Brīvība

 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Pēdējā laikā šis vārds tiek skandēts visās malās. Tad nu jautājums vienkāršs - kas jūsu izpratnē ir brīvība?
06.12.2021 22:48 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.12.2021
Miaa @ 07.12.2021 21:42

Ja tu vēlreiz un uzmanīgāk izlasītu manu komentāru, tad redzētu, ka nevienam neko nepārmetu, kā arī esmu šajā pat forumā ne reizi vien izteikusi savu viedokli pret vakcīnām un to uzspiešanu ar šantāžas, manipulācijas, dažādu aizliegumu palīdzību. Beigu beigās vakcinējos, lai tiktu uz valsti citā kontinentā, kurā, grozies kā gribi, iekšā netikt, ja neesi vakcinēts. Neuzskatu, ka līdz ar to, ka esmu vakcinējusies, esmu par kādu labāka vai izredzēta, vai tagad kļuvusi nemirstīga, tomēr man tik un tā liekas jocīga tā citu baidīšana ar to, ka, ui, nu tik visi mirsim, pēc gadiem atklāsim, ka esam ar kaut ko slimi utt.. Tavai zināšanai, vēzi var atklāt arī cilvēkiem, kuri nav vakcinējušies, ar plaušu vēzi var nomirt arī nesmēķētāji un aknu cirozi dabūt arī tie, kuri nelieto alkoholu. Dzīvē daudz kas ir kaitīgs, bet tāpēc es neatteikšos no savas ikvakara vīna glāzes, rīta cigaretes vai burgera Maķītī, jo dzīvoju tikai vienreiz. Priecājies, ka Tevi tādas problēmas neskars, jo neesi vakcinējies, un dzīvo vesels! :)

Un kurā miklī tu beisi sevī laist to brīnumpoti? Jo tu tač labi zini - ar pāris vakcīnām tas nebeisies! Ja kas, smēķēšanu var atmest, arī pie veselīga dzīves veida var pievērsties. Pat jebkuras zāles var pārtraukt dzert, ja tas rada kādus blakusefektus. Bet ko tu darīsi ar vakcīnu, ja tā jau uzsākusi savu ceļu tavā ķermenī? Ja arī pirmās divas tev neko nav nodarījušas, tad varbūt tā būs trešā? Neesi par to aizdomājusies?
Es tikai vēlos saprast - kurā mirklī tādi cilvēki, kā tu, kas vakcinējās ceļojuma dēļ, apstāsies un beigs sevī špricēt to mēslu?
07.12.2021 22:38 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Man un manai gimenei tika atnemtas cilvektiesibas. Tapec mes ari kartejo, simto reizi par to runajam. Tie, kas tika atstadinati, diskrimineti, tie ir tie, kas par to runa, un runa par to uz rinki, tapec, ka musu briviba tika atnemta. Ja viss butu vienlidzigi tad neviens nesudzetos. Diskriminacija nebutu ja, piemeram, vakcinetiem nevajadzetu vilkt maskas, a nevakcinetiem vajadzetu, bet vismaz ieiet veikala un nopirkt bernam drebites varetu VISI.
07.12.2021 22:53 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Nelasīju pārējos komentārus.
Atbildot uz jautājumu - kas ir brīvība (manā izpratnē)
Brīvība ir tad, kad tu pats iekšēji jūties brîvs. Brīvs no bailēm, brīvs no kompleksiem, brīvs no aizspriedumiem. Tu varētu būt jebkurā pasaules malā, jebkādā situācijā/apstākļos, bet TAVU IEKŠĒJO BRĪVĪBU neviens tev nevar atņemt.
Protams, vēl jau visas materiālās brīvības utt. Bet tomēr uzskatu, ka svarīgākā brīvība ir tevī.
Bik cringe varbūt, bet tā nu es to redzu.
07.12.2021 23:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits