tās kuras nav vakcinējušās

 
Reitings 144
Reģ: 02.02.2019
Sveikas!
Tās kuras nav vakcinējušās un strādā
jautājums
vai darbā spiež vakcinēties un ja nevakcinēsies sola atlaist?
11.10.2021 21:17 |
 
Patīk
Reitings 1737
Reģ: 24.05.2019
putns @ 17.10.2021 15:03

+++
Nekad neesmu redzējusi, ka nevakcinētie valstī pieprasītu ieviest ierobežojumus, apturēt plānveida operācijas utt., lai mūs 'glābtu'. Ja slimnīcās prioritāte būtu vakcinētajiem, un pa virsu noteikts vietu skaits nevakcinētajiem - vai nevakcinētie ārdītos? Domāju, ka lielākā daļa to vēsi pieņemtu kā normu. Kāds tādēļ arī savakcinētos, jo uzskatītu par pārāk augstu risku priekš sevis. Bet ja valsts spītīgi atsakās problēmas risināt jebkādā saprātīgā ceļā, tad ir vien jācieš.

Un jums nepielec, ka ierobežojumi un plānveida operāciju atcelšana notiek tieši tāpēc, ka pārsvarā nevakcinētie slimnieki ir aizņēmuši visu slimnīcu kapacitāti? Ko tu piedāvā, mest jūs ārā no slimnīcām un atstāt gārgdamus mirt uz ielas? Atcelt visus ierobežojumus, lai dabiskā atlase uzņem vēl lielākus apgriezienus un lai mokās nomirst visi, kas neiztur cīņu ar slimību? Tikmēr atlikušie izliksies, ka viss ir kārtībā un dzīvos normālo dzīvi? Tāds ir tavs piedāvājums?
18.10.2021 12:17 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Es vēlreiz atkārtoju, īpaši priekš tevis - ja kāds aplaiž NEvakcinēto ar covid, neatkarīgi no imunitātes stipruma, un tas NEvakcinētais "noliek karoti" tad tā ir viņu pašu vaina - vajadzēja vakcinēties. Nu kas tur nav skaidrs tev? Vakcinētie tak nemiršot.

Šāds domāšanas veids jau noved pie situācijas kurā Latvija šobrīd ir. Ja puse iedzīvotāju uzskata, ka mana veselība ir mana atbildība un ja kāds saslimst tad pats vainīgs, tad rezultātā ir pilnas slimnīcas, ierobežojumi un citas problēmas.
Ja tavā gadījumā sanāk noķert covid un sākās smaga saslimšana, tad ārsts varētu atbildēt - "tā ir tava paša vaina ka esi slims, tiec galā pats" Un viss, skaties pats vai izdzīvosi vai nē.
Bet nē, ja būs risks nosmakt, tad protams, tāpat kā visi sauks neatliekamo palīdzību un gulēs stacionāra aprūpē. Jo redz, valsts pienākums ir glābt katra dzīvību.
tad varētu atcerēties šo "tad tā ir viņu pašu vaina - vajadzēja vakcinēties"
18.10.2021 12:01 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Godfather
Tu man liekas nespēj vai negribi uztvert citu rakstīto, tikai mal savu demogoģiju jau kuro diskusiju pec kārtas. Pārlasi vēlreiz uzmanīgi manis rakstīto.
Es vēlreiz atkārtoju, īpaši priekš tevis - ja kāds aplaiž NEvakcinēto ar covid, neatkarīgi no imunitātes stipruma, un tas NEvakcinētais "noliek karoti" tad tā ir viņu pašu vaina - vajadzēja vakcinēties. Nu kas tur nav skaidrs tev? Vakcinētie tak nemiršot.
18.10.2021 10:54 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Un esmu pāriecināts, ka liela daļa nevakcinēto (tajā skaitā arī es) tā uzskata, ja mēs, nevakcinētie, "noliksim karoti", tad tā ir mūsu (nevakcinēto) paša vaina.

Jā un plus tie pārējie kuri var tikt inficēti un arī "nolikt karoti".
Jā katra pats atbild par savu veselību, bet tas, ka ar savu stipro imunitāti var aplipināt citus ar vāju imunitāti, kas var beigties letāli, vakcinācijas pretiniekus neinteresē.
Es, personīgi, neuzskatu, ka citiem ir jāriskē ar savu organismu, lai citi nenomirtu, nesaslimtu vai lai dzīvu labāk.

Riskēt - tas ir glābt cita cilvēka dzīvību riskējot ar savējo. Tā ir augstākā cilvēcības un nesavtības rīcība. To nevar salīdzināt ar vakcinēšanos pret covid. Kur lielākais reālais risks ir niecīgas blaknes.
18.10.2021 08:23 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
putns @ 17.10.2021 15:03

+++
Nekad neesmu redzējusi, ka nevakcinētie valstī pieprasītu ieviest ierobežojumus, apturēt plānveida operācijas utt., lai mūs 'glābtu'. Ja slimnīcās prioritāte būtu vakcinētajiem, un pa virsu noteikts vietu skaits nevakcinētajiem - vai nevakcinētie ārdītos? Domāju, ka lielākā daļa to vēsi pieņemtu kā normu. Kāds tādēļ arī savakcinētos, jo uzskatītu par pārāk augstu risku priekš sevis. Bet ja valsts spītīgi atsakās problēmas risināt jebkādā saprātīgā ceļā, tad ir vien jācieš.

Piekrītu. Bet. Tu neesi redzējusi līdz tas ar visu savu neticību nonāk līdz slimnīcas gultai. Un tad sākas jautrība, ka vajadzēja vakcinēties un tomēr tas nav nekāds jox.
Es piekrītu, ka antivaxeriem būtu jāiedod parakstīt lapele ar piekrišanu, ka slimības gadijumā viņi nav tiesīgi pieprasīt atbildību, bet tas atkal ir koks ar abiem galiem.
Nekad neviena puse nebūs priecīga/laimīga/apmierināta, tādēļ ir jāiet pareizākais ceļš no visiem iespējamajiem.
17.10.2021 19:37 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Respektīvi ir cilvēki, kuriem pat puse ģimenes var nomirt no kovid, bet viņi tāpat vainos valdību/plāndēmiju, jo uzpirktie ārsti slimnīcā vai nu nedeva ivermektīnu vai speciāli nonāvēja cilvēkus, kam bija tikai plaušu karsonis, lai mākslīgi audzētu kovid statistitiku.
17.10.2021 16:46 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Vakcinācija pretinieki uzskata ka viņiem ir stipra imunitāte, ja būs covid, tad vieglā formā un viss būs labi. Tas ka aiz viņiem smagi slimo un mirst cilvēki ir pilnīgi vienalga.

Tādi riktīgie antivakseri, kas ir dziļāk neticībā par šaubām, ka vakcīna varbūt ir nedaudz kaitīga, vispār uzskata, ka slimnīcās SPECIĀLI kovid slimniekus nogalina ar nepareizajām zālēm. Visiem patiesībā esot plaušu karsonis/gripa, bet dod zāles, kas noved līdz sliktam un letālam stāvoklim, lai tikai valstīs celtu paniku. Arī Latvijā jau esot bijis gadījums, kad ar kovidu nonākušais slimnīcā esot bļāvis, lai ārstē viņa plaušu karsoni, nevis ārstē it kā kovidu, kāds nemaz neeksistē.
17.10.2021 16:37 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Un esmu pāriecināts, ka liela daļa nevakcinēto (tajā skaitā arī es) tā uzskata, ja mēs, nevakcinētie, "noliksim karoti", tad tā ir mūsu (nevakcinēto) paša vaina.

+++
Nekad neesmu redzējusi, ka nevakcinētie valstī pieprasītu ieviest ierobežojumus, apturēt plānveida operācijas utt., lai mūs 'glābtu'. Ja slimnīcās prioritāte būtu vakcinētajiem, un pa virsu noteikts vietu skaits nevakcinētajiem - vai nevakcinētie ārdītos? Domāju, ka lielākā daļa to vēsi pieņemtu kā normu. Kāds tādēļ arī savakcinētos, jo uzskatītu par pārāk augstu risku priekš sevis. Bet ja valsts spītīgi atsakās problēmas risināt jebkādā saprātīgā ceļā, tad ir vien jācieš.
17.10.2021 15:03 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Šī situācija parāda cik daudz sabiedrībā ir egoisma un vienaldzības pret citiem cilvēkiem.
Vakcinācija pretinieki uzskata ka viņiem ir stipra imunitāte, ja būs covid, tad vieglā formā un viss būs labi. Tas ka aiz viņiem smagi slimo un mirst cilvēki ir pilnīgi vienalga.
Kaut pus Latvija izmirtu, vakcinācijas pretiniekus tas īpaši neuztrauc, svarīgāk ir nevakcinēties.
"Valdības dēļ nevakcinēšos" - un iet pāri līķiem.

Uz to var skatīties divejādi. Es, personīgi, neuzskatu, ka citiem ir jāriskē ar savu organismu, lai citi nenomirtu, nesaslimtu vai lai dzīvu labāk. Ja kādam ir bail no miršanas, lūdzu, ej vakcinējies, vai sēdi mājās. Tas, ka nevakcinētais saķer kovid un nomirst, tā ir tikai un vienīgi viņa paša vaina - vajadzēja vakcinēties, jo tā jau it kā pasargā no nāves. Un esmu pāriecināts, ka liela daļa nevakcinēto (tajā skaitā arī es) tā uzskata, ja mēs, nevakcinētie, "noliksim karoti", tad tā ir mūsu (nevakcinēto) paša vaina.
17.10.2021 14:39 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Šī situācija parāda cik daudz sabiedrībā ir egoisma un vienaldzības pret citiem cilvēkiem.

Jā, tas tiesa, tur nu es piekrītu. Tie vairāk kā 10 tūkstoši, kuri parakstījās, lai nevakcinētajiem pašiem būtu jāsedz ārstēšanās izdevumi, gadījumā, ja viņi nonāktu slimnīcā ar Covid, neskatoties uz to, ka tie paši nevakcinētie maksā tādus pašus nodokļus, kādus vakcinētie, ir viens no neskaitāmiem lieliskajiem piemēriem tam egoismam un vienaldzībai, kāda šobrīd valda Latvijā atsevišķu vakcinēto vidū.
17.10.2021 14:35 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Dārgās dāmas un kungi,
te nu jāpiekrīt pēdējiem trim komentāriem. Reiz cildenā latvju tauta ir izlaidusies kā teļi, un kļuvusi pilnīgi vienaldzīga pret līdzcilvēkiem!
Kad es uzzināju, ka Latvijā ir ienācis mēris, un vieglu roku izslauka pilnīgi veselīgus, pašos dzīves plaukuma gados esošus pensionārus, es uzreiz izņēmu savus mazbērnus no skolas un ieslodzīju istabās, lai nedod Dievs tie parazīti nenogalina kādu nevainīgu 90 gadnieku!
Kad šis darbiņš bija padarīts, tad nu steidzos rakstīt ierosinājumu mūsu dārgajam prezidentam Levita kungam, lai ierobežoti tiek arī visi nevienam nevajadzīgie sabiedrības locekļi darbspējas vecumā.
Sabiedrībai nav lielāka labuma kā apspiest bērnudārzniekus, skolniekus, studentus un strādniekus, barot viņus ar medikamentiem un šļircēt tikko apgrozībā laistas vakcīnas, lai no nāves izglābtu jebkuras nācijas spēka avotu, mūsu nākotni un kroni - cilvēkus, kas sasnieguši vismaz 70 gadu vecumu!
Tagad, kad pus Latvija jau ir izmirusi, kā cienījamais statistiķis komentāru augstāk minēja, visi nevakcinētie var tikai liet gaužas asaras par savu noziegumu! Latvju tauta nekad neatkopsies no mūsu pensionāru tik negaidītās un šokējošās nāves pašos spēka gados.
Es pati esmu vakcinējusies, taču nākotnē, lai personīgi izglābtu 70 gadniekus no nāves, plānoju pārvietoties skafandrā. Šobrīd tas nav vajadzīgs, jo ar lielu lepnumu varu teikt, ka atbilstīgi ārkārtīgi bīstamajai situācijai, ārā neesmu gājusi kopš 2020. gada 3. marta.
17.10.2021 13:39 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Godfather un Funny ir vienīgie adekvātie personāži šajā komentāru sadaļā! Viņiem ir pilnīga taisnība, ka nevakcinētie apdraud vakcinētos ar savu klātbūtni. Ja tagad ielās neplosītos tik šausmīgi nāvējošs vīruss, es viņiem paspiestu roku. Tie ir cilvēki, kuri arī ir sapratuši, ka izvēles brīvība ir nevis privilēģija, bet lāsts un ka valdība daudz labāk zina, kādus lēmumus mums pieņemt. Pilnībā atbalstu!
17.10.2021 09:54 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Šī situācija parāda cik daudz sabiedrībā ir egoisma un vienaldzības pret citiem cilvēkiem.
Vakcinācija pretinieki uzskata ka viņiem ir stipra imunitāte, ja būs covid, tad vieglā formā un viss būs labi. Tas ka aiz viņiem smagi slimo un mirst cilvēki ir pilnīgi vienalga.
Kaut pus Latvija izmirtu, vakcinācijas pretiniekus tas īpaši neuztrauc, svarīgāk ir nevakcinēties.
"Valdības dēļ nevakcinēšos" - un iet pāri līķiem.
17.10.2021 09:26 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Nevakcinetos vienkarsi atlaist 15. novembri, ja kas likumos neizmainisies.
17.10.2021 08:04 |
 
Reitings 26978
Reģ: 11.02.2015
Pfft, iemestu to pašu piķi ģimenes ārstiem, ko ierausa nāsīs biroji un augšgals, katra prakse +2 cilvēkus varētu algot diendienā.
17.10.2021 00:12 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
putns @ 16.10.2021 10:55
Miaa lielā mērā ir taisnība. Latvijā jebkurā parastā dzīves dienā labi jūt, ka liela daļa sabiedrības burtiski ienīst citus cilvēkus, un aktīvi meklē veidus, kā citiem ieriebt. Covid's ir tikai viena no miljarda situācijām, ko iespējams izmantot, lai veltītu entās stundas (un daudziem tās ir dienas, nedēļas, mēneši) pa visiem pieejamajiem kanāliem *iršot virsū cilvēkiem, stāstot, cik stulbi viņi ir, kā 50% sabiedrības it kā tic, ka viņiem ar vakcīnām iešpricēs čipus, 50% sabiedrības esot Gobzemieši utt. Tā ir bezjēdzīga nodarbošanās, trula emociju izgāšana pār citu galvām. Neviens neaizies vakcinēties tāpēc, ka jūs izdomāsiet kādu ļoti oriģinālu veidu, kā to cilvēku apsaukāt vai pazemot.
Tas ko Miaa rakstīja par nevakcinēšanos valdības dēļ nav neloģiski. Ja cilvēks ir jauns un ar labu veselību, viņam Covid komplikāciju risks ir satriecoši zems, vakcinēties nav vajadzības. Tad vakcinācijai atliek tikai tas iemesls, ka tas varbūt kaut ko dos sabiedrībai kopumā (kā to apgalvo valdība), ja viņš savakcinēsies. Labi, bet kāpēc cilvēkam nest kaut kādu upuri, nest neērtības kaut kur iet un kaut ko darīt, potenciāli ciest no īstermiņa blaknēm vairākas dienas, potenciāli vēl arī dabūt ilgtermiņa blaknes, lai dotu kaut ko sabiedrībai, kas viņu acīmredzami ienīst? Tāda iemesla vienkārši nav. Ziemeļvalstīs sabiedrība ir daudz augstākā mērā saliedēta nekā Latvijā. Tur, protams, ja valdība prasīs kaut ko izdarīt sabiedrības labā, cilvēkiem būs daudz augstāka motivācija to darīt. Un nemaz nerunāsim par to, ka pašai valdībai arī uzticības līmenis ir zems, tas ir zināms jau gadiem, un nekad nevienu nav interesējis. Un kāpēc gan par to uztaukties, ja pie siles tāpat tiek? Attiecīgi valdība arī dabū spļāvienu sejā, kad prasa kaut ko no sabiedrības.
Vispār Covid's ir triviāla problēma, ko varēja atrisināt ātri un vienkārši. Tas, ka tas nenotika, tikai parādīja, ka reālu draudu priekšā valsts būs pilnīgi bezspēcīga, iestāsies totāls haoss.

Piekrītu katram vārdam! Labi pateikts!
16.10.2021 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 118
Reģ: 06.01.2013
Arī Islandē ir vakcīnu blakusefekti. Ļoti skaļš gadījums lika daudziem aizdomāties. Jauniete pēc 1.vakcīnas devas kļuva paralizēta lejasdaļā, pārvietojās ar ratiņiem. Viņa pati personīgi par to sāka atklāti runāt Tik tok, kas vēlāk tika izplatīts pa visiem ziņu kanāliem. Kā arī ir savāktas vismaz 2600 sieviešu liecības par blakusefektiem no vakcīnas, sūdzības par ilgstošu asiņošanu, turklāt jauniešu vidū aizvien vairāk atklājas mikoardīti. Tieši tamdēļ burtiski nesen aizliedza Moderna vakcīnu valstī, tas uzliek šaubu ēnu uz pārējām vakcīnām.
Par šo brīvprātīgo potēšanos Islandē... šeit ir cita līmeņa uzticība, jo islandieši izjūt viens otru kā lielu ģimeni...ļoti maz iedzīvotāju, pat pusmiljona nav, pie tā visa viņi tic ko runā un saka nevis uzpērkamie valdības vīri, bet gan valsts galvenais epidemiologs, lai gan arī šeit cilvēki ir sadalījušie pretiniekos un atbalstītājos. No malas liekas, ka problēmu nav, bet arī šeit ir daudz bēdu stāstu.
Ir baigi saprotama latviešu nevēlēšanās to darīt, mēs daudz ko uztveram ar aizdomām un neticību, jo vēsturiski tas tā ir izveidojies lielvaru politikas dēļ. Ir smagi klausīties apvainojumus no valsts vīriem, ka mēs kā zirdziņi bez pātagas neko nesaprotam. Ir pārkāpta būtiska lieta - izvēles brīvība.
16.10.2021 16:45 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
so.so @ 16.10.2021 13:46

Piekritīsi, ir starpība vai tu taisi abortu/ieģipsē lauztu roku, jo pats tā vēlies. Vai arī darba devējs tev liek taisīt abortu/pastāvīgi staigāt ieģipsētam, lai tu saglabātu darbu?

Nē, nu atradi arī salīdzinājumu. Darba devējs grib pasargāt, nevis likt ciest. Tas pats ir ar potēm pret ērču ensifalītu. Tie, kas strādā ārā ir vakcinēti pret to - un darba devējs to atmaksā un prasa. Kāpēc par to nebļaujam?
16.10.2021 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 2990
Reģ: 13.11.2011
Uij, man draugu lokā arī ir gadījumi, ka cilvēks jauns, sportisks, ar labu imunitāti un uzskatīja, ka kovidu pārslimot ir pupu mizas. Kad sāka atklepot asinis un nācās gulēt pie plaušu aparāta, domas uzreiz mainījās.
Es esmu par vakcīnām, jo uzskatu, ka tā ir vienīgā izeja atpakaļ normālā dzīvē.
16.10.2021 14:00 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
potenciāli vēl arī dabūt ilgtermiņa blaknes, lai dotu kaut ko sabiedrībai, kas viņu acīmredzami ienīst?

Parunājot ar vakcinētu Vācijas, Zviedrijas, Itālijas vai pat Brazīlijas pilsoni (ne latviešu vai citu imigrantu) nu nav tā, ka vakcinētie neskatās greizi savā valstī uz tiem, kas kategoriski atsakās vakcinēties. Jā, no fiziskā darba veicējiem-migrantiem neviens negaida, ka viņi vakcinēsies, bet par līdzpilsoņiem, kas ir izskoloti tajā pašā valstī, gan ir sašutums (''They are crazy'', "Something went wrong with our education system", "I can't understand them"). Vakcinētie VS Nevakcinētie nav unikāla Latvijas problēma. Tikai mums proporcionāli to covid vakcinācijas pretinieku ir vairāk, nekā, piemēram, tajā pašā Vācijā.
16.10.2021 13:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits