Vīrs

 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Sveikas meitenes ļoti ilgi neesmu šeit rakstījusi,bet mazliet pasekoju, kas te notiek😊
Vēlos mazliet izkratīt sirdi par savu vīru kā man to uztvert un palīdzēt pareizi
Esam kopā jau 16gadus vīrs ir strādīgs,zelta rokas, nav tāda lieta,ko viņš nevarētu izdarīt ja nemāk iemācīsies, ir atbildīgs uz darbu, ja kas salūzīs visu sataisīs un izdarīs, bet ļoti jūtīgs, emocionāls vienmēr pārspīlē notikumus un par daudz uztraucās tur, kur nevajag, bieži man sanāk mierināt viss būs ok u.tt un tajos brīžos man ir tāds nu, bet tu tak esi vīrietis, kāpēc tik ļoti vajag to izrādīt, man tā nepatīk šķiet es esmu sieviete un tik es varu izrādīt vājuma, emocianalitāti, man uzreiz krītas manā vīrietī vīrišķība, man ļoti nepatīk viņu redzēt nedrošu un uztraukušos, jo vīrietim tak galu galā jābūt ģimenes stiprajam plecam, ieteikumi, jūsu pieredze, paldies jau iepriekš
11.11.2021 15:41 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
LaLo @ 15.11.2021 07:21

Kuras tieši vakcīnas blaknes??
Kādas no bērnības obligātās standartpakas vai ērču encefalīta?
Ja Tu par kovidpoti, tad vēl pirms tās 90% vīriešu, ja skatāmies uz Tavām sniegtajām vadlīnijām, sirga ar dažādiem testosterona sintēzes traucējumiem.?
Tieši tādēļ es arī minēju lieko svaru, vecumu kā lietas, kas ietekmē testosterona līmeni. Bet sataksts ir arī daudz garāks - vairogdziedzeris, fizisku aktivitāšu trūkums, miegs, minerālvielas un vitamīni(magnijs, cinks, jods, Dvitamīns), pārāk augsts ogļhidrātu daudzums, autoimūnas saslimšanas, arī c19 injekcija nepaliek muskulī un bieži vien nonāk sēkliniekos, kas traucē testosterona ražošanu.
15.11.2021 19:54 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
.Putns. @ 15.11.2021 19:54
Tieši tādēļ es arī minēju lieko svaru, vecumu kā lietas, kas ietekmē testosterona līmeni. Bet sataksts ir arī daudz garāks - vairogdziedzeris, fizisku aktivitāšu trūkums, miegs, minerālvielas un vitamīni(magnijs, cinks, jods, Dvitamīns), pārāk augsts ogļhidrātu daudzums, autoimūnas saslimšanas, arī c19 injekcija nepaliek muskulī un bieži vien nonāk sēkliniekos, kas traucē testosterona ražošanu.

Bet Tavā skatījumā,visiem vīriešiem, kuri ir maigākas dabas, nav tā teikt drūmie mačo, spalvainām krūtīm, kārtīgi alfa male, ir testosterona līmeņa problēmas?
Šķiet,ka Tev personīgi arī varētu būt, jo šaubos vai testosterona dievam varētu ienākt prātā ar lilit vistām diskutēt, tā vietā, lai ērzeļa mugurā dzītos pakaļ meža kuilim.😂
15.11.2021 20:34 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
.Putns. @ 15.11.2021 19:54
Tieši tādēļ es arī minēju lieko svaru, vecumu kā lietas, kas ietekmē testosterona līmeni. Bet sataksts ir arī daudz garāks - vairogdziedzeris, fizisku aktivitāšu trūkums, miegs, minerālvielas un vitamīni(magnijs, cinks, jods, Dvitamīns), pārāk augsts ogļhidrātu daudzums, autoimūnas saslimšanas, arī c19 injekcija nepaliek muskulī un bieži vien nonāk sēkliniekos, kas traucē testosterona ražošanu.

Šīs minētās lietas var mazināt testosterona līmeni vīrietim,bet tas nu nekādīgi nenosaka vīrieša raksturu.
Un ja viņš pēc dabas ir maigāks,tad viņš nekad nebūs alfa tēviņš,nu nevar visus vīriešus mērīt vienādi.
Autore grib sev blakus to stipro vīrieti,bet viņas vīrietis ir citādāks.
15.11.2021 20:55 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
LaLo @ 15.11.2021 20:34

Bet Tavā skatījumā,visiem vīriešiem, kuri ir maigākas dabas, nav tā teikt drūmie mačo, spalvainām krūtīm, kārtīgi alfa male, ir testosterona līmeņa problēmas?
Šķiet,ka Tev personīgi arī varētu būt, jo šaubos vai testosterona dievam varētu ienākt prātā ar lilit vistām diskutēt, tā vietā, lai ērzeļa mugurā dzītos pakaļ meža kuilim.?
jā, ir vīrieši, kas no sākta gala ir ar zemāku testosteronu, bet šajā gadījumā autore jau minēja, ka vīrieša emocionalitāte nav nekas ierasts, bet gan pēdējā laika parādība.
Tas, ka vīrietis ir emocionāli noturīgs, nemaz automātiski nenozīmē, ka tas ir bravūrīgs mednieks. Un ja ir spalvainas krūtis nenozīmē, ka ir bieza bārda utt.
Vīrieši ir dažādi, bez šaubām. Jo izglītotāks, jo manierīgāks, neskatoties uz hormonu līmeni. Vai var būt arī mākslinieka, psihologa, rakstnieka tips, kas visu tver ļoti smalki.
Un rakstura iezīme nav raudāšana par ikdienas lietām, jo īpaši vīriešu kārtas pārstāvim.
15.11.2021 23:29 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Trakums 😃nav sakars ar vakcīnu, jo abi neesam vakcinējušies,ikdienā jau viss ir kārtībā, bet ja kādas problēmas tā redzu viņa nedrošību, kas man nepatīk, labāk būtu, ja viņš to mazāk izrādītu, viņš pieradis, ka es esmu diezgan stipra un nepatīk piemēram redzēt mani raudam,kāpēc gan es nevarētu būt vāja vājāka, jo esmu sieviete reizēm trako hormoni pms
16.11.2021 00:21 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
didii5 @ 16.11.2021 00:21
Trakums ?nav sakars ar vakcīnu, jo abi neesam vakcinējušies,ikdienā jau viss ir kārtībā, bet ja kādas problēmas tā redzu viņa nedrošību, kas man nepatīk, labāk būtu, ja viņš to mazāk izrādītu, viņš pieradis, ka es esmu diezgan stipra un nepatīk piemēram redzēt mani raudam,kāpēc gan es nevarētu būt vāja vājāka, jo esmu sieviete reizēm trako hormoni pms

Pēc tevis teiktā,tu esi pati sevi parādījusi kā stipru sievieti utt.
Cik esmu dzirdējusi par attiecību psiholoģiju:
Skaties savas sievišķības virzienā un maini nedaudz uzvedību,un mainotiestev,iespējams vīrietis arī mainīs savu attieksmi un uzvedību.
16.11.2021 07:34 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
didii5 @ 16.11.2021 00:21
Trakums ?nav sakars ar vakcīnu, jo abi neesam vakcinējušies,ikdienā jau viss ir kārtībā, bet ja kādas problēmas tā redzu viņa nedrošību, kas man nepatīk, labāk būtu, ja viņš to mazāk izrādītu, viņš pieradis, ka es esmu diezgan stipra un nepatīk piemēram redzēt mani raudam,kāpēc gan es nevarētu būt vāja vājāka, jo esmu sieviete reizēm trako hormoni pms

Varbūt tavu vīrieti 5G apstarojis pārāk daudz ir,vajag domāt par aizsardzību. Kā minimums folijmice un Pļaviņ-ūdens.😂
16.11.2021 08:47 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Šķiries!
17.11.2021 19:57 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Nellija12 @ 17.11.2021 19:57
Šķiries!

Ir daudz citādākas opcijas,kā....šķiries,pamēģini dzīvē ko citu😁
17.11.2021 21:15 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
.Putns. @ 15.11.2021 19:54
Tieši tādēļ es arī minēju lieko svaru, vecumu kā lietas, kas ietekmē testosterona līmeni. Bet sataksts ir arī daudz garāks - vairogdziedzeris, fizisku aktivitāšu trūkums, miegs, minerālvielas un vitamīni(magnijs, cinks, jods, Dvitamīns), pārāk augsts ogļhidrātu daudzums, autoimūnas saslimšanas, arī c19 injekcija nepaliek muskulī un bieži vien nonāk sēkliniekos, kas traucē testosterona ražošanu.

Ar galvu slimaa feiku fane, seekliniekos nonaak kovid viiruss, ja inficeejas, nevis vakciina. Kaarteejo feiku sagraabstiijusi.
17.11.2021 21:17 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Tā kā saprotu, ka diskusijas karstākais punkts jau garām, bet īsti no autores nesapratu vai viņai līdz galam interesēja rezultāts, tad atļaušos tomēr šīs diskusijas ietvaros uzdot jautājumu .Putns. saistībā ar komentāru, kuru īsti līdz galam nesapratu, iespējams bija domāts kas cits:
Vīrieši ir dažādi, bez šaubām. Jo izglītotāks, jo manierīgāks, neskatoties uz hormonu līmeni. Vai var būt arī mākslinieka, psihologa, rakstnieka tips, kas visu tver ļoti smalki.
- kas ir domāts ar vārdu "manierīgs"? Manā paziņu lokā lielākā daļa vīriešu ir "izglītoti", vai "manierīgs" ir domāts tāds, kurš redz tikai sevi un savu taisnību? Tā sapratu no pretnostatījuma mākslinieka, psihologa, rakstnieka tipam.
22.11.2021 23:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits