Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
CallMeAnnika @ 01.03.2024 11:29
No "līderēm" gudrākā ir Katrīne, kura rāda savas meitas, bet nekad nav pazemojusi viņas sociālajos tīklos, tikai lepojas ar viņām. Lai gan viņas ir vecākas, neesmu arī iepriekš dzirdējusi, ka pazemo savus bērnus. Stāsta par breketēm, bērniem svarīgām lietām, piemēram, pulciņiem, bet tā nav pazemošana.

Nu viņai jau cits līmenis. Viņa dara pāri savām meitām publiski ķengājot to, cik Saulietis slikts tēvs utt. Izvazāja pa medijiem, TV.
01.03.2024 11:33 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Cilveeks @ 01.03.2024 08:53

Vai tad nav dzirdēts par gadījumiem, kur vecāki bērnu par slimu taisa, lai būtu visādi atbalsti? Tiešām ir tik slimi vecāki. Un šis ir tāds pats gadījums. Gan jau tiesā ar stāstīja par briesmīgo diagnozi disleksija un kāpēc vajag daudz naudas. Prptams, par to, ka disleksijai var palīdzèt dažādi, nestāsta, nav izdevīgi.
Protams nenovēlu, bet ko vucene darīd, ja Neits vai cits bērns saslims pa īstam. Ar visu savu vaidēšanu var šo piesaukt. Tad varēs vaidēt ēterā un izbaudīt to, ko nozīmē dzīvot ar slimu bērnu. Idiote.

Tāpēc jau es rakstīju, kad puika paaugsies, tad sāksies īstais trādirīdī. Bērniem grūti tādas lietas piedot vecākiem un puikas paliek nevaldāmi, huligāni utt. Māte nevis ieliek stiprus pamatus stabilai dzīvei nākotnē bērnam, bet ķengā pa instagramu un izliek kā uz paplātes, ka ir slims ar disleksiju utt. Reāli tupa sieviete, godavārds. Vēl viņai piecus bērnu gribētos. Kaut kāds totāls īssavienojums viņai galvā.
01.03.2024 11:37 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
ZapeNape @ 01.03.2024 07:40
Arī par šo domāju. Vai tie bērni, tāpat Egitas meita, grib, lai par viņu problēmām ir informēta visa Latvija? Kaut kādas pilnīgi negudras bābas. Nu stāstiet par sevi visas peļu oliņas, ja tas juma šķiet okei, bet pasaudzējiet tos bērnus. Tai Egitai vai tad vīrs nav, kas to lielo muti var pievērt?

Arī Egitai galvā īssavienojums. Vai tad prāta nav nemaz aizdomāties, kāds priekšstats par pašas miesīgu meitu tiek radīts ar to, ka viņa paziņo, ka jāpaliek uz otru gadu? Nu, kur var šitā savu bērnu pazemot visas Latvijas priekšā, ka tik reitingi aug un lieku naudu varētu nopelnīt kaut kā? Ja es būtu bērns un mana māte pa visu instagramu izbazūnētu, ka man jāpaliek uz otru gadu, es nekad to nepiedotu un negribētu uz skolu iet, dēļ kauna. Tā meitene tak jau vecumā, kurā visu rubī. Tās NLietes ir vienkārši šausmas.
01.03.2024 11:40 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
CallMeAnnika @ 29.02.2024 21:28
Kā Marija var būt klases vecāku pārstāve/galvenā/vecākā un kāpēc viņa ir uzņēmusies būt par tādu, ja netiek galā ar savām problēmām? Izpelnīties atzinību un uzmanību?

Tāpēc, ka gudri dirst nav malku cirst.
01.03.2024 12:55 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
aauuu @ 01.03.2024 11:40

Arī Egitai galvā īssavienojums. Vai tad prāta nav nemaz aizdomāties, kāds priekšstats par pašas miesīgu meitu tiek radīts ar to, ka viņa paziņo, ka jāpaliek uz otru gadu? Nu, kur var šitā savu bērnu pazemot visas Latvijas priekšā, ka tik reitingi aug un lieku naudu varētu nopelnīt kaut kā? Ja es būtu bērns un mana māte pa visu instagramu izbazūnētu, ka man jāpaliek uz otru gadu, es nekad to nepiedotu un negribētu uz skolu iet, dēļ kauna. Tā meitene tak jau vecumā, kurā visu rubī. Tās NLietes ir vienkārši šausmas.

Viņas abas ar Vuci ir iedomājušās, ka ir kaut kādas Kardašianas, nu ka viņām IG ir baigais realitātes šovs kur svarīgi visu atrādīt lielākai ažiotāžai, bet šīs abas “zvaigznes” aizmirst, ka ar saviem sūda 10k sekotājiem (no kuriem Egitai puse pirkti) sevi padara par apsmieklu Latvijā, nekādu naudu ar to veļas mazgāšanu viņas nenopelnīs.
Es nezinu cik tupai ir jābūt, lai kaut kādas sadarbības dēļ šādi celtu statistiku.
Egita, es ceru, ka tas grills un barošanas krekls bija to vērts, lai visai Latvijai pateiktu, ka meitai slikta galva. 👎🏻👎🏻👎🏻
01.03.2024 13:03 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Ekhoo @ 01.03.2024 13:03

Viņas abas ar Vuci ir iedomājušās, ka ir kaut kādas Kardašianas, nu ka viņām IG ir baigais realitātes šovs kur svarīgi visu atrādīt lielākai ažiotāžai, bet šīs abas “zvaigznes” aizmirst, ka ar saviem sūda 10k sekotājiem (no kuriem Egitai puse pirkti) sevi padara par apsmieklu Latvijā, nekādu naudu ar to veļas mazgāšanu viņas nenopelnīs.
Es nezinu cik tupai ir jābūt, lai kaut kādas sadarbības dēļ šādi celtu statistiku.
Egita, es ceru, ka tas grills un barošanas krekls bija to vērts, lai visai Latvijai pateiktu, ka meitai slikta galva. ??????
Droši vien barošanas kreklu dabūja kā sadarbību, jo Egita piedalās MK.
Karstā gaisa grila sadarbību no Premiummajas Egita dabūja, jo Katrīnei pagājušo gadu bija reklāma ar šī uzņēmuma logu mazgāšanas robotu. Gan jau caur Katrīni sarunāja šo sadarbību kā barteri. Neticu, ka kāds uzņēmums Egitai vēl papildus maksā.
Kāda jēga no influencera, ja nav atdeves? Ir influenceri, kuriem dod preces, papildus vēl maksā labu naudas summu, gadiem ilgi turpina sadarboties, jo uzņēmums no tā iegūst peļņu par pasūtījumiem un klientus, jo influenceris katru reizi izdomā kaut ko jaunu, kā piesaistīt skatītāja uzmanību un ieguldās reklāmas izveidē, bet Egita pat nespēj tekstu nolasīt un salikt vārdus pareizā, loģiskā secībā.
Un visticamāk viņa saprata, ka matraci neviens nesponsorēs, tāpēc vairs nečīkst, ka sāp mugura un nevar pagulēt.
01.03.2024 13:34 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 01.03.2024 13:34
Droši vien barošanas kreklu dabūja kā sadarbību, jo Egita piedalās MK.
Karstā gaisa grila sadarbību no Premiummajas Egita dabūja, jo Katrīnei pagājušo gadu bija reklāma ar šī uzņēmuma logu mazgāšanas robotu. Gan jau caur Katrīni sarunāja šo sadarbību kā barteri. Neticu, ka kāds uzņēmums Egitai vēl papildus maksā.
Kāda jēga no influencera, ja nav atdeves? Ir influenceri, kuriem dod preces, papildus vēl maksā labu naudas summu, gadiem ilgi turpina sadarboties, jo uzņēmums no tā iegūst peļņu par pasūtījumiem un klientus, jo influenceris katru reizi izdomā kaut ko jaunu, kā piesaistīt skatītāja uzmanību un ieguldās reklāmas izveidē, bet Egita pat nespēj tekstu nolasīt un salikt vārdus pareizā, loģiskā secībā.
Un visticamāk viņa saprata, ka matraci neviens nesponsorēs, tāpēc vairs nečīkst, ka sāp mugura un nevar pagulēt.

Tagad teipi uzlikti, kā ta čīkstēs.
01.03.2024 13:43 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 01.03.2024 11:29
No "līderēm" gudrākā ir Katrīne, kura rāda savas meitas, bet nekad nav pazemojusi viņas sociālajos tīklos, tikai lepojas ar viņām. Lai gan viņas ir vecākas, neesmu arī iepriekš dzirdējusi, ka pazemo savus bērnus. Stāsta par breketēm, bērniem svarīgām lietām, piemēram, pulciņiem, bet tā nav pazemošana.

Nuuuuu, kortnijai problēmas ar lasīšanu utt… tas viss nāk no Katrines pašas.
Esmu redzējusi keriju un ielas un viņa slēpjas kapucē, negrib, lai viņu atpazīst.
01.03.2024 16:15 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Elife @ 01.03.2024 16:15

Nuuuuu, kortnijai problēmas ar lasīšanu utt… tas viss nāk no Katrines pašas.
Esmu redzējusi keriju un ielas un viņa slēpjas kapucē, negrib, lai viņu atpazīst.
Par lielāko meitu tieši radies iespaids, ka viņai patīk uzmanība nevis slēpjas no cilvēkiem, bet sociālo tīklu radītajam iespaidam nevar uzticēties.
01.03.2024 21:09 |
 
Reitings 1634
Reģ: 27.04.2023
Cilveeks @ 01.03.2024 09:32

Šādas sadzīviskas ainas auditorijai interesē vairāk. Paskatieties, kā mēs par vuceni te ņemamies. Un viņas nav spējīgas radīt normāli saturu, jo ir tukšas un dumjas. Paliek bērni kā eksponāti. Bērni psihiskā veselība-priekš kam? Tiesības uz privātumu? Priekš kam.

Shadas dramas interese tikai lai pasmietos un pashoketos, cik stulbas babas var but kautkada biznesa del, kautkadas iedomatas vizijas, ka grib but influenceres. Cilveki skatas storijus, bet pirkt isti neko negrib- nu bismaz es negribu- paskatos, pashokejos un eju talak. Daudz sekotaji nenozime, ka tie visi ir biznesa partneri/klienti!
Parodija Egita un Vucena.
01.03.2024 21:16 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Foxa kārtējo reizi izceļas ar .... Tas ir vārdos neaprakstāmi.
Storijā bēdas un līdzpārdzīvojumi par Navaļnija nāvi, sēras, nav vienaldzīga, bet uzreiz nākošajā storijā - klienti, jūsu pasūtījumi (no Krievijas) ir saņemti un jums izsūtīšu.
Esmu gatava viņai nosponsorēt vienvirziena biļeti uz krievzemīti.
01.03.2024 21:23 |
 
Reitings 1634
Reģ: 27.04.2023
amnēzija @ 29.02.2024 20:34

Par basketbolu vienreiz taisnojās, ka esot bijis pieteikts, bet neesot saņēmusi ziņu, ka ir uzņemts. Um pēc Jaunā gada atnākusi vēstule, ka Nataniels tiekot atskaitīts, jo neapmeklē treniņus.

Es nesaprotu, kur ir problema tai vecenei Vucenai??? Pirmkart- ja septembri piesakas pulcinam, kapec nezvana, neraksta un nemekle atbildi??? Ja es kautkur piesakos, vai piesaku bernu-es tachu interesejos, cik talu virzas lieta, nevis gaidu kautkadu brinumu.
Un ja janvari sanem epastu, ka atskaitits no treniniem- nu tak raksti un zvani, un prasi- kapec notikusi kluda un vinja neko nezin, un lai risina sho jautajumu- pienemot Neitu komanda! Es noteikti ta daritu. Bet shitai izskatas, ka berni pohuj. Nemaz necinas par saviem berniem. Tapat par to zobarstu- gadu kautko gaida mistisku! Debilka vienkarshi. Pati par sekotaju ta teica, bet pati ir konkreta DEBILKA
01.03.2024 21:26 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Protams, ka Marija saņem ziņu, ka vecākajam dēlam pietiek laiks ar ģimeni, nav greizsirdība uz māsu un brāli, mammas uzmanību pat ir pārāk daudz.
Tagad atliek tikai vainot tēvu. Tas ir tas, ko viņa grib dzirdēt. Neticu, ka Neitam ir pārāk daudz uzmanība, ja vien viņš to neteica tādā kontekstā, ja runa ir par mācībām, to reto reizi, kad negrib, lai Marija sēž viņam klāt, jo nepatīk mācīties.
01.03.2024 21:30 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 01.03.2024 21:09
Par lielāko meitu tieši radies iespaids, ka viņai patīk uzmanība nevis slēpjas no cilvēkiem, bet sociālo tīklu radītajam iespaidam nevar uzticēties.

Jā, soc.tiklos ir savādāk.
01.03.2024 22:18 |
 
Reitings 5453
Reģ: 10.01.2023
Ha ha, Kača Threads ielikusi, ka februārī no NL nopelnījusi 4,641,66 eur un aicina pievienoties..😁 vēljoprojām cer uz muļķēm, kas noticēs, ka var nopelnīt…
01.03.2024 23:16 |
 
Reitings 5453
Reģ: 10.01.2023
KrūzīteDūzīte @ 01.03.2024 21:26

Es nesaprotu, kur ir problema tai vecenei Vucenai??? Pirmkart- ja septembri piesakas pulcinam, kapec nezvana, neraksta un nemekle atbildi??? Ja es kautkur piesakos, vai piesaku bernu-es tachu interesejos, cik talu virzas lieta, nevis gaidu kautkadu brinumu.
Un ja janvari sanem epastu, ka atskaitits no treniniem- nu tak raksti un zvani, un prasi- kapec notikusi kluda un vinja neko nezin, un lai risina sho jautajumu- pienemot Neitu komanda! Es noteikti ta daritu. Bet shitai izskatas, ka berni pohuj. Nemaz necinas par saviem berniem. Tapat par to zobarstu- gadu kautko gaida mistisku! Debilka vienkarshi. Pati par sekotaju ta teica, bet pati ir konkreta DEBILKA
viņai mūžīgi kkas pazūd. Tāpat kā tās PTAC vēstules
01.03.2024 23:18 |
 
Reitings 671
Reģ: 03.10.2023
Vārdotāja @ 01.03.2024 23:16
Ha ha, Kača Threads ielikusi, ka februārī no NL nopelnījusi 4,641,66 eur un aicina pievienoties..? vēljoprojām cer uz muļķēm, kas noticēs, ka var nopelnīt…

Marija pelna mazāk par Ex Saulieti, iepriekš pašas ir teikušas. Tad jautājums, kā var apmaksāt māju pa 2k?🤯
01.03.2024 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 1015
Reģ: 11.04.2010
Antena @ 01.03.2024 23:33

Marija pelna mazāk par Ex Saulieti, iepriekš pašas ir teikušas. Tad jautājums, kā var apmaksāt māju pa 2k??

Man tāds pats jautājums radās... izskatās, ka Vucēna nopelna tikai mājas īrei😬
02.03.2024 00:05 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
Marija pelna mazāk par Ex Saulieti, iepriekš pašas ir teikušas. Tad jautājums, kā var apmaksāt māju pa 2k?

bet tapec jau laiku atpakal saaka teevus pie dziesmas nemt, jo naudas tak nav...restorani ka kadteiz nav, saloni nav, puteklu suceji uz sadarbibu... celojumi nav... viss aiziet par maaju. Bet es nesaprotu kapec vinja aizgaja uz to maaaju, ok sakuma ar draudzeni, peotams ka pazors no tadas Rafas majas uz dzivokli, bet butu dzivousi bez stresa un nenodzerusies...
02.03.2024 00:08 |
 
Reitings 645
Reģ: 01.12.2022
Kā Saulietei veidojas tie 4000? 700 no ietirgotā un pārējais bonusi par komandu??? Maz ietirgojusi pati. Ja nebūtu augšgalā ar tik lielu komandu tad 2tūkst.max.
02.03.2024 08:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits