Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Osho dzena taro

 
Reitings 155
Reģ: 24.10.2017
Sveikas!
Šodien grāmatnīcā ieraudzīju Osho dzena taro kāršu komplektu. Komplektā ietilpst paskaidrojošā grāmata + kārtis. Varbūt kāda šo komplektu ir iegādājusies un padalīsies iespaidos? Vai tas būtu kā labs iesācēja komplekts taro kāršu izlikšanai? Dikti gribās iemācīties mācēt ar taro kārtīm strādāt, tikai nav ne mazākās nojausmas, ar ko lai sāk. 🙃
26.09.2021 18:13 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Es ieteiktu uzmeklēt kādu, kas pasniedz Taro kāršu lasijumus Latvijā. Un ja tiešām ir kāds, kas uzrunā, kas ļoti precīzi atbild uz taviem jautājumiem vai zina lietas, kuras nevar tā vienkārši zināt, painteresējies par kursiem pie konkrētā cilvēka.
Pašmācības ceļā var iemācīties jebko. Bet daudz loģiskāk ir mācīties no kāda, kas spēj paskaidrot, atbildēt uz jautājumiem un kam tu uzticies.
26.09.2021 18:19 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Es ieteiktu ar tādām muļķībām nenodarboties!
26.09.2021 18:23 |
 
10 gadi
Reitings 1472
Reģ: 17.01.2013
Man ir! Godīgi sakot, neredzu viņam jēgu, viņas parāda tikai Tavu iekšējo stāvokli, nevis nākotni- es taču pati zinu, kā jutos, man nevajag, lai man to saka kārtis. Turklāt, ne vienmēr atbilst, tāpēc stāv gramatu plaukā neizmantotas. Otrreiz nepirktu.
26.09.2021 19:08 |
 
10 gadi
Reitings 73
Reģ: 23.03.2012
Šīs ir vienas no manām mīļākajām Taro kārtīm. Galvenokārt izmantoju kā līdzekli garīgajai izaugsmei un lai stimulētu intuīciju un radošumu. Kā pirmās Taro kārtis iesācējam gan neiesaku, jo diezgan atšķirīgas no klasiskā Taro. Bet, ja nav vēlmes apgūt Taro sistēmu kā tādu, bet vairāk pašai meklēt savu pieeju un, jo īpaši, ja attēli uzrunā, tad, protams, ir ok.
Es iesācējam ieteiktu izvēlēties uz Rider Waite bāzes veidotas Taro kārtis, jo tās tiek uzskatītas par klasiku (man pašai klasiskās Rider Waite kārtis nepatīk, bet par laimi ir daudz citu alternatīvu) un VIENU avotu, no kura mācīties kāršu nozīmes (vienu tāpēc, ka ir ļoti daudz dažādu variāciju, kuras sākumā tikai radīs apjukumu). Rekomendēju Biddy Tarot saitu, bet ir vēl ļoti daudz citu resursu.
Manuprāt, Tarot ir vieglāk apgūt, ja vispirms izprot to struktūru (Lielais un Mazais Arkāns) un saprot elementu nozīmi (Uguns, Ūdens, Zeme, Gaiss). Pēc tam var mācīties konkrētas kārtis un palēnām mācīties izlikumus.
26.09.2021 19:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits