Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai kovids lika Tev pārkvalificēties?

 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Interesanti vai daudziem kovid krīze lika kārdināli mainīt savu profesionālo ceļu? Vai kaut kas mainījās uz labo pusi?
18.11.2021 00:30 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Neteiktu, ka tieši kovids, bet briestošā krīze lika man vairāk gribēt kaut ko mainīt un tā arī nomainīju uzturēšanās valsti. Kopumā, jāsaka, ka tas ir izdevies gājiens, lai arī viss pirms tam tika jau prognozēts un izplānots. Galvenais nospraust mērķi un tad visu tam pakārtot. Esot jaunam neprecētam ir arī savas pozitīvās puses.
Karjera man ir tikai līdzeklis, nevis mērķis. Mērķis ir panākt to ko gribās un tam ne vienmēr vajag gadiem studēt, pēc tam uzkrāt pieredzi un virzīties tālāk.
18.11.2021 02:03 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
.Putns. @ 18.11.2021 02:03
Neteiktu, ka tieši kovids, bet briestošā krīze lika man vairāk gribēt kaut ko mainīt un tā arī nomainīju uzturēšanās valsti. Kopumā, jāsaka, ka tas ir izdevies gājiens, lai arī viss pirms tam tika jau prognozēts un izplānots. Galvenais nospraust mērķi un tad visu tam pakārtot. Esot jaunam neprecētam ir arī savas pozitīvās puses.
Karjera man ir tikai līdzeklis, nevis mērķis. Mērķis ir panākt to ko gribās un tam ne vienmēr vajag gadiem studēt, pēc tam uzkrāt pieredzi un virzīties tālāk.

Lai izdodas!
18.11.2021 02:32 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Mans tuvākais cilvēks zaudēja darbu un palika bez algas, tikai tāpēc, ka ir vesels cilvēks, ne reizi nesaslima ar covidu, un negrib injicēt eksperimentālo vakcīnu.
19.11.2021 06:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits