Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Parunāsim par uzturu

 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
Čau. Parunāsim par mūsu uzturu.
No kā jūs cenšaties atteikties? Ar ko ir grūtāk, no kā esat atteikušās ļoti viegli? Majonēze, maize, saldumi vai kas cits? Vairāk uzskatāt, ka jūsu uzturs ir veselīgs, vai drīzāk ne tik ļoti? Sekojat līdzi tam ko un cik daudz ēdiet, vai viss iet pašplūsmā? Viss ko variet uzrakstīt par savu uzturu, droši rakstiet.
31.10.2021 17:55 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Nedzeru nekādus cukurūdeņus, ne kolu, ne sprite u.c, nesaprotu kā viņus var iedzert. 🤢 Tējai un kafijai arī knapi pus tējkaroti cukuru lieku, lai gan vispārīgi no saldumiem, kūciņām un bulciņām gan grūti atteikties. Cīnos. 😁 Ūdens 1,5l dienā priekš manīm ir normāli, garšo.
Vispārīgi ēdu visu un neievēroju nekādu veselīgo uzturu vai diētas. Esmu gara un tieva, nav jāpiedomā baigi pie tā ko mutē lieku.
Garšo salāti, salāti man klāt ir gandrīz pie visiem ēdieniem ko gatavoju. Fast food ēdu reti, bet gadās.
31.10.2021 18:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3729
Reģ: 31.10.2010
Nelietoju cukuru pie dzērieniem, neēdu arī saldumus. Neesmu liela saldummīle, tāpēc tas nav grūti. Daudz grūtāk man atteikties no sāls. Mīlu dažādas sāļās uzkodas, piesālīt ēdienu vairāk, kā vajadzētu. Tas, protams, nav nekas labs.
Ļoti viegli pieņemos svarā, tāpēc nevaru atļauties ēst, ko gribu. Ja sevi neierobežotu un nesekotu līdzi uzturam, jau sen būtu landwhale. Cenšos ēst vairāk dārzeņu, lai gan tie man negaršo gandrīz visi. Dzeru daudz šķidruma, taču tēju veidā, pliks ūdens nedzerās.
31.10.2021 18:20 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.05.2021
Tā kā es ļoti viegli pieņemos svarā un mana pašsajūta ir ļoti atkarīga no mana uztura, tad man ir jāēd veselīgi, lai justos labi. Tas man nesagādā nekādas problēmas, jo man ļoti garšo veselīgs ēdiens. Uzturā nelietoju baltmaizi, majonēzi, gāzētos saldinātos dzērienus, ceptus un trekus ēdienus, man vienkārši negaršo tāda veida pārtika. Neesmu liela saldummīle, kafiju un tēju dzeru bez cukura.
"Junk food" ēdu aptuveni reizi mēnesī, kad ļoti, ļoti sagribās.
31.10.2021 20:06 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Neredzu iemeslu no kaut kā pilnībā atteikties, ja ar veselību viss kārtībā. Galvenais ir prast visu sabalancēt, tā pati kūciņa ar kafiju vai konču sauja ik pa laikam nekādu skādi nenodarīs vai kāda junk food šad un tad.
31.10.2021 20:20 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Viegli atteicos no maizes, piena, dažādām mērcēm,saldos dzērienus arī nelietoju.
Kafiju gan mīlu +kūciņa kāda, no tā būtu grūti atteikties.
Arī ir tā, ka ja ēstu visu, ātri pieņemtos svarā. Tāpēc piedomāju ko ēdu, bet nekādas diētas neievēroju, daudz ko aizvietoju ar liesāku ēdienu.
cenšos arī katru dienu nedaudz pasportot/pavingrot.
+vēl pie piedomāta uztura ir labāka pašsajūta arī.
31.10.2021 20:33 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Needu galu, govs pienu, olas. Sad tad edu juras veltes. Loti garso majoneze 😄labi, ka Hellman's un Heinz vegan majoneze ir garsiga, bet ari censos mazak lietot ikdiena.
Coca coca utt dzeru loti reti. Garso udens, to dzeru pietiekama daudzuma. Neesmu liela saldumu mile, man labak garso savoury edieni, piemeram, zalas vai kalamata olives.
Dazreiz sanak 3 kafijas diena, varbut vajadzetu mazak dzert, bet gruti attiekties, jo kafijas aparats loti garsigu kafiju taisa. 😄
31.10.2021 20:34 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.05.2021
Jā, no kafijas man arī ir ļoti grūti atteikties. Kādas 3-4 krūzītes dienā noteikti aiziet.
31.10.2021 20:42 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Man ir vājš raksturs un sweet tooth, kamēr vielmaiņa atļauj es vēl našķojos .😀 Neko neesmu izslēgusi pilnībā, bet ikdienā neprasas maizi un piena produktus, alkoholu arī ļoti reti.
31.10.2021 20:51 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
neesmu atteikusies ne no kā, ēdu un dzeru visu, kas garšo. Svars man nāk klāt, ja pārāk daudz ēdu, bet ja jūtu, ka pāris kilo klāt, tad vnk ēdu mazāk un cenšos neēst pirms gulētiešanas, un ziniet - palīdz. Pirms dažiem gadiem man bija drusku pa daudz tie liekie kilo, un tā arī visu nometu - tikai ierobežojot apēstā daudzumu.
Vot cukuru gan maz lietoju, bet tāpēc, ka vnk neesmu saldummīlis, un arī kafija, tēja garšo labāk bez cukura.
01.11.2021 04:21 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Aa un vai uzskatu, ka man veselīgs uzturs - drīzāk nē, jo augļi un dārzeņi netiek ēsti tik daudz, cik saka, kā vajag. vairāk miltu produkti, piena, gaļas. vai arī ja dārzeņi - tad pārsvarā cepti visādos veidos. Ūdeni gan cenšos vismaz 1,5 litri izdzert pa dienu.
01.11.2021 04:23 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Mans uzturs nav veselīgs taču pamazām jūtu, ka sāk apnikt visas picas, kebabi utt. Šķiet kā palieku vecāka tā gribas vairāk ēst veselīgo😂. Man ir paveicies ka esmu gara un līdz ar to , liekos kg tik pat kā neredz.
01.11.2021 08:20 |
 
10 gadi
Reitings 1346
Reģ: 13.02.2009
Ikdienā ierobežoju cukura patēriņu kafijai/tējai to nelieku necik un ja gribas kādu saldumu, tad priekšroka augļiem vai kādam veselīgajam našķim. Arī veikalā pērkot produktus skatos cukura daudzumu, daudz kur tas ir neadekvāti augsts. Piem. - mērcēs, jogurtos, musli. Maksimāli ierobežoju kviešu miltu patēriņu, jo pēc tam ir pumpas uz sejas, rokām un piepūties vēders. Vēl maz lietoju sāli, treknus un cieti saturošus produktus (kukurūza,kartupeļi). Grūtniecības laikā bija diabēts un vecākiem arī tas ir, līdz ar ko, man pašai ir liela iespēja to dabūt, ja ēstu visu pēc kārtas, tādēļ arī izvēlos veselīgu uzturu. + nekad neesmu bijusi “caurbira” un apēstās bulciņas nekur maģiski nepazūd.
Svētkos vai aizejot ciemos gan ēdu visu un tas nekādu ļaunumu nenodara. Ikdienā pārsvarā mans šķīvis izskatās tā - puse no tiem ir dārzeņi (salāti+kāds cepts/sautēts dārzenis) 1/4 daļa ogļhidrāti un tad pārējais 1/4 olbaltumvielas, labie tauki.
Sākumā ir grūti mainīt ēšanas paradumus, bet, kad pierod un sāk uzlaboties pašsajūta, tad veselīgs uzturs jau ir kā ieradums.
01.11.2021 08:26 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Ikdienā nelietoju balto cukuru, sviestu, saldinātos dzērienus, krējuma vietā izmantoju islandes vai grieķu jogurtu un mājās ēdienu taisu veselīgi. Ja pasūtam ēdienu vai ēdam ārpus mājas, tad uz to tik ļoti neieciklojos un izvēlos to, ko gribas. tā pat sanāk apēst pa kādam gardumam. bet, ja gatavoju mājās, tad tikai tā lai ir veselīgāk par veikalā pirkto :)
01.11.2021 08:37 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Iesaku neatteikties pavisam, bet ar maziem solīšiem, ar laiku tas kļūs par normu, vai pat nonāksi pie lēmuma, ka bez tā arī var iztikt. Attiecināms uz jebko.
Savukārt, cenšoties atteikties pavisam organisms protestē un rada vēl lielāku kāri.
01.11.2021 09:55 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Es neatsakos ne no kā. Un kopš tā dzīvoju un sev neko neaizliedzu... es varbūt 3 dienas ēdu šokolādi pa 2-3 gabaliņiem, bet vairs nevaru apēst veselu šokolādes tāfelīti vienā reizē kā kādreiz. Vienīgais no kā cenšos izvairīties ir maize, bulciņas. Ja gribu čipsus, apēdu saujiņu vai divas nevis visu paku. Ūdeni dzeru daudz. Reizēm pat 3 l dienā.
01.11.2021 10:56 |
 
Reitings 6
Reģ: 01.11.2021
Microsoft coupon code student discounts, sale and coupons from WIRED. View all deals for November 2021 and save today up to 10% off
01.11.2021 16:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits