Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Covid tests

 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Sveikas! Vakar biju pirmo reizi notestēties uz Covid, biju kontakterpersona, 3 citiem cilvēkiem pozitiiivs, man ir pavisam nelieli simptomi un negatiivs. Viss butu ok, tacu testu neema Centralajaa laboratorijaa divas pavisam jauninas meitenes. Meitene, kas neema testa paraugu, ar vienu kocinu knapi pieskaaraas riiklei un degunaa arii knapi ielika pasa deguna sakumaa un galigi nebija tas kocins iebazts lidz aizdegunei taa, ka butu nepatikami. Un jaa, tests negatiivs.. vai tiesam testu nem tik “maigi”? Kad veicu atro testu majaas pati, iebaazu kocinu tik dzili, ka biju parsteigta, ka tik dzili tur kaut kas var tikt iebaZts 😄
Ko darit? Gribu taisiti velreiz 🤨
31.12.2021 11:16 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
hanney @ 31.12.2021 11:16
Sveikas! Vakar biju pirmo reizi notestēties uz Covid, biju kontakterpersona, 3 citiem cilvēkiem pozitiiivs, man ir pavisam nelieli simptomi un negatiivs. Viss butu ok, tacu testu neema Centralajaa laboratorijaa divas pavisam jauninas meitenes. Meitene, kas neema testa paraugu, ar vienu kocinu knapi pieskaaraas riiklei un degunaa arii knapi ielika pasa deguna sakumaa un galigi nebija tas kocins iebazts lidz aizdegunei taa, ka butu nepatikami. Un jaa, tests negatiivs.. vai tiesam testu nem tik “maigi”? Kad veicu atro testu majaas pati, iebaazu kocinu tik dzili, ka biju parsteigta, ka tik dzili tur kaut kas var tikt iebaZts ?
Ko darit? Gribu taisiti velreiz ?

Nekad nav labi, kad iebaazh, cik vien dzilji var un veel pagroza uz rinjkji, tad visiem lielaa breekshana, ka deguns asinjo, ka “smadzenes baksta” un veel sazin kas. Maigi panjem, atkal slikti. Testi var buut kljuudaini, viiruss var buut tik mazaa koncentraacijaa, ka neuzraada un veel padsmit iemesli.
Tev ko tas tests dos? Neesi poteeta un sertifikaatu vajag? Ej taisi veelreiz. Esi poteeta? Dziivo taalaak un aizmirsti, tas “paarneesaashanas” marasms jau liidz kaklam, inficeetais esot vilcienaa vai autobusaa braucis, piemeeram, un uzreiz zinju portaalos. Katraa Riiigas sabiedriskaa transporta vieniiba atrastu taadus inficeetos, ja saaktu testeet. Aplipinaat kaadu baidies? Visi jau sen vareeja sapoteeties, savukaart ja kaadam poteetam naave draud, tad taa ir karma un viss, vispasaules meerkakjoshanaas.
31.12.2021 11:26 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Sertifikāta dēļ vajag pozitīvu? Tad mēģini vēl pēc dažām dienām. Ja nevajag sertifikātu, tad neietu arī pirmo reizi.
Kāds zin, ja braukts ar inficēto vienā autobusā vai vagonā, dod kontaktpersonas statusu?
31.12.2021 11:30 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Ko uzrāda ātrais tests, vai arī to veici iepriekš?
Ja kontakts bijis tuvs un ilgu laiku, kā arī ir simptomi, visticamāk tomēr varētu būt pozitīvs, taču var būt dažādi iemesli, kādēļ neuzrādīja - kļūdains tests, pārāk ātri veikts, nedomāju, ka vaina ir tajā, ka iebakstīja ne tik dziļi. Varbūt arī dzīvo vēsu prātu un vienkārša saaukstēšanās.
Katrā ziņā lieki apkārt nestaigā, netiecies ar citiem. Ja nepieciešams, veic vēlvienu testu.
31.12.2021 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Pirmkārt, draugu negribu aplipināt, otrkārt, jā, gribu sertifikātu, tad vismaz pusgada laikā varētu pabeigt likt tiesības 😄 kāpēc jūs tas tā satrauc? Es primāri vaicāju, vai ir normāli, ka taisa tik jēli, ja taisa un tērē budžeta naudu, tad kārtigi, nevis divas mazas dūdiņas knapi pieskaras un atsēž tur savu darba dienu..
31.12.2021 11:49 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Un kontakts bija pāris h un ar visu apkampšanos, slimnieces klepošanu netālu utt 😄
31.12.2021 11:50 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Ieteiktu uztaisīt pēc paris dienam atkartoti
31.12.2021 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Wonder woman @ 31.12.2021 11:51
Ieteiktu uztaisīt pēc paris dienam atkartoti

Jā, paldies, tā arī darīšu.
31.12.2021 11:58 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Vari sazināties ar konkrēto laboratoriju,kurā taisīja testu un izrunāt situāciju.
vai taisi testu atkārtoti pēc pāris dienām,bet citā laboratorijā.
31.12.2021 11:59 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Priecājies, ka ņēma pa vieglo. Gribēji kā man draudzenei, tas bija sākumā- lauza žokli, jo tante netika tik dziļi rīklē kā gribēja vai kā kolēģei, kurai 3 dienas asiņoja deguns? Vienmēr jau var speciāli palūgt, ka gribi, lai baksta līdz smadzenēm. 😀
31.12.2021 11:59 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Susurrrrrs @ 31.12.2021 11:26

Nekad nav labi, kad iebaazh, cik vien dzilji var un veel pagroza uz rinjkji, tad visiem lielaa breekshana, ka deguns asinjo, ka “smadzenes baksta” un veel sazin kas. Maigi panjem, atkal slikti. Testi var buut kljuudaini, viiruss var buut tik mazaa koncentraacijaa, ka neuzraada un veel padsmit iemesli.
Tev ko tas tests dos? Neesi poteeta un sertifikaatu vajag? Ej taisi veelreiz. Esi poteeta? Dziivo taalaak un aizmirsti, tas “paarneesaashanas” marasms jau liidz kaklam, inficeetais esot vilcienaa vai autobusaa braucis, piemeeram, un uzreiz zinju portaalos. Katraa Riiigas sabiedriskaa transporta vieniiba atrastu taadus inficeetos, ja saaktu testeet. Aplipinaat kaadu baidies? Visi jau sen vareeja sapoteeties, savukaart ja kaadam poteetam naave draud, tad taa ir karma un viss, vispasaules meerkakjoshanaas.

Jā, nav gan labi, cik Centrālā laboratorija saņem par 1 testu? 35eur no valsts? Kāda ir testa jēga? Vai tik tā nav samazināt vīrusa izplatību? Es saprotu, ka negribas mazām 20 gadīgām dāmītēm bāzties svešu cilvēku siekalās un puņķos, bet nu bāc, kaut kā stulbi sanāk, viņām algu maksā par savu pienākumu veikšanu, savukārt es tērēju savu laiku, lai pierakstītos, gaidītu pierakstu un tur laukā salu, kamēr viņas kkur kvējās kafiju dzēra 🤨😅
Neesmu nemaz ar šo mierā, tā jau zb viss šis, tad vismaz būtu jēga kkādiem ierobežojumiem, ja tie būtu kvalitatīvi pildīti.
31.12.2021 12:02 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Nikola. @ 31.12.2021 11:59
Priecājies, ka ņēma pa vieglo. Gribēji kā man draudzenei, tas bija sākumā- lauza žokli, jo tante netika tik dziļi rīklē kā gribēja vai kā kolēģei, kurai 3 dienas asiņoja deguns? Vienmēr jau var speciāli palūgt, ka gribi, lai baksta līdz smadzenēm. ?

Neticu, ka kādam brauc līdz smadZenēm, un pati majas taisot tiesam ari aizbraucu diezgan dzili, ks arii ir sii testa jeega.
31.12.2021 12:03 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Man arī taisīja testu "maigi" un kociņu lika tikai deguna pašā sākumā. Tests bija pozitīvs, taisīju Gaiļezerā. Tā ka vismaz manā gadījumā, lai konstatētu kovidu, stūķēt kociņu nezin cik tur dziļi nebija nepieciešams.
Testi var būt kļūdaini negatīvi, ja vajag sertifikātu, ej testēties vēlreiz. Bet, protams, nav garantijas, ka otrais tests būs pareizs. Ja tev ir pavisam nelieli simptomi, droši vien vīruss mazā koncentrācijā un līdz ar to grūtāk konstatējams.
31.12.2021 13:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
hanney @ 31.12.2021 12:02

Jā, nav gan labi, cik Centrālā laboratorija saņem par 1 testu? 35eur no valsts? Kāda ir testa jēga? Vai tik tā nav samazināt vīrusa izplatību? Es saprotu, ka negribas mazām 20 gadīgām dāmītēm bāzties svešu cilvēku siekalās un puņķos, bet nu bāc, kaut kā stulbi sanāk, viņām algu maksā par savu pienākumu veikšanu, savukārt es tērēju savu laiku, lai pierakstītos, gaidītu pierakstu un tur laukā salu, kamēr viņas kkur kvējās kafiju dzēra ??
Neesmu nemaz ar šo mierā, tā jau zb viss šis, tad vismaz būtu jēga kkādiem ierobežojumiem, ja tie būtu kvalitatīvi pildīti.

Taisa arī vieglāk testus, nesabakstot traki, un tāpat uzrādās arī pozitīvi gadījumi.
Domāju, ka drusku par daudz sacepies par tām 2 dāmītēm, kas dzer kafiju. Cilvēki vienkārši iemanījušies to darīt tā, lai ir komfortablāk pacientam.
Neticu, ka vienkārši “negribas urķēties citiem degunā”, tas noteikti nav trakākais no medicīnas darbinieku darba pienākumiem. 🤷‍♀️
Ja tāpat nav miers, iesaku piezvanīt viņiem, visu izstāstīt, un ganjau piedāvās veikt testu atkārtoti.
31.12.2021 14:06 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
Cilvēkiem jau nekad nebūs labi 🤣Starp citu, ja Covid patiešām ir, tad pietiek paņemt tikai no rīkles un jau būs +.
31.12.2021 14:11 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Varbūt man tikai tā sagadījies, bet Covid pirmssākumos testa kociņu tiešām bāza dziļāk nāsīs, nekā pēdējās reizes. Varbūt tagad vīrusa klātbūtni var noteikt vienkāršāk.
31.12.2021 14:24 |
 
10 gadi
Reitings 2679
Reģ: 29.01.2009
Ja vīrus tur ir, tad nav svarīgi, cik dziļi tev to kociņu iebāž - rezultāts būs pozitīvs.
31.12.2021 19:53 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Pagājušajā nedēļā darbā tikos ar Covid pozitīvu cilvēku. Ceturtdien un piektdien bija lielielas sāpes kaklā - paštests negatīvs. Sestdien piemodos jau ar visiem simptomiem un divām svītriņām testā. Brīvdienas noslimoju un šodien viss kā ar nazi nocirsts - nekas vairs nekaiš, bet esmu pieteikusies uz laboratorijas testu. Neliek mieru jautājums - ja nu tests ir negatīvs. Ja būs, tā negribās potēt atkal to ceturto poti. Tas vīruss vēl kādu laiku tupēs manī?
11.04.2022 08:20 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Elisa_M @ 11.04.2022 08:20
Pagājušajā nedēļā darbā tikos ar Covid pozitīvu cilvēku. Ceturtdien un piektdien bija lielielas sāpes kaklā - paštests negatīvs. Sestdien piemodos jau ar visiem simptomiem un divām svītriņām testā. Brīvdienas noslimoju un šodien viss kā ar nazi nocirsts - nekas vairs nekaiš, bet esmu pieteikusies uz laboratorijas testu. Neliek mieru jautājums - ja nu tests ir negatīvs. Ja būs, tā negribās potēt atkal to ceturto poti. Tas vīruss vēl kādu laiku tupēs manī?

Kāda jèga tad vispār bija potēties, ja potētajiem kovids līp tik viegli? Pat gripas vakcīna ir daudz efektīvāka un tikai 1 x gadā, un visi izliekas kurli-akli, ka viņu kovid 2-3 devas nestrādā. Man 0, nesaķēru vīrusu, man cilvēki ģimenē arī nepotēti bija kontaktā ar pozitīviem, neko nedabūja. Vot kā dažiem tā zaraza būtu noderējusi nezaudēt darbu, tā arī nesanāca saslimt.
11.04.2022 08:33 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
sla @ 11.04.2022 08:33

Kāda jèga tad vispār bija potēties, ja potētajiem kovids līp tik viegli? Pat gripas vakcīna ir daudz efektīvāka un tikai 1 x gadā, un visi izliekas kurli-akli, ka viņu kovid 2-3 devas nestrādā. Man 0, nesaķēru vīrusu, man cilvēki ģimenē arī nepotēti bija kontaktā ar pozitīviem, neko nedabūja. Vot kā dažiem tā zaraza būtu noderējusi nezaudēt darbu, tā arī nesanāca saslimt.

Katram taču imūnsistēma ir savādāka un katra organisms var reaģēt citādāk uz slimībām.
Nevienas potes nedod 100%garantijas,ka nesaslims,neiet runa tikai par covid potēm.
Priecājies,ka Tev ir laba imunitāte un Tu neslimo.
11.04.2022 08:51 |
 
Reitings 1963
Reģ: 05.03.2022
Kas tad tas par vīrusu lipīgo,ka jāmeklē kā ar uguni?Vai nu viņš tevī ir,vai nav. Nevis dzīvo kaut kur uz piektās ribas sestā skrimšļa apakšējās cīpslas.
Baigi sacepusies,ka pa maz sabakstīta,tests negatīvs,sertifikāta nav. Ej potējies,būs pasaules labumu tarba vaļā. Es neesmu potējusies,meita slimoja,visa ģimene slimoja,ne reizi nebija doma iet taisīt testu,lai dabūtu sertifikātu. Līdz ar to,meitai sanāk vienīgais sertifikāts uz visiem. Un ko darīs,ja tiešām negatīvs,un tie simptomi ir "iedomu" dēļ? Kuru tad lamāsi?
11.04.2022 10:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits