Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad labāk veikt HCG testu?

 
10 gadi
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Varbūt kāda pēc pieredzes spēs atbildēt, kā rīkoties labāk.
Ar vīru vēlamies otro bērniņu. Ar pirmo viss bija ļoti ātri un viegli.
Auglīgās dienas bija mēneša sākumā. Apmēram 4 dienas pēc tām parādījās tāda kā velkoša sajūta vēdera lejas daļā. Kas ilga vairākas dienas. 10-tajā dienā pēc ovulācijas veicu grūtniecības testu - negatīvs. :( Nedēļu pēc tam bija jāsākas MR. Nebija. Šodien jau 5-to dienu kavējas. Aizvakar atkal veicu testu, bet tas ir negatīvs.
Nevaru saprast, kad labāk nodot asins analīzes uz HCH. Viena laboratorija saka 4.-5. dienā, kad aizkavējas MR, citi saki 7 dienas, pēc paredzamo MR sākuma.
20.12.2021 13:59 |
 
Reitings 174
Reģ: 30.08.2018
Es tavā vietā nodotu jau šodien HCG analīzes, lai sevi nemocītu. Asins analīzes būs precīzas un zināsi atbildi ātri - esi vai neesi.
Es ar savu pirmo grūtniecību 10 DPO uzķēru ar asins analīzēm gulbī. Tākā nemoci sevi un skriešus nodot HCG un vēl pie reizes PG
20.12.2021 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 986
Reģ: 06.04.2011
Noteikti vari jau nodot, ja 5 dienas kavējās 🤩
20.12.2021 22:24 |
 
10 gadi
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
Vakar nodevu gan uz HCG, gan PG.
HCG zem 1 😭
Grūtniecība diemžēl nav. Zvanīju ĢA teica, ka viss esot okay man, bet izskatās, ka grūtniecība neesot. Ļoti sapriecājos, ka varētu būt, šķiet, ka mazais arī jūt, ka šodien esmu neomā.
Ārste ieteica vēl nedēļu nogaidīt un ja ciks neatsāksies, nodot vēlreiz uz HCG.
Tik ļoti cerēju, ka ir, šoreiz būs un nekā.
21.12.2021 10:46 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Pēc idejas, HCG asinīs parāda ļoti agros termiņos un normālā grūtniecībā tas palielinās diezgan strauji. Protams, var būt, ka bija dikti vēlāka ovulācija un mazais vēl nav ieligzdojies. Jo parasti tas notiek aptuveni kādas 6-12 dienas pēc ovulācijas. Bet mūsu organismi nav roboti ar pulksteni, gadās visādi. Varbūt ovulācija šomēnes vispār nenotika. Ciklu tomēr ietekmē daudzi faktori- stress, vīrusi, fiziskās aktivitātes utt. Varbūt šomēnes bija kaut kāds stress un tādēļ mēnešreizes aizkavējās. Ja tās izpaliek kādus 3 mēnešus, tad gan ieteiktu doties pie ārsta un pārbaudīties🙃 Arī man reiz gadījās, ka mēnešreizes kā nesākās, tā nesākas pusotru nedēļu. Jau paspēju uztaisīt 10 testus un asinis uz HCG, kur viss bija negatīvs. Mēnešreizes tomēr sākās un vēlāk jau viss atkal bija ok. Bet tas bija laiks, kad es sāku iet uz svaru zāli un pieņemu, ka manam organismam bija šoks, ka esmu izkāpusi no dīvāna un sākusi kaut ko kustēties😁
21.12.2021 15:23 |
 
Reitings 2037
Reģ: 21.02.2015
Tas ir pirmais cikls, kad mēģini. Viss būs kārtībā!
21.12.2021 15:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits