Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūtos ļoti sāpināta

 
Reitings 13
Reģ: 27.09.2021
Pēc trīs nedēļām gaidāms bērniņš.
Šodien uzzināju, ka mana slimnīca ar ko noslēgts līgums par ģimenes palātu neļaus piedalīties tēvam dzemdībās bez covid sertifikāta. Lai paspētu dabūt sertifikātu vienīgā vakcīna man liekas, ka bija Janssen, jo viena pote.
Tiklīdz pateicu to bērna tēvam, viņš bija kategoriski pret un, ka tad nepiedalīsies dzemdībās. Pēc kāda laika jau sāka sakarīgāk domāt, bet vairāk ir par to, ka nevakcinēsies.
Un tad šajā brīdī es sajutos ļoooti vīlusies, vai tiešām atstās mani bez atbalsta? Kā arī dēla nākšana pasaulē būs lielākais notikums viņa dzīvē un droši vien to sapratīs tad, kad viņam dēls būs rokās. Domāju, ka šo izvēli ar laiku nožēlotu. Bet vai tiešām tas ir tā vērts palaist to garām un mani atstāt bez atbalsta??? Par šo es visvairāk pārdzīvoju.
Aizdomājos par to, ka svarīgos dzīves brīžos, kad būs vajadzīgs morāls atbalsts, es nevarēšu reķināties, jo ir gatavs pabāzt mani zem riteņiem, lai pašam nebūtu jāziedojas. Tājā pašā laikā arī viņam dzīvē es ticu, ka būs tāds brīdis, kad vajadzēs manu atbalstu. Es nedomāju, ka varēšu piedot viņam un zemapziņā ar to dzīvošu.
Ir vēl variants citā slimnīcā dzemdēt, taču nav arī teikts, ka pēc 3 nedēļām šādu lēmumu arī tā slimnīca nepieņems.
Nevakcinēšanās iemesls ir lielākoties kaut kāds princips un bailes par veselību, kaut gan viņam nav nekādas problēmas ar to. (26 gadi)
07.10.2021 20:27 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Man šķiet, ka mums katram pašam ir izvēles ko darīt ar savu veselību. Es, teikšu godīgi, tava vīrieša vietā rīkotos tāpat. Ja pirms tam nav bijis vakcinēts, tātad ir kaut kādi aizspriedumi, negribēšana. Un vakcinēt sevi tikai tāpēc, ka pasaulē nāks bērns... ne visi uz to tiešām gatavi.
Ja tev vīra klātbūtne ir tik svarīga, tad varbūt mēģini izprasīt, vai nevar ar negatīvu testu? Ja nevar, tad tiešām vienīgais loģiskais risinājums ir dzemdēt citur.
Šī vakcinācijas tēma daudziem dod pa smadzenēm. Bet kā jau minēju, mēs katrs pats izdaram izvēles. Nevienam nekur un nekam nav jāziedojas.
07.10.2021 20:31 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Kādreiz vispār ļoti maz vīriešu piedalījās dzemdībās un visiem ģimenē tas bij ok.
Vīrietis sagaidīja pie dzemdību nama sievieti ar mazuli un visi laimīgi.
Vai tiešām nav slimnīca, kura uzņem ar negatīvu testu?
Cik zinu bērnu slimnīcā man paziņu ielaida ar 8g bērnu uz operāciju ar testu, bet viņš tur arī uzturējās visas dienas, nedrīkstēja iziet no slimnīcas.
Spiežot vakcinēties un domāt, ka viņš tagad tevi atgrūž utt., tas tikkai radīs nesaprašanos jūsu attiecībās.
07.10.2021 20:46 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Šķiries!
Ja viņš nespēj izdarīt pat tādu elementāru lietu kā vakcinēties ar svēto poti, tad kam tev tāds vajadzīgs? Tā spēj rīkoties tikai bezatbildīgi cilvēki, kas interesējas par nevienam nevajadzīgu informāciju un statistiku, kā arī to visu analizē. Visiem ir zināms, ka sievietēm tādi pretekļi nav vajadzīgi un viņi tikai pasliktina daiļā dzimuma dzīvi. Tāpat mūsdienās daudzas sievietes audzina bērnus vienas un ir ļoti laimīgas.
Būtībā tu pati zini, kas tev tagad jādara! Žēl, ka neredzēšu viņa seju pēc tam, kad tu to muļķi atšūsi.
07.10.2021 21:29 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Tavs draugs rīkojas pareizi. Tu nevari piesiest vakcinēties. Padomā ar galvu.
Piedzemdēsi viena. Un nekas Tev nenotiks - no tā naviena nemirst.
Tēvs netaisās pamest Tevi. Nebūs dzemdībās, mājās tak būs blakus.
Nevajag čīkstēt. Tu izklausies pārāk emocionāla.
07.10.2021 21:36 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Nellija12 @ 07.10.2021 21:29
Šķiries!
Ja viņš nespēj izdarīt pat tādu elementāru lietu kā vakcinēties ar svēto poti, tad kam tev tāds vajadzīgs? Tā spēj rīkoties tikai bezatbildīgi cilvēki, kas interesējas par nevienam nevajadzīgu informāciju un statistiku, kā arī to visu analizē. Visiem ir zināms, ka sievietēm tādi pretekļi nav vajadzīgi un viņi tikai pasliktina daiļā dzimuma dzīvi. Tāpat mūsdienās daudzas sievietes audzina bērnus vienas un ir ļoti laimīgas.
Būtībā tu pati zini, kas tev tagad jādara! Žēl, ka neredzēšu viņa seju pēc tam, kad tu to muļķi atšūsi.

Nav gan jāšķiras pie katras lietas, kur katram ir citādāks viedoklis un uztvere.
Ir arī tāda iespēja, kā kompromisu atrašana.
07.10.2021 21:37 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Annija35 @ 07.10.2021 21:37

Nav gan jāšķiras pie katras lietas, kur katram ir citādāks viedoklis un uztvere.
Ir arī tāda iespēja, kā kompromisu atrašana.

Tu vispār tekstu lasīji? Viņš ir antivakseris! Case closed! Tur pat nevajag nekādus argumentus. Ar tādiem cilvēkiem ar likumu vispār vajadzētu aizliegt komunicēt! Mūsdienās nav lielāka nozieguma kā antivakserisms! Zinātnieki to jau sen ir pierādijuši!
07.10.2021 21:41 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Ne visi vīrieši vēlās piedalīties dzemdībās un, iespējams, šis bija iegansts kā pieklājīgi atteikt. 🤷‍♀️
07.10.2021 21:44 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Tēmas autorei
Neklausies pārējās meitenes. Viņas nesaprot, ka sava viedokla argumentēšana vairs nav modē un nevienu neinteresē. Šis ir jūtu laikmets un jūtas liecina par to, ka antivakserisms ir viena no bīstamākajām kustībām!
07.10.2021 21:46 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Tu jau zināji iepriekš, ka viņš nav vakcinēts. Ja pirms tam pats to nevēlējās darīt, zinot, ka situācija mainās valstī ar saslimstību mainās katru dienu, tad tā ir viņa izvēle. Man to nesaprast, sorry. Šķiet absurdi, ka kaut kādu principu dēļ cilvēks var izvēlēties nebūt klāt. Protams, ka tā ir viņa brīva izvēle, bet es ar antivaxeru nevarētu būt kopā. 🙄
Man vīra atbalsts bija ļoti svarīgs. Ja ne esot klāt, tad nākamajās divās dienās pavisam noteikti.
07.10.2021 21:47 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
missfortune @ 07.10.2021 21:47
Tu jau zināji iepriekš, ka viņš nav vakcinēts. Ja pirms tam pats to nevēlējās darīt, zinot, ka situācija mainās valstī ar saslimstību mainās katru dienu, tad tā ir viņa izvēle. Man to nesaprast, sorry. Šķiet absurdi, ka kaut kādu principu dēļ cilvēks var izvēlēties nebūt klāt. Protams, ka tā ir viņa brīva izvēle, bet es ar antivaxeru nevarētu būt kopā. ?
Man vīra atbalsts bija ļoti svarīgs. Ja ne esot klāt, tad nākamajās divās dienās pavisam noteikti.

Pilnībā piekrītu! Antivakseri ir drauds svētajai potei un mēs nedrīkstam pieļaut viņiem uzvarēt! Cerams, ka leģendārais Kariņa kungs drīz iepirks jau nākamo svētās potes devu, jo es sāku nedaudz uztraukties, ka svētums sāks zust, jo drīz būs pagājis pusgads kopš pirmās ieņemšanas. Antivakseri tiešām nemāk novērtēt mūsu fenomenālo valstsvīru rūpes par vienkāršajiem ļaudīm. Nepateicīgie!
07.10.2021 21:56 |
 
10 gadi
Reitings 4260
Reģ: 03.08.2009
Ar negatīvu testu varbūt kaut kur atļaus piedalīties dzemdībās, bet no nodaļas gan nedrīkstēs iziet. Bet nez kas vēl var mainīties tuvāko nedēļu laikā. Es vairāk nevaru saprast vīrieša bezatbildību pret bērnu. Saslimušo arvien vairāk, viņam tulit mājas, bet viņš, redz, nevakcinesies. Es nezinu kā/vai es varētu šo pieņemt.
Varbūt ir iespēja Tev ņemt citu atbalsta personu? Piemēram, mammu vai draudzeni?
07.10.2021 21:59 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Atkal tas vārds "antivaxeri"... Nu, cik var? Tiešām daļai vakcinēto smadzenes par īsām vai kā, lai saprastu, ka liela daļa cilvēku, kuri nevēlas vakcinēties, NAV PRET VAKCĪNĀM KĀ TĀDĀM, bet nevēlas vakcinēties KONKRĒTI AR ŠO VAKCĪNU? Visur kur klausies, tur "antivaxeri", "antivaxeri". Es neesmu pret vakcīnām, neesmu arī pret šo vakcīnu. Vienkārši nevēlos vakcinēties pati. Ne ar šo, ne ar gripas vakcīnu, ne ar kādu citu vakcīnu. Tie nav "principi", bet lēmumu pieņemšana pašam par SAVU veselību. Brīžiem nevar saprast, kuri ir lielāki idioti - "antivaxeri" vai daļa vakcinēto, kuri šo vārdu izmanto priekšā un pakaļā, pat īsti nesaprotot tā nozīmi.
Ja par tēmu, tad pilnībā piekrītu Sisenis viedoklim.
07.10.2021 22:03 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Un vakcinētie arī slimo! Bāc, tāda sajūta, ka reāli ir cilvēki, kuri tic, ka vakcinētie nevar pārnēsāt vīrusu. Ko dod tas, ja tas vīrs būs vakcinēts, ja viņš to vīrusu var mierīgi aiznest mājās un nodot tālāk zīdainim? Nevakcinētie tad drīzāk ir mazāks drauds, jo, ja jūt slimības simptomus, lieki nevazājas apkārt (nu, vismaz tā daru es un visi man zināmie "antivaxeri"), kamēr vakcinētie var arī nejust, ka ir saslimuši un, vazājoties apkārt pa visiem saviem kultūras pasākumiem un citām vietām, to vīrusu aiznest mājās un pielaist savai vecmāmiņai vai tikko dzimušajam mazulim. Bet, protams, to ziņās nestāsta, tāpēc daļa laikam domā, ka maģiskā pote pasargā no saslimšanas vai vīrusa pārnēsāšanas.
07.10.2021 22:06 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Pilnīgi saprotu autores sāpi…ja vīrs netiek līdz un rodas sarežģījumi vai grūtibas atlabt mammai? Man tā bija. Bija ļoti smaga atlabšana un bez vīra manam bērnam pat pampers nebūtu visticamāk nomainīts, jo pati to nespēju izdarīt. Es autores situācijā arī uzstātu uz vakcīnas nepieciešamību.
07.10.2021 22:14 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Miaa @ 07.10.2021 22:03
Atkal tas vārds "antivaxeri"... Nu, cik var? Tiešām daļai vakcinēto smadzenes par īsām vai kā, lai saprastu, ka liela daļa cilvēku, kuri nevēlas vakcinēties, NAV PRET VAKCĪNĀM KĀ TĀDĀM, bet nevēlas vakcinēties KONKRĒTI AR ŠO VAKCĪNU? Visur kur klausies, tur "antivaxeri", "antivaxeri". Es neesmu pret vakcīnām, neesmu arī pret šo vakcīnu. Vienkārši nevēlos vakcinēties pati. Ne ar šo, ne ar gripas vakcīnu, ne ar kādu citu vakcīnu. Tie nav "principi", bet lēmumu pieņemšana pašam par SAVU veselību. Brīžiem nevar saprast, kuri ir lielāki idioti - "antivaxeri" vai daļa vakcinēto, kuri šo vārdu izmanto priekšā un pakaļā, pat īsti nesaprotot tā nozīmi.
Ja par tēmu, tad pilnībā piekrītu Sisenis viedoklim.

Čau, forši, ja kāds domā tāpat kā es.
Bet ja par diskusiju, tad nav brīnums, ja mans viedoklis te ir redzams kā vienīgs uzdirsiens. Ja lielākā daļa sieviešu saka, ka uzstātu uz vakcinēšanos šādā gadijumā, šoferīt, man lūdzu nākamajā pieturā. ✌
07.10.2021 22:16 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Nellija12 @ 07.10.2021 21:41

Tu vispār tekstu lasīji? Viņš ir antivakseris! Case closed! Tur pat nevajag nekādus argumentus. Ar tādiem cilvēkiem ar likumu vispār vajadzētu aizliegt komunicēt! Mūsdienās nav lielāka nozieguma kā antivakserisms! Zinātnieki to jau sen ir pierādijuši!

Tas,ka cilvēks nevēlas uz doto brīdi potēties,nepataisa viņu par antivax.....
Par antivax...vari saukt to,kurš vispār nekad ne ar ko nepotējas.
07.10.2021 22:18 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nevakcinēšanās iemesls ir lielākoties kaut kāds princips un bailes par veselību, kaut gan viņam nav nekādas problēmas ar to. (26 gadi)

"kaut kāds" :D tad nu arī uzraksti tā it kā tas kaut kāds sīkums būtu, manuprāt, pilnīgi ļoģisks pamatojums kāpēc to nevēlas darīt. Pagaidām no tava rakstītā redzu tikai "MAN šitais, MAN tas, man, man, man. Laikam uz šo visu skatos no sava skata punkta un man pat prātā neienāktu otrai pusei pieprasīt darīt ko tādu, ja viņa no nevēlas darīt, tikai tāpēc lai atvieglotu man dzīvi uz pāris nedēļām.
Problēma ir tāda, ka tu vīra iemeslu nevēlēšanos vakcinēties uztver nenopietini, bet kā joku, bet priekš viņa, tas nav joks.
07.10.2021 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Varbūt ir kāda cita persona/radinieks, kas var tevi atbalstīt dzemdībās, lai tu justos kaut cik drošāk? Un jau ar sertifikātu.
07.10.2021 22:53 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Man liekas, ka daži cilvēki nav sapratuši sarkasmu 😅
07.10.2021 22:57 |
 
Reitings 13
Reģ: 27.09.2021
Ir vakcinēta mamma, kas var piedalīties. Jau iepriekš izteicos, ka gribētu mammu dzemdībās blakus, tas bija pirmajos mēnešos, kad uzzināju ka esmu stāvoklī.
Viņš bija ļoti nosodošs, kritiski PRET to, ka viņa dēlu pirmā ieraudzīs mana mamma nevis viņš un diezgan dabūju klausīties.
Iepriekš arī kaut kad izteicās, ka nevakcinēsies nekad tikai tad ja būs spiests un tās varētu būt dzemdības, vēl smējās.
Un lūk, ir pienācis šis brīdis, bet tagad pēkšņi gan mammai atļautu blakus būt, gan arī netraucē tas, ka bērnu satiks vēlāk.
Cilvēks vienkārši vairāk mētājas ar vārdiem, nevis darbībām un šis ir spilgtākais pierādījums tam.
07.10.2021 23:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits