Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai visas sievietes Latvijā ir skaistas?

 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Vakar dzirdēju podkāstu, kur LV sievietes tika nolietas ar dubļiem, pasakot,ka nav jau nekādas skaistules, kā ginta lapina. Biju šokā.
Pirmkārt, kā var par kādu pateikt nav jau nekāda skaistule.
Otrkārt, ka ginta lapina tiek uzskatīta par pirmo skaistuli. Atvainojos. Tipiska vidēja LV seja, kas nav neglīta, bet viņai nonākot pie normāla svara visas smalkās sejas iezīmes, lūpas, deguns un viss pārējais vispār pazudīs. Izskatīsies pat nesimpātiski (pašai bija draudzene ar nenormali smalkām sejas sastāvdaļām, UK uzrijās, tagad seja apaļa, nu ir traki mazas acis, deguns, un planas lūpas pie bumbas sejas.)
Tad ir jautajums, vai uzskatāt LV sievietes par skaistām vai neglītām? Un vai tiešām tādas kārnas modelītes ka ginta tiek uzskatītas par pirmajām skaistulēm? Ja ja, tad kāpēc? Jo ja nemaldos, tad tas viss looks ir totally outdated. Tas bija modē 2000šo sākumā ar Hiltoni un viņai līdzīgajām. Tagad nedz nenormāls tievus un formu neesamība nav modē sievietēm, nedz arī super smalkie sejas vaibsti, jā, ar nesmuku smaidu komplektā.
Skatījos Kendelly Jenneri pirms ntajām plastiskajām. Daudz kas viņai bija ne īpaši izskaa. Bet tas smaids tiešām bija nenormāli appurošs.
Un vispār, kā var kādu Latvijas sievietei nosaukt par neglītu? Cilvēki vispār zin kādi ir gadījumi pasaules praksē.
03.10.2021 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Es nodomāju, ka LV ir neglītas sievietes, bet noteikti nav skaistākās pasaulē vai kaut kas, kas izceļas uz citu valstu fona. Man skaistākās liekas krievietes, ukrainietes.
03.10.2021 21:02 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
keegan @ 03.10.2021 21:02
Es nodomāju, ka LV ir neglītas sievietes, bet noteikti nav skaistākās pasaulē vai kaut kas, kas izceļas uz citu valstu fona. Man skaistākās liekas krievietes, ukrainietes.

Kas tieši liekas skaists?
Sakoptība?
Jo atklāti sakot, tās krievietes ar ko saskāros dabiski nelikās īpaši skaistas.
Varu piekrist par ukrainietēm, kas dabiski ir ļoti skaistas un sevi ļoti kopj.
Bet esmu pamanījusi kopējo tendenci šīm valstī sievietēm pēc 25 palikt par apaļām bumbām. Izņēmums protams ir super augastas klases dāmas, kas ar sevi baidi ņemās un badojas.
03.10.2021 21:09 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Cilvēki pārāk bieži jauc skaistumu ar izskatīgumu. Skaists cilvēks var būt tikai tad, ja viņam piemīt gan iekšējais, gan ārējais skaistums. Iespējamība satikt cilvēku ar šīm abām īpašībām ir maksimāli tuvu nullei. Tā, ka, atbidot uz tavu jautājumu, mums ir neizsakāmi daudz ļoti izskatīgu, bet ļoti maz skaistu sieviešu.
03.10.2021 21:13 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Tad ir jautajums, vai uzskatāt LV sievietes par skaistām vai neglītām?

No dabas es teiktu ka diezgan skaistas, bet daudzas sevi sabojā ar pārmērīgu kosmētiku/solārijiem/lieku matu balināšanu/tagad arī filleriem/tetovētām sejām/aklu skriešanu pakaļ modei/u.tml. Gintai ir klasiski skaista seja, un protams, ka tas viņu padara vienu no ''pirmajām skaistulēm''. Ar Hiltoni 2000's, kur bija ļoti specifisks (visai bezgaumīgs) stils un izskats, tur vispār nav līdzības. Lai gan es neteiktu, ka manās acīs Ginta ir satriecoši skaista, bet objektīvi runājot - jā, viņa izskatās ļoti labi.
03.10.2021 21:21 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Katram ir savi skaistuma standarti un nevar visus bāzt zem viena kaut kāda standarta.
Bet manā skatījumā ir mums Latvijā gana daudz skaistas/izskatīgas un sievišķīgas sievietes.
03.10.2021 21:29 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Nu, būsim godīgi - tādu patiesi skaistu cilvēku patiesībā ir ļoti maz. Pēc tam seko daļa tādu, kuri ir simpātiski, izskatīgi un tad daļa tādu, kuri ir neglīti. Tāpēc man besī tas bullshits, ka visi cilvēki esot skaisti, bla, bla, bla. Jā, iekšējais skaistums ir viena lieta, bet ārējais cita, tāpēc apgalvot, ka visi cilvēki ārēji ir skaisti, ir lielāki meli. Neglītu cilvēki ir daudz. Gan Latvijā, gan ārpus tās. Tāpat arī nekad neesmu sapratusi to "Latvijā ir skaistākās sievietes!" uzskatu. Jā, varbūt gaumīgi ģērbtas, izskatīgas, koptas un līdz ar to arī apgrozās attiecīgās aprindās. Bet, pavērojot kaut vai sabiedrības slāni savā mazpilsētā, tas skats ir diezgan skumjš, jo ļoti daudz jaunas sievietes ir nekoptas, ar lieko svaru, taukainiem matiem saņemtiem astē un šļopkām kājās, savukārt daudzas 40-50 gadīgas sievietes savā vecumā jau izskatās pēc vecām tantēm. Bet man vispār latvieši neliekas baigi skaisti cilvēki, īpaši vīrieši. Tāpat kā nesimpatizē zviedri, somi, īri utt.. Respektīvi tie, kuru izskatā dominē ļoti gaiša ādas krāsa, gaiši vai rudi mati, gaišas acis. Visskaistākie tieši izskata ziņā man šķiet iedzīvotāji no arābu valstīm, Latīņamerikas. Tumsnēja ādas krāsa, tumšas acis, tumši mati, skropstas, uzacis.
03.10.2021 21:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Skaistums ir ļoti subjektīva lieta. Ir redzētas visādas sievietes. Vienīgā iezīme, ko es nosauktu par neglītu, ir ļoti liels liekais svars. Reiz redzēju arī sievieti, kura burtiski bija staigājošs skelets. Nekad nebiju redzējusi kādu tik ļoti izģindušu cilvēku. Protams, aiz nepievilcīgām fiziskajām iezīmēm mēdz stāvēt arī dažādas veselības problēmas, reizēm tādas, ko cilvēks nekādi nevar izmainīt.
03.10.2021 21:37 |
 
Reitings 7337
Reģ: 09.09.2021
Katram cilvēkam ir savi skaistuma standarti, bet lielākā daļa Latvijas sievietes ir neglītas. Resnas, ar neglītām sejām un citām ķermeņa nepilnībām. Skaistums prasa naudu un laiku un daudzas arī sevi nekopj dēļ šo elementu neesamības ikdienas dzīvē.
03.10.2021 22:11 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Katram cilvēkam ir savi skaistuma standarti, bet lielākā daļa Latvijas sievietes ir neglītas. Resnas, ar neglītām sejām un citām ķermeņa nepilnībām.

Nezinu par citiem faktoriem, bet statistikas dati liecina, ka tieši liekā svara (ĶMI virs 25) ziņā latvieši un latvietes īpaši neizceļas uz citu valstu fona, tā ir samērā vienlīdzīga problēma ES.
03.10.2021 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Nav neglītas, resnas, slaidas, dabīgas, mākslīgas...
Ir divu veidu cilvēki, Kopti cilvēki un Nekopti cilvēki.
Sieviete var būt skaista un kopta ar korpulentu miesas būvi, un var būt tieva sieviete ar nekoptu ādu, celolītu.
03.10.2021 22:51 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Visās pasaules valstīs sievietes ir skaistas.
Un nav tādas skaistākās sievietes noteiktā valstī. Kas visspār šo dalīšanu skaistajās un neskaistajās ir izdomājis.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
03.10.2021 23:08 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Cosmochic @ 03.10.2021 23:08
Visās pasaules valstīs sievietes ir skaistas.
Un nav tādas skaistākās sievietes noteiktā valstī. Kas visspār šo dalīšanu skaistajās un neskaistajās ir izdomājis.?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️


03.10.2021 23:20 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Latvijā ir skaistas un ne tik skaistas sievietes. Nevienā valstī nebūs pilnīgi visas sievietes skaistas vai neglītas.
03.10.2021 23:55 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Esmu šokā no komentāriem. Tiešām. Uzrakstīju šausminoties par cilvēkiem, kas par skaistām uzskata tikai modeles, un pārējās, kas neatbilst modelēm- kam bieži īsti sakara ar skaistumu nav, tās sauc par neglītam.
Un te, vēl labāka tumsonība. Sakoptas un nesakoptas. Tas nosaka skaistumu.
Vispār skaistumu nosaka iedzimtība un gēni. Un jā, jaunība. Diemzēl slikta dzīve to var negatīvi ietekmēt. Vai skaistumu var ietekmēt uz pozitīvo pusi- šaubos. :D Nevajag sevi te mānīt.
Nezināju, ka par skaistām uzskata uzpumpētas, sašpricētas un ko tur vēl. Pasaulē tas jau ir sliktais tonis, tāpat tas patīk zemas klases vīriešiem. Klasi augstāk dabiskais tiek daudz augstāk vērtēts.
Dāmas un kungi, kurš tad jums vairak patīk, naudas sniegtais skaistums vai dabīgias? 1. vai 2. attēls un kāpēc?

03.10.2021 23:56 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Es piekrītu iedalījumam "koptas" un "nekoptas". Padomāsim reāli... lai arī cik skaista būtu meitene- netīru, smirdīgu, netīriem, neķemmētiem matiem, "pūt un palaid", netīrās drēbēs.. nu neviens nespēs nosaukt viņu par skaistu. Vai piemēram.. iedomājieties tādas meitenes (tādu ir pietiekami)- saķepušas skropstas, zilas acu ēnas, briesmīgi uzklāts tonālais... tādas ir. Nu es nesauktu cilvēku par neglītu.. bet par skaistu arī ne. Savukārt ja meitene sevi kopj-mazgājas, kopj apğērbu un apavus, tad pārējais ir gaumes jautājums, jo ir arī apaļīgas sievietes, kuras ļoti veiksmīgi izvēlas apğērbu un izskatās lieliski. Piemēram Indra Salceviča. Es vispār reizēm apbrīnoju, cik neapmierinātam ar savu dzīvi jābūt cilvēkam, lai nosauktu kādu par neglītu tāpēc, ka viņam ir iedzimts šāds vai citāds deguns, lūpas, vaigi... neīstā acu krāsa, lielas ausis vai vēl kaut kas. Manuprāt, jebkurš cilvēks ir glīts, ja ir manāms, ka viņš rūpējas par sevi :)
04.10.2021 06:51 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Mans skaistuma etalons Latvijā.
Ginta nedaudz atpaliek.
Bet ka vairums neglītu piekrītu.

https://failiem.lv/u/hp6pqsay3
04.10.2021 07:59 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
unicorngirl @ 04.10.2021 06:51
Es piekrītu iedalījumam "koptas" un "nekoptas". Padomāsim reāli... lai arī cik skaista būtu meitene- netīru, smirdīgu, netīriem, neķemmētiem matiem, "pūt un palaid", netīrās drēbēs.. nu neviens nespēs nosaukt viņu par skaistu. Vai piemēram.. iedomājieties tādas meitenes (tādu ir pietiekami)- saķepušas skropstas, zilas acu ēnas, briesmīgi uzklāts tonālais... tādas ir. Nu es nesauktu cilvēku par neglītu.. bet par skaistu arī ne. Savukārt ja meitene sevi kopj-mazgājas, kopj apğērbu un apavus, tad pārējais ir gaumes jautājums, jo ir arī apaļīgas sievietes, kuras ļoti veiksmīgi izvēlas apğērbu un izskatās lieliski. Piemēram Indra Salceviča. Es vispār reizēm apbrīnoju, cik neapmierinātam ar savu dzīvi jābūt cilvēkam, lai nosauktu kādu par neglītu tāpēc, ka viņam ir iedzimts šāds vai citāds deguns, lūpas, vaigi... neīstā acu krāsa, lielas ausis vai vēl kaut kas. Manuprāt, jebkurš cilvēks ir glīts, ja ir manāms, ka viņš rūpējas par sevi :)

Bravo 🤩👍🏼
04.10.2021 08:31 |
 
Reitings 392
Reģ: 12.04.2018
Karina Gara another try @ 03.10.2021 20:59
Vakar dzirdēju podkāstu, kur LV sievietes tika nolietas ar dubļiem, pasakot,ka nav jau nekādas skaistules, kā ginta lapina. Biju šokā.
Pirmkārt, kā var par kādu pateikt nav jau nekāda skaistule.
Otrkārt, ka ginta lapina tiek uzskatīta par pirmo skaistuli. Atvainojos. Tipiska vidēja LV seja, kas nav neglīta, bet viņai nonākot pie normāla svara visas smalkās sejas iezīmes, lūpas, deguns un viss pārējais vispār pazudīs. Izskatīsies pat nesimpātiski (pašai bija draudzene ar nenormali smalkām sejas sastāvdaļām, UK uzrijās, tagad seja apaļa, nu ir traki mazas acis, deguns, un planas lūpas pie bumbas sejas.)
Tad ir jautajums, vai uzskatāt LV sievietes par skaistām vai neglītām? Un vai tiešām tādas kārnas modelītes ka ginta tiek uzskatītas par pirmajām skaistulēm? Ja ja, tad kāpēc? Jo ja nemaldos, tad tas viss looks ir totally outdated. Tas bija modē 2000šo sākumā ar Hiltoni un viņai līdzīgajām. Tagad nedz nenormāls tievus un formu neesamība nav modē sievietēm, nedz arī super smalkie sejas vaibsti, jā, ar nesmuku smaidu komplektā.
Skatījos Kendelly Jenneri pirms ntajām plastiskajām. Daudz kas viņai bija ne īpaši izskaa. Bet tas smaids tiešām bija nenormāli appurošs.
Un vispār, kā var kādu Latvijas sievietei nosaukt par neglītu? Cilvēki vispār zin kādi ir gadījumi pasaules praksē.

Kas tas vispār par podkāstu tādu?
Es piekrītu tam, ka ir ļoti reti gadījumi, kad sieviete nav skaista. ja neskaita būtiskas anomālijas, tad pārsvarā vaina ir tajā, ka nemāk sevi nekopt un pasniegt. Man ir kolēģe, kura, atsevišķi apskatot, nekādi nebūtu skaistule - garš deguns kā knābis, šauras actiņas, apaļi vaigi. Bet viņa māk sevi parādīt, iet visur ar smaidu un pārliecību, un neviens nekad dzīvē viņu par neglītu nenosauks.
Daudzām sievietēm ir problēmas ar stāju, pleci nošļukuši, galva noliekta. Kā izmainās cilvēks, kad iet paceltu zodu, staltu muguru!
Un tad vēl, protams, it kā pašsaprotamās lietas - nevilkt apģērbu, kas par mazu, izvēlēties piemērotu matu griezumu.
Es vairāk piekrītu tām, kuras saka, ka neglītu sieviešu nav, ir tikai tādas, kuras nemāk sevi pasniegt.
04.10.2021 09:20 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Funny @ 04.10.2021 07:59
Mans skaistuma etalons Latvijā.
Ginta nedaudz atpaliek.
Bet ka vairums neglītu piekrītu.
https://failiem.lv/u/hp6pqsay3

Aha, noņem photoshopu un būs tik pa neglīta, kā tās PĀRĒJĀS.🤦‍♀️🤣🤣
04.10.2021 09:25 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
C00L Dzipsy @ 03.10.2021 23:20


Un??🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
04.10.2021 09:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits