Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karpālā kanāla sindroms

 
Reitings 169
Reģ: 20.06.2015
Vai esat kāda saskārusies ar šo problēmu? Kā tika veikta ārstēšana? Vai šajā gadījumā atver slimības lapu?
Internetu par āratēšanas veidiem esmu izskatījusi. Gribu dzirdēt reālu pieredzi.
Parīt jādodas pie ārsta, jo ir aizdomas par šo kaiti!
02.11.2021 07:30 |
 
Reitings 22
Reģ: 09.08.2018
Man pirms pāris gadiem bija karpalā kanāla sindroms abām rokām. Gāju pie ārsta , nosūtīja mani uz procedūru, kur vadīja rokām cauri elektrību un pārbaudīja cik lieli ir nosprostojumi, man tas viss attīstījās ļoti strauji. Bija jāiet arī uz ultrasonogrāfiju rokām , viss beidzās ar abu roku operācijām , pārgrieza kaut kādu plāksnīti virs asinsvadiem , lai tik ļoti nenoslogotu.
Man iedeva slimības lapu uzreiz pēc tās elektro procedūras, jo stāvoklis bija traks un neko nevarēju cilāt un rokas piepūlēt, uz slimības lapas paliku līdz operācijai, pēc tam vēl mēnesi laikam. Sliktākajā gadījumā ieteiktu atrast labu ķirurgu , jo šīs operācijas ir dārgas , man paveicās tikt uz valsts atmaksu un bija jāmaksā vien 20 eiro.
Karpālos kanālus atceros ar šausmām , naktīs nevarēju pagulēt no tā kā tirpa un smeldza rokas , modos ar raudāšanu no sāpēm.
02.11.2021 08:53 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Man lapu neviens nedeva, bet jāskatās cik traki ir. Biju uz konsultāciju un nosūtīja uz elektro pārbaudi un usg, tad ārste uztaisi blokādi abām rokām un izrakstīja zāles.
02.11.2021 11:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits