Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1758
Reģ: 04.01.2022
Klaviere @ 26.05.2022 14:07
Agritas lēmumu var saprast, apkārt tiešām ir daudz cilvēku, kas šo operāciju ir izdarījuši un vismaz to brīdi, kad svars ātri pazūd un cilvēks izkūst, to var redzēt. Plusā vēl šie cilvēki, kas nometuši, pateicoties bariatrijai, pārdod savas "veselīgās ēšanas" kursus, propagandējot to, ka šo jau viņi ir panākuši pateicoties šai savai kursiņa metodei nevis bariatrijai...
Plusā, tas neveiksmīgais figūras tips, gan jau arī kaut kādas hormonālās izmaņas, plus viņai ir citas veselības kaites, ko viņa tur minēja - artīrts un kas vēl.
Par ko tiek maz runāts ir tas vai ilgtermiņā (pēc gadiem 10-15-20) šie bariatrijas pacienti ir ieguvēji vai zaudētāji, jo tā kā tas kuņģa izmērs tiem samazināts, rodas citas problēmas saistībā ar gremošanu, barības vielu uzsūkšanos un šīs problēmas velk nākamās problēmas. Viens būtu jau sen miris, ja paliktu ar saviem 200kg svara un bariatrija viņu izglāba, citam atkal savādāk.
Personīgi pazīstu divus nu ja tievus bariatrijas pacientus. Nu nav jau tur tik rožaini vis kā stāsta, tieši ilgtermiņā. Cālī ar ir gara pacientu diskusija, viss kas tur ir - gan pozitīvi piemēri, gan tie, kam svars ir atpakaļ, gan tie, kas visu mūžu tagad jūtas kā invalīdi. Man šķiet ir nekorekti reklamēt kaut kādā ziņā kropļojošas operācijas (īpaši to paņēmienu, kur kuņģa daļa vnk tiek ngriezta) kā tādu "aj, kas tad tur, neliels dūrieniņš".

Nu, bija tāda Ivonna Markelova, radio diktore. Laikam pirmā LV, kura šo operāciju uztaisīja. Viņa nomira.
27.05.2022 11:47 |
 
Reitings 1758
Reģ: 04.01.2022
Potams, ka var notievēt. Bet viņas labāk graizīs sev kuņģi, nevis ēdīs veselīgu ēdienu un kustēsies. Vispār traki, ka tā operācija kļūst tik populāra...
27.05.2022 11:50 |
 
Reitings 908
Reģ: 05.12.2021
paskatījos to Karīnu, Virsnītes māsīcu. Tas, kas man likās vnk kosmoss (es saprotu, ka viņas fiziski nespēj ieēst daudz), bet porcijas svars 150gr? tas ir tiiiik nenormāli maz, tā ēdot cilvēks vnk ilgtermiņā sabeidz savu vielmaiņu, tas ir tas pats stāsts par mūžīgo diētu apli. sēž uz drastiski maz kalorijām, sačakarē vielmaiņu un tad resnē no svaiga gaisa un salātlapām. To visu varētu atgūt ar sākšanu vnk sabalansēti un normāli ēst, jā, sākotnēji svars pat varētu pienākt, bet līdzko nostabilizētos vielmaiņa, svars kristu. Nerunāju par tām, kam ir reālas saslimšanas, bet kuras tip nevar noturēties un vislaik noraujās. Jā noraujas, loģiski. Ja dzīvsvars ir ap 100kg, tad ar 2tk kcal dienā būs daudz par īsu, nerunājot par slavenajām 1200kcal. A sēž uz tām 1200-1500kcal, rīt gribas ta, jo ķermenis prasa un noraujas ne jau uz normālu ēdienu - ko ja apēstu par vēlvienu porciju dienā, būtu mazāk, kā noraujoties uz visiem snackiem, saldumiem utt., kas kā likums notiek, ja turi ķermeni badā/uz maz kalorijām. Atliek vēl ieraut vīnu un aiziet - slūžas vaļā un vienā vakarā snackos vien easy norij 3tk kalorijas.
27.05.2022 13:59 |
 
10 gadi
Reitings 2585
Reģ: 04.01.2013
Man šķiet , ka šī kuņģa samazināšanas operācija ir slinku un stulbu cilvēku risinājums. Es te nerunāju par cilvēkiem, kuriem ir iedzimtas vai tiešām vairāku ārstu apstiprinātas problēmas, kad nevar nomest svaru vai ka risks pirms operācijas ir lielāks par risku pēc operācijas.
Kaut vai , ja tu dienā apēd to pašu ziloņa porciju , pieliec sportu klāt (arī iešanu) un ēd tikpat (ne vairāk , ne mazāk). Svars kritīsies, jo ķermenis uzreiz izjūt šoku par to, ka cilvēks spēj arī kustēties. Un es runāju par garām pastaigām, kas ir 5+ km nevis no dīvāna līdz ledusskapim.
Man personīgi būtu kauns kādam stāstīt, ka es veicu kaut kādu kuņģa samazināšanas operācija. WTF.
27.05.2022 15:07 |
 
Reitings 1758
Reģ: 04.01.2022
Lukreecija @ 27.05.2022 15:07
Man šķiet , ka šī kuņģa samazināšanas operācija ir slinku un stulbu cilvēku risinājums. Es te nerunāju par cilvēkiem, kuriem ir iedzimtas vai tiešām vairāku ārstu apstiprinātas problēmas, kad nevar nomest svaru vai ka risks pirms operācijas ir lielāks par risku pēc operācijas.
Kaut vai , ja tu dienā apēd to pašu ziloņa porciju , pieliec sportu klāt (arī iešanu) un ēd tikpat (ne vairāk , ne mazāk). Svars kritīsies, jo ķermenis uzreiz izjūt šoku par to, ka cilvēks spēj arī kustēties. Un es runāju par garām pastaigām, kas ir 5+ km nevis no dīvāna līdz ledusskapim.
Man personīgi būtu kauns kādam stāstīt, ka es veicu kaut kādu kuņģa samazināšanas operācija. WTF.

Piekrītu. Un domāju, ka visai traki ir tas, ka tagad tā Karīna un Agrita un citas reklamē to kā superīgu veidu kā notievēt.
27.05.2022 15:24 |
 
Reitings 3751
Reģ: 01.03.2022
Sasmējos.
Vucēna par bērna izlaidumu, šodien mazāk storiju, varbūt citu bērnu vecāki negrib, lai lieku viņu bērnu video internetā.
Tikmēr Agrita tik filmē visus bērnus 😀
27.05.2022 18:30 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Es arī esmu par to,ka tādas operācijas reklamēt nevajag, jo tur nāk arī virkne problēmu. Citi cilvēki nomirst,jo zaudē ļoti strauji svaru,bet vienmēr jau izceļam visu to labo. Man pazīstamiem ir problēmas ar žulti, veidojas akmeņi. Daudzi sūdzējušies par atviļņa slimību. Katram jau tas organisms reaģē savādāk. Šīs operācijas nav tabletes,ko pie blaknēm vari pārtraukt lietot, un ar komplikācijām ir jāsadzīvo. Par matu krišanu esmu daudz lasījusi, tas ir pašsaprotami,jo kad redzēju cik mazas porcijas paziņa ēda pirmos 4 mēnešus, tad nav ko brīnīties par to.
Kaut gan ir bijušas reizes,kad ārsts pasaka "es domāju,ka tev vajag to operāciju" un pilnīgi nopietnā tonī, kaut gan svars man krita tikai ļoti lēni veselības problēmu dēļ, taču lieku smagu darbu lai līdz tam nenonāktu.Taču esmu dzirdējusi no vairākiem cilvēkiem, ka pēdējā laikā ārsti šīs operācijas iesaka paši,tāpēc nebrīnos,ka kāds izmisuma vadīts arī uz to pavelkas.
27.05.2022 18:47 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Khali @ 27.05.2022 18:30
Sasmējos.
Vucēna par bērna izlaidumu, šodien mazāk storiju, varbūt citu bērnu vecāki negrib, lai lieku viņu bērnu video internetā.
Tikmēr Agrita tik filmē visus bērnus ?

Šajos pasākumos taču parasti vecāki samet fotogrāfam un ir smukas bildes visiem, būtu vienreiz to telefonu nolikusi un skatījusies uz savu bērnu.
Hermia @ 27.05.2022 18:47
Es arī esmu par to,ka tādas operācijas reklamēt nevajag, jo tur nāk arī virkne problēmu. Citi cilvēki nomirst,jo zaudē ļoti strauji svaru,bet vienmēr jau izceļam visu to labo. Man pazīstamiem ir problēmas ar žulti, veidojas akmeņi. Daudzi sūdzējušies par atviļņa slimību. Katram jau tas organisms reaģē savādāk. Šīs operācijas nav tabletes,ko pie blaknēm vari pārtraukt lietot, un ar komplikācijām ir jāsadzīvo. Par matu krišanu esmu daudz lasījusi, tas ir pašsaprotami,jo kad redzēju cik mazas porcijas paziņa ēda pirmos 4 mēnešus, tad nav ko brīnīties par to.
Kaut gan ir bijušas reizes,kad ārsts pasaka "es domāju,ka tev vajag to operāciju" un pilnīgi nopietnā tonī, kaut gan svars man krita tikai ļoti lēni veselības problēmu dēļ, taču lieku smagu darbu lai līdz tam nenonāktu.Taču esmu dzirdējusi no vairākiem cilvēkiem, ka pēdējā laikā ārsti šīs operācijas iesaka paši,tāpēc nebrīnos,ka kāds izmisuma vadīts arī uz to pavelkas.

Te jau viņai pietiksntagad ar nl žļurgu..
Bet vīnu un čipšus viņa tāpat gribēs vai kūkas. Reāli operāci šādu es atbalstu tiešām cilvēkiem, kuriem tā ir nepieciešama veselības dēļ, un tā uzlabos stāvokli.
Agritā es saskatu sliktus ieradumus un slinkumu.. vai tad ar to treneri viss nepajuka, jo uztura un sporta vietā mānīgi slavināja nl, ka tas palīdz????
27.05.2022 21:02 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Agritā es saskatu sliktus ieradumus un slinkumu.. vai tad ar to treneri viss nepajuka, jo uztura un sporta vietā mānīgi slavināja nl, ka tas palīdz????

Tā ar bija. Burkas ietvaros viņai bija sadarbība ar treneri - uztura speciālisti. Viņa brauca pie Agritas, sastādīja uztura plānu, parādīja vingrojumus, utt. Agritai ātri apnika gatavot veselīgos ēdienus, vēl tievēšanas procesā iepina NL mēslus, ka dēļ viņiem notievējusi nevis dēļ sastādītā plāna. Atceros, ka viņa čīkstēja, ka jātaisa ēst. Un tad arī tā trenere viņu pasūtīja pāris mājas tālāk, savos storijos pateica visu ko domā par NL.
27.05.2022 21:58 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Dzidra Zupa @ 27.05.2022 21:58

Tā ar bija. Burkas ietvaros viņai bija sadarbība ar treneri - uztura speciālisti. Viņa brauca pie Agritas, sastādīja uztura plānu, parādīja vingrojumus, utt. Agritai ātri apnika gatavot veselīgos ēdienus, vēl tievēšanas procesā iepina NL mēslus, ka dēļ viņiem notievējusi nevis dēļ sastādītā plāna. Atceros, ka viņa čīkstēja, ka jātaisa ēst. Un tad arī tā trenere viņu pasūtīja pāris mājas tālāk, savos storijos pateica visu ko domā par NL.

Šo raidījumu neskatos,tāpēc nebiju lietas kursā. Paldies! Tad nu tiešām nav komentāru. Citi cilvēki trenerim krāj naudu, bet kāds vēl atļaujās tā izrīkoties.Fuj! Par operāciju jau nerunāšu, tad tik tiešām bezjēdzīgs pasākums.
27.05.2022 22:12 |
 
Reitings 3483
Reģ: 30.01.2022
Vucēna, slimojot ar rotavīrusu, aizgājusi uz kafeni? 😳
27.05.2022 22:42 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Linus @ 27.05.2022 22:42
Vucēna, slimojot ar rotavīrusu, aizgājusi uz kafeni? ?
kāpēc ne? Var braukt uz 150km/h, bērnam mest ar mantu, dirš virsū ne pa tēmu visiem, kāpēc lai viņai būtu jāsēž mājās, jo likumi nav domāti priekš NLietēm.
27.05.2022 23:09 |
 
Reitings 1758
Reģ: 04.01.2022
Linus @ 27.05.2022 22:42
Vucēna, slimojot ar rotavīrusu, aizgājusi uz kafeni? ?

Te jau kādus pāris gadus iet diskusija par Vucēnu. Jūs tiešām neesat vēl sapratušas, ka cilvēkam putni galvā? 🤣 “Apskaties, ko Vucēna! Nē, nu tā Vucēna! Redzēji ko Vucēna - tač šitā nav normāli”. Es viņai mēnesi piesekoju, un viss bija skaidrs. Atsekoju.
27.05.2022 23:27 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
vuceena taisa haipu, zin ka jus te cepjaties :D
28.05.2022 09:31 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Ieva333 @ 28.05.2022 09:31
vuceena taisa haipu, zin ka jus te cepjaties :D

Nu ja, ārā no slimnīcas, nav ballītes, vajag skatījumus😅
Tāpēc vien bija aptauja par matiem un pēc tam cepšanās, ka viņai karē labāk patīk.
28.05.2022 13:14 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Dzidra Zupa @ 27.05.2022 21:58

Tā ar bija. Burkas ietvaros viņai bija sadarbība ar treneri - uztura speciālisti. Viņa brauca pie Agritas, sastādīja uztura plānu, parādīja vingrojumus, utt. Agritai ātri apnika gatavot veselīgos ēdienus, vēl tievēšanas procesā iepina NL mēslus, ka dēļ viņiem notievējusi nevis dēļ sastādītā plāna. Atceros, ka viņa čīkstēja, ka jātaisa ēst. Un tad arī tā trenere viņu pasūtīja pāris mājas tālāk, savos storijos pateica visu ko domā par NL.

Turēsim īkšķus, lai tomēr viss sanāk. Instā tomēr izskatās laimīga. Es tik domāju, vai var dzert tik daudz kafiju pēc tādas operācijas? šodien vien divas kafijas
29.05.2022 21:29 |
 
10 gadi
Reitings 2585
Reģ: 04.01.2013
Kas tad nu, ka Francijas veikalu NL slēdz ciet un vairs nebūs visu "iemīļotās" cepumu bundžas? :D Vai tad NL neizplešas Eiropā??? :D
30.05.2022 00:51 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Es apskatījos Agneseboo storijus, kur viņai tas Turcijas ielu suns kož rokās... Dūša apskrējās. Kas cilvēkiem galvās, kas sev ļauj tā darīt?
Vienu rotinieku izdzīvoja, uzprasās uz nākamo :D
30.05.2022 00:56 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Tullip @ 30.05.2022 00:56
Es apskatījos Agneseboo storijus, kur viņai tas Turcijas ielu suns kož rokās... Dūša apskrējās. Kas cilvēkiem galvās, kas sev ļauj tā darīt?
Vienu rotinieku izdzīvoja, uzprasās uz nākamo :D

Kā man otra puse saka - prasta kā zirga deķis! 😃
Ta runa brīžam kā Samantai Tīnai, kas reāli piestāv tikai viņai un Kašeram..
Tad lamājas kā santehniķis Vaņa.
Vienā storijā sapucējusies dāma, otrā izspūrusi vārna ar sūdainiem pmperiem pa grīdu.
30.05.2022 08:40 |
 
Reitings 14964
Reģ: 30.05.2022
Lukreecija @ 30.05.2022 00:51
Kas tad nu, ka Francijas veikalu NL slēdz ciet un vairs nebūs visu "iemīļotās" cepumu bundžas? :D Vai tad NL neizplešas Eiropā??? :D
Es tā līdz galam neesmu sapratusi to NL shēmu, bet tos kokteiļus ražo uzņēmums Francijā, varbūt atsakās sadarboties ar Krieviju, un nu meklē jaunu brīnumpulveru ražotni? Kaut gan, ja pareizi atceros, helpdesk abiem bija viens (arī kādu brīdi biju tai sektā). https://beautysane.com/en/shop/light-meals-en/energy-diet-soupe-indienne-18-repas
30.05.2022 09:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits