Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par acīm

 
Reitings 29
Reģ: 25.05.2020
Labvakar
varbūt kāda var padalīties ar savu pieredzi pēc acu lāzeroperācijas, kā jums gāja .
viss vairāk man intresē tieši ,atkopšanas periods ,kad beidzot atsākāt mazgāt matus/seju . Paldies :)
02.10.2021 21:24 |
 
Patīk
Reitings 77
Reģ: 07.07.2018
Pēc operācijas pirmo dienu, ja nemaldos, gulēju ar saulesbrillēm. Galvenais ir ik pēc noteiktajām stundām pilināt pilienus( manā gadījumā tas bija 4 reizes dienā). Seju ar ūdeni mazgāju otrajā dienā uzmanīgi nepieduroties acīm un tikai ar tīru ūdeni, bez nekādiem sejas tīrīšanas līdzekļiem. Matus man mazgāja vīrs, kamēr es pati turēju ar plaukstām acis ciet 😂🙈
03.10.2021 11:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Esmu ceļā uz šo, pēc nedēļas operācija 🤐
04.10.2021 10:13 |
 
Reitings 11
Reģ: 10.06.2016
Sveika, tā kā pagājusi nedēļa, nezinu vai vēl aktuāli. Mazgāju seju nākamajā dienā tikai ar tīru ūdeni. Matus mazgāju 4. dienā pēc operācijas. Tad arī sāku seju tīrīt ar micelāro ūdeni, bet krēmus gan vēl neliku. Acis bija jūtīgas kādas 3 nedēļas, bet pilnvērtīgi dzīvot varēju jau nākamajā dienā.
11.10.2021 23:20 |
 
Reitings 29
Reģ: 25.05.2020
Laikam nekorekti uzjautāju,jautājums drīzāk, ka jūs aizsargājat acis , nejau kaut kādas plaukstas aizsargās no ūdens. Matus protams man palīdz izmazgāt . Un seju protams ,katru dienu sakopju. Taču ar micelāriem ūdeņiem tak nevajadzētu tik ātri!! Tagad jau skaidrs ,kā to visu izdarīt ,vienkārši gribēju dzirdēt kādu life hacku . Jādodas uz veikalu pēc peldēšanas brillēm ,lai labāk sev izmazgātu matus.
13.10.2021 16:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits