Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ginekologs

 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Sāpīgas mēnešareizes, vai ar to ir jāsadzīvo?
Pēdējo reizi, kad biju pie ginekologa pateica, ka visas sāpes nāk no galvas, tāpēc izrasktīja kaut kādas nomierinošās recepšus zāles... Vai tā jābūt?..
Sāpes ir spēcīgas pirmajā dienā un ap ceturto dienu (lielākoties nakts stundās) ir sāpe, kas "iekrampējās" un DRAUSMĪGI SĀP. Un ja nav ibumetīna, tad var mocīties stundām. Un šāda sāpe ceturtajā vai trešajā dienā ir vairāk kā gadu. Arī staigājot pa ielu var savilkt krampi tā, ka varu apstāties un nekustēt. Arī gremošana uzreiz ir čau...
Kā jūs cinaties ar šīm sāpēm? Un vai kādai ginekologs ir ko ieteicis vai stulbi pasaka "Nu, ja jūs emocionālā paliekat, tad varētu tā būt..." Un tās recepšu zāles (Noofen, laikam tāds nosaukums) man šķiet nav prātīgi dzert...
Varbūt varat ieteikt kādu labu ginekologu Rīgā? Tiešām labu. Vai arī šim visam tā ir jābūt un jāsadzīvo līdz menopauzei....? vēl tālu līdz tam...
03.10.2021 13:52 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Noofen ir nerviņiem, nevis krampju atlaišanai.
03.10.2021 14:07 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Tieši tā.
03.10.2021 14:16 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nu pārāk stipras mēnešreizes nezinu vai ir labi, bet cik dzirdēts no meitenēm apkārt, kurām tā bijis, aiziejot pie ginekologa ir atklātas dzemdes miomas.
Es varu ieteikt šo: https://jvklinika.lv
03.10.2021 14:38 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
C00L Dzipsy @ 03.10.2021 14:38
Nu pārāk stipras mēnešreizes nezinu vai ir labi, bet cik dzirdēts no meitenēm apkārt, kurām tā bijis, aiziejot pie ginekologa ir atklātas dzemdes miomas.
Es varu ieteikt šo: https://jvklinika.lv

+++
Vai arii endometrioze, ko ginekologs parastais biezhi vien nav speejiigs atklaat. Ej pie Vītola, vislabaakais speciaalists Latvijaa.
03.10.2021 15:03 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Un, jaa, stulbu ginekologu deelj sievietes gadiem nostaigaa ar saaugumiem, jo viss tak galvaa vai piedzemdeesi un kljuus labaak. Noteikti nevelc garumaa.
03.10.2021 15:04 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Paldies Jums!
03.10.2021 18:18 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.09.2021
Man arī bija neciešamas sāpes, par kurām vairāki!!! ginekologi stāstīja, ka tas esot normāli - kaut kāds spriegumiņš, pēc dzemdībām pāries, bla bla bla. Pierakstījos pie pavisam jaunas ginekoloģes - dr. Rācenes, kas pirmajā apskates reizē uzreiz atrada polipu. Tā pati dakterīte polipu izoperēja un tagad mēnešreižu sāpes ir praktiski pilnībā pazudušas.
Iesaku pierakstīties pie cita ginekologa un uz apskati doties cikla pirmajā pusē, tad ar usg varot labāk redzēt, vai nav kaut kādi saaugumi. ;) Gadiem mocīties nav vērts.
03.10.2021 19:08 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Tam var būt vairāki iemesli. Un nē, sāpīgas mr NAV normālas. Tipiskākais un vienkāršākais izskaidrojums varētu būt paaugstināts prostaglandīnu līmenis.(iemet Google high prostaglandins, varbūt atpazīsi savu situāciju un atradīsi atbildes) Ja tas ir augsts, tad rodas krampji mr laikā un palīdz ibuprofeīns, jeb pretsāpju tabletes. Ieteiktu nodot analīzes dažas dienas pēc ovulācijas, estrogēnu un progesteronu, paskaties vai estrogēns nav gaisā uzkāpis.
Pārējie iemesli jau šeit ir minēti, aizej pie cita ginekologa, lai uztaisa usg un paskatās vai viss ok.
03.10.2021 21:13 |
 
Reitings 11
Reģ: 10.06.2016
Man tieši otrādi, man bija diezgan knapas mēnešreizes 1,5 diens, pilnībā nekas nesāpēja. Citi teica, ka man paveicies un lai es priecājos, bet bija nemierīgs prāts. Aizgāju uz pārbaudi un izrādās, ka dzemdē bija izveidojies diezgan paliels polips.
11.10.2021 23:23 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Tā arī neesmu aizgājusi pie ginekologa. Un tagad arī pievienojušās drausmīgas muguras sāpes. Katru mēnesi viens un tas pats. Esmu šķiet pieradusi pie šī visa. Bet esmu pieņēmusi lēmumu, ka rīt ir jāzvana ginekologam. Skatos, ka ieteikts jvklinika... bet maksa 80€ par vizīti, tas ir ok? Tagad šādas cenas arī ir? Man ļoti negribas aiziet un samaksāt,kur man pateik, ka viss galvā.
Vispār šī ir sāpīga tēma. Pirms mēnešreizēm arī piemeklēja 4 dienu migrēna... nedēļa norakstīta. Lowenergy and waste of time.
11.04.2022 21:55 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Tas ginekologs tev usg taisīja?
Omg, tur nav jābūt labākajam Latvijā, vai jāmaksā 80 eur tikai par vizīti, lai uztaisītu reproduktīvās veselības pārbaudi un ja tiešām neko neatrod, vismaz hormonālo kontracepciju izrakstīt, lai nav tik sāpīgas mr.
Noofen ir pavisam vieglas nervu zāles, neko saistībā ar ciklu viņas nedara.
11.04.2022 22:32 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
man agrāk bija ļoti sāpīgas mēnešreizes. katru mēnesi jau pirmajā dienā iedzēru 1 ketanov un man tas palīdzēja uz visām dienām, bet es neieteiktu šādu terapiju,protams... esmu bijusi pie ntajiem ārstiem un visi teica-pēc dzemdībām pāries un tiešām pārgāja tās sāpes pēc dzemdībām. sāpes pirms tam bija ļoti stipras, bija reizes,kad saucu ātro palīdzību.
11.04.2022 23:16 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Nē sāpīgas MR nav normālas. Ej pie cita ginekologa.
Es biju pie maksas Alpino pērle. Vizīte, usg, krūšu pārbaude, un analīzes 86 eiro. Nenožēloju, jo attieksme un tas, ka ieklausās tajā ko saku, beidzot bija. Nākamā vizīte 46 eiro, jo usg pārējo nevajag, tad izrunāja analīžu rezultātus, izrakstīja recepti utt. Ejot pie valsts ginekologiem viņi tik ātrāk grib tikt vaļā un paņemt nākamo pacientu.
12.04.2022 06:26 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.06.2012
Sveika. Es iesaku Onkoklīniku. (Uz Miera ielas). Ļoti patīkama attieksme, gāju tur pie ginekoloģes nedaudz par citu tēmu. Un tikai tā ejot prom, ieminējos, ka ir arī spēcīgas mēnešreizes, citreiz ir lieli kramji tā, ka zvaigznītes noiet gar acīm. Viņa nebija vienaldzīga, uzreiz bija- taaaa pagaidi, šim varam pievērsties. Iedeva man uz mājām tādas lapas, kuras pildīt, kad sāksies nākamās mēnešreizes(varu nofočēt un nosūtīt pm., ja vēlies)jāveic atzīmes, cik dienā nomainu tamponus/paketes, cik spēcīgi piesūkušies utt))jāatzīmē arī recekļu izmēri(ja tādi ir),salīdzinot ar dažādu monētu izmēriem. Tad katrs no šiem rādītājiem dod Tev noteiktu punktu skaitu un, ja beidzoties m.r. punktu skaits pārsniedz noteikto, tad turpina meklēt dziļāk. Teica, ka tas var būt saistīts ar to, ka jāpamaina kontracepcijas veids utt.
Man diemžēl vai par laimi, interesanti sagadījās, ka sākoties nākamajām m.r. tās bija pavisam vieglas, neviena krampīša un aptuveni 4 dienas. Tad es nemaz nevilku tās lapas ārā. 🤭😀
Tā kā tur ļoti nopietni visam pieiet, liels pluss, ka vēl katrs no ginekologiem ir papildus specializējies onkoloģijā, tā kā par tām lietām arī var nesatraukties, ka palaidīs kko garām. 🙂
13.04.2022 14:19 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.06.2012
Meitene. @ 11.04.2022 21:55
Tā arī neesmu aizgājusi pie ginekologa. Un tagad arī pievienojušās drausmīgas muguras sāpes. Katru mēnesi viens un tas pats. Esmu šķiet pieradusi pie šī visa. Bet esmu pieņēmusi lēmumu, ka rīt ir jāzvana ginekologam. Skatos, ka ieteikts jvklinika... bet maksa 80€ par vizīti, tas ir ok? Tagad šādas cenas arī ir? Man ļoti negribas aiziet un samaksāt,kur man pateik, ka viss galvā.
Vispār šī ir sāpīga tēma. Pirms mēnešreizēm arī piemeklēja 4 dienu migrēna... nedēļa norakstīta. Lowenergy and waste of time.
Vispār tikko atcerējos, ka esmu pieteikusies rindā Onkolīnikā uz vizīti, parasti pāris nedēļas jāgaida rindā. Rītdien netieku, tā kā tūlīt zvanīšu un atteikšu savu vizīti uz 10:00, ja esi gatava reaģēt un iet jau rīt, vari zvanīt un censties dabūt to laiciņu.
13.04.2022 14:42 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Sveika. Es neesmu Latvijā ikdienā, bet Igaunijā. Bet katru nedēļu braukāju, tāpēc atrast ārstu man konkrētos laikos ir pagrūti. :D
14.04.2022 10:15 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
shadow. Paldies, bet pat nebūtu tikusi. Jā, es te veselības centrā 4 pieteicos pie nezināmas ārstes un vizīte ~80eiro. Bet es vēl domāšu vai man tiešām iet pie tās ārstes,jo pēc atsauksmēm grūti saprast. Liekas, ka varbūt labāk pagaidīt, bet tikt pie labāka ārsta. Lai gan es te zīlēju kafijas biezumos, kas labs un kas nē...
14.04.2022 10:20 |
 
Reitings 113
Reģ: 24.08.2021
sievietes veselības centrā ir ļoti foršas dakteres. nav rindu, bet nu jārēķinās, ka cenas būs kā jau privātklīnikā. Mani vēl piesaistīja tas , ka studentiem bija atlaides 😀 Vismaz man svarīgi bija tas , lai ap mani kabinetā auklētos un būtu iejūtība, lai justos max komfortabli, cik nu pie ginekologa tas iespējams, tāpēc biju gatava maksāt vairāk😀👍🏻
14.04.2022 17:25 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Es ar sāpēm un citiem simptomiem nostaigāju 4gadus pie dažādiem ārstiem. Biju arsā, vc4, mfd… utt. Beigās devos uz privātklīniku. Tiku pie superīgas dakteres, kas analīzes liek taisīt konkrētās cikla dienās +pārejie izmeklējumi. Jau pirmajā vizīte tika izvirzīti PCOS un palielināts endometrijs..
Kaut citi kladzināja, ka viss normali, vienkārši sāpīga ovolacija var MR, jāsadzīvo, tā sievietēm ir. Nu nav jāsadzīvo ar sāpēm un organisma izmaiņām, ko ietekmē hormoni, kas nav līdzsvarā.
14.04.2022 17:35 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
MikaR. Varbūt vari padalīties, kur esi gājusi, privāti, ja vēlies.
Ginekoloģiskas problēmas man nāk mantojumā no vecmammas, kurai bija olnīcu audzējs un dēļ tā, tika viss izgriests un mammai, kurai endometrija un mioma, tāpēc man šie teksti par to, ka viss super, "visām tā ir," diezgan kaitina. Nu gan jau lielākai daļai arī nekā nav, bet tāpat ir liels procents sieviešu, kuras cieš.
14.04.2022 18:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits