Tagad arī British Medical Journal ir 'feiks links', jo kārtējais 'es ticu zinātnei!!!!11' indivīds nav redzējis nevienu 20 gadīgu delfi.lv žurnālistu, kurš būtu uztaisījis BMJ fact-checku un atzinis to par leģitīmu avotu :D Ok, iegūglēsim, kas ir BMJ:
The BMJ is a weekly peer-reviewed medical trade journal, published by the trade union the British Medical Association (BMA). The BMJ has editorial freedom from the BMA. It is one of the world's oldest general medical journals.
In the 2019 Journal Citation Reports, published in 2020, The BMJ's impact factor was 30.223. ranking it fourth among general medical journals.
Ceturtais pasaulē ietekmīgākais peer-reviewed medicīnas žurnāls ir 'feiks links', jo nesakrīt ar Pfizer menedžeru, žurnālistu un politiķu viedokli :D
Šis forums vienmēr uzlabo garastāvokli.
Ko Tu tur par baltmaizi fantazē man vispār nav ne jausmas.
Tak tuuliit tas dumais staastiis par cinka-d vitamiiba terapiju
Par cinku nezinu, bet par D vitamīnu ir - un jau ļoti ilgu laiku - vienkārši kaudze pētījumu, ka zems līmenis korelē ar augstākiem nāves un smagas slimības gaitas rādītājiem. Turklāt ne tikai Covidā. Rekur viens no jaunākajiem no Itālijas, kas jau ento reizi apstiprina vienu un to pašu: https://bmcinfectdis.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12879-021-06281-7
Vitamin D and COVID-19 severity and related mortality: a prospective study in Italy
Severely-symptomatic COVID-19 patients had lower 25OHD levels (18.2 ± 11.4 ng/mL) than mildly-symptomatic COVID-19 patients and non-SARS-CoV-2-infected controls (30.3 ± 8.5 ng/mL and 25.4 ± 9.4 ng/mL, respectively). 25OHD levels were lower in severely-symptomatic COVID-19 patients admitted to intensive care Unit , than in those not requiring ICU admission . Similar differences were found when comparing COVID-19 patients who died in hospital with survivors [19.3 ± 12.0 ng/mL, p = 0.035 and 21.0 (10.5–45.9) pg/mL, p = 0.018, respectively).
Conclusion
In our COVID-19 patients, low 25OHD levels were inversely correlated with high IL-6 levels and were independent predictors of COVID-19 severity and mortality.
Bet tā kā 'mēs ticam zinātnei!!111' tad galvenais turpināt noliegt un izsmiet pilnīgi visus empīriskos pētījumus. Lai neviens nemaz neiedomājas D vitamīnu lietot, valstī, kur lielākajai daļai cilvēku ir deficīti, īpaši pensionāriem - gan vecuma, gan dzīvesveida dēļ. Valstij jau no paša sākuma nodrošināt pensionārus ar bezmaksas D vitamīnu vispār būtu bijis noziegums pret cilvēci.
Labāk turpināsim histēriski rēkt, katru dienu skaitīt mirušos, un stāstīt sev cik pašaizliedzīgi glābjam cilvēci, jo terorizējam sabiedrību ar dažos mēnešos izgrūstu vakcīnu ar falsificētiem datiem, un ļoti cītīgi aprēcam pilnīgi visu citu, kas cilvēkiem varētu uzlabot imunitāti pret Covid-19!
Es gan domāju, ka cilvēki, kuri šādi uzvedas, ienīst ne tikai zinātni, bet arī citus cilvēkus, tāpēc mērķtiecīgi velta kaudzi enerģijas, lai viņiem maksimāli ieriebtu.