Saapiiga teema - viirietim zems libido

 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Staasts ir sekojosh, sirds ir pilna.
Ko gribu no jums? Lai kaada kura ir liidziigaa situaacijaa bijusi uzraksta seit vai PM man par to kaa ir risinajusi sadu situaaciju iepriejs.
Probleemas apraksts: man ir uzsaakusaas jaunas attieciibas. Aptuveni 2 meenesus, bet paziistami esam ilgaak.
Lielisks viirietis, jauns, 30 gadi. Saprotamies viegli un viens otram patiikam.
BET!!! Vinam ir zems libido un apgruutinaata erekcija. Sekss nav vinam iipasi svariigs, nav baigi atveerts, driizaak kautriigs un seksaa vairaak veersts uz sevi. Sekss notiek peec manas iniciatiivas ja vispaar notiek. Pats ir loti apmierinaats ar muusu seksu, jo ar priekspeeli loti censos un vispaar censos uzbudinaat vinu. Bet es pati nelaimiiga. Agraak likaas, ka tas nav iespeejams, esmu jauna un visi bijusie partneri kaa jau normaalam viirietim pienaakas ir bijusi seksuaali un gribosi. Negribu izbeigt attieciibas tikai taapeec, bet manii ieksaa ir trauksme vai kaut ko var dariit lietas labaa, vai viiriesa libido var uzlabot? Vins veel ir tik jauns, veel visa dziive prieksaa.. pie tam galvaa skan, ka ja uzreiz taadas probleemas tad peec tam buus veel sliktaak. Ceru uz pieklaajiigiem komentaariem bez ieteikuma pamest viirieti.
01.11.2021 13:55 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Ja vīrietim negribas katru dienu vismaz 1x, tad tiešām kaut kas nav riktīgi.
01.11.2021 14:47 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Paldies par komentāriem:)
01.11.2021 14:29 |
 
Reitings 1460
Reģ: 03.03.2020
Man šādi ir gadījušies divas reizes. Abi bija sportisti “kačoki”.
Abas attiecības izbeidzu, jo viņus viss šajā sakarā apmierināja, un ja cilvēks problēmu neredz, otrs neko viņa vietā uzlabot nevar.
Es domāju, ka tev vajag saņemties un to izrunāt, ja cilvēks būs gatavs meklēt problēmu, tad labi. Ja nē, tad vai nu aizmirsti par labu seksu, vai netērē laiku.
01.11.2021 14:24 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Jā, es nezinu, varbūt veselības traucējumi.
Bet KĀ esot svaigās attiecības neaizvainojiet otru un neradot spiedienu pateikt, ka ir jāiet pie ārsta un jāizmeklējas?
Problēma jau ir mana, viņš savu potenci acīmredzot ir pieņēmis, ka vnk baigi negribas un viss.
01.11.2021 14:19 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10502
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc domā, ka tas ir libido? Arī jaunam vīrietim var būt veselības problēmas (nervi, mugurkauls, asinsvadi, nierakmeņi), kā dēļ tiek ietekmēta erekcija.
01.11.2021 14:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits