmu interesanta tikait ad, kad viņai ir slikti, vai esmu vajadzīga. 4 mēnešus diendienā bez jebkādas atlīdzības pieskatīju vinās bērnu, cik vaŗēju, tik nekad neatteicu. Bet viņai es esmu vajadžiga, tikai tad, kad kaut kas slikts notiek, kaut ko savajagās, pārējo laiku esmu garlaicīga, neizdevīga ne ''gana kruta''. |Šis ir stāsts, kas atkārtojas jau 3. reizi. Ieprieksējā reizē draudzenes pameta un tad peķšņi bija gribēja ar mani pavadīt laiku, jo ar citu ko vairs nebija. jau pirms 2. reizes vairs negribēju viņu pazīt.
Sāpina tas, ka tieku uztverta par pašsaprotamu, garlaicīgu un nenovērtēta. Iespējams vinā izjūt sociālo spiedienu, nebūt sliktāka, tādājādi izpatīkot citiem. Iespējams tas ir bijis jau no bērnības. Tāpēc kaimiņiem un darba kolēģēm atdot praktiski jaunas kvalitatīva brenda leitas un man paprasa vai es gadījumā negribu to aļika dūda kleitu vai 5 punds klweitu kura atnāca bet neder.Iespējams viņa vienkārši ir totālākā muļķe. Nebijām īpaši tuvas bērnībā, jo viņai vienmēr likos garlaicīga un tikai izmantojama. Tomēr tagad esam aboslūti attālinājušās. Uztraucos, ka viņai apkārt ir pa lielam izmantotāji un nelabvēli un ja kas negatīvs dzīvē notiktu, visi momentāli novērsīsies. Atklāti sakot, man tā sāk likties. Tomēr neiznu vai vēlos ar viņukomunicēt vispār. Itkā ir mana māsa. Bet šobrīd man svešš cilvēks. Tāpat sāppina viņas sttieksme pret mani un mammu. Pie visā, draudzenēm ballēt var aizbraukt, pie vīrqamātes uz kapusēvtkiem un dz dienu 300 km var. Bet pie mammas, kura prasa arī mājai pirmajai iemaksai naudu (kuras viņai protams nav) nevar ntos gadu.
Vai man ar viņu vispār komunicēt? Svešs cilvēks šobrīd. Skolas laikā attiecībā pret ģimeni bija iedomīga un rupja (laikam arī manipulators, jo šobrīd leikas, ka taktika viss neder līdz nav daudz dārgāks kā bu'dzets, viss slikti, kamēr nav jaunas lupatas nopirktas- bija atstrādāta taktika).
Ģimenes dēl ne tikai esmu taupīga, bet arī ienīstu izšēkērdīgus cilvēkus. Tāpat arī cilvēkus, kuri nav dāsni pret mani. Iepriekšējās attiecībās vīrietim nekad nebija naudas dāvanām man, kamēr lielījās ar to kā tērējas, kāda mašīna, kādi ceļojumi utt. Viņš protams to nevaēja un nevar atļauties un visticamāk pēc paŗis gadiem lielā uzdzīve novedīs pie bankrota. Nav stabils- vējagra'bslis.
Māsa- laika tāda pati vējabrābsle. Tāpeč tas tā kaitina viņā.
Vai Jūs turpinātu komunicēt? Pa leilam jau esam pus sveši cilvēki jau.. vai pārrautu pavisam?
09.01.2022 22:10 |
 
Reitings 14
Reģ: 10.01.2022
Motherofdragons @ 11.01.2022 13:15

https://rpnc.lv/psihiatriska-palidziba/ambulatora-arstnieciba/ambulatorais-centrs-veldre/
Psihiatrs ir bezmaksas, viss kas tev jādara ir jāpiezvana, piemēram šeit +371 67080112

A cik man par to tieši samaksās? Nu par to ka es patērēju savu laiku. Jo ja ir mans laiks involved, sagaidu kompensāciju. Un maz neprasu.
11.01.2022 21:02 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Avrelija Alksne - 120696 @ 10.01.2022 23:17

Kā redzu stulbums sit augstu vilni. Kāpēc lai estērētu kaut eiro centu vai minūti psiho kam tur?

https://rpnc.lv/psihiatriska-palidziba/ambulatora-arstnieciba/ambulatorais-centrs-veldre/
Psihiatrs ir bezmaksas, viss kas tev jādara ir jāpiezvana, piemēram šeit +371 67080112
11.01.2022 13:15 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Avrelija Alksne - 120696 @ 10.01.2022 23:17

Kā redzu stulbums sit augstu vilni. Kāpēc lai estērētu kaut eiro centu vai minūti psiho kam tur?

1.Lai tiktu galā ar aizvainojumiem pret citiem un pagātni
2.lai pārstātu domāt,ka nav vērts dzīvot
3.lai mainītu dzīvi savu uz priekšu
11.01.2022 07:45 |
 
Reitings 14
Reģ: 10.01.2022
Aldis15 @ 10.01.2022 22:42
Pa priekšu pie psihoterapeita izrunāties.

Kā redzu stulbums sit augstu vilni. Kāpēc lai estērētu kaut eiro centu vai minūti psiho kam tur?
10.01.2022 23:17 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Pa priekšu pie psihoterapeita izrunāties.
10.01.2022 22:42 |
 
Reitings 3
Reģ: 10.01.2022
miss_grape @ 10.01.2022 18:09
Pievienojos autores uzskatam, ka sieviete drīkst izvēlēties, kā iekārtos savu dzīvi un nestrādāt, ja to nevēlas.
Par uzturēšanas avotiem ne forumniecēm nosodīt. Drīzāk bažas rada acīmredzamā psiholoģisko problēmu bagāža, ir sajūta, ka cilvēkam nav, ar ko izrunāties, izklāstot šādas detaļas par savu dzīvi.
Nezinu, vai trollis, bet šim cilvēkam no sirds ieteiktu psihologa konsultāciju.

un? Kā tad manlabāk taisīt pašnāvību, iesaki?
10.01.2022 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Pievienojos autores uzskatam, ka sieviete drīkst izvēlēties, kā iekārtos savu dzīvi un nestrādāt, ja to nevēlas.
Par uzturēšanas avotiem ne forumniecēm nosodīt. Drīzāk bažas rada acīmredzamā psiholoģisko problēmu bagāža, ir sajūta, ka cilvēkam nav, ar ko izrunāties, izklāstot šādas detaļas par savu dzīvi.
Nezinu, vai trollis, bet šim cilvēkam no sirds ieteiktu psihologa konsultāciju.
10.01.2022 18:09 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.01.2022
Varbūt neesmu pelnījusi dzīvot. Ja jau nevaru visu paspēt un neesmu tik stipra un spējīga, tad jau kaut kas nav noticis pareizi ar dabisko izlasi un man būtu jāpalīdz dabiskajai izlasei atbrīvojot no sevis- respektīvi izdarot pašnāvību? Vai tas būtu pareizas ceļš? Lai nav nevienam jāuztur un jāstrīdas par to ka man redz viss uz pasaules ir jāspe'j un jāpaspēj, ja reiz citi var?
10.01.2022 15:16 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
Šis ļoti labi reprezentē.
10.01.2022 14:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
dzosefine @ 10.01.2022 14:09
Es saprotu, kāpēc tev ir tik liela sāpe. Ja kaut ko māsai vajag, tad atņem to Tev, jo Tu pati nevēlies strādāt. Tā tas ir, ja dzīvo uz cita rēķina. Vai nu samierinies un dzīvo ar domu, ka visi apbužo Tevi vai vnk maini uzskatu par nestrādāšanu, kamēr tev nav dzīvesbiedrs.

Šis izklausās pēc tā brāļa, par kuru te kaut kad rakstīja cita lietotāja. 😀 Bija tāds, kas sēž mammai uz kakla, visu naudu notriec, un kuru nevar nekā izmest no dzīvokļa 😅
10.01.2022 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Es saprotu, kāpēc tev ir tik liela sāpe. Ja kaut ko māsai vajag, tad atņem to Tev, jo Tu pati nevēlies strādāt. Tā tas ir, ja dzīvo uz cita rēķina. Vai nu samierinies un dzīvo ar domu, ka visi apbužo Tevi vai vnk maini uzskatu par nestrādāšanu, kamēr tev nav dzīvesbiedrs.
10.01.2022 14:09 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
allssuu @ 10.01.2022 13:31
Ja tu uzskati ka sievietēm nav jāstrādā, kādam mūžīgi jāuztur utt,okei, bet ar kādām tiesībām tu skaiti kur māsa tētē naudu? Ne tu viņu pelnīgi un ne tu viņu tērēsi.
Tu pati esi pilnīgi bezkaunīga.

S valkami žit po volče nic. Kā tur bija.
Kas bezkaunīgs. Skaitu kur izmet par manu naudu pirktas manas dāvanas. Un saku, ka mu''lķe, lētos sūdos tērē. Kādas tiesības? Asinsradniecības un tādas. ka no manis pretī tiek gaidīts atbalsts un palīdzība. Ja to sniedzu, tad uzskatu ka visas tiesības kritizēt, ja kas nepatīk.
10.01.2022 13:36 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
Lula @ 10.01.2022 12:56

Kā tu viņai palīdzēsi, ja pati nestrādā un tev ir 0 līdzekļu?

Nez. Iepriek;š biju kā bezmaksas darbaspēks. Bērnu skatījos. kad auklei vajadzēja maksāt vairāk nekā minimālo algu. Agr;āk piepraīja dārgas dāvanas. Tad ir mammas nauda. Kad es atsakos no kaut kā, lai viņai var iedot naudu. Vai man noņem, lai viņai var vaiŗak dot. Tā bija studiju laikos. Tāpēc tagad ne ar vienu nerēkinos un ar naudu vairāk šķiešos. Pohuj ka man tās lupatas nevajg. Labāk es ne viņa. :) Reiz paprasīja pusi no īres apmaksāt. Elementāri. Ja kas notiks un viņai būs ja'palīdz- man vajadžes momentā iet strādāt. Simple like that.
Man ir bijusi situācija, kad aizgāju prom no mācībām jo izkritu no budžeta. Kaut gan man teica, lai turpinu mācīties. Māsa tad mācījās (budžetā), nestrādāja un saņēma stipendiju. Māsai deva vairāk naudas nekā man. Bija mazais. Vīrs tieši sāka strādāt. Lieki teikt, ka sākumā naudu nevis nopelnīja, bet iztērēja. Un nebija kas mazo skatās. Izveidojās situācija, kad attiecību problēmu dēl (maita tagad bagāts un bijusī sieva nestrādā jau kādus 6 gadus un redz sīko audzina. maita. abi) izveidojās situācija, ka biju ārā no budžeta. Tātad jādod nauda 2 dzīvošanai un vēl vienia par mācībām jāmaksā. Tas nozīmētu māsai noņemt naudu (bet viņa dabūja stioendiju Sīkums, bet tomēr), tā ka var arī drusku noņemt). Bet tā kā vīriņs strādāt sāka, nav kas sīko piekata. Man reāli pils ar parādiem un vajadžetu lai kāds palīdz ar macībām. Viņa jau ir izrēķinājusi ka es viņas bērnu piekstīšu par vielti visu laiku, kamēr nebūšu universitātē. Bija jāraksta gala darbs, jāiet uz arhīvu utt. T.i. ne tikais tudijas, bet daudz ari papildus darba. Kādu mēnesi sīko pieskatīja aukle. Maksāja tad vairāk par minimālo viņai. Nu un radās situācija, ka mamai aukle, mums abām un tagad es esmu ārā no budžeta. Mamma teica lai turpinu mācīties, jo zaudēju gadu ja nē. Tagad nozēļoju, ka neklausīju. Bet situācija tāda, ka nekad vairāk par to mēnesi nevarētu pavilt visus šos tēriņus. Vīrelis sākumā tika apkrāpts, nesamaksāja kā vajag (duraks tāds), un tad dabūja citu diezgan zemi ata;lgotu darbu. Tad kad sāku sīko pieskatīt pēc pirmā mēneša man paprasīja vēl arī apmaksāt pusi no dzīvokļa īres un komunālajiem (nerunājot par to, ka sīkopieskatīju vairāk nekā slodzes darbā un man par to nemaz nemaksāja), jo redz vīreli piekrāpa un tā kā vajag nesamaksāja un piķa nav. Ahu*ļi. Biju šokā. Un ja nemaldos, tā kā nebija mēneša sākums, man reāli tika paprasīt atdot visu bankas konta saturu par viņu īri. Nice. Pirmajā mēnesī mamma par mani samaksāja. Un uz prikšu tika pateikts, lai pat nerēkinās ar to. Bet tā arī pus gadu par velti un bez paldies, un novērtēšanas sīko pieskatīju. Nezinu 4-5 meņešus laikam. Tāpat var\eja just, neapmierinātību un skaudību, ka es aizbraucu tusēt vai nopērku jaunas drēbes utt biežāk. Bet nu tava tak izvēle uz ko tērēties. Man noteikti nedeva vairāk nekā viņai, zinu ka iepriekš bija bijis mazāk. Tāpat pat dzimšanas dienā nopirkta lētu sūdu, un pati uz svētkiem ko labu gaidīja. Ir iemels būt neapmierinātai. Daudzi. Un pamats uzskatīt, ka mani nenovērtē.
Vispār ir mode sīko uz mēnesi atsviest uz laukiem nepprasot vai reāli ir iespēja un vēlēšanās pieskatīt (šikais kašķigs un izlutināts, viss viņam nepatīk). Un pat uz sīko esmu patērējusies. reiz kad man bija 5 ienas rindā atvaļinājums un atbraucu uz laukiem iztērēju kādus 100 eiro uz sūdiem sīkajam (speciāli saglabāju čekus un saskaitīju) un viņam patīk tikai krutas leitas un vajag izklaidēt visu laiku. Nerunājot par ņemsānos ar viņu un patstāvigo skariadīšanu un visas dzīves pakāroošanu šim vienam ciemiņam. traki.
Tāpēc saku, ja sūdi būs, zināms no kurienes atbalsts tiks sagaidīts. Žēl ka priekos neatcerās. Skumji un aizvainojoši.
10.01.2022 13:31 |
 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
Ja tu uzskati ka sievietēm nav jāstrādā, kādam mūžīgi jāuztur utt,okei, bet ar kādām tiesībām tu skaiti kur māsa tētē naudu? Ne tu viņu pelnīgi un ne tu viņu tērēsi.
Tu pati esi pilnīgi bezkaunīga.
10.01.2022 13:31 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Snow snow white @ 10.01.2022 12:54

Jā. Tā ir. Līdz būs sūdos līdz ausīm. Un tad skries peč palīdzibas. Ir tādas maitas- izmantotājas. Neko nepadarīsi. Es tikai domāju Kā man viņai pieprašit algu par 4 mēnešiem, kurus pilnā slodže auklēju viņas dēlu? Pašai pieprašit vai ie caur darba inspekciju. Rakstīt iesniegumu vai kā?

Jo dziļāk mežā, jo treknāki putni.
10.01.2022 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Snow snow white @ 10.01.2022 12:54

Jā. Tā ir. Līdz būs sūdos līdz ausīm. Un tad skries peč palīdzibas. Ir tādas maitas- izmantotājas. Neko nepadarīsi. Es tikai domāju Kā man viņai pieprašit algu par 4 mēnešiem, kurus pilnā slodže auklēju viņas dēlu? Pašai pieprašit vai ie caur darba inspekciju. Rakstīt iesniegumu vai kā?

Nekā. Tu pati piekriti, neviena instance neņemsies ar to, ka esi dusmīga māsa, kura tagad meklē ieganstu kā atriebties. Kur ir garantija, ka Tu nestāsti melus? Var redzēt, ka meklē kā uz māsas rēķina iegūt līdzekļus, jo pati negribi strādāt. Piedod, bet nav brīnums, ka māsa Tev neko negrib dot.
10.01.2022 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Snow snow white @ 10.01.2022 12:44

negaidu. Gaidu zīda brenda šortus, kas bija daļa no Dz dienas dāvanas. Un kas man tagad derētu (nopirku identiskus par akciju sev un 1. izm, llielākus švesterei), bet tak kaut kadai kaimiņienei vai kolēģei jau atdots. jauns nenēsāts. Nepateicīga dura. Vajag no tādām izolēties. Pareizi?

Māsa ar savām dāvanām vai pirkumiem var darīt ko grib un kā grib. Viņai nav obligāti jādod Tev. Bet Tu uzskati, ka viss, ko viņa ir ieguvusi un nav vajadzīgs ir jādod Tev. Džīzas. Nav brīnums, ka esi neapmierināta.
10.01.2022 13:06 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Snow snow white @ 10.01.2022 12:54

Jā. Tā ir. Līdz būs sūdos līdz ausīm. Un tad skries peč palīdzibas. Ir tādas maitas- izmantotājas. Neko nepadarīsi. Es tikai domāju Kā man viņai pieprašit algu par 4 mēnešiem, kurus pilnā slodže auklēju viņas dēlu? Pašai pieprašit vai ie caur darba inspekciju. Rakstīt iesniegumu vai kā?

Kā tu viņai palīdzēsi, ja pati nestrādā un tev ir 0 līdzekļu?
10.01.2022 12:56 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.12.2021
Motherofdragons @ 10.01.2022 12:50

Tava švestere jau pati ir no tevis izolējusies, spriežot pēc visa.

Jā. Tā ir. Līdz būs sūdos līdz ausīm. Un tad skries peč palīdzibas. Ir tādas maitas- izmantotājas. Neko nepadarīsi. Es tikai domāju Kā man viņai pieprašit algu par 4 mēnešiem, kurus pilnā slodže auklēju viņas dēlu? Pašai pieprašit vai ie caur darba inspekciju. Rakstīt iesniegumu vai kā?
10.01.2022 12:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Snow snow white @ 10.01.2022 12:44

negaidu. Gaidu zīda brenda šortus, kas bija daļa no Dz dienas dāvanas. Un kas man tagad derētu (nopirku identiskus par akciju sev un 1. izm, llielākus švesterei), bet tak kaut kadai kaimiņienei vai kolēģei jau atdots. jauns nenēsāts. Nepateicīga dura. Vajag no tādām izolēties. Pareizi?

Nav pareizi, drīzāk vajag sakārtot savas attiecības ar sevi, un tad vēlreiz padomāt par savu attieksmi pret līdzcilvēkiem.
10.01.2022 12:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!