Attiecības ar aizņemtu vīrieti

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Sveiki!
Šovakar man tāds filozofiskais jautājums. Runāju ar draudzeni, mums domas dalās....
Piebildīšu, ka pari esmu laimīgas attiecībās un nevienu novest netaisos. :)
Vai jūsuprāt ir pieņemami flirtēt, mēģināt iepatikties aizņemtam vīrietim(pieņemsim, ka bez bērniem, neprecējies, bet ir meitnene)?
Ja jā, tad kāpēc?
Ja nē, tas kāpēc?
26.10.2021 21:27 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Arī neatbalstu tādu rīcību, bet piekrītu šim:
Kāpēc sievietes mūžīgi ir niknas tieši uz tām, kas kaklā karas? Kāpēc tā mūžīgi ir tās sievietes vaina? Es varu kārties kaklā jebkuram. Tas, vai vīrietis to atļauj ir viņa atbildība. Un tāpat arī otrādos scenārijos, kur vīrietis cenšas nocelt kaut ko. Tā nav cēlēja vaina. Vaina ir tajā, kas ļauj tikt noceltam.

, jo patiesu jūtu gadījumā neviens normāls cilvēks neies kreisos ceļus. :) Tas gan nenozīmē, ka sieviete vai vīrietis, mēģinādami saieties ar kādu, kurš ir aizņemts, sevi nepazemo. Tā ir nožēlojama rīcība jebkurā gadījumā.
27.10.2021 10:32 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
nē, man nešķiet diez ko pieņemami. Pati tā tiešām nedarītu, priekškam liekas problēmas meklēt.
27.10.2021 10:41 |
 
Reitings 43
Reģ: 25.01.2015
Viss ir atkarīgs no situācijas.
Stāsts no dzīves- draudzene iepazinās ar vīrieti, kurš tajā brīdī jau bija uzsācis šķiršanās procesu un vairs nedzīvoja vienās mājās ar sievu un bērnu.( ar piebildi, ka joprojām rūpējās par bērnu, un līdz ar to, nu jau bijušo sievu).
Viņu noruna bija, ka abi būs draugi līdz brīdim, kad šķiršanās oficiāli būs nokārtota, lai abiem sirds un prāts mierīgi, un bez pārmetumiem. Tā arī nodraudzējās- līdz brīdim, kad tika saņemti oficiālie laulības šķiršanas dokumenti, nekas nebija bijis, kā vien sarunas, draudzība un atbalsts.
Protams, ne ļoti ilgu laiku pēc šķiršanās, Ex uzzinot par viņas eksistenci,vainoja viņu pie ģimenes izjukšanas.
Kā ar draudzeni runājām- būs cilvēki, kas mūžam viņu uztvers par laulības jaucēju, bet tur neko nemainīt.
Tāpēc, aizņemts vīrietis, kurš ir laulībā un grib vienkārši for fun- nekad.
Vīrietis, kurš jau ir uzsācis šķiršanās procesu- jā, bet arī ar zināmām atkāpēm līdz brīdim, kad laulība ir patiesi šķirta.
27.10.2021 11:49 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Sisenis @ 27.10.2021 07:16

Kāpēc sievietes mūžīgi ir niknas tieši uz tām, kas kaklā karas? Kāpēc tā mūžīgi ir tās sievietes vaina? Es varu kārties kaklā jebkuram. Tas, vai vīrietis to atļauj ir viņa atbildība. Un tāpat arī otrādos scenārijos, kur vīrietis cenšas nocelt kaut ko. Tā nav cēlēja vaina. Vaina ir tajā, kas ļauj tikt noceltam.

Kādēļ ne? Nafigam vispār līst pie vīrieša kurš ir aizņemts? Tas, ka viņš pavilksies vai nē ir cits jautājums. Vēlreiz atkārtojos..vai trūkst brīvu vīriešu?
27.10.2021 11:56 |
 
Reitings 4
Reģ: 20.10.2021
Tikai ar precētu ar bērniem. Un k;apēc j;ajauc attiec;ibas. Kura gan gib b;ut sieva kas pakaļu slauka vīram un netīrās zeķas mazgā. Lab\āk būt draudzenei un staigāt pa restorāniem nevis sievai un mēslus mēzt.
Kāpēc kāda vispār piekrīt precēties un laizt bērnus pasaulēt. Duras vai mazohistes.
27.10.2021 12:00 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Ar varu jau nevienu noturēt nevar. Mums pilnīgi katram (arī sievietei) var gadīties visādi. Un ja laulība/kopdzīve jau ir nelaimīga, knapi kaut kas saista, tad nav ko mocīties.
Līdz ar to - katrs var darīt pēc savas sirdsapziņas. Ja sieviete saprot, ka vīrietis ir aizņemts, bet turpina koļīties, tad tā ir tikai un vienīgi tā vīrieša atbildība nospraust robežas.
Cilvēki ir dažādas. Ir sievietes - maukas. Tādas būs vienmēr. Tāpat vīrieši - maukas. Tādi arī būs vienmēr.
Drīzāk jau saknē jāiepazīst cilvēks ar ko vēlies veidot nākotni. Ja aizmiglo pati sev acis uz visiem red flag, tad būtībā pati jau vainīga. Cilvēks tāds ir, cer uz to labāko. Ne visi var saredzēt brīdinājumus un uz tiem rīkoties.
Vienkārši cienīsim sevi un neļausim sev darīt pāri kaut kādiem tirliņiem, kam grūti bikses noturēt ciet.
27.10.2021 12:12 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Nē, tas nav normāli. Ja Tu karies kaklā aizņemtam vīrietim, it īpaši, ja viņam nav tādas intereses pret Tevi - kkas tur nav īsti kārtībā. Ir daudz vīriešu, nu nenokritīs Tev gabals, ja neizjauksi kādam ģimeni.
27.10.2021 12:28 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Es esmu pašlaik laimīgās attiecībās un negribētu, lai man noceļ, bet man ir bijusi pieredze pirmš šīm attiecībām, ka sanācis flirtēt ar aizņemtu vīrieti(tiesa es to NEZINĀJU!).
Situācija amizanta. Iepazinos ar vīrieti, likās sakarīgs, bija komfortabli ar viņu un es, izpētījusi soctīklos utml., nekur neredzēju zīnes, ka aiznemts. Viņš arī flirtēja izteikti pretī, apbēra ar komplimentiem utml., uztvēru kā interesi pretī. :) nu un tad bija pigori.... zināju, ka iet tusēt ar draugiem, nākamaja rīta izdomāju pajautāt kā jūtas, necēla telefonu, tāpēc uzrakstīju ironisku sms - ceru, ka neguli grāvī pēc vakardienas :D , nu, kā pašsajūta? Pretī saņēmu tekstu “viņam viss kārtībā”, bet nejauši steigā izlasīju kā “man viss kārtībā” un nosūtīju sirsniņu.
Pēc kāda brīža man uzrakstīja nepazīstams numurs, izrādās šī dzeka draudzene un pateica, ka mums ir jāsatiekas un jāparunā.
Nu jā, es aizgāju uz tikšanos, pateicu, ka es nezināju, ka aizņemts. Meitene mani nevainoja. Teica, ka palasīja vecās sarakstes un saprot, ka viņas draugs ir krāpis. Meitene raudāja. Žēl bija viņas. Tagas esmu ar to meiteni labos draugos, viņai ir cits vīrietis. Ar šo kurš izrādījās lupata nezinām kas notiek.
Bet tas tā situācija, kur parādās, kad vecis ir mīkstais :) protams, ja sākuma zinātu, ka aizņemts, nebūtu flirtējusi, bet tā kā nezināju un viņs flirtēja pretī - sanaca tā.
27.10.2021 14:23 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Sultry @ 26.10.2021 22:38
Ja gadas tā netīšām abiem tiešam iemīleties, kaut gan ir attiecibās, es vēl padomatu.
Bet, man piemers no dzīves.
Bijam draudzenu grupina. Bieži tikamies. Viena palika stāvoklī. Tikmer otra, skaista, slaida, un ar savu lustīgumu, hihi haha, otrai draudzenei brutali cali nocela. Pienemu, ka ar bernina gaidibam attiecibas mainijas, bet puisim vel tuseties gribejas. Saka dzivot ar otru kopa loti atri. Kad berns piedzima tomer pietika saprata rupeties par berninu. Velak tikai majas sakas greizirdibas skandali par to ka bieži laiku pavada otrās mājās. Beigas bija asaras un punki, visu laiku nelaimiga, jo negribeja lai tiekas ar bernu un bijušo. Gan jau zinaja ko nodarijusi.
Un tadas, kas nocel, un vel ja berni iesaistiti, butu kā suga jāiznīcina. Briesmigas sievietes

Man arī patīk šitās vecenes, kas paņem veci kam jau ir ģimene (vienalga nocēla vai jau bija izšķīries ) un tad nīd, ka ir bērni un uztur kontaktu ar bijušo bērnu dēļ. Rezultātā tiek sabojātas attiecības ar bērnu un pazaudēts kontakts un bijusī ienīst, jo ņemas ar bērnu viena.
Ja nevari respektēt to, ka vīrietim ir bērns no citas un cienīt to bērniņu, nebojāt attiecības ar tēvu, tad lūdzu ņem veci, kuram nav bērni un tādu netrūkst. Tieši tik vienkārši.
27.10.2021 14:50 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Un atbildot uz autores rakstīto. Uzskatu, ka tas nav normāli. Aizņemts ir aizņemts - precēts vai neprecēts nav svarīgi, jo tas ir pāris. Vienalga vīrietis pavelkas vai nepavelkas uz tevi - Tu čakarē citu attiecības un arī pati tādā veidā sevi pazemo.
27.10.2021 14:54 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Nē tas nav normāli. Arī sievietēm. Kāpēc? Es negribētu lai ar mani izdara tā pat.
Man kolēģe bija diezgan ilgi kopā ar vīrieti no vidusskolas. Darba pasākumā iepazinās ar citu vīrieti. Nepagāja ilgs laiks līdz abi jau bija kopā. Pirmo draugu vienkārši pameta ar sms. Tagad abi precējušies, ir bērns, gaida otro un nesen uzzināja, ka vīrs pa tinderi dzīvojas. Lieki teikt viņa ir pilnībā sagrauta.
Manuprāt attiecības ir jātrisina lidz galam, nevis esot vel attiecībās vai piemēram vēl oficiāli precējušies sākt tikties ar citām personām. Ir jābūt cieņai pret attiecībām kas Tev ir.
27.10.2021 15:10 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Un jāciena citu cilvēku attiecības.
27.10.2021 15:11 |
 
Reitings 15
Reģ: 27.10.2021
Ie lietas ko es necienu- tās ir sulbas sievietes.
Nu cik konkrēti stulbai ir jābūt, lai nejustu, ka vīrs tev nemīl. Nejustu, ka Vīrs grib citu.
Tieši šobrīd esmu situācijā, kad izvēlēšos attiecības ar precētu vīrieti kuram ir 4 gadīgs bērns.
Jau ilguu laiku mēģina šis vīrtietis pievērst manu uzmanību. Nu izveidojusies dzīves situācija, kad atbildēšu.
Sievietei otra sieviete nav jāciena, bet jābradā ar kāj;ām. Izdzīvo stiprākais.
Turpretī vīram ir jāciena sava sieva, ja pat vīrs neciena to sivieti, tad kāpēc gan kādam citam to darīt?
Atklāti, tai sievietei jābūt man pateicīgai, ka viņai ir vīrs, jo 6 gadus atpakaļ, kad izrādās viņš jau 4 gadus bija attiecībās ar to aklo pamuļķi, viņš mēģināja ko ar mani, bet pēc jautājuma kurā tad kursā tieši esmu, cik tad gadi jāmācās utt. ... man bija tāds ''kas interesējies cik ilgi vēl būšu nabaga un nevarēšu apmaksāt pusi īres, vai?'''man bija no no!
Lietas mainās. Šobrīd vīru man nevajag, kur nu vēl ar bērna piekabi. Tomēr vīrietis ir pievilcīgs, labs darbs, sexam un randiņiem derēas. Bet tā muķle, nu lai turpina viņa drēbes mazģāt un ēst tais;it. Man to vajag? Vajag? Nē, paldies.
Un tām šejienes pamuļķa dievgosniņām. Mani apvaino, ja kāds vīrietis, mēģina man iepatikties, uzreiz nedomājot par laulību ar mani. Un tas ka traucēklis ir sieva vai vieglprātīgs raksturs nav no svara. Vīriešiem neplijos virsū. Bet vīrieši gan plijās un visādus trikus izmanto, lai iepatiktos. Un sievas un sīko slēpšana jau ir tāds pierasts sīkums. Vaairums pat ir gatavi uzreiz pamest esošo dzīvesbiedrenei, protam ja traucēklistam nav finansiālais neizdevīgums. Diezgan leils ir šoks, par kāršanos kaklā precētajiem- dāmas, par ko jūs runājat? Tie precētie tak kā traki aplido sievietes un karās kaklā citām. Ne jau man vajag atcerēties par sievu un sīko mājās- man tādu nav. Tāpat- nu kas man par daļu par sievām. Man tak vienalga. Un kaut kāda sieva man noteikti netraucēs, ja vēlēšos ar šo vīrieti vai nu ģimeni vai sexu.
27.10.2021 15:34 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Jirgensone @ 27.10.2021 15:34
Ie lietas ko es necienu- tās ir sulbas sievietes.
Nu cik konkrēti stulbai ir jābūt, lai nejustu, ka vīrs tev nemīl. Nejustu, ka Vīrs grib citu.
Tieši šobrīd esmu situācijā, kad izvēlēšos attiecības ar precētu vīrieti kuram ir 4 gadīgs bērns.
Jau ilguu laiku mēģina šis vīrtietis pievērst manu uzmanību. Nu izveidojusies dzīves situācija, kad atbildēšu.
Sievietei otra sieviete nav jāciena, bet jābradā ar kāj;ām. Izdzīvo stiprākais.
Turpretī vīram ir jāciena sava sieva, ja pat vīrs neciena to sivieti, tad kāpēc gan kādam citam to darīt?
Atklāti, tai sievietei jābūt man pateicīgai, ka viņai ir vīrs, jo 6 gadus atpakaļ, kad izrādās viņš jau 4 gadus bija attiecībās ar to aklo pamuļķi, viņš mēģināja ko ar mani, bet pēc jautājuma kurā tad kursā tieši esmu, cik tad gadi jāmācās utt. ... man bija tāds ''kas interesējies cik ilgi vēl būšu nabaga un nevarēšu apmaksāt pusi īres, vai?'''man bija no no!
Lietas mainās. Šobrīd vīru man nevajag, kur nu vēl ar bērna piekabi. Tomēr vīrietis ir pievilcīgs, labs darbs, sexam un randiņiem derēas. Bet tā muķle, nu lai turpina viņa drēbes mazģāt un ēst tais;it. Man to vajag? Vajag? Nē, paldies.
Un tām šejienes pamuļķa dievgosniņām. Mani apvaino, ja kāds vīrietis, mēģina man iepatikties, uzreiz nedomājot par laulību ar mani. Un tas ka traucēklis ir sieva vai vieglprātīgs raksturs nav no svara. Vīriešiem neplijos virsū. Bet vīrieši gan plijās un visādus trikus izmanto, lai iepatiktos. Un sievas un sīko slēpšana jau ir tāds pierasts sīkums. Vaairums pat ir gatavi uzreiz pamest esošo dzīvesbiedrenei, protam ja traucēklistam nav finansiālais neizdevīgums. Diezgan leils ir šoks, par kāršanos kaklā precētajiem- dāmas, par ko jūs runājat? Tie precētie tak kā traki aplido sievietes un karās kaklā citām. Ne jau man vajag atcerēties par sievu un sīko mājās- man tādu nav. Tāpat- nu kas man par daļu par sievām. Man tak vienalga. Un kaut kāda sieva man noteikti netraucēs, ja vēlēšos ar šo vīrieti vai nu ģimeni vai sexu.

Ja Tev ir normāli tikties utt ar aizņemtu,dari to, neviens tev to neliedz.
Bet nevajag saukt citas sievietes par stulbām utml.,jo citām nešķiet ok būt ar aizņemtu vīrieti.
27.10.2021 16:01 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Nu cik konkrēti stulbai ir jābūt, lai nejustu, ka vīrs tev nemīl. Nejustu, ka Vīrs grib citu.

Pēc tā nu gan nevar neko spriest, cilvēki ir dažādi
Cik nu labs aktieris ir katrs, tik labi var arī notēlot dažādas mīlestības izpausmes.
Ar gribēšanu tam vispār nav sakara. Ja potence ir laba, tad pietiks gan sievai gan mīļākajai.
27.10.2021 16:13 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Jirgensone @ 27.10.2021 15:34
Ie lietas ko es necienu- tās ir sulbas sievietes.
Nu cik konkrēti stulbai ir jābūt, lai nejustu, ka vīrs tev nemīl. Nejustu, ka Vīrs grib citu.
Tieši šobrīd esmu situācijā, kad izvēlēšos attiecības ar precētu vīrieti kuram ir 4 gadīgs bērns.
Jau ilguu laiku mēģina šis vīrtietis pievērst manu uzmanību. Nu izveidojusies dzīves situācija, kad atbildēšu.
Sievietei otra sieviete nav jāciena, bet jābradā ar kāj;ām. Izdzīvo stiprākais.
Turpretī vīram ir jāciena sava sieva, ja pat vīrs neciena to sivieti, tad kāpēc gan kādam citam to darīt?
Atklāti, tai sievietei jābūt man pateicīgai, ka viņai ir vīrs, jo 6 gadus atpakaļ, kad izrādās viņš jau 4 gadus bija attiecībās ar to aklo pamuļķi, viņš mēģināja ko ar mani, bet pēc jautājuma kurā tad kursā tieši esmu, cik tad gadi jāmācās utt. ... man bija tāds ''kas interesējies cik ilgi vēl būšu nabaga un nevarēšu apmaksāt pusi īres, vai?'''man bija no no!
Lietas mainās. Šobrīd vīru man nevajag, kur nu vēl ar bērna piekabi. Tomēr vīrietis ir pievilcīgs, labs darbs, sexam un randiņiem derēas. Bet tā muķle, nu lai turpina viņa drēbes mazģāt un ēst tais;it. Man to vajag? Vajag? Nē, paldies.
Un tām šejienes pamuļķa dievgosniņām. Mani apvaino, ja kāds vīrietis, mēģina man iepatikties, uzreiz nedomājot par laulību ar mani. Un tas ka traucēklis ir sieva vai vieglprātīgs raksturs nav no svara. Vīriešiem neplijos virsū. Bet vīrieši gan plijās un visādus trikus izmanto, lai iepatiktos. Un sievas un sīko slēpšana jau ir tāds pierasts sīkums. Vaairums pat ir gatavi uzreiz pamest esošo dzīvesbiedrenei, protam ja traucēklistam nav finansiālais neizdevīgums. Diezgan leils ir šoks, par kāršanos kaklā precētajiem- dāmas, par ko jūs runājat? Tie precētie tak kā traki aplido sievietes un karās kaklā citām. Ne jau man vajag atcerēties par sievu un sīko mājās- man tādu nav. Tāpat- nu kas man par daļu par sievām. Man tak vienalga. Un kaut kāda sieva man noteikti netraucēs, ja vēlēšos ar šo vīrieti vai nu ģimeni vai sexu.

Sapņos Tev tie vīrieši kaklā karās? 😂 Pēc Tevis rakstītā šķiet, ka esi kaut ko pa ceļam pazaudējusi. Diez vai kāds vīrietis skrien pakaļ lielā sienas pulksteņa dzeguzei.
27.10.2021 16:32 |
 
Reitings 2693
Reģ: 17.01.2021
Jirgensone @ 27.10.2021 15:34
Ie lietas ko es necienu- tās ir sulbas sievietes.
Nu cik konkrēti stulbai ir jābūt, lai nejustu, ka vīrs tev nemīl. Nejustu, ka Vīrs grib citu.
Tieši šobrīd esmu situācijā, kad izvēlēšos attiecības ar precētu vīrieti kuram ir 4 gadīgs bērns.
Jau ilguu laiku mēģina šis vīrtietis pievērst manu uzmanību. Nu izveidojusies dzīves situācija, kad atbildēšu.
Sievietei otra sieviete nav jāciena, bet jābradā ar kāj;ām. Izdzīvo stiprākais.
Turpretī vīram ir jāciena sava sieva, ja pat vīrs neciena to sivieti, tad kāpēc gan kādam citam to darīt?
Atklāti, tai sievietei jābūt man pateicīgai, ka viņai ir vīrs, jo 6 gadus atpakaļ, kad izrādās viņš jau 4 gadus bija attiecībās ar to aklo pamuļķi, viņš mēģināja ko ar mani, bet pēc jautājuma kurā tad kursā tieši esmu, cik tad gadi jāmācās utt. ... man bija tāds ''kas interesējies cik ilgi vēl būšu nabaga un nevarēšu apmaksāt pusi īres, vai?'''man bija no no!
Lietas mainās. Šobrīd vīru man nevajag, kur nu vēl ar bērna piekabi. Tomēr vīrietis ir pievilcīgs, labs darbs, sexam un randiņiem derēas. Bet tā muķle, nu lai turpina viņa drēbes mazģāt un ēst tais;it. Man to vajag? Vajag? Nē, paldies.
Un tām šejienes pamuļķa dievgosniņām. Mani apvaino, ja kāds vīrietis, mēģina man iepatikties, uzreiz nedomājot par laulību ar mani. Un tas ka traucēklis ir sieva vai vieglprātīgs raksturs nav no svara. Vīriešiem neplijos virsū. Bet vīrieši gan plijās un visādus trikus izmanto, lai iepatiktos. Un sievas un sīko slēpšana jau ir tāds pierasts sīkums. Vaairums pat ir gatavi uzreiz pamest esošo dzīvesbiedrenei, protam ja traucēklistam nav finansiālais neizdevīgums. Diezgan leils ir šoks, par kāršanos kaklā precētajiem- dāmas, par ko jūs runājat? Tie precētie tak kā traki aplido sievietes un karās kaklā citām. Ne jau man vajag atcerēties par sievu un sīko mājās- man tādu nav. Tāpat- nu kas man par daļu par sievām. Man tak vienalga. Un kaut kāda sieva man noteikti netraucēs, ja vēlēšos ar šo vīrieti vai nu ģimeni vai sexu.

Ja viņš vēlas krāpt sievu ar tevi, tad kāda iespēja, ka viņš pēc tam nekrāps arī tevi? Un tad tā nākošā būs stulba un vēl nezin kāda, ka atļaujām ielaisties sakaros ar tavu vīrieti. Dots devējam atdodās, karma ir kuce un tad pēc tam varēsi forumos kratīt savas problēmas
27.10.2021 16:34 |
 
Reitings 15
Reģ: 27.10.2021
nekratu savu problēmu. Atbildu problēmas kratītājai. A man kas vajag lai nekprāptu? Vagaj? Da nē. Man viss ok, lai krāpj. Nav žēl.
27.10.2021 16:42 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Ja viņš manī iemīlas un ir gatavs uzreiz šķirties, jo savās attiecībās viņš nav laimīgs.. tad gan jau. Nekādas attiecības es gan neveidotu pirms viņš nebūtu oficiāli brīvs. Daudzi nelaimīgas attiecības velk garumā. Šajā gadījumā viņš vienkārši tam pieliktu punktu ātrāk, kas pat ir labāk, jo netiek tērēts neviena laiks.
Bet ja viņš gribētu turpināt savas attiecības un ar mani tikties slepenībā, tad, protams, ka nē. Kāds no tā man labums? Samīlēties un tad raudāt, jo dienas beigās viņš tāpat brauc mājās pie citas ? Piegulētājus var atrast arī starp brīviem vīriešiem. Aiztaupīsies man problēmas gadījumā, ja viņa draudzene uzzina.
27.10.2021 16:51 |
 
Reitings 1411
Reģ: 19.05.2016
Citu sieviešu problēmas mani neinteresē. Tā nav mana sieva. Lai vīrietis tiek galā ar savu sievu. Patiesībā cilvēki šķirās un aiziet pie citiem, atrod mīļāko, kas ir labāks un aiziet pie tā, izjauc laulību, kas nedarbojas visu laiku. Tas ir mīts, ka tas nenotiek. Ja man vīrietis būtu pietiekami pievilcīgs, lai man gribētos krāmēties ar drāmu, tas, ka viņam ir sieva, mani neapturētu.
30.10.2021 11:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits