Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis ignorē

 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Sveikas.
Man šāda situācija.
Vairāk kā pirms mēneša iepazinos ar vīrieti (man 25, viņam 31). Viss bija super, tik daudz kopīgu lietu, par kurām runāt, jēgpilnas sarunas līdz vēlai naktij, lieliski randiņi. Arī abi no sākuma jau norunājām, ka abi esam ieinteresēti tikai kam nopietnam.
Bet tad kaut kā tā strauji sanāca, ka pēkšņi sākām pavadīt laiku kopā 24/7. Padzīvoju pie viņa nedēļu, protams, ka pa to laiku arī sanāca visu ievirzīt nedaudz nopietnākā līmenī -pārgulējām (bet varbūt es tikai tā domāju, ka tas liecina par to, ka tas būtu jau kaut kas nopietnāks par parastu deitošanu). It kā pēc tam viņa attieksme pret mani krasi nemainījās, teica, ka patīk ar mani pavadīt laiku, ir forši, sākām plānot ceļojumus un ko darīsim turpmāk. Bet pirms dažām dienām viņš pateica: "zini, mēs par daudz pavadam laiku kopā, kaut kā tā strauji viss sanācis, tomēr mēs abi pieraduši dzīvot vieni, varbūt nevajadzētu uzsākt kopdzīvi". Protams, ka es jau teicu no paša sākuma, ka kopā uzreiz dzīvot netaisos, vienkārši tā sanāca, ka aizciemojos pie viņa nedēļu. Ok, pirms dažām dienām viņš mani atved uz manām mājām, iedod buču un sola, ka dos ziņu un ka noteikti tiksimies. Bet kopš tā brīža starp mums vairs nav komunikācija. Viņš sēž online, bet neizlasa un neatbild uz manām ziņām, tā it kā es neeksistētu. Un tā jau vairākas dienas. Es saprotu, ka varbūt nedaudz par ātru sākām būt kopā diendienā blakus viens otram, bet vai tad ja kaut kas nepatīk, to nevar izrunāt? Vai arī viņam pēkšņi pazuda interese par mani? Es vispār nesaprotu, ko domāt, jo viņš neatbild. Protams, ka nebombīju katru mīļu brīdi viņu ar ziņām, neesmu arī tik desperate. Bet grūti noticēt, ka cilvēks šādi rīkojoties visu noliek tādā pozīcijā, lai pazaudētu mani vai vienkārši cilvēku, ar kuru tik nenormāli daudz lietas saskan. Parasti tā dara, ja patiešām otrs nesimpatizē vai saprot, ka nebūs. Bet to taču var pateikt, ja kaut kas mainījies jūtās/ simpātijās pret mani, pieaudzis cilvēks tomēr... Bet ja jau visu to laiku pirms ignorēšanas viņš teica, ka patīku, plānojām nākotni utt, kā tas var būt, ka pēkšņi tā vienkārši pazūd? Kāds varētu būt iemesls, ka man jāiet cauri šādām sirdssāpēm? Un ko man vispār darīt? 😭
15.12.2021 17:51 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Nedomāju, ka tu esi kaut ko greizi izdarījusi. Viņam tarakāni galvā un tas arī viss.
Un tas par ātru vai par daudz, ir Cosmo tipa padomi..Nav nekādu "pareizo" termiņu.
Es teiktu
A)uzaicini viņu uz kafejnīcu un izrunā visu atkāti un godīgi.
B) ignorēt un nogaidīt
15.12.2021 17:57 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Esmu tur bijusi. Man beigās sanāca, ka biju plāksteris lai aizmirstu bijušo (tagadējo esošo) un viņai atriebtos. Sāpīgi, zinu. Bet beigās jau viņš paliek idiota lomā, ne tu.
Piekrītu esošajam komentāram un risinājumiem A vai B.
15.12.2021 18:03 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Paldies par atbildi @Jajaja2 . Laikam jau sanāks tomēr variants B, jo es jau varu viņam rakstīt ko gribu, tāpat nelasa un neatbild.
Vēl kas man šķiet dīvaini, viņš man kad sāku pie viņa pavadīt laiku biežāk, iedeva savas dzīvokļa atslēgas.. pa lielam jau pats vainīgs, ka "atļāva" man dzīvoties pie sevis. 🤨 Tad jau kaut kādā mērā arī pieļāva domu par kaut kādu minimālu kopdzīves uzsākšanu.
15.12.2021 18:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4957
Reģ: 03.11.2012
Izklausās pēc nenopietna tipa, ja arī viņam negribas tikties, tad kāpēc nevar komunicēt un ja negribas tikties, tad pieaudzis vīrietis to būtu pateicis!
Ļoti vienkārši - ieturam kādu brīdi pauzi vai atpūšamies viens no otra.
Bet tas, ka neatbild un tik muļķīgi izrīkojas (es saprastu, ka 16 gadīgi tā dara) nelieciena, ka viņš ir nopietns, korekts un pieaudzis vīrietis.
15.12.2021 18:06 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
KleraMarta @ 15.12.2021 18:05
Paldies par atbildi @Jajaja2 . Laikam jau sanāks tomēr variants B, jo es jau varu viņam rakstīt ko gribu, tāpat nelasa un neatbild.
Vēl kas man šķiet dīvaini, viņš man kad sāku pie viņa pavadīt laiku biežāk, iedeva savas dzīvokļa atslēgas.. pa lielam jau pats vainīgs, ka "atļāva" man dzīvoties pie sevis. ? Tad jau kaut kādā mērā arī pieļāva domu par kaut kādu minimālu kopdzīves uzsākšanu.

Viņa vārds gadijumā nav Edgars? Šis ir točna gandrīz tas pats, kam gāju cauri es.
15.12.2021 18:07 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
@Sisenis Oh my.. es arī esmu bijusi plāksteris, bet toreiz tas džeks tā arī pateica: vaina esot man, nevis viņam (loģika). :D Beigās tikai no soc tīkliem uzzināju, ka viņa ex atgriezusies Latvijā un protams, ka tas nozīmē tikai vienu - džekam prātā tikai viņa. Šī brīža džekam it kā viss beidzies ar iepriekšējām attiecībām jau vairāk kā pus gadu. Tāpēc pieļauju domu, ka cita čiepa pagadījusies pa ceļam. Bet neticu, ka viņam ar to iespējamo čiepu ir lielāks connection kā ar mani, jo pats jau zin, ka grūti atrast cilvēkus, kas spēj otru saprast, ar kuru runāties stundām ilgi. Bet ja izskats galvenais, nu tad tiešām lo*s laikam. :D
15.12.2021 18:10 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
@
Sisenis @ 15.12.2021 18:07

Viņa vārds gadijumā nav Edgars? Šis ir točna gandrīz tas pats, kam gāju cauri es.
Sisenis @ 15.12.2021 18:07

Viņa vārds gadijumā nav Edgars? Šis ir točna gandrīz tas pats, kam gāju cauri es.
Nē, šoreiz šis nav Edgars. 😀
15.12.2021 18:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4957
Reģ: 03.11.2012
vivii @ 15.12.2021 18:06
Izklausās pēc nenopietna tipa, ja arī viņam negribas tikties, tad kāpēc nevar komunicēt un ja negribas tikties, tad pieaudzis vīrietis to būtu pateicis!
Ļoti vienkārši - ieturam kādu brīdi pauzi vai atpūšamies viens no otra.
Bet tas, ka neatbild un tik muļķīgi izrīkojas (es saprastu, ka 16 gadīgi tā dara) nelieciena, ka viņš ir nopietns, korekts un pieaudzis vīrietis.

Atvaino, nevis tikties, bet komunicēt- ja negrib, tad parasti pasaka un palūdz viņam dot laiku, atelpu no attiecībam utt. :D
15.12.2021 18:12 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
vivii @ 15.12.2021 18:06
Izklausās pēc nenopietna tipa, ja arī viņam negribas tikties, tad kāpēc nevar komunicēt un ja negribas tikties, tad pieaudzis vīrietis to būtu pateicis!
Ļoti vienkārši - ieturam kādu brīdi pauzi vai atpūšamies viens no otra.
Bet tas, ka neatbild un tik muļķīgi izrīkojas (es saprastu, ka 16 gadīgi tā dara) nelieciena, ka viņš ir nopietns, korekts un pieaudzis vīrietis.

Mjā, dīvaini. Sākumā bija kā apsēsts ar mani, dāvināja ziedus, teica, cik es superīga utt, ka nevar noticēt, ka tāda sieviete vispār eksitē (😁). Arī stāstīja, ka viņš visu laiku grib zināt, kā man iet, jo ja nezina vai ja pasaku, ka man neiet pārāk labi, viņš vairs nevarot pastrādāt un visu laiku domājot par mani.
Tas gan diemžēl..
15.12.2021 18:13 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
KleraMarta @ 15.12.2021 18:10
@Sisenis Oh my.. es arī esmu bijusi plāksteris, bet toreiz tas džeks tā arī pateica: vaina esot man, nevis viņam (loģika). :D Beigās tikai no soc tīkliem uzzināju, ka viņa ex atgriezusies Latvijā un protams, ka tas nozīmē tikai vienu - džekam prātā tikai viņa. Šī brīža džekam it kā viss beidzies ar iepriekšējām attiecībām jau vairāk kā pus gadu. Tāpēc pieļauju domu, ka cita čiepa pagadījusies pa ceļam. Bet neticu, ka viņam ar to iespējamo čiepu ir lielāks connection kā ar mani, jo pats jau zin, ka grūti atrast cilvēkus, kas spēj otru saprast, ar kuru runāties stundām ilgi. Bet ja izskats galvenais, nu tad tiešām lo*s laikam. :D

Man tomēr šis izskatās pēc plākstera varianta. Pēc gada šis neko tev vairs nenozīmēs. Būs laba pieredze, tas arī viss.
15.12.2021 18:14 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
KleraMarta @ 15.12.2021 18:13

Mjā, dīvaini. Sākumā bija kā apsēsts ar mani, dāvināja ziedus, teica, cik es superīga utt, ka nevar noticēt, ka tāda sieviete vispār eksitē (?). Arī stāstīja, ka viņš visu laiku grib zināt, kā man iet, jo ja nezina vai ja pasaku, ka man neiet pārāk labi, viņš vairs nevarot pastrādāt un visu laiku domājot par mani.
Tas gan diemžēl..

Saklārēja tev ausīs baigi arī, tā izskatās. 😀
15.12.2021 18:15 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Varbūt tomēr pārāk ātri Tu ieskrējies un palika traki par daudz. 🙄 Vai juta, ka varētu Tu kļūt privātīpašnieciska.
15.12.2021 18:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4957
Reģ: 03.11.2012
KleraMarta @ 15.12.2021 18:13

Mjā, dīvaini. Sākumā bija kā apsēsts ar mani, dāvināja ziedus, teica, cik es superīga utt, ka nevar noticēt, ka tāda sieviete vispār eksitē (?). Arī stāstīja, ka viņš visu laiku grib zināt, kā man iet, jo ja nezina vai ja pasaku, ka man neiet pārāk labi, viņš vairs nevarot pastrādāt un visu laiku domājot par mani.
Tas gan diemžēl..

Personīgi es, ar tādu izbeigtu kontaktu un nekomunicētu, pat ja atkal sāktu rakstīt un netiktos.
Tas neliecina par neko labu, ja tā ir tagad, tad būs arī vēlāk! Vai tev to vajag nākotnē? Netērē laiku un dzīvo tālāk, jo kamēr tērēsi laiku, enerģiju un pārdzīvosi, palaidīsi garām kādu citu, nopietnu kandidātu!
15.12.2021 18:17 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
vivii @ 15.12.2021 18:17

Personīgi es, ar tādu izbeigtu kontaktu un nekomunicētu, pat ja atkal sāktu rakstīt un netiktos.
Tas neliecina par neko labu, ja tā ir tagad, tad būs arī vēlāk! Vai tev to vajag nākotnē? Netērē laiku un dzīvo tālāk, jo kamēr tērēsi laiku, enerģiju un pārdzīvosi, palaidīsi garām kādu citu, nopietnu kandidātu!

Jā, sevi arī pieķēru pie tādas domas, ka ja šādi ir tagad, vēlāk nebūs nekas labāks, pat ja tomēr kaut kas būs attiecību ziņā. Tādā gadījumā es nezinu, ko darīt ar viņa dzīvokļa atslēgām, ja pati pieņemu lēmumu pati noignorēt un pazust. 😀
15.12.2021 18:19 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Bjork @ 15.12.2021 18:16
Varbūt tomēr pārāk ātri Tu ieskrējies un palika traki par daudz. ? Vai juta, ka varētu Tu kļūt privātīpašnieciska.

Es jau domāju, ka abiem bija sākumā tā nenormālā pievilkšanās, es tieši biju tā, kas visu laiku teica, ka attiecības šobrīd nevēlos, bet tā kā man viņš patika, devu iespēju. Nu iedevu. :D Nekas arī nemainījās, esmu viena - tāda, kāda biju iepriekš. Es nedomāju, ka man ir tendence uz privātīpašnieciskumu, vienmēr respektēju otru, uzteru kā partneri, ne kā sev pakļauto kaut kādu.
15.12.2021 18:21 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Sisenis @ 15.12.2021 18:14

Man tomēr šis izskatās pēc plākstera varianta. Pēc gada šis neko tev vairs nenozīmēs. Būs laba pieredze, tas arī viss.

Šādā gadījumā mani interesē, ko viņš no manis ir noklusējis un kas vēl pa vidu tagad ir noticis.. Bāc. Būtu vecumam atbilstoša domāšana (viņam), gan jau uzzinātu arī. :D
15.12.2021 18:23 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
KleraMarta @ 15.12.2021 18:23

Šādā gadījumā mani interesē, ko viņš no manis ir noklusējis un kas vēl pa vidu tagad ir noticis.. Bāc. Būtu vecumam atbilstoša domāšana (viņam), gan jau uzzinātu arī. :D

Šitā neziņa man liekas moka visvairāk.
15.12.2021 18:28 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Bet es pieļauju, ka šis atpakaļ pie bijušās. Vecās iestaigātās takas tomēr ir mīļākas un skaidrākas nekā mīt jaunas. Tik šķiet ļoti nekorekti čakarēt citu cilvēku. Tad jau labāk pateikt uzreiz, ka plāksteris vai uz mirkli lai aizrautos, nekā dot cerības un tad likt vilties.
15.12.2021 18:31 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Sisenis @ 15.12.2021 18:31
Bet es pieļauju, ka šis atpakaļ pie bijušās. Vecās iestaigātās takas tomēr ir mīļākas un skaidrākas nekā mīt jaunas. Tik šķiet ļoti nekorekti čakarēt citu cilvēku. Tad jau labāk pateikt uzreiz, ka plāksteris vai uz mirkli lai aizrautos, nekā dot cerības un tad likt vilties.

Man reāli negribas ticēt, ka pie tās bijušās, par kuru arī runājām.. tiešām no viņa varēja saprast, ka viss. Viņi ir darbā arī kolēģi, tāpēc domāju, ka tas būtu pārāk krass solis saiet atpakaļ ar bijušo... Ja vien šeit nav vēl kāda cita bijusī..
15.12.2021 18:37 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Izklausās,ka čalis sakarināja tev makaronus...lai izskatītos baigi ieinteresēts.
Nedari neko,dzīvo tālāk un aizmirsti.
Es neko vairs nerakstītu,jau pēc 1 ignora.
15.12.2021 18:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits