Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Piepelnīties / Amway

 
Reitings 2718
Reģ: 15.07.2021
Sveikas!
meklēju veidus, kā piepelnīties.
Darba diena man ir no 7.30-14/15, tad nu ir laiks padarīt vēl kaut ko.
Vai ir iespējams nopelnī ar Amway izplatīsanu?
04.01.2022 14:22 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Es tavā vietā ietu par kasieri veikalā uz pus slodzi.
Tas Amway jau sen kā nav nevienam vajadzīgs.
04.01.2022 14:24 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ja esi aktīva sociālo tīklu (IG, Facebook, utt.) lietotāja, nebaidies uzrunāt cilvēkus un saņemt kritiku un negāciju, tad uz priekšu, izdosies. Vienalga vai tas būs Amway, NL, Oriflame vai Avon, vai cita tīklu piramīda.
Ja esi klusa pelīte, tad nekas nesanāks. Klienti paši pie tevis nenāks, būs aktīvi jādarbojas un jāuzbāžas virsū.
Ir vēl 101 veids kā papildus piepelnīties, atkarīgs ko proti: uzkopšana, rakstu darbi, darbs veikalā uz pusslodzi, darbs birojā uz pusslodzi.
Atver cv vakanču lapas un ievadi atslēgas vārdus: pusslodze, utt., varbūt kas iekrīt acīs.
04.01.2022 14:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Ar Amway vai citiem piramīdu stila uzņēmumiem, visticamāk, tikai pazaudēsi draugus, kas vairs nevarēs izturēt konstanto reklamēšanos 😅 Lielākoties visi tur naudu tikai pazaudē, jo jāizpilda minimālie pasūtījumi pašam par saviem līdzekļiem, reāla peļņa ir tikai paši piramīdas augšpusītei.
Vieglāk un vairāk naudiņa nāks strādājot kādā kafejnīcā, vai kādu savu hobiju pārvēršot mazā uzņēmumā :)
04.01.2022 15:07 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Arī es uz mirkli strādāju nepilnu darba dienu, gribēju kaut ko klāt un nu strādāju trīs vietās, katrā uz pusslodzi. Neteikšu, ka ir viegli apvienot, īpaši tad, ja nav sava transporta, kā arī nevienā no darbiem patiesi nevaru iedziļināties, jo jāpārslēdzas jau uz ko citu.
Iesākumā arī apdomāju par tīkla mārketingu, vairāk tādēļ, lai aizpildītu dienu, bet nebiju gatava regulāri reklamēties, nebija pamata zināšanu un negribēju ieguldīt laiku, lai vēlāk saprastu, ka jūtos kā apsmiekls.
Ja pamata alga apmierina un ir kāds hobijs (šūšana, gatavošana), varbūt vērts tādā veidā piepelnīties, jo es šobrīd nedaudz nožēloju izvēli strādāt vairākās vietās pa drusciņai. Vienīgais, ko agrāk veiksmīgi apvienoju ar pamata darbu, bija auklīte ģimenē (pēcpusdienās un vakaros).
04.01.2022 16:18 |
 
Reitings 745
Reģ: 14.05.2019
varbūt tiešām var piepelnīties pieskatot bērnus - izņemot no dārziņa/skolas un pieskatīt kamēr vecāki atgriežas no darba. pameklētu šādu iespēju facebook lapās, ja saista.
Vai, ja patīk dzīvnieki, tad var uzrunāt suņu saimniekus un piedāvāt tos izvest pastaigā vai pieskatīt. arī facebook var pameklēt vai whisker.lv. tikko redzēju kā paziņas meklē, kas pieskatīs viņu suni, kamēr paši būs prom.
04.01.2022 16:56 |
 
Reitings 745
Reģ: 14.05.2019
veļ varbūt ir vērts padomāt un šo laiku veltīt kādiem kursiem un apgūt kaut ko kas interesē un ļaus nopelnīt vairāk nākotnē? Vēl varētu būt aktuāls kāds maiņu darbs sporta zālēs kā administratoram utt. atliek tikai saprast, ko pašai gribas un meklēt.
Es laikam pati neietu iekšā tīkla mārketingā, jo neesmu no tiem, kam patīk uzbāzties. Vienkāršāk šķiet nopelnīt ar kādu no iepriekš minētājām lietām.
04.01.2022 16:58 |
 
Reitings 11
Reģ: 02.11.2021
Man viedoklis līdzīgs jau izskanējušajam. Manuprāt, visus šos Amway, Greenway, NL, FM un kas tur vēl, izplata tik daudz cilvēki- uz katra stūra pa kādiem 3 konsultantiem/izplatītājiem.
Un tas daudziem kļūst apnicīgi, īpaši sociālajos portālos, kad katrs story, posts ir par kādiem produktiem.
Ja sākt ar šāda veida darbību nodarboties- ir jābūt kādai klientu bāzei, kas pirks no tevis. Jo sākums ir grūts, sanāks vairāk ieguldīt nekā nopelnīt.
04.01.2022 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!