Vīrietis ignorē

 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Sveikas.
Man šāda situācija.
Vairāk kā pirms mēneša iepazinos ar vīrieti (man 25, viņam 31). Viss bija super, tik daudz kopīgu lietu, par kurām runāt, jēgpilnas sarunas līdz vēlai naktij, lieliski randiņi. Arī abi no sākuma jau norunājām, ka abi esam ieinteresēti tikai kam nopietnam.
Bet tad kaut kā tā strauji sanāca, ka pēkšņi sākām pavadīt laiku kopā 24/7. Padzīvoju pie viņa nedēļu, protams, ka pa to laiku arī sanāca visu ievirzīt nedaudz nopietnākā līmenī -pārgulējām (bet varbūt es tikai tā domāju, ka tas liecina par to, ka tas būtu jau kaut kas nopietnāks par parastu deitošanu). It kā pēc tam viņa attieksme pret mani krasi nemainījās, teica, ka patīk ar mani pavadīt laiku, ir forši, sākām plānot ceļojumus un ko darīsim turpmāk. Bet pirms dažām dienām viņš pateica: "zini, mēs par daudz pavadam laiku kopā, kaut kā tā strauji viss sanācis, tomēr mēs abi pieraduši dzīvot vieni, varbūt nevajadzētu uzsākt kopdzīvi". Protams, ka es jau teicu no paša sākuma, ka kopā uzreiz dzīvot netaisos, vienkārši tā sanāca, ka aizciemojos pie viņa nedēļu. Ok, pirms dažām dienām viņš mani atved uz manām mājām, iedod buču un sola, ka dos ziņu un ka noteikti tiksimies. Bet kopš tā brīža starp mums vairs nav komunikācija. Viņš sēž online, bet neizlasa un neatbild uz manām ziņām, tā it kā es neeksistētu. Un tā jau vairākas dienas. Es saprotu, ka varbūt nedaudz par ātru sākām būt kopā diendienā blakus viens otram, bet vai tad ja kaut kas nepatīk, to nevar izrunāt? Vai arī viņam pēkšņi pazuda interese par mani? Es vispār nesaprotu, ko domāt, jo viņš neatbild. Protams, ka nebombīju katru mīļu brīdi viņu ar ziņām, neesmu arī tik desperate. Bet grūti noticēt, ka cilvēks šādi rīkojoties visu noliek tādā pozīcijā, lai pazaudētu mani vai vienkārši cilvēku, ar kuru tik nenormāli daudz lietas saskan. Parasti tā dara, ja patiešām otrs nesimpatizē vai saprot, ka nebūs. Bet to taču var pateikt, ja kaut kas mainījies jūtās/ simpātijās pret mani, pieaudzis cilvēks tomēr... Bet ja jau visu to laiku pirms ignorēšanas viņš teica, ka patīku, plānojām nākotni utt, kā tas var būt, ka pēkšņi tā vienkārši pazūd? Kāds varētu būt iemesls, ka man jāiet cauri šādām sirdssāpēm? Un ko man vispār darīt? 😭
15.12.2021 17:51 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Nav ko tērēt laiku, skaidri redzams, ka vīrietis savu izvēli ir izdarījis.
15.12.2021 21:37 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Silvera @ 15.12.2021 21:24

Tā mēs gan domājam, jā, bet realitāte mēdz būt drausmīga. Šitādus bērnudārzus taisa arī vīrieši pēc 35 (saku pēc savas pieredzes) un pat ap 50 (pēc cita cilvēka pieredzes).
Tieši šī iemesla dēļ es pati esmu paņēmusi supergaru pauzi attiecību meklēšanā - mani it nemaz neizbrīna diskusijas autores pieredze, tipisks mūsdienu vīrietis, kurš pats nezina, ko grib. Ļoti žēl, ka kaut kas tāds jāpiedzīvo, bet, Klēra Marta - aizej iemet viņam tās atslēgas pastkastītē un dzīvo mierīgi tālāk. Lai izdodas remdēt sāpes, sargi sevi!
Mīļs paldies! Arī pārējām - paldies par viedokļiem! :)
Nesaku, ka šī situācija ir atrisināta, gan jau, ka nē, bet nu dzīvos- redzēs. Biju jau noskaņojusies, ka attiecības nevēlos tieši šī iemesla dēļ - ka liela daļa vīriešu paši nesaprot, ko vēlas, tādējādi iesaistot otru cilvēku savā morālajā pohu biezputrā. Sākotnēji domāju, ka vaina ir manī, bet jo vairāk un vairāk šāda tipa situācijas atkārtojās, jo vairāk sapratu, ka tāda ir tā globālā vīriešu problēma (es gan nesaprotu, kas ir tā visa patiesais cēlonis, ka vīrieši vairs nav vīrieši, bet gan kaut kādas babenes). Jēziņ, es laikam dodos adoptēt suni, tā būs vieglāk dzīvot.
15.12.2021 21:38 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Klēra, man prieks, ka viņš tomēr tev atbildēja, bet esi uzmanīga. Pilnīgi piekrītu tam, ko saki par mūsdienu vīriešiem. Kaut kādas sviestainas tās 30gadnieku paaudzes. 😐
15.12.2021 21:42 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
KleraMarta @ 15.12.2021 21:32
Beidzot viņš atbildēja! Viņš saka, ka viņš nozuda, jo viņam esot daud darba un eksistenciāli negatīvas domas! Bet kad viņam paliks labāk, tad dos ziņu un lūgs piedošanu. Es vienkārši nezinu, kā šo visu uztvert. :D

Nezinu, es varbūt esmu pārāk strikta pret sevi un citiem, bet man neeksistē attaisnojumi. Daudz darba? Tas tā kā ir attaisnojums izlasīt, bet neveltīt ne 5 minūtes lai atbildētu vai kādu vakaru stundu vienkārši izrunāt? Kaut kādi bērnišķīgi attaisnojumi. Vai nu vajag vai nevajag. Vai nu grib vai negrib. Ja grib un vajag, tad dara un viss notiek. Ja nē, tad notiek tā kā pati aprakstiji situāciju.
15.12.2021 21:42 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
KleraMarta @ 15.12.2021 21:32
Beidzot viņš atbildēja! Viņš saka, ka viņš nozuda, jo viņam esot daud darba un eksistenciāli negatīvas domas! Bet kad viņam paliks labāk, tad dos ziņu un lūgs piedošanu. Es vienkārši nezinu, kā šo visu uztvert. :D

Skaties ko viņš dara tālāk,vai ir patstāvīga interese/komunikācija,vai atkal nozūd.
Es tavā vietā pati neko viņam nerakstītu un turpinātu dzīvot davu dzīvi.
15.12.2021 21:46 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Bet jebkurā gadijumā vēlu lai izdodas. 👍❤
15.12.2021 21:47 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Nekas nav melns un balts. Gibu vai negibu. Nē, ir pietiekami daudz vīriešu, kuriem ir vajadzīgs laiks, lai sagremotu jaunās jūtas. Es ļoti labi varu saprast/iedomāties šo puisi. Un domāju,ka IR tā vērts dot laiku. Lai puisis pierod pie jaunās idejas/jaunajām jūtām un viss būs čiki
Klēra, tu ienāc pēc mēneša. Un,lūdzu, apstiprini manus vārdus, ka es jums saku✊✍
15.12.2021 21:50 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
KleraMarta @ 15.12.2021 21:38
Mīļs paldies! Arī pārējām - paldies par viedokļiem! :)
Nesaku, ka šī situācija ir atrisināta, gan jau, ka nē, bet nu dzīvos- redzēs. Biju jau noskaņojusies, ka attiecības nevēlos tieši šī iemesla dēļ - ka liela daļa vīriešu paši nesaprot, ko vēlas, tādējādi iesaistot otru cilvēku savā morālajā pohu biezputrā. Sākotnēji domāju, ka vaina ir manī, bet jo vairāk un vairāk šāda tipa situācijas atkārtojās, jo vairāk sapratu, ka tāda ir tā globālā vīriešu problēma (es gan nesaprotu, kas ir tā visa patiesais cēlonis, ka vīrieši vairs nav vīrieši, bet gan kaut kādas babenes). Jēziņ, es laikam dodos adoptēt suni, tā būs vieglāk dzīvot.

Tāpēc vajag cilvēku iepazīt kārtīgi, pirms lekt attiecībās.
Un pašai priekš sevis jāsaprot,kas tev ir pieņemami,kas nav.
Un tas kas nav priekš tevis,lai iet tev garām,tad nebūs tādas galvas lauzīšanas.
15.12.2021 21:54 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Piekrītu, ka viņa ziņa vairāk izklausās pēc attaisnojuma. Jo nu lai vai cik ļoti stalkot negribētos, zinu, ka viņš sēž online diezgan bieži un ilgi. Pa to laiku būtu kaut vienu ziņu uzrakstījis.
Bet nu jā, šobrīd tad gaidu viņa atvainošanos un to ziņu, ko viņš sola man padot tuvākajā laikā. Gribētos tomēr domāt, ka ja viņš ir izlēmis ar mani neko neturpināt, tad tiešām labāk būtu rakstījis nevis to attaisnojumu pilno ziņu, bet uzreiz pateicis, ka nekas nebūs no viņa puses (bet nu atkal, mūsdienu vīriešu "sindroms").
Noteikti ielikšu kādu update, varbūt kādai palīdzēs līdzīgā scenārijā saprast lietas (šobrīd nekas vēl nav saprotams).
Grūtākais ir nedomāt par visu šo situāciju ar viņu, jo nu lai vai cik tomēr maz esam pazīstami (mēnesis), cilvēks tomēr tā lēnām bija iekritis sirsniņā.
Paldies vēlreiz visām par viedokļiem. ♥
15.12.2021 21:55 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Annija35 @ 15.12.2021 21:54

Tāpēc vajag cilvēku iepazīt kārtīgi, pirms lekt attiecībās.
Un pašai priekš sevis jāsaprot,kas tev ir pieņemami,kas nav.
Un tas kas nav priekš tevis,lai iet tev garām,tad nebūs tādas galvas lauzīšanas.

Tā jau mēs arī norunājām, ka vispirms vienam otru jāiepazīst, jāpavada kāds laiks kopā, jāiiet cauri dažādām situācijām kopā. Īsti jau vēl kopā nebijām, bet gājām uz to. Man svarīgi bija zināt un saprast, ka arī no viņa puses ir tieši tādas pašas vēlmes, kādas ir man (nopietnas attiecības), jo stāstīju viņam par savu iepriekšējo pieredzi par to, cik daudzas reizes esmu bijusi sāpīgās situācijās, kad vīrietis pats nezina, ko grib. It kā viss bija okey līdz šai ignorēšanas situācijai.
15.12.2021 21:59 |
 
Reitings 7387
Reģ: 09.09.2021
Vai nu viņam nav vairāk interese par Tevi vai arī viņam paralēli ir vēl citas. Mīļās, beidzot attaisnot veco, nav laiks atbildēt pat sēžot vakarā uz poda savai sievietei vai esot online, kur ja vien darbs neliek strādāt soc.tīklos arī atbildēt tur uz ziņām? Sviests. Vecis vnk izlēma ņemt vagu. A tagad raksta, jo grib seksu. 😁
15.12.2021 22:06 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Jacqueline @ 15.12.2021 21:50
Nekas nav melns un balts. Gibu vai negibu. Nē, ir pietiekami daudz vīriešu, kuriem ir vajadzīgs laiks, lai sagremotu jaunās jūtas. Es ļoti labi varu saprast/iedomāties šo puisi. Un domāju,ka IR tā vērts dot laiku. Lai puisis pierod pie jaunās idejas/jaunajām jūtām un viss būs čiki
Klēra, tu ienāc pēc mēneša. Un,lūdzu, apstiprini manus vārdus, ka es jums saku✊✍

Man grūti saprast kādā tieši pasaku pasaulē dzīvo, bet tiešām būs interesanti, ja autore pēc mēneša ieliks update.
15.12.2021 22:08 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Sisenis @ 15.12.2021 22:08

Man grūti saprast kādā tieši pasaku pasaulē dzīvo, bet tiešām būs interesanti, ja autore pēc mēneša ieliks update.

😌✍
Gan kādreiz sapratīsi.
15.12.2021 22:13 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
KleraMarta @ 15.12.2021 21:59

Tā jau mēs arī norunājām, ka vispirms vienam otru jāiepazīst, jāpavada kāds laiks kopā, jāiiet cauri dažādām situācijām kopā. Īsti jau vēl kopā nebijām, bet gājām uz to. Man svarīgi bija zināt un saprast, ka arī no viņa puses ir tieši tādas pašas vēlmes, kādas ir man (nopietnas attiecības), jo stāstīju viņam par savu iepriekšējo pieredzi par to, cik daudzas reizes esmu bijusi sāpīgās situācijās, kad vīrietis pats nezina, ko grib. It kā viss bija okey līdz šai ignorēšanas situācijai.

Atceries,ka par vīrieša nodomiem runā viņa darbi.
Skaisti runāt māk daudzi,bet gadās,ka darbi neiet kopā ar vārdiem.
Novēlu tev,lai viss izdodās,bet neliela piesardzība nenāks par sliktu🙂
15.12.2021 22:24 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Es jums varu pateikt priekšā, ka vīrieši var būt spēcīgi, stipri,gudri un vareni. Bet tajā pat laikā var nobīdīties no savām jūtām. Un viņš neko sliktu šajā gadijumā neizdarija, kā tikai pateica godīgi- ka viņam tas ir par ātru. Ir ļoti impulsīvi cilvēki, kas ātri lec attiecībās, bet ir tādi, kuriem vajag padomāt un sakārtot sevi. Es varu gandrīz likt roku pie sirds, ka šis cilvēks nav no sliktajiem tipiem, jūs vienkārši par ātru izteicāt savus spriedēlējumus.
15.12.2021 22:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4986
Reģ: 03.11.2012
Sisenis @ 15.12.2021 21:42

Nezinu, es varbūt esmu pārāk strikta pret sevi un citiem, bet man neeksistē attaisnojumi. Daudz darba? Tas tā kā ir attaisnojums izlasīt, bet neveltīt ne 5 minūtes lai atbildētu vai kādu vakaru stundu vienkārši izrunāt? Kaut kādi bērnišķīgi attaisnojumi. Vai nu vajag vai nevajag. Vai nu grib vai negrib. Ja grib un vajag, tad dara un viss notiek. Ja nē, tad notiek tā kā pati aprakstiji situāciju.

Pilnīgi piekrītu, ja būs interese par otru, jūtas utt., tad atradīs laiku, lai atbildētu!
Bet šie teksti no vīrieša puses izklausās pēc attaisnojumiem.
Autorei - jāmīl un jāciena sevi, ja ne vīrietis tevi ciena, tad pati cieni sevi un savu dārgo laiku.
15.12.2021 22:32 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
Manuprāt, mūsdienu attiecību lielākā problēma ir tā, ka cilvēki savā starpā NEGRIB/NEMĀK sarunāties un piepūlēties. Kāpēc skaidrot attiecības klātienē, ja var to nedarīt? Kāpēc satikties ar vienu sievieti, ja var satikties ar 3? Kāpēc kādai sievietei dot kaut ko no sevis, ja var nedot? Un tā šo jautājumu virkni varētu turpināt bezgalīgi. Cilvēkiem 21. gs. nepatīk piepūlēt galvu un domāšanu ar attiecību iztirzāšanas jautājumiem. Vieglāk ir baudīt dzīvi, nesniegt atskaites partnerim, nenest atbildību, nebūt atbildīgam. UN viss.
15.12.2021 22:37 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
KleraMarta @ 15.12.2021 21:32
Beidzot viņš atbildēja! Viņš saka, ka viņš nozuda, jo viņam esot daud darba un eksistenciāli negatīvas domas! Bet kad viņam paliks labāk, tad dos ziņu un lūgs piedošanu. Es vienkārši nezinu, kā šo visu uztvert. :D
es teiktu laidies lapās.
Protams, kādreiz jau paveicās, ka tiešām krīze pirmā un pēdējā dzīvē, mazums. Bet nu nezinu, ieklausītos intuīcijā, tā maita parasti nemelo.
Un starp citu, var, protams paanalizēt, kāpēc tieši uzķeries uz tādiem tipiņiem, ja nav pirmais gadījums. Jo mēs principā pamatu pamatos no savām saknēm nespējam aizbēgt. Jā, apzināti pieņemot lēmumus, manīti, bet liela daļa ir mūsos no mūsu vecākiem un viņu uzvedības modeļiem (kā jau teicu, varam mainīt, ja apzināti izdarām izvēles, tas nav tā fatāli).
15.12.2021 22:38 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Mārlija @ 15.12.2021 22:37
Manuprāt, mūsdienu attiecību lielākā problēma ir tā, ka cilvēki savā starpā NEGRIB/NEMĀK sarunāties un piepūlēties. Kāpēc skaidrot attiecības klātienē, ja var to nedarīt? Kāpēc satikties ar vienu sievieti, ja var satikties ar 3? Kāpēc kādai sievietei dot kaut ko no sevis, ja var nedot? Un tā šo jautājumu virkni varētu turpināt bezgalīgi. Cilvēkiem 21. gs. nepatīk piepūlēt galvu un domāšanu ar attiecību iztirzāšanas jautājumiem. Vieglāk ir baudīt dzīvi, nesniegt atskaites partnerim, nenest atbildību, nebūt atbildīgam. UN viss.
diezgan precīzi
15.12.2021 22:40 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Mārlija @ 15.12.2021 22:37
Manuprāt, mūsdienu attiecību lielākā problēma ir tā, ka cilvēki savā starpā NEGRIB/NEMĀK sarunāties un piepūlēties. Kāpēc skaidrot attiecības klātienē, ja var to nedarīt? Kāpēc satikties ar vienu sievieti, ja var satikties ar 3? Kāpēc kādai sievietei dot kaut ko no sevis, ja var nedot? Un tā šo jautājumu virkni varētu turpināt bezgalīgi. Cilvēkiem 21. gs. nepatīk piepūlēt galvu un domāšanu ar attiecību iztirzāšanas jautājumiem. Vieglāk ir baudīt dzīvi, nesniegt atskaites partnerim, nenest atbildību, nebūt atbildīgam. UN viss.

Arī piekrītu. Šis ir vienaldzības laikmets - kāpēc gan iespringt, ja var ļauties pohujismam.
15.12.2021 22:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)