tās kuras nav vakcinējušās

 
Reitings 144
Reģ: 02.02.2019
Sveikas!
Tās kuras nav vakcinējušās un strādā
jautājums
vai darbā spiež vakcinēties un ja nevakcinēsies sola atlaist?
11.10.2021 21:17 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu tad nenodod sevi citu rokas - kad tevi ir slikti neej pie ārsta, nejautā ko darīt - tā tak ir sava ķermeņa nodošana cita rokās. Viss atrisināts - Tev ārsta pakalpojumus vispār nevajag!

Piekritīsi, ir starpība vai tu taisi abortu/ieģipsē lauztu roku, jo pats tā vēlies. Vai arī darba devējs tev liek taisīt abortu/pastāvīgi staigāt ieģipsētam, lai tu saglabātu darbu?
16.10.2021 13:46 |
 
10 gadi
Reitings 4258
Reģ: 03.08.2009
Dzirdēju, ka antivax sūta klientus pakaļ materiāliem😀

Tā ir, bet nu tas tā nestrādās. Pasūtītājs jau nav vienmēr uz vietas objektā un biezi vien ir situācijas, kad jābrauc šim vai tam pakaļ.
16.10.2021 13:41 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
so.so @ 16.10.2021 12:19

++
Par tiem neaizvietojamajiem darbiniekiem. Jā, neviens teorētiski nav neaizvietojams. Bet praksē, ja no 300 darbiniekiem 60 darbinieki tiek vienlaicīgi atstādināti/atlaisti, uzņēmums ir neapskaužamā situācijā, neatkarīgi no šo cilvēku ieņemamā amata. Turklāt es saprotu, ka savu personu gribas izcelt, sakot, ka nevakcinētie ir melnā darba darītāji un mēs bez viņiem varam iztikt utt. Tomēr, nolaižoties atpakaļ realitātē: 1) kā jau Mia minēja - atkritumu izvedēju trūkumu Jūs pašas jutīsiet stipri vairāk, nekā mārketinga speciālistu trūkumu; 2) man personīgi pazīstamie antivax ir savas jomas profesionāļi ar grādiem dažādās eksaktās sfērās; zinu kādu, kurš ir vadošā izstrādes amatā ražošanas uzņēmumā, kuru nedomāju, ka kāds saprātīgs uzņēmuma īpašnieks atlaistu (pie tam viņš savu darbu nevar darīt attālināti).
Jo ātrāk sabiedrība un tās vadītāji sapratīs, ka visus cilvēkus nekad nevarēs piespiest nodot savu ķermeni kāda cita rokās, jo ātrāk mēs no šīs veselības/ekonomiskās krīzes tiksim ārā. Un vismazāk jau nu vajadzētu skatīties uz veco Eiropu šobrīd, jo tās pašreizējā populācija ir tādā kritiskās domāšanas diendusā, ka leks arī pa logu ārā, ja viņiem pateiks.

Nu tad nenodod sevi citu rokas - kad tevi ir slikti neej pie ārsta, nejautā ko darīt - tā tak ir sava ķermeņa nodošana cita rokās. Viss atrisināts - Tev ārsta pakalpojumus vispār nevajag!
16.10.2021 13:33 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Daudziem pensionāriem 20€ ir no svara, tas pat nav smieklīgi.
Un būvniecības nozare ir īpaša, tur ir ļoti daudz rabotņiki ar interesantu skatijumu, no kura ausis svilst un gribās zem zemes palīst. Paskaties tajā pašā Depo, viss tukšs. Dzirdēju, ka antivax sūta klientus pakaļ materiāliem😀
16.10.2021 13:25 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Pec Eiropas standartiem Latvija ir nabadziga valsts un kopuma vienmer tada bus.
Es visu varu saprast, bet atmest vakcinetajiem pensukiem €20 elektribai ir vnk nirgasanas! Tagad ari tikai pensionariem, kuri ir vakcinejusies, bus letaka bilete sabiedriskaja. Klaunu bars, butu kaunejusies musu senjorus aiztikt!🤡🤡🤡
16.10.2021 13:20 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Viss ok @ 16.10.2021 11:18
Un vēl… pazīstu “jaunu un veselu cilvēku”, kas saslima ar covid delta paveidu. Ārstējās mājās, protams, ka ar it kā vieglu slimības gaitu, bet mocījās vairāku nedēļu garumā ar spēcīgām galvassāpēm, un nekas pret tām nelīdzēja. Un protams arī temperatūra, klepus plusā tam. Vai tiešām virglāk nav paciest, ka nedaudz pasāp pleca un iespējamu temperatūru naktī pēc vakcīnas?
Jums varbūt šķiet, ka esat jauni un veseli - jauni esat, bet vai tik veseli - to neviens nezin, kamēr nepiemeklē šī slimība.

Lūdzu nenoklusē faktus, pēc c19 vakcīnas iespējams arī miokardīts, perikardīts un trombi, un tieši jauniem cilvēkiem. Palasi ZVA mājaslapā c19 vakcīnu aprakstus. Un tad vari salīdzinājumam palasīt kombinēto, encefalīta u.c. vakcīnu aprakstus, lai saprastu, kā jāizskatās drošai vakcīnai.
16.10.2021 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Protams, aizliegumam strādāt jau tāds arī bija mērķis - nospiest cilvēkus (īpaši no valsts mazapmaksātās profesijas - policistus, skolotājus, ugunsdzēsējus) tādā situācijā, lai viņiem nebūtu izvēles. Vienīgi lieta ir tajā, ka daļa cilvēku tomēr apzinās, ka bez viņiem iztikt būs grūti, tāpēc neceļ ausi. Piemēram būvnieki (īpaši iekšējās apdares speciālisti) arī itin viegli var pašnodarbināties kamēr pārlaiž šo laiku. Katrā ziņā būs interesanti pavērot situāciju pēc 15.11.
16.10.2021 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 4258
Reģ: 03.08.2009
Vīrs strādā būvniecībā. Tur ir pietiekami daudz to, kuri negrib vakcinēties. Un pat bez īpaša pamatojuma. Nu un tagad lielākajai daļai nāksies to darīt, jo meistari netiek būvniecības veikalos iekšā, netiek objektos utt utjp. Varētu jau teikt, ka celtnieku, atkritumu izvedeju utt trūkumu mēs jutisim vairāk, bet nav arī tā, ka viņi baigi varētu atļauties iet no darba prom un mēnešiem streikot. Ēst ta visiem gribas.
16.10.2021 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Neviens neaizies vakcinēties tāpēc, ka jūs izdomāsiet kādu ļoti oriģinālu veidu, kā to cilvēku apsaukāt vai pazemot.

++
Par tiem neaizvietojamajiem darbiniekiem. Jā, neviens teorētiski nav neaizvietojams. Bet praksē, ja no 300 darbiniekiem 60 darbinieki tiek vienlaicīgi atstādināti/atlaisti, uzņēmums ir neapskaužamā situācijā, neatkarīgi no šo cilvēku ieņemamā amata. Turklāt es saprotu, ka savu personu gribas izcelt, sakot, ka nevakcinētie ir melnā darba darītāji un mēs bez viņiem varam iztikt utt. Tomēr, nolaižoties atpakaļ realitātē: 1) kā jau Mia minēja - atkritumu izvedēju trūkumu Jūs pašas jutīsiet stipri vairāk, nekā mārketinga speciālistu trūkumu; 2) man personīgi pazīstamie antivax ir savas jomas profesionāļi ar grādiem dažādās eksaktās sfērās; zinu kādu, kurš ir vadošā izstrādes amatā ražošanas uzņēmumā, kuru nedomāju, ka kāds saprātīgs uzņēmuma īpašnieks atlaistu (pie tam viņš savu darbu nevar darīt attālināti).
Jo ātrāk sabiedrība un tās vadītāji sapratīs, ka visus cilvēkus nekad nevarēs piespiest nodot savu ķermeni kāda cita rokās, jo ātrāk mēs no šīs veselības/ekonomiskās krīzes tiksim ārā. Un vismazāk jau nu vajadzētu skatīties uz veco Eiropu šobrīd, jo tās pašreizējā populācija ir tādā kritiskās domāšanas diendusā, ka leks arī pa logu ārā, ja viņiem pateiks.
16.10.2021 12:19 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Un vēl… pazīstu “jaunu un veselu cilvēku”, kas saslima ar covid delta paveidu. Ārstējās mājās, protams, ka ar it kā vieglu slimības gaitu, bet mocījās vairāku nedēļu garumā ar spēcīgām galvassāpēm, un nekas pret tām nelīdzēja. Un protams arī temperatūra, klepus plusā tam. Vai tiešām virglāk nav paciest, ka nedaudz pasāp pleca un iespējamu temperatūru naktī pēc vakcīnas?
Jums varbūt šķiet, ka esat jauni un veseli - jauni esat, bet vai tik veseli - to neviens nezin, kamēr nepiemeklē šī slimība.
16.10.2021 11:18 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Iemetīšu arī es šeit savu viedokli, varbūt kāds aizdomāsies!
Attaisnojums - “es nevakcinējos, jo valdība tāda un tāda…” nopietni?? Kad lv valdība ir bijusi normāla? Tad jau lv vispār cik gadus jau visam būtu jānovelk stopkrāns, jo mums redz tāda valdība. Un tie, kas ierosina Saeimas atsaukšanu - ko mēs ievēlēsim ? Nu protams, la tos pašus, jo nav jaunu partiju. Nu varbūt varat vēlēt par Gobzemu un Šleseru, kas tikai spekulē ar savu kampaņu, lai vāktu balsis.
Tālāk, paskatāmies pagātne, kad medicīna nebija tik attīstīta - cik daudz it kā veseli un jauni cilvēki mira no slimībām. Mūsdienās mums tas viss liekas pašsaprotami, ka izārstēt var daudz ko. Ties paši mēs un mūsu bērni saņem daudz komplekso vakcīnu pret dažādām slimībām, kas reāli strādā - ja paskatāmies cik daudz bērnu kādreiz mira, jo tas viss nebija. Tad kāpēc mēs pēkšņi vairs neuzticamies medicīnai ? Kas tieši ir mainījies ? Un starp citu, ja palasa zāļu receptes - tad visām zālēm ir blaknes, ja kāds nezināja.
16.10.2021 11:13 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Miaa lielā mērā ir taisnība. Latvijā jebkurā parastā dzīves dienā labi jūt, ka liela daļa sabiedrības burtiski ienīst citus cilvēkus, un aktīvi meklē veidus, kā citiem ieriebt. Covid's ir tikai viena no miljarda situācijām, ko iespējams izmantot, lai veltītu entās stundas (un daudziem tās ir dienas, nedēļas, mēneši) pa visiem pieejamajiem kanāliem *iršot virsū cilvēkiem, stāstot, cik stulbi viņi ir, kā 50% sabiedrības it kā tic, ka viņiem ar vakcīnām iešpricēs čipus, 50% sabiedrības esot Gobzemieši utt. Tā ir bezjēdzīga nodarbošanās, trula emociju izgāšana pār citu galvām. Neviens neaizies vakcinēties tāpēc, ka jūs izdomāsiet kādu ļoti oriģinālu veidu, kā to cilvēku apsaukāt vai pazemot.
Tas ko Miaa rakstīja par nevakcinēšanos valdības dēļ nav neloģiski. Ja cilvēks ir jauns un ar labu veselību, viņam Covid komplikāciju risks ir satriecoši zems, vakcinēties nav vajadzības. Tad vakcinācijai atliek tikai tas iemesls, ka tas varbūt kaut ko dos sabiedrībai kopumā (kā to apgalvo valdība), ja viņš savakcinēsies. Labi, bet kāpēc cilvēkam nest kaut kādu upuri, nest neērtības kaut kur iet un kaut ko darīt, potenciāli ciest no īstermiņa blaknēm vairākas dienas, potenciāli vēl arī dabūt ilgtermiņa blaknes, lai dotu kaut ko sabiedrībai, kas viņu acīmredzami ienīst? Tāda iemesla vienkārši nav. Ziemeļvalstīs sabiedrība ir daudz augstākā mērā saliedēta nekā Latvijā. Tur, protams, ja valdība prasīs kaut ko izdarīt sabiedrības labā, cilvēkiem būs daudz augstāka motivācija to darīt. Un nemaz nerunāsim par to, ka pašai valdībai arī uzticības līmenis ir zems, tas ir zināms jau gadiem, un nekad nevienu nav interesējis. Un kāpēc gan par to uztaukties, ja pie siles tāpat tiek? Attiecīgi valdība arī dabū spļāvienu sejā, kad prasa kaut ko no sabiedrības.
Vispār Covid's ir triviāla problēma, ko varēja atrisināt ātri un vienkārši. Tas, ka tas nenotika, tikai parādīja, ka reālu draudu priekšā valsts būs pilnīgi bezspēcīga, iestāsies totāls haoss.
16.10.2021 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 4258
Reģ: 03.08.2009
Tipa loģiskāko ceļu caur ģimenes ārstu, bet ārstam tad būtu jārukā 24/7

Vai ne? Lielisks ieteikums..1 ĢĀ, piemēram, praksē 3k+ cilvēku. Tieši kā viņi to visu izmenedžētu.
16.10.2021 10:33 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Tipa loģiskāko ceļu caur ģimenes ārstu, bet ārstam tad būtu jārukā 24/7. Bez pandēmijas pie ģim.ārsta rindā bija jāstāv nēdēļa vai divas, bet vēl gribētu nodarbināt ar vakcīnām? To vienkārši neviens nepavilktu.
16.10.2021 09:51 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
reina @ 16.10.2021 08:50
Ja par uzdoto tiešo jautājumu - mums visi, izņemot vienu, ir vakcinēti. Nezinu, ko ar to vienu darīs, šaubos, ka atlaidīs... Vīram gan darbā ir jau pirmie atstādināšanas gadījumi, viena darbiniece pati aizgāja.

Ja nemaldos, tad jataisa testi par savu naudu.
16.10.2021 08:53 |
 
Reitings 26978
Reģ: 11.02.2015
Ja par uzdoto tiešo jautājumu - mums visi, izņemot vienu, ir vakcinēti. Nezinu, ko ar to vienu darīs, šaubos, ka atlaidīs... Vīram gan darbā ir jau pirmie atstādināšanas gadījumi, viena darbiniece pati aizgāja.
16.10.2021 08:50 |
 
Reitings 26978
Reģ: 11.02.2015
Ļoti jāpiekrīt, ka no sākta gala no vadības puses bija sačakarēta gan komunikācija, gan vakcinēšanas organizēšana. Atcerēsimies, protams, arī atteiktās vakcīnas. Viss process aizgāja nevis caur pašu loģiskāko - ģimenes ārstiem, bet gan vakcinācijas biroju. Tad nu tā saraustīti un haotiski vakcinēšanas process mums arī ir gājis, ka tagad ir parāk mazs procents vakcinēto, jāķeras pie drausmiem ierobežojumiem. Kaut gan arī citviet ārzemēs tādi noteikti ir bijuši kādā brīdī. Uzliek ierobežojumus, savakcinējas vairāk cilvēku, un tad ierobežojumus var atcelt. Bet, uzskatu, mums līdz tam nebūtu nonācis (vai vismaz mazākā apmērā), ja patiešām visās ģimenes ārstu praksēs būtu bijis noteikts - un finansiāli atbalstīts - tas, lai organizē vakcinēšanās plūsmu, lai strādā ar pacientiem informatīvi, ir laiks izskaidrot. Tā vietā to uzticēja birojam, lai var labi nopelnīt, bet ierēdņos no augšas tauta taču nekad neklausīsies pirmajos..
16.10.2021 08:49 |
 
10 gadi
Reitings 4258
Reģ: 03.08.2009
Latvijā es neieiešu vakcinēto statistikā, jo viss, kas te notiek, ir jau tik tālu piegriezies, ka man, ja godīgi, ir jau vienalga, kas šajā pandēmijas sakarā te notiks tālāk. Un es ticu, ka neesmu tāda vienīgā.

Attieksme super. Kā mazam bērnam. Un tad vēl jābrīnās par debiliem ierobežojumiem utt. Man personīgi ir nenormālas dusmas uz šito bērnudārzu. Vainot visur valdību, bet pats dara huiņu. Tikmēr man, kas dara visu iespējamo, lai vīrusu neizplatitu, jāsēž mājās ar faking 6gadnieku attālinātā solfedžo. Kamēr damites "neies statistikā". Goda vārds, riebjas. Vari veiksmīgi pieskaitīt sevi pie tiem, kuri ir iemesls kāpēc pie mums nav kā Islandē, Dānijā, Norvēģijā, Maltā!
16.10.2021 07:47 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Un neticu, ka tad, ja arī Latvijā savakcinētu tos 80%, kaut kas diži mainītos. Gan jau dziedošais Kariņš un pianists Pavļuts izdomātu vēl kaut ko oriģinālu.

Tieši tādēļ tik ilgi tika atlikts obligātums, jo bija cerība, ka brīvprātīgi, kā gandrīz visā pārējā Eiropā, mūsējie tomēr vakcinēsies uz tiem vajadzīgajiem procentiem. Tam ir vistiešākais sakars ar zemo vakcinācijas procentu, ne ar ko citu.
Ja es dzīvotu Islandē, arī droši vien ietu vakcinēties, neskatoties uz to, ka Covid esmu izslimojusi un atkārtoti ar to saslimt nebaidos, jo zinu, ka izslimošu kā vieglas iesnas. Bet es ietu un vakcinētos, jo ticētu savai valdībai un vakcinējoties vēlētos mainīt situāciju valstī uz labo pusi.

Īsti nesaprotu to 'nevakcinēšos valdības dēļ' sentimentu, ko esmu dzirdējusi no vairākiem cilvēkiem. Sanāk, ka Islandē ir pilnīgi citas vakcīnas, tās pēkšņi ir nekaitīgas, tikai Latvijā esošās vakcīnas ir teju visas kaitīgas, ar citu sastāvu, jo valdība ne tāda, viņa sabojāja vakcīnu sastāvu, atšķirībā no tām valstīm, kur cilvēki masveidā brīvprātīgi vakcinējas?
Jā, ierobežojumi redzēti visādi un tādi bijuši visās pasaules valstīs, bet tas, kas jau vairāk kā gadu notiek Latvijā (nemaz nerunājot par to milzīgo piķi, kas izgrūzts visā šajā procesā), ir stulbuma augstākā pilotāža.

Ar lentu apliktās preces un atļautās preces nebija Latvijas izdomājums, bet tas pastāvēja arī citur (ne visur gan). Un ir bijuši Eiropas valstīs vēl arī trakāki ierobežojumi, piemēram, ar maskām jāstaigā pat ārā, kas pie mums nekad nav bijis.
Vispār tādi imigranti kā Mia ārzemēs tagad var dzīvot bez ierobežojumiem un vakcinēšanās, gudri spriest par savas mītnes valsts brīvo dzīvi pateicoties tieši tam, ka lielākais vairums native iedzīvotāju ir rīkojušies pretēji šādiem imigrantiem un vakcinējušies bez visādiem jautājumiem.
16.10.2021 03:08 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Nu, Latvijā tie idioti ir bijuši kā pirms pandēmijas, tā tagad. Un neticu, ka tad, ja arī Latvijā savakcinētu tos 80%, kaut kas diži mainītos. Gan jau dziedošais Kariņš un pianists Pavļuts izdomātu vēl kaut ko oriģinālu. Gluži kā šī pēdējā gada laikā. Tad Covid izplatās pie zeķu plaukta, tad neizplatās, tad maizi drīksti nopirkt, bet blakus esošās apakšbikses nevari, tad atkal vari, tad Covid izplatās brīvdienu vakaros pēc plkst. 22:00, tad atkal neizplatās,vienā brīdī visi var kā siļķes saspiedušies braukt sabiedriskajā transportā, bet nākamajā brīdī lielveikalā jāstāv atdalītiem vienam no otra ar restotu žogu. Un kāds vēl brīnās kāpēc cilvēki neiet vakcinēties? Jo liela daļa vienkārši visu šo farsu uzskata par totālāko cirku, kas tāds arī ir. Cilvēki netic šai valdībai, netic tam, ka pēkšņi valdībai, kurai bijis nospļauties par iedzīvotājiem, sācis interesēt iedzīvotāju veselības stāvoklis un pensionāru labklājība. Netic uzpūstajiem ziņu virsrakstiem un iebiedēšanas kampaņai, kuru izvērtuši Latvijas mediji. Gan jau ir arī cilvēki, kuri vienkārši spīta pēc netaisās vakcinēties, jo netaisās pakļauties visiem idiotiskajiem ierobežojumiem. Jā, ierobežojumi redzēti visādi un tādi bijuši visās pasaules valstīs, bet tas, kas jau vairāk kā gadu notiek Latvijā (nemaz nerunājot par to milzīgo piķi, kas izgrūzts visā šajā procesā), ir stulbuma augstākā pilotāža. Latvijā, diemžēl, tādi idioti vada valsti. Lai Yelly mani labo, ja kļūdos, jo Islandē nedzīvoju, taču, zinot Islandi, pieļauju, ka arī pandēmijas sakarā Islandes valdības komunikācija bijusi nesalīdzināmi labāka ar to, ko no valdības jau vairāk kā gadu dzird Latvijas iedzīvotāji. Ja es dzīvotu Islandē, arī droši vien ietu vakcinēties, neskatoties uz to, ka Covid esmu izslimojusi un atkārtoti ar to saslimt nebaidos, jo zinu, ka izslimošu kā vieglas iesnas. Bet es ietu un vakcinētos, jo ticētu savai valdībai un vakcinējoties vēlētos mainīt situāciju valstī uz labo pusi. Nomētājiet mani ar akmeņiem, bet Latvijā es to nedarīšu, jo lēmumi, kuri gada lailkā pieņemti, ir cilvēkus pazemojoši, atsevišķi līdzcilvēki, kuri ir savakcinējušies, ir naida pilni, visus, kuri cenšas iebilst pret notiekošo, cenšas apklusināt, pataisīt par antivakseriem, otrās šķiras cilvēkiem. Nē, paldies, Latvijā es neieiešu vakcinēto statistikā, jo viss, kas te notiek, ir jau tik tālu piegriezies, ka man, ja godīgi, ir jau vienalga, kas šajā pandēmijas sakarā te notiks tālāk. Un es ticu, ka neesmu tāda vienīgā.
16.10.2021 01:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits