Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības

 
Reitings 22
Reģ: 20.10.2021
Sveikas,
Es savā dzīvē neesmu tā īsti nemaz jutusi mīlestību pret vīrieti - tādu, pie kura pieturēties un palikt. Nu varbūt vienu - bet pati jau aizmuku. Tobrīd likās esmu par jaunu ģimenei, man bija tikai 16, nelikās jēdzīgi - vajadzēja taču vēk redzēt pasauli. Pēc tam viņa es tā par baudiju, jutu un mīlēju mirkļus ko pavadīju vīrietim blakus. Bet attiecības ar bērna tēvu, jeb precīžāk - beigas šīm attiecībām stipri mainīja manu dzīvi, mani pašu, izpratni par dzīvi. Pēc to izbeigšanas atmodos jaunā pasaulē, taču pasaulē kurā vienīgais, kas palika - ticība atkal just, atkal kādu satikt. Pēc tam mēgināju veidot attiecības. Neizdevās, patiesībā pat liekas, neko nejutu, kā tikai tādu pieķeršanos un vēlmi pēc siltuma, Tagad labu laiku esmu viena, sākumā tā jutos labi, šķita, ka tā tam vajag būt - neesmu paredzēta attiecībām, gimenei, mīlestība. Un pa šo laiku nav pat vīrieša, kuru es gribētu sev blakus - pat ne piekura pieķerties domās. Un tomēr Tik ļoti trūkst šīs sajūtas. Šī sirds siltuma, brīžiem ļoti skumstu. Es ticu ka parādīsies kāds, kas manu noslēgto sirdi ieraudzīs, atvērs. bet es nezinu kā cīnīties ar skumjām. Varbūt es neesmu vienīgā kura šādi jūtas?
atvainojos par savu čīkstēšanu, bet gribējās mazliet izpausties
07.11.2021 20:25 |
 
Reitings 750
Reģ: 14.05.2019
Pieļauju, ka skumjas ir tādēļ, ka nav ar ko nodarbināt prātu, domas un ar ko pavadīt kopā laiku? Proti, ja ir dažādi hobiji, tikšanās ar draugiem/draudzenēm, ir kāds mājdzīvnieks par ko rūpēties , tad domas par skumjām iezagtos krietni mazāk. Protams, to visu sarežģī covid laiks, bet varbūt tomēr ir iespēja kaut kā nodarbināt sevi un attīstīt sevi. Vai tev tomēr ir vajadzīgs kāds cilvēks blakus vai nebūtu tik skumji. :) tas var nebūt arī vīrietis, bet kāda jauna vai esošā draudzene, piemēram. :)
07.11.2021 20:48 |
 
Reitings 750
Reģ: 14.05.2019
Esmu par to, ka laiks vienatnē ir jābauda un noteikti tev nebūs tam tik daudz laika kā šajā situācijā, kad nav otrā puse, ģimene utt. Apgūsti jaunas lietas, attīsti hobijus, varbūt padomā par biznesu un ceļošanu. tik daudz variantu kā labi pavadīt laiku vienai.. :) un tā arī varēsi iepazīt kādu, ja sirds tam ir atvērta :)
07.11.2021 20:51 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
mangos ir pilnīga taisnība. Tev nav vajadzīgs vīrietis. Ja tev viņu vajadzētu, tad tu jau sen būtu ilgstošās attiecībās ar kādu idiotu, bet tu izdarīji izvēli par labu veselajam saprātam. Lepojies ar to! Tādu izvēli spēj izdarīt tikai patiesi stipras un patstāvīgas mūsdienu sievietes!
07.11.2021 20:57 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.10.2021
mangos - Es tavu versiju jau esmu izsfērusi, tas ir pirmais, kas parasti tiek vainots - pa daudz brīvā laika. Bet tas tā nav. Viena audzinu dēlu, strādāju, studēju, ļoti daudz laika darbā pavadu ar cilvēkiem - ar bērniem, ar kolēģiem, daudz socializācijas ,arī karantīnā. Pietrūkst tieši sajūta, kad līdzās ir kāds kas samīļo. Dēla, draugu apskaviens ir kaut kas cits...
07.11.2021 21:15 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.10.2021
Nellija12 - nellija paldies :) Tur tas āķis arī slēpjas, ka vīrieši apkārt ir - bet nevienu no tiem kuri ir apkārt man nevajag. Taču vēl aiz vien ceru, ka kādam tomēr ļaušu piekļūt savai sirsniņai, kādam, kas to būtu pelnijis, un tik ļoti patiesībā gribas sniegt šo iespēju. Bet nav kam.. te sākas skumjas.
07.11.2021 21:18 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
LatviskaLAtviete @ 07.11.2021 21:18
Nellija12 - nellija paldies :) Tur tas āķis arī slēpjas, ka vīrieši apkārt ir - bet nevienu no tiem kuri ir apkārt man nevajag. Taču vēl aiz vien ceru, ka kādam tomēr ļaušu piekļūt savai sirsniņai, kādam, kas to būtu pelnijis, un tik ļoti patiesībā gribas sniegt šo iespēju. Bet nav kam.. te sākas skumjas.

Zini...izklausās,ka esi aizvērusi savu sirdi, varbūt ir neticība/aizvainojumi.
Neviens nelauzīsies ar varu aizvērtās durvīs.
Tev pašai ir jāatver sava sirds,jāļaujas,nevis jāgaida,ka kāds būs tik uzstājīgs un centīsies tavu sirdi atvērt.
07.11.2021 21:37 |
 
Reitings 750
Reģ: 14.05.2019
LatviskaLAtviete @ 07.11.2021 21:18
Nellija12 - nellija paldies :) Tur tas āķis arī slēpjas, ka vīrieši apkārt ir - bet nevienu no tiem kuri ir apkārt man nevajag. Taču vēl aiz vien ceru, ka kādam tomēr ļaušu piekļūt savai sirsniņai, kādam, kas to būtu pelnijis, un tik ļoti patiesībā gribas sniegt šo iespēju. Bet nav kam.. te sākas skumjas.

Un noteikti kādu atradīsi. Galvenais būt atvērtai. Turklāt, svarīgi arī atrasties cilvēkos (apmeklāt pasākumus, doties kaut kur utt.), lai atrastu kādu. Nu, protams, mūsdienās var atrast kādu arī neizejot ārpus mājas. :)
07.11.2021 21:56 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Viss tevis rakstītais vienkārši izklausās pēc vientulības sajūtas. Ir normāli gribēt siltumu. Taču šajā stāvoklī tev nevajag attiecības. Nevienam nav jānāk tevi glābt vai vērt to tavu sirdi vaļā. Tas sagādās problēmas gan tev gan tam vērējam.
07.11.2021 22:00 |
 
Reitings 64
Reģ: 30.10.2021
Piekrītu meitenēm, kas rekomendē pašai aktīvāk pievērsties meklējumiem, nevis pasīvi gaidīt. Sapņu princis nav ābols, klēpī neiekritīs. :D
08.11.2021 08:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)