Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 3339
Reģ: 05.12.2021
Tas ir pizdec, es jums saku. Un skumjākais ir tas, ka Marijas vecuma paaudze, liela daļa ir tādas mamašas. Kuram liekas, ka visu var, viss ir labi, tjip ja ir nauda viss ir kārtībā. Jo paēdis, apģērbts krutās šmotkās, ceļo un viss OK. Nenormāli daudz tādu vecāku. Un vainīga skola un sabiedrība un citi bērni.
Te pavisam nesen, blakus pilsētas skolā bija skandāls. Šiks perdelis, kurš īstenībā jau 4 gadi klasi terorizē, paķēra nazi no mājturības un draudēja sev un skolotājiem, jo nedeva stunda telefonu lietot. Tagad viss novads pacelts kājas, jo iepriekš neviens neko nevarot izdarīt. Māte juriste, bāriņtiesā strādā vecās vecenes, skola bezspēcīga. Māte vaino skolu un mistiskās diagnozes, kuru īstenībā nav. Vadā to bērnu pa speciālistiem, bet nekādā Rezultāta.jo vienīgā problēma ir mātes uzmanības trūkums, sīko pieskatīšana, datorspēles līdz vēlai naktij, jo mātes mājas nav. Nu tur pipec pilnīgākais. Un šeit tas pats. Tas ir tikai sākums, Neita agresija nemazināsies, jo viņš saprot, ka tādā veidā dabū uzmanību. Sliktu, bet uzmanību.
29.02.2024 15:13 |
 
Reitings 286
Reģ: 04.09.2020
Kaut kā pēdējā laikā sāk parādīties vēl vairāk problēmas NL darbonītēm tieši ar bērniem. NL produkti tik ļoti sabojājuši smadzenes, ka viņas nespēj pieņemt normālus lēmumus. Kad viņas beidzot atjēgsies..
29.02.2024 15:15 |
 
10 gadi
Reitings 6988
Reģ: 17.09.2009
Marijai sejā redzams ka viņai ar steigu vajag psihoterapeitu/psihiatru.
29.02.2024 15:27 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
Gaisa jaucēja @ 29.02.2024 15:00
Es pareizi saprotu? Egita savas stulbības dēļ grib Annu atstāt uz otru gadu? Oky bērns netiek līdz, bet viņa laikam neaizdomājas, ka arī tā būs Annai trauma? Es nesaprotu, kur bija tā jānesās ar to skolas uzsākšanu, ja vēl pati redz, ka Annai nav tā vieglākā galva? Ehh, žēl bērna

Ja ar bērnu viss tiek kārtīgi izrunāts un paskaidrots, es domāju, ka tā trauma būs mazāka. Ja vēlas situāciju uzlabot, tad šis noteikti ir pēdējais brīdis, kad viņa vēl ir atstājama uz otru gadu. Ja to iesaka darīt klases audzinātāja un privātskolotāja, tad tas priekš pašas Annas ir labāks variants nekā skriet uz priekšu.
Es tikai brīnos kāpēc to nedarīja jau 1.klasē, ja jau tad bija redzamas tās problēmas. Tajā laikā šis būtu vienkāršāk izdarāms arī priekš paša bērna.
29.02.2024 15:35 |
 
Reitings 1813
Reģ: 13.09.2021
Cilveeks @ 29.02.2024 06:13

350 eiro ir par 100 eiro vairàk kà bija. Zinot vucenes patiku uz naudu un greznu dzîvesveidu, 100 eiro viņa toč neuztvers kā kaut ko īpašu. Ja būtu tie 350, viņa tak pa visu instagramu būtu izvazājusi, cik tiesa netaisna utt. Plus teksti par to, ka cer, ka Kristaps nevilks procesu tālāk. Ja nav tie 1000, tad 500 noteikti ir. Un lai tādus piespriestu, Kristapam nav jāpelna nez cik, pietiktu ar pāris tūkstošiem. Šādas kā vucene labprāt visus izdevumus vēlētos nosegt ar bērnu naudām.

Es Tev piekrītu, to komentāru biju domājusi tādā kontekstā, ka Marija šobrid savā švakajā finansiālajā stāvoklī tiešām priecātos arī par 350€.
29.02.2024 15:39 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
be.beta @ 29.02.2024 15:05
šajā gadījumā viens prātīgs risinājums būtu, ka Neits tiek aizvests uz skolu, un uzreiz pēc stundām savākts un aizvests mājās, un tālak, lai sēž mājās.. ja jau skolā uzvedība ir laba, un problēmas ir pēc skolas. plus tad psihologs, terapeits vai nu kas tur vēl. kā reiz nl darbs dotu šādu iespēju - skraidīt jebkurā laikā no pakaļas bērnam skolas vecumā.
bail iedomāties, kas būs, kad Neitam pienāks pusaudža gadi, ja viņa tagad šo nerisinās, bet turpinās tādā pat garā.
un kā jau zināms, Marija nav tā, kura aizrautos ar "prātīgiem", racionāliem lēmumiem.
un te jau uzreiz tas acīmredzams - bērnu, kuram nepatīk mācīties un mācībās iet grūti, nepatīk skola, nepatīk socializēties un ir agresija, atļaut neiet uz skolu un atstāt mājās ir teju kā apbalvojums viņam.

Viņa, pirmkārt, līdz tādam variantam nemaz neaizdomāsies, otrkārt, nevizināsies turpu šurpu apkārt, kad pašai NL tik daudz darbi jāizdara 🙄
Un jā, nākamās problēmas, iespējams, būs pēc brīvlaika nedēļas. Ja Marija aizbrauc uz visu brīvlaika laiku uz Spāniju un bērnus kaut kur atstāj.. un pēc ceļojuma atkal ir zoomi un mazāko bērnu pieskatīšana, un mamma tikai tajā nervozajā mācīšanās laikā kopā ar puiku.. būs auzas.
29.02.2024 15:44 |
 
Reitings 359
Reģ: 11.12.2014
amnēzija @ 29.02.2024 15:35

Ja ar bērnu viss tiek kārtīgi izrunāts un paskaidrots, es domāju, ka tā trauma būs mazāka. Ja vēlas situāciju uzlabot, tad šis noteikti ir pēdējais brīdis, kad viņa vēl ir atstājama uz otru gadu. Ja to iesaka darīt klases audzinātāja un privātskolotāja, tad tas priekš pašas Annas ir labāks variants nekā skriet uz priekšu.
Es tikai brīnos kāpēc to nedarīja jau 1.klasē, ja jau tad bija redzamas tās problēmas. Tajā laikā šis būtu vienkāršāk izdarāms arī priekš paša bērna.
nu jau, protams, vienīgā izeja.. tiešām nesaprotu kur viņa bija ātrāk. Arī manā klasē bija meitene kura uzsāka ātrāk, bet tur cilvēkam bija gaiša galva, arī tad gāja visiem pa priekšu.
29.02.2024 15:47 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
Gaisa jaucēja @ 29.02.2024 15:47
nu jau, protams, vienīgā izeja.. tiešām nesaprotu kur viņa bija ātrāk. Arī manā klasē bija meitene kura uzsāka ātrāk, bet tur cilvēkam bija gaiša galva, arī tad gāja visiem pa priekšu.

Katrs bērns ir savādāks, kādam tas gads neko neietekmē, kādam ietekmē un ļoti. Ja pirmajos gados nekas neliecina par grūtībām, tad sākot ar 5.,6.klasi var parādīties problēmas. Bet šajā gadījumā tiešām dīvaini, ka jau pēc pirmajiem signāliem netika pieņemts lēmums vēlreiz atstāt 1.klasē.
29.02.2024 15:51 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
amnēzija @ 29.02.2024 15:35

Ja ar bērnu viss tiek kārtīgi izrunāts un paskaidrots, es domāju, ka tā trauma būs mazāka. Ja vēlas situāciju uzlabot, tad šis noteikti ir pēdējais brīdis, kad viņa vēl ir atstājama uz otru gadu. Ja to iesaka darīt klases audzinātāja un privātskolotāja, tad tas priekš pašas Annas ir labāks variants nekā skriet uz priekšu.
Es tikai brīnos kāpēc to nedarīja jau 1.klasē, ja jau tad bija redzamas tās problēmas. Tajā laikā šis būtu vienkāršāk izdarāms arī priekš paša bērna.

Trauma būs visus skolas gadus, jo viņai tas būs kā zīmogs, ka ir atstāta uz otru gadu. Bērni ir nežēlīgi. Tāpat arī jauni klasesbiedri. Vecie iet tālāk, viņa sāk no jauna.
29.02.2024 16:00 |
 
Reitings 8139
Reģ: 16.02.2021
Marijai ir liela varbūtība izaudzināt nākotnes noziedznieku un origo bērnu. Kad būs gana liels, lai pēc skolas būtu ļauts vienam pašam kaut kur doties, nevis uzreiz uz māju, tad sāks klaiņot un taisīt lielākas nepatikšanas, zagt. Zagšana ne vienmēr ir saistīta ar naudas trūkumu. Man reiz bija klasesbiedrene no labas ģimenes (uz papīra labas - māja, nauda, pulciņi, bet bērns tika pamests novārtā, strostēts, netika sekots mācībām) un tur izauga meitene, kura ātri sāka gulēt ar vecākiem čaļiem, nemācīties, klaiņot utt. Tā kā rindu māja un mustangs nenozīmē labvēlîga ģimene, ja kopējā noskaņa ir toksiska, neprognozējama un bardaks. Bērnam vislabākais, kas var būt, ir režīms (vismaz darba dienās) un vecāku rūpes, iesaistīšanās un reāla rīcība, kas vērsta uz uzlabojumiem. Es nesen sekoju Marijai, bet tur ir tik daudz sarkano karogu. Man liekas, ka Neitam vispār nav skaidrības par savu dzīvi, režīmu un cilvēkiem apkārt. Man izskatās, ka tur vajadzētu noalgot privātskolotāju, kas palīdz pēc skolas kaut vai mierīgi mājasdarbus izpildīt un samācīties uz nākamo dienu, bez vēl diviem sīkajiem un mammas, kura arī uzvelkas līdzi, ja neizdodas. Tas visiem būtu labāk. Ne visām mammām izdodas mācīties kopā ar savu bērnu, īpaši, ja bērnam ir grūtības. To vienkārši vajag sev atzīt un atrast citu risinājumu, tādā gadījumā tas nav nekas nosodāms. Es personīgi diez vai spētu ar diviem maziem bērniem diendienā mācīties ar bērnu, kuram ir grūtības mācībās.
29.02.2024 16:05 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Knita @ 29.02.2024 13:10

Wtf! ? Vai tad tā vispār drīkst?
Ko viņa meğina panākt? Lai kāds savāc viņas bērnus?

Bet vispār, tā vietā, lai pievērstos maksimāli puikam, aizvestu laicīgi uz skolu, pēc skolas uzreiz savāktu mājās, aizvestu uz kādu pulciņu, kas bērnam ļoti interesē, lai šo problēmu atrisinātu maksimāli bez traumas bērnam, gada māte nolemj bērnu vispār uz skolu NEVEST???? vāks
29.02.2024 16:07 |
 
Reitings 8139
Reģ: 16.02.2021
Taisnības labad jāatzīst, ka daudzreiz Marijas storijus pārtinu vai skatos bez skaņas, tāpēc nezinu pilno ainu, no malas jau arī viegli pamācīt kas un kā darāms, bet nu sarkanie karogi tur liekas diez gan daudz un daudz kam liekas diez gan elementārs risinājums, kas prasītu mazliet vairāk mammas iesaisti, menedžmentu.
29.02.2024 16:08 |
 
Reitings 180
Reģ: 01.11.2023
es nez kaa ir, bet taa Inga liekas taada ok, veseliiga arii taa gimene izskataas un rada iespaidu par sevi kaa taadu gaadiigu un miilju mammu. varbuut taa tikai shkjiet, bet tas vaibs no vinas nenaak toksisks nu taa ka vispaar nee 😀
p.s. ta Elina ir ex Saulietes dzivokla apkopeja??
29.02.2024 16:14 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
be.beta @ 29.02.2024 15:05
šajā gadījumā viens prātīgs risinājums būtu, ka Neits tiek aizvests uz skolu, un uzreiz pēc stundām savākts un aizvests mājās, un tālak, lai sēž mājās.. ja jau skolā uzvedība ir laba, un problēmas ir pēc skolas. plus tad psihologs, terapeits vai nu kas tur vēl. kā reiz nl darbs dotu šādu iespēju - skraidīt jebkurā laikā no pakaļas bērnam skolas vecumā.
bail iedomāties, kas būs, kad Neitam pienāks pusaudža gadi, ja viņa tagad šo nerisinās, bet turpinās tādā pat garā.
un kā jau zināms, Marija nav tā, kura aizrautos ar "prātīgiem", racionāliem lēmumiem.
un te jau uzreiz tas acīmredzams - bērnu, kuram nepatīk mācīties un mācībās iet grūti, nepatīk skola, nepatīk socializēties un ir agresija, atļaut neiet uz skolu un atstāt mājās ir teju kā apbalvojums viņam.

Bet tas bērns jau tāpat neko vairāk par mājām un skolu neredz.
29.02.2024 16:32 |
 
Reitings 22230
Reģ: 16.04.2023
Sonic @ 29.02.2024 15:15
Kaut kā pēdējā laikā sāk parādīties vēl vairāk problēmas NL darbonītēm tieši ar bērniem. NL produkti tik ļoti sabojājuši smadzenes, ka viņas nespēj pieņemt normālus lēmumus. Kad viņas beidzot atjēgsies..

NL tak ir labākā darba vieta māmiņām. 😏
29.02.2024 16:36 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
aauuu @ 29.02.2024 16:00

Trauma būs visus skolas gadus, jo viņai tas būs kā zīmogs, ka ir atstāta uz otru gadu. Bērni ir nežēlīgi. Tāpat arī jauni klasesbiedri. Vecie iet tālāk, viņa sāk no jauna.

Jā, tur tad jāmaina ne tikai klase pati, bet arī skola.
29.02.2024 16:43 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Man ļoti žēl Neita. Marija ir tik pretīga māte. Man liekas šis jau velk uz Kivičienes pusi, kur, iespējams, no malas ir vērts iesaistīties. Tik šeit grūtāk, jo tomēr Kiviči daudz acīmredzamāk dara pāri bērniem. Šeit, ja Vucēnai neseko līdzi, tad var noticēt, ka viss norm un viņas argumentiem.
29.02.2024 17:09 |
 
Reitings 3993
Reģ: 08.09.2015
Es nesaprotu, kur tieši Marijai ir problēma paņemt Neitu uz reiz pēc stundām, ja reiz viņš lielāko daļu mēslus vāra pēc stundām? Vai, tad tiešām nevar savu amazing darbu apvienot ar braucienu līdz skolai? Labāk ir nelaist uz skolu, lai ielaiž vēl mācības? Pāris dienas atpakaļ pati apgalvoja, ka viņš apvēmies, lai neietu uz skolu, nu, tad tagad pati dod viņam idejas, lai nevajadzētu apmeklēt skolu, super! Viņa tā cenšas, darot visu! Būtu pasēdējusi, un loģiku pieslēgusi. Pati ļauj viņam vazāties apkārt pēc skolas, bet nu, protams, draudziņi tak ir svarīgāki🤦‍♀️
29.02.2024 17:12 |
 
Reitings 174
Reģ: 20.06.2022
Gaisa jaucēja @ 29.02.2024 15:00
Es pareizi saprotu? Egita savas stulbības dēļ grib Annu atstāt uz otru gadu? Oky bērns netiek līdz, bet viņa laikam neaizdomājas, ka arī tā būs Annai trauma? Es nesaprotu, kur bija tā jānesās ar to skolas uzsākšanu, ja vēl pati redz, ka Annai nav tā vieglākā galva? Ehh, žēl bērna

Lai kāda būtu Egita, šis ir pareizs lēmums. Kā skolotāja to saku🙂
29.02.2024 17:19 |
 
Reitings 809
Reģ: 16.09.2021
magdalena333 @ 29.02.2024 17:12
Es nesaprotu, kur tieši Marijai ir problēma paņemt Neitu uz reiz pēc stundām, ja reiz viņš lielāko daļu mēslus vāra pēc stundām? Vai, tad tiešām nevar savu amazing darbu apvienot ar braucienu līdz skolai? Labāk ir nelaist uz skolu, lai ielaiž vēl mācības? Pāris dienas atpakaļ pati apgalvoja, ka viņš apvēmies, lai neietu uz skolu, nu, tad tagad pati dod viņam idejas, lai nevajadzētu apmeklēt skolu, super! Viņa tā cenšas, darot visu! Būtu pasēdējusi, un loģiku pieslēgusi. Pati ļauj viņam vazāties apkārt pēc skolas, bet nu, protams, draudziņi tak ir svarīgāki?‍♀️

Viņai bērni ir vajadzīgi alimentiem. Viņa ir no tiem bābu tipiem, kam galvenais sagrūsnēt no bagātiem papikiem, jo domā, ka tad dzīvē būs nodrošināta. Viņai neinteresē, lai bērni attīstās, sevi nodarbina utt. Ir ļoti daudz pulciņu, kur nekas nav jāmaksā, bet bērns darbojas, pavada saturīgi laiku. Loģiski, ka bērns neies mājās, jo tur sīkie jāskatās. Viņš blandīsies apkārt. Bet vainīgs ir tikai Kristaps, jo nav klātesošs. Pati balta un pūkaina.
29.02.2024 17:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits