Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5851
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 14.03.2024 22:34
Vai Ingai nav pedagoģiskā izglītība? Nevar būt, ka neviena no viņām nav nekur strādājušas, izņemot NL, ko īsti par darbu nenosauksi. :D

Ir pedagoģiskā, tāpēc mani vienmēr ir izbrīnījusi viņas pareizrakstība un nepareizā runa. Vai viņa ir skolā strādājusi nezinu, bet pēc viņas stāstītā var noprast, ka viņai ir bijuši privātskolēni.
15.03.2024 00:05 |
 
Reitings 41
Reģ: 01.02.2024
CallMeAnnika @ 14.03.2024 23:49
Agrāk uz mājām sūtīja daudz un lielas kastes, pilnas ar NL produktiem. Tagad bieži vien gaužas storijos, ka beidzies Biodrons, kokteiļi, ātri jāpasūta.
Vairs nav finanses par ko pasūtīt preces uz mājām, lai noformētu to klientēm un izsūtītu, nevis čīkstētu storijos, ka beigušies produkti sev. Un ja agrāk krājās noliktavas, kad NL bija samērā populārs, bet ne tik, lai izpārdotu visu pasūtīto, tad tagad vispār reti kurš nopērk.
1S kvalifikācijai vajag 1 zvaigzni komandā + 2000PV grupas apjomu, kas ir ap 4,5-6 tūkstošiem eiro produktos, atkarībā no produkta un PV skaita. Un tas ir visai komandai, ne tikai Egitai. Ja komandā ir ap 15-20 cilvēku, tad katra no viņām dienā nopārdod produktus ap 10-20 eiro.
Tu pati esi kādreiz bijusi tajā visā vai Tev kāda zināmā? Jo ļoti detalizēti. Iespējams ja ļoti par to interesējas,tad var uzzināt to visu,bet izklausās ka pārzini visu ļoti labi.
15.03.2024 00:07 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.08.2022
KrūzīteDūzīte @ 14.03.2024 22:16

Hahaha. Viņai sanāk! Tā nepiespiesti, ar vieglu humoru?

Kā Sandru atrast Instā?
15.03.2024 07:06 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
CallMeAnnika @ 14.03.2024 23:49
Agrāk uz mājām sūtīja daudz un lielas kastes, pilnas ar NL produktiem. Tagad bieži vien gaužas storijos, ka beidzies Biodrons, kokteiļi, ātri jāpasūta.
Vairs nav finanses par ko pasūtīt preces uz mājām, lai noformētu to klientēm un izsūtītu, nevis čīkstētu storijos, ka beigušies produkti sev. Un ja agrāk krājās noliktavas, kad NL bija samērā populārs, bet ne tik, lai izpārdotu visu pasūtīto, tad tagad vispār reti kurš nopērk.
1S kvalifikācijai vajag 1 zvaigzni komandā + 2000PV grupas apjomu, kas ir ap 4,5-6 tūkstošiem eiro produktos, atkarībā no produkta un PV skaita. Un tas ir visai komandai, ne tikai Egitai. Ja komandā ir ap 15-20 cilvēku, tad katra no viņām dienā nopārdod produktus ap 10-20 eiro.

Lielās kastes bija laikos kad visu varēja no Krievijas un Kazahstānas pasūtīt, tur viss bija daudz lētāks nekā LV un arī sortiments daudz lielāks.
Egitai ir tikai viena zvaigzne apakšā-tā Īrijas Inga kas briesmīgi runā angliski. Bez viņas viņai ir cauri. Viņa nesavāktu pat pa visu komandu zvaigzni.
Nesen rādija taču savu NL profilu kā “strādā” un tur varēja redzēt gan viņas PV, gan aktivizētos menedžerus. Tu viss slikti bija. Viens aktivizēts līgums zem viņas un drusku virs tūkstots pv. Es domāju, ka šomēnes varētu pat nebūt tas S1
15.03.2024 09:14 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 14.03.2024 22:34
Vai Ingai nav pedagoģiskā izglītība? Nevar būt, ka neviena no viņām nav nekur strādājušas, izņemot NL, ko īsti par darbu nenosauksi. :D

Ir Inga pedagogs.
15.03.2024 10:50 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 14.03.2024 23:19
Nezinu, tāpēc jautāju. Par izglītību, šķiet, biju lasījusi šeit iepriekš, un nezinu arī par to, vai viņas nav nekur strādājušas. Neticami būtu, ja sievietes 30+ nebūtu nekad strādājušas, izņemot NL.

Zini kā, par Ingu un Ritu - viņam nav teorētiski jāstrādā, jo vīri uztur abas. Bet nu es nevarētu un negribētu tā, ka tikai vīrs uzturētu. Es gribu to neatkarības sajūtu, kad pati pelnu un māku nopelnīt, principā būt neatkarīga no vīra. Un pati sevis dēļ, lai kustinātu savas "smadzenītes". Bet nu es par viņām abāk neko sliktu nevaru pateikt, man patīk viņas. Ticu, ka arī viņas sāks strādāt kaut kur piem. Talsos. Kaut vai cv ieraksta dēļ un "lai darītu". Tad kad viņas labi pwlnīja NL un bērni bija mazi, tad forši, ka no mājām un tā, turklāt tas bija NL ziedu laikos un covid laikos. Bet tie laiki beigušies un arī bērni ir diez gan lieli.
15.03.2024 10:56 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 14.03.2024 23:49
Agrāk uz mājām sūtīja daudz un lielas kastes, pilnas ar NL produktiem. Tagad bieži vien gaužas storijos, ka beidzies Biodrons, kokteiļi, ātri jāpasūta.
Vairs nav finanses par ko pasūtīt preces uz mājām, lai noformētu to klientēm un izsūtītu, nevis čīkstētu storijos, ka beigušies produkti sev. Un ja agrāk krājās noliktavas, kad NL bija samērā populārs, bet ne tik, lai izpārdotu visu pasūtīto, tad tagad vispār reti kurš nopērk.
1S kvalifikācijai vajag 1 zvaigzni komandā + 2000PV grupas apjomu, kas ir ap 4,5-6 tūkstošiem eiro produktos, atkarībā no produkta un PV skaita. Un tas ir visai komandai, ne tikai Egitai. Ja komandā ir ap 15-20 cilvēku, tad katra no viņām dienā nopārdod produktus ap 10-20 eiro.

nu tagad tad lai izbauda, kā bija mazajām bitēm, kurām pa pēdējo naudu teica, lai taisa pasūtījumus, solot nez kādus zelta kalnus. Un meitenes cerībā, ka tiešām būs un pelnīs lielās naudas, pat kredītus ņēma.
15.03.2024 10:58 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
amnēzija @ 15.03.2024 00:05

Ir pedagoģiskā, tāpēc mani vienmēr ir izbrīnījusi viņas pareizrakstība un nepareizā runa. Vai viņa ir skolā strādājusi nezinu, bet pēc viņas stāstītā var noprast, ka viņai ir bijuši privātskolēni.

Nu viņa ir kurzemniece.... domā Latgalē pedagogi runā pareizi? Turklāt, viņa jau nemaz nerunā tik ļoti uzkrītoši nepariezi. Tad jau Egita daudz nepareizāk runā.
15.03.2024 11:07 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Katrīnei tāds sviestains tas salīdzinājums, ka NL algai nav griestu un skaistumkopšanas meistaram ir. Tas, kā viņa apraksta NL, ka sāk pelnīt no tā, ka paralēli strādā pats un ir apmācījis komandu, to paplašina un paralēli pelna arī no tā, principā jau izklausās pēc firmas - tu esi boss un tavi darbinieki strādā tev. Ok, šajā gadījumā boss it kā nav noteicis max algu darbiniekam. Kas tad liedz skaistumkopšanas meistaram atvērt savu salonu un pelnīt paralēli no sava darba un savu padoto darba? Un turpinot paplašināties, arī skaistumkopšanas meistara algai un peļņai nav griestu.
Stāstīs jebkādas muļķības, lai tikai sazvejotu vēl kādas palikušās dumjās aitiņas.
15.03.2024 11:08 |
 
Reitings 12247
Reģ: 06.07.2022
Jā, galvenā bite tagad jūtas saboostota no tā Hohlova :) Paviesojusies viņa villā, ieraudzīja, kam viņa pati "strādā" :) Tās penteres, ka tagad atjaunošot savu RoyalTeam, ka viss ir iespējams, tikai jānotic sapņiem... Un tad vēl pamanījās palaist tās nabaga pensionāres (Inguna, Ingrida?) teikto, ka šodien klausījusies, kā Kača iedvesmo sapņot un ticēt sapņiem, ticēt, ka viss ir iespējams... Nu, groteska traģikomēdija. Nevienai nekas tur nebūs. Un kamēr Kača savos storijos nerunās par lietu pēc būtības - viss ir pakaļā tāpēc, ka krievus un viņu biznesu cilvēkiem neceļas roka atbalstīt – tikmēr nekas tur nebūs. Arī rebrendings nepalīdzēs, kamēr krievs nav nolicis ieroci, punkts.
15.03.2024 11:17 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
EmilijaArm @ 15.03.2024 11:17
Jā, galvenā bite tagad jūtas saboostota no tā Hohlova :) Paviesojusies viņa villā, ieraudzīja, kam viņa pati "strādā" :) Tās penteres, ka tagad atjaunošot savu RoyalTeam, ka viss ir iespējams, tikai jānotic sapņiem... Un tad vēl pamanījās palaist tās nabaga pensionāres (Inguna, Ingrida?) teikto, ka šodien klausījusies, kā Kača iedvesmo sapņot un ticēt sapņiem, ticēt, ka viss ir iespējams... Nu, groteska traģikomēdija. Nevienai nekas tur nebūs. Un kamēr Kača savos storijos nerunās par lietu pēc būtības - viss ir pakaļā tāpēc, ka krievus un viņu biznesu cilvēkiem neceļas roka atbalstīt – tikmēr nekas tur nebūs. Arī rebrendings nepalīdzēs, kamēr krievs nav nolicis ieroci, punkts.

Es arī skatījos tos Kačas storijus. Un tad tā tante, es atvainojos, nu tiešām ņirgāšanās un pensionāru apvārdošana. Nepietika ar jauno māmiņu apvārdošanu - tagad jaunās māmiņas vairs neuzķeras un ķeras klāt pensionārēm? zemiski, es teiktu. Lai dzīvē veicas, Kača. Paskaties, kā Marijas virzienā bumerangs lido atpakaļ...
15.03.2024 11:26 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Un tā Īrijas Ingas angļu valoda. 🤦🏼‍♀️ Ausis asiņo kaut ko tādu klausoties.
15.03.2024 11:35 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Bet kopumā pēc šitā paskatīšanās - Latvijā tas bizness principā ir miris. Jā, varbūt, ka cilvēki kaut ko ik pa laikam sūta un turpinās sūtīt, bet, lai paši sāktu tirgot... Paskatoties viņu business community - viss notiek pie krievu tēviņa, kas dibinājis uzņēmumu, viss notiek krievu valodā un preces joprojām plūst no Baltkrievijas vai Krievijas. Es atvainojos, kas par d*ršanu, ka nekādas saistības ar Krieviju vairs nav? Tas, ka uzņēmums reģistrēts LV nenozīmē absolūti neko. Lai turpina tīkloties tur, REiropā, kur karš Ukrainā šķiet tāla un nesaprotama lieta.
Tikai, ak vai, no visām viņām droši vien labi, ja 10% spētu saturīgi šo biznesu izstāstīt kādā citā valodā, ne krievu vai latviešu.
15.03.2024 11:42 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Dīvāns @ 15.03.2024 00:07
Tu pati esi kādreiz bijusi tajā visā vai Tev kāda zināmā? Jo ļoti detalizēti. Iespējams ja ļoti par to interesējas,tad var uzzināt to visu,bet izklausās ka pārzini visu ļoti labi.
Nekad neesmu bijusi reģistrējusies NL, bet tuva draudzene gan. No viņas daudz ko uzzināju, bet par jauno mārketinga plānu uzzināju no NL lapas, jo visa informācija ir atrodama tur. Mana draudzene izvilka NLā nepilnu gadu.
15.03.2024 12:30 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Ekhoo @ 15.03.2024 09:14

Lielās kastes bija laikos kad visu varēja no Krievijas un Kazahstānas pasūtīt, tur viss bija daudz lētāks nekā LV un arī sortiments daudz lielāks.
Egitai ir tikai viena zvaigzne apakšā-tā Īrijas Inga kas briesmīgi runā angliski. Bez viņas viņai ir cauri. Viņa nesavāktu pat pa visu komandu zvaigzni.
Nesen rādija taču savu NL profilu kā “strādā” un tur varēja redzēt gan viņas PV, gan aktivizētos menedžerus. Tu viss slikti bija. Viens aktivizēts līgums zem viņas un drusku virs tūkstots pv. Es domāju, ka šomēnes varētu pat nebūt tas S1
Ja Ingas komandā reģistrējas jauni menedžeri, pastāv iespēja, ka Inga pārsitīs Egitas kvalifikāciju.
15.03.2024 12:31 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 15.03.2024 12:30
Nekad neesmu bijusi reģistrējusies NL, bet tuva draudzene gan. No viņas daudz ko uzzināju, bet par jauno mārketinga plānu uzzināju no NL lapas, jo visa informācija ir atrodama tur. Mana draudzene izvilka NLā nepilnu gadu.

Kurā zarā viņa bija?
15.03.2024 13:03 |
 
10 gadi
Reitings 1326
Reģ: 29.01.2009
Pretice pazudusi no instagram. Tāds aizdomîgs klusums no aktīviem influenceriem.
15.03.2024 13:04 |
 
Reitings 7741
Reģ: 29.08.2023
Stalkere Jr. @ 15.03.2024 07:06

Kā Sandru atrast Instā?

Sandras ig: sandraschutte_
Vēl redzams storijs, kur iesmej par Egitu un extraberry ogām
15.03.2024 14:54 |
 
Reitings 174
Reģ: 20.06.2022
Vucēnai atkal pohu stiklainās acis.. 😕
15.03.2024 15:23 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Elife @ 15.03.2024 10:56

Zini kā, par Ingu un Ritu - viņam nav teorētiski jāstrādā, jo vīri uztur abas. Bet nu es nevarētu un negribētu tā, ka tikai vīrs uzturētu. Es gribu to neatkarības sajūtu, kad pati pelnu un māku nopelnīt, principā būt neatkarīga no vīra. Un pati sevis dēļ, lai kustinātu savas "smadzenītes". Bet nu es par viņām abāk neko sliktu nevaru pateikt, man patīk viņas. Ticu, ka arī viņas sāks strādāt kaut kur piem. Talsos. Kaut vai cv ieraksta dēļ un "lai darītu". Tad kad viņas labi pwlnīja NL un bērni bija mazi, tad forši, ka no mājām un tā, turklāt tas bija NL ziedu laikos un covid laikos. Bet tie laiki beigušies un arī bērni ir diez gan lieli.
Piekrītu, ka vīrs nenozīmē finansiālu nodrošinājumu uz visu dzīvi.
Tomēr tāpat izvēlas iziet vienas dienas kursus uzacu laminēšanā nekā mācīties, piemēram, estētisko kosmetoloģiju un iegūt plašas un padziļinātas zināšanas un prakses pieredzi.
Un Ingas Olavoga Polijas zīmols ir atrodams arī Didrihsonu mājaslapā. :D Iespēju ir daudz, bet izpildījums ir zems. Be You izskatās vēl sliktāk par Didrihsones lupatām un maksā vēl dārgāk. https://butterfly.lv/products/viriesu-t-krekls-ar-vilem
15.03.2024 15:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits