Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tievēšanas programmas

 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Sveikas!
Gribēju padiskutēt par dažādām programmām, kuras apgalvo, ka ļaus notievēt.
Gribētu dzirdēt jūsu viedokli un atsauksmes, kas ir un, kas nav strādājis, paticis utt.
Tepat forumā uzzināju par tādu Zani Kalniņu, kurai ir Slimride programma un šo mēnesi arī ēdu pēc viņas programmas, uzturs ir sabalansēts, garšīgi. Svars lēnām iet nost, bet viņas programmā ir paredzētas 5 ēdienreizes un ir sajūta, ka visu dienu jādomā tikai par ēdienu, jāgatavojas nākamajai maltītei utt. Kā arī augstāka maksa nekā citās programmās.
No brāļa pieredzes - izmēģināja Stokholmas diētu to programmu, varbūt kaut ko drusku nometa, bet ātri vien sāka sāpēt galva, tātad uzturs nebija sabalansēts.
Brālis nometis 20kg ar MonacoFit, jūtas paēdis, labi un mēneša maksa arī maza. No janvāra arī testēšu MonacoFit.
Pastāstiet par savām pieredzēm ar dažādām programmām, tieši programmām nevis diētu veidiem, kur visu laiku jādzer kefīrs vai jāēd, piemēram, kāposti 😉
09.12.2021 11:23 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Varat uzmest aci Metobolisma paātrināšanas programmai, autore Pomroij
09.12.2021 11:26 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.01.2020
Es šobrīd tieši sāku mēģināt Pomroi diētu, lasu krievu valodā iet lēnāk. Princips ir 2 dienas pārsvarā ogļhidrāti, 2 dienas olbaltumvielas, tad 3 dienas jaukti. Ideja ir ka tu ēd normāli, bet konkrētus produktus. Un arī jāēd ir ik pa 3-4 h, bet trakākais ir ka jāēd uzreiz 30 min pēc piecelšanās, ja es celos 6, tad 630 jau ir jāēd uzreiz. Programma ir uz 28 dienām, tā nav diēta, bet vends ka iedarbināt vielmaiņu lai organisms pats sāk dedzināt ātrāk.Nu 5x olbaltumvielas dienā man ir traki, jo piena produktus nevar. Bet man draudzene stabili pa 1-2 kg katru nedēļu meta nost, bet glavenais te nav svars, bet apjomus ņem nost, "riepu" utt..
Redzēs kā man ies, ziņošu.
09.12.2021 12:16 |
 
Nepatīk
Reitings 77
Reģ: 07.12.2021
Labrit ,neesmu ne ārsts, ne diatalogs, bet varu ieteikt no savas pieredzes. Ëst, škivi dalit 4 dalas. Parsvara liec salatus,mazak kartupelus ,zivi/galinu. Ēd mazam porcijām vairākas reizes . Nekādā gadijuma nebaidījies, organisms uzkrās taukus divreiz vairāk. Es notievēju pakāpeniski, pus gada laikā 10 un vairak. Nedaudz sports ,kustība. 1. Rīta sākās ar biezpienu sajauktu ar saldo sieriņu ; pusdienās zupa (gatavota) un zivs ar salātiem ,gal ar salātiem . Vakariņas es loti reti ēdu,bet ja ēdu, tad kaut ko vieglu.
10.12.2021 07:29 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Elinapelina @ 10.12.2021 07:29
Labrit ,neesmu ne ārsts, ne diatalogs, bet varu ieteikt no savas pieredzes. Ëst, škivi dalit 4 dalas. Parsvara liec salatus,mazak kartupelus ,zivi/galinu. Ēd mazam porcijām vairākas reizes . Nekādā gadijuma nebaidījies, organisms uzkrās taukus divreiz vairāk. Es notievēju pakāpeniski, pus gada laikā 10 un vairak. Nedaudz sports ,kustība. 1. Rīta sākās ar biezpienu sajauktu ar saldo sieriņu ; pusdienās zupa (gatavota) un zivs ar salātiem ,gal ar salātiem . Vakariņas es loti reti ēdu,bet ja ēdu, tad kaut ko vieglu.

Uzreiz varu paziņot, ka Tavos nosauktajos ēdienreižu piemēros nav ne salikto ogļhidrātu, ne tauku. Pieļauju domu, ka arī nepārsniedz 1000kcal. Notievēt šādi var, bet paralēli iedzīvoties kārtīgās veselības problēmās. Kā Tev šķiet, no kā organismā sintezēties nepieciešamajām vielām? Tiem pašiem hormoniem, kuri pamatā veidojas no uzņemtajiem taukiem?
10.12.2021 09:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits